תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    טבו אז ככה. מאתמול בערב\היום בבוקר המחשב שלי מתחיל לעשות בעיות. כמו שהכותרת אומרת, הוא פשוט מכבה את עצמו באופו ספוטנתי. זה קורה בדרך כלל שעת משחקים, בלי מרווחי זמן קבועים, באופן רנדומלי, אבל גם קרה שהפעלתי מספר תוכנות וזה נכבה. אני לא מומחה, אבל אני כמעט בטוח שזה בעיה בספק. השאלה היא מה לעשות? להחליף את הספק? איך אני יכול להיות בטוח שזה בכלל הספק ולא משהו אחר? כבר קרה לי מקרה דומה שהמקור שלו היה התנגשות תוכנות, ופירמוט פשוט עשה את העבודה.

תודה.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    there is situation your problem is in the psu...
    but more likley it's an overheating problem.
    try to d/l memtest86+ and burn it to an iso cd...run it
    if it fails it's your mem
    if not rum pime95 for a few hors... if it passes it's probably your psu...
    i'd put a real fan in front of your cpu and watch if it helps...
    it could be a lousy psu that's overheating...
    if all the things i said doesn't work...it's really probably the psu
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הבעיה היא כמעט בטוח התחממות יתר. בדוק את המאווררים, נקה את המארז (עם אוויר דחוס), ורצוי גם לקנות מאוורר רציני בשביל הקיץ בארץ.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    הבעייה יכולה להיות התחממות יתר...
    בדר"כ של הספק... ממליץ מאוד להחליף לספק חזק עם מאורר מובנה...
    יפתור לך את הכל...

לי אישית זה קרה פעמיים פעם אחת בגלל זה ופעם נוספת בגלל כרטיס קול פגום...
    בדוק שהרכיבים יושבים טוב בסלוטים, נסה לנקות אבק מתעלות האיוורור והמאווררים...

בהצלחה
    צוות ניהול - GTA Community
    הצטרפו למחאה: <SPAM/> - כולם עוצרים את הספאם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    ישר כשזה התחיל שמתי מאוורר תעשייתי 18 אינצ' ישירות על המחשב (פתחתי אותו וכיוונתי את המאוורר ישירות לבפנים). בלי קשר, גם כשזה לא עם המאוורר, לא יוצא הרבה חום יחסית. ישר איך שהוא נכבה אני בודק את הרכיבים, ואף אחד מעם לא 'רותח' או מתקרב לזה. המאוורר של הספק שלי עדיין מתפקד, כמו כל המאווררים האחרים במחשב. זה ממש מוזר...הגיוני שזה רכיב שרוף..אבל בכל זאת-יכול להיות שזה התנגשות תוכנות או שמהו בסגנון?
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Artigo
    ישר כשזה התחיל שמתי מאוורר תעשייתי 18 אינצ' ישירות על המחשב (פתחתי אותו וכיוונתי את המאוורר ישירות לבפנים). בלי קשר, גם כשזה לא עם המאוורר, לא יוצא הרבה חום יחסית. ישר איך שהוא נכבה אני בודק את הרכיבים, ואף אחד מעם לא 'רותח' או מתקרב לזה. המאוורר של הספק שלי עדיין מתפקד, כמו כל המאווררים האחרים במחשב. זה ממש מוזר...הגיוני שזה רכיב שרוף..אבל בכל זאת-יכול להיות שזה התנגשות תוכנות או שמהו בסגנון?
    הסיכוי שזה תוכנתי הוא אפסי...
    אם כל מה שאתה מתאר...הייתי מריץ memtest ופריים95 רק כדי לראות שזה לא המעבד או הזכרון אם זה לא אז רוב הסיכויים שזה הספק.
    בשביל לבדוק...נסה לנתק כל מה שהוא לא 100% הכרחי לפעולת המחשב..כל הארדיסק מלבד ההארדיסק הראשי כל הסידירומים/צורבים...סטיקים של זכרון פרט לסטיק 1 כרטיסי קול/רשת חיצוניים ותנסה לשחזר את הדברים שגורמים למחשב לקרוס...אם הוא לא קורס כשהכל בחוץ רוב הסיכויים שזה באמת ספק שלא מצליח לתת את כמות הכוח שהמחשב רוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    חולון
    כמו שסימלה אמר ....90 אחוז שזה הספק...
    יכול להיות שחיברת משהו בזמן האחרון שצורך חשמל?
    =========================================

AtropiN
    Fredo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    עיר
    קדומים
    תפתח את המארז,תנקה את כול האבק ותשכיב מאוור לידו כדי לקרר אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.05.2007
    תודה עזרתם לי גם !!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    תנקה את המחשב שלך מאבק בעזרת אוויר דחוס תן למחשב שלך הפסקה של איזה שבוע כי אם לא חלקים יתחילו לך להשרף. אם אין אבק כנראה המאווררים שלך לא חזקים מספיק אז תקנה מאווררים חדשים וחזקים אתה יכול גם לקנות מערכת קירור במים אבל מומלץ שאם אתה הולך על הוספת קירור במים עדיף שהמארז שלך יהיה מסוג full tower.
    אם אתתה רוצה יש עוד פתרון של חום והיא לקנות מארז חדש שעשוי מאלומיניום שהוא סופג פחות חום וכך המארז יהיה פחות חם מאשר מארז מברזל.
    עדיף שגם תשלח את המחשב שלך לבדיקה יש מצב שנשרף לך המעבד או הזיכרונות או הלוח אם ולכן המחשב מתכבה. לי קרה אותו דבר המחשב התחיל להתכבות כשמשהו נפגם.
    אם זה הספק שנפגם אז תקנה ספק 500W מסוג שהוא Truepower זאת אומרת שאם הספק 500W בפעולה שלו הוא מספק בהרבה פחות מ 500W ממה שאמור להיות וכנראה שהחלקים שלך צרכו יותר מידי מהספק ואז אין ספק נשרף.

אם הספק הוא 500W והוא מסוג truepower הספק כמובן יספק 500W בדיוק כמו שהוא אמור ליהיות.
    אם אתה רוצה שיגלו פה מה הבעיה האמיתי במחשב שלך בקלות יותר ובלי ניחושים אז תן מידע על המפרט שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    יכול להיות שהבעיה שלך היא: עומס יתר על המחשב או התחממות יתר צריך לבדוק את המאווררים ואם הכל יושב במקום
    שתף ב-Google+

הרשמה