תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אז אחרי חודש שאני סובל מאיטיות נוראית אצל Netvision, לא רק עם ה-360 אלא עם כל המחשבים ושאר הירקות בבית, אני שוקל לעבור לחברה אחרת.

דיברתי עם Netvision ועשינו כמה בדיקות מהירות... דרך השרתים שלהם הורדתי על 650KBPS יציב, על שרתים מחו"ל אני מוריד על 30KBPS ביום טוב ועם רוח גבית, גם משרתים שאני משלם להם תשלום חודשי ואין סיבה בעולם שאני יוריד מהם על פחות מ-500KPBS. חוץ מכמה "WOW!" ו-"FUCK!" לא קיבלתי יותר מידי תשובות מהתמיכה שלהם, אבל עצם העובדה שמהשרתים שלהם אני מוריד על המקסימום באופן יציב גורמת לי להאמין שהבעיה לא אצלי.

אז אם כבר עוברים אז לפחות שיהיה שיפור גם עם ה-XBL. עם איזה ספקית אתם עובדים וכמה אתם מרוצים ממנה ככל שזה נוגע להורדות דרך XBL ומשחקים דרך XBL?

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני עם 012 וכבלים מגה וחצי ומוריד 150 מחול אבל הגלישה איטית יחסית בזמן האחרון, כל התשתית בארץ על הפנים.
    -*-*-*-*-*-*--*-*-*-*
    Opera מהיר, בטוח וחדשני.
    www.opera.com

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני ב-012.
    מוריד (עם DA) באתרים כמו GT בסביבות ה-350 קילובייט לשניה (חיבור 3 מגה).
    בלייב זה תלוי ביום ובמוזה של המכשיר. לפעמים אני יכול להטיס דמו של 500 מגה בשעתיים ולפעמים אני יכול להוריד הורדה של 100 מגה ב-3 שעות...

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    הייתי עד לאחרונה עם נטויז'ן,
    זה היה פשוט בלתי נסבל, במחשב, ובעיקר באקסבוקס.
    עברתי לבזק בינלאומי, 2.5, פשוט תענוג, פינגים נמוכים במשחקים, הורדות מהירות יחסית.
    לפעמים יש לי האטות, אבל זה גם במחשב בגלל המודם הדפוק.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי EagleX
    הייתי עד לאחרונה עם נטויז'ן,
    זה היה פשוט בלתי נסבל, במחשב, ובעיקר באקסבוקס.
    עברתי לבזק בינלאומי, 2.5, פשוט תענוג, פינגים נמוכים במשחקים, הורדות מהירות יחסית.
    לפעמים יש לי האטות, אבל זה גם במחשב בגלל המודם הדפוק.
    גם אני עם בזק בינלאומי, ואני חייב להגיד שאין לי שום תלונות אליהם. בהורדות מחו"ל אני מגיע עד 200kb (אינטרנט של 1.5 מגה) בלי בעיות, וגם המשחקים לא רעים (latency של 100ms בארה"ב נחשב טוב?)
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני עם אינטרנט זהב - סה"כ לא היו לי בעיות בחיבורים , אבל מהירות ההורדה משוגעת - פעם גיגה בשלוש שעות (ואני מחובר באחד וחצי) ופעם 100 בשלוש שעות...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לקחתי את פרטי ההתחברות של חבר שלי בבזק בינלאומי. הוא על מגה וחצי לעומת ה-5 מגה שלי ולמרות זאת אני מרגיש בשיפור כרגע על ה-XBL. איך שאני מדליק את המכשיר אני מייד מחובר ל-XBL בעוד שדרך Netvision הייתי צריך לחכות בערך 10 שניות עד שהוא יתחבר. אני ממש רואה את האחוזים רצים כשההורדה קטנה מספיק. אני אבדוק את זה עכשיו עם הדמו של C&C3 שלא הצלחתי להוריד בשום צורה במשך החודש האחרון גם כאשר השארתי את ה-360 דלוקה ומחוברת לאינטרנט במשך ימים ללא הפסקה.

דווקא עכשיו משום מה החיבור שלי לאינטרנט דרך המחשב, דרך Netvision, סביר (פעם ראשונה מזה חודש). אז אני לא יכול לבוא להם עם הוכחות כרגע. אני מניח שלקראת הערב ישובו הבעיות ואני אהיה מסוגל להחליט באופן סופי אם Netvision הבעיה או הציוד שלי פה. אבל ב-XBL אני כמעט מוכן לחתום שבזק בינלאומי עדיפים על Netvision.

עידכון - הורדתי 10% ב-14 דקות. מה שאומר שאם המשחק הוא בדיוק 1GB כמו שנאמר אז אני מוריד בקצב של KBPS120~. שמבחינתי זה מהירות שיא ב-XBL. בינתיים אני מרוצה מאוד מבזק בינלאומי. אחרי שאני אסיים את ההורדה ואבדוק את הדמו לכמה דקות (סוף סוף!) אני אמחק אותו ואנסה שוב דרך Netvision לראות מה קורה.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני עם אינטרנט זהב - סה"כ לא היו לי בעיות בחיבורים , אבל מהירות ההורדה משוגעת - פעם גיגה בשלוש שעות (ואני מחובר באחד וחצי) ופעם 100 בשלוש שעות...
    מוזר... אני באינטרנט זהב ויש לי כל הזמן נפילות של האינטרנט...

המהירות הורדה שלי הייתה עד לפני חודשיים בערך 120-130 kbps אבל עכשיו היא 80-90 (ואני עוד משתמש בdownthemall לפיירפוקס והוא מאיץ לי את ההורדות בצורה מטורפת! לפני שהתחלתי להשתמש בו ובפיירפוקס היה 12-20, הדבר הזה נפלא!)ויש לי מגה וחצי חיבור...

אני ממש מאוכזב מאינטרנט זהב... עד לפני בערך שלושה חודשים שילמנו על מגה וחצי וגלשנו על 750... פשוט ביזיון! והאינטרנט שלנו כל הזמן נופל...
    אני שוקל לעבור לבזק בינלאומי...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי pok madui
    מוזר... אני באינטרנט זהב ויש לי כל הזמן נפילות של האינטרנט...

המהירות הורדה שלי הייתה עד לפני חודשיים בערך 120-130 kbps אבל עכשיו היא 80-90 (ואני עוד משתמש בdownthemall לפיירפוקס והוא מאיץ לי את ההורדות בצורה מטורפת! לפני שהתחלתי להשתמש בו ובפיירפוקס היה 12-20, הדבר הזה נפלא!)ויש לי מגה וחצי חיבור...

אני ממש מאוכזב מאינטרנט זהב... עד לפני בערך שלושה חודשים שילמנו על מגה וחצי וגלשנו על 750... פשוט ביזיון! והאינטרנט שלנו כל הזמן נופל...
    אני שוקל לעבור לבזק בינלאומי...
    לא יודע מה להגיד לך. לי לא היו בעיות כאלו.
    גם המחיר שאני משלם ממש טוב.
    סה"כ אני לא מוריד בעזרת "חיות שיתופיות" ככה שזה לא מעיק עלי המהירות (למעשה הנפח של ההורדות בלייב בטח הקפיץ לי את נפח התעבורה...)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתמול הורדתי את הדמו של AREA 51 ל-360 (ששוקל מעל 500 מגה) באיזה חצי שעה... אלוהים איזה מהירות, הייתי בשוק. הם לא צחקו כשהם אמרו שהפאטצ' החדש יגיבר את המהירות פי 3.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אתמול הורדתי את הדמו של AREA 51 ל-360 (ששוקל מעל 500 מגה) באיזה חצי שעה... אלוהים איזה מהירות, הייתי בשוק. הם לא צחקו כשהם אמרו שהפאטצ' החדש יגיבר את המהירות פי 3.
    כנראה לקחת לי את כל רוחב הפס...
    לי לקח יותר משלוש שעות... (או יותר נכון אחרי שלוש שעות הלכתי לישון...)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כנראה לקחת לי את כל רוחב הפס...
    לי לקח יותר משלוש שעות... (או יותר נכון אחרי שלוש שעות הלכתי לישון...)
    הפעלתי ב-5 בבוקר, התחלתי לשחק גיטר הירו ואחרי חצי שעה וקצת זה סיים. הזוי לגמרי.
    ד"א, דמו מחורבן...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    ד"א, דמו מחורבן...
    יופי - לילה שלם אני משאיר אותו ובסוף זה לא שווה כלום...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

הפעלתי ב-5 בבוקר, התחלתי לשחק גיטר הירו ואחרי חצי שעה וקצת זה סיים. הזוי לגמרי.
    ד"א, דמו מחורבן...
    גם לי הוא הוריד במהירות מטורפת. שמתי להורדה וגם ניסיתי תוך כדי את האפשרות להוריד דברים "ברקע" כשהקונסולה כאילו כבוייה (האור הירוק מהבהב פעם בכמה שניות ותו לא), עברתי לראות "המשרד", וכשסיימתי את הפרק ההורדה כבר הייתה מאחוריי.

לא חשבתי שהדמו היה מחורבן יותר מדי. פשוט סתמי לאללה, ומוכיח שאין שום טעם בלעשות "דמו טיזר" של חמש דקות משחק.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לקחתי את בזק בינלאומי לבדיקה של חודש. החשבון אמור להיות פעיל בעוד 20 דקות. בינתיים אני נותן ל-Netvision הזדמנות אחרונה... אני שוב מנסה להוריד את הדמו של C&C3... בואו נראה, עברה רבע שעה...

Your download is 1% complete.

כבוד...

לקחתי את החבילה של ה"גיימרים". הם אומרים שזה נותן לי עדיפות בגישה לשרתים בחו"ל ומונע ממני להיכנס לאתר של נינטנדו. נקווה שזה יעזור במשהו. נמאס לי מהדיכאון ש-Netvision הכניסו בי ככל שזה נוגע ל-XBL. לא הורדתי סרטון או דמו כבר 4 חודשים.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נראה לי כל החברות זה פשוט רולטה.
    פעם עובד, פעם לא...
    פעם מהר פעם איטי...
    מוסיף מתח לחיים....

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נראה לי כל החברות זה פשוט רולטה.
    פעם עובד, פעם לא...
    פעם מהר פעם איטי...
    מוסיף מתח לחיים....

עזוב אותך... אחרי חודש של 80KBPs עם Netvision אני מקבל 620KPBs עם בזק בינלאומי. אני מגמרת!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אולי סתמי זאת מילה יותר טובה לתאר את המשחק. אבל באמת סתמי.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    אתם חושבים שרשת אלחוטית 5MB תהיה מהירה מספיק?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    אתם חושבים שרשת אלחוטית 5MB תהיה מהירה מספיק?
    מהירה מספיק בשביל מה? זה יעבוד, זה יהיה הרבה יותר איטי אבל זה יעבוד. אתה רוצה כמה שפחות מכשולים בדרך לשרתים אצל מיקרוסופט. רשת אלחוטית זה עוד מכשול.

הרשמה