תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    אחרי בערך חודשיים וחצי אחרי שהווי נשלח אלי, אני מקבל הביתה הודעה מהבטחון של הדואר
    שאומרת שעלי להתקשר אליהם.
    ההודעה הגיע ביום חמישי, בשישי כמובן שהם לא עבדו () אז התקשרתי בראשון
    שם הם שאלו אותי אם אני מחכה לחבילה בארה"ב, אמרתי "כן!" והאדם בנימוס אמרת בסדר ושהוא ישחרר את החבילה.
    היום כבר יום חמישי ועדיין אין ווי, מי היה מאמין שלוקח לחבילה יותר מ4 ימים להגיע מת"א לפ"ת (נסיעה של 10 דק' בלי פקקים)
    יעילות נטו :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    דיון "כו**** של הדואר!"? גאוני!

גם לי הם עושים לא מעט כאב ראש, וכאב לב, בשבוע האחרון. אני עוקב אחרי חבילה שהמריאה מארצות הברית ביום שישי ועדיין לא נחתה בשום מקום... שזה מאוד מעניין בפני עצמו. והדואר הוא הדואר, אחרי שהפנו אותי ל-20 אנשים שונים ברחבי העולם מסתבר שאני צריך לחכות 3 חודשים (בכל זאת, המשלוח היה אמור לקחת 3-5 ימים...) לפני שהם ייבדקו את העניין.

אם זה לא מגיע מחר אני תולה מישהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אני יודע מה הקטע... הWII הזה גרם לי לתחקור בטחוני באל על בגלל שהשנאי שלו הוא בדיוק בגודל של לבנת חבלה... הם פתחו לי את המזוודה ולא העלו אותה למטוס עד שלא נתתי להם זיהוי ודאי והתחייבתי שאף אחד לא גרם לי לקנות את זה או שלח אותי לחנות בכח.
    זה נשמע מצחיק אבל זה בשיא הרצינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz

גם לי הם עושים לא מעט כאב ראש, וכאב לב, בשבוע האחרון. אני עוקב אחרי חבילה שהמריאה מארצות הברית ביום שישי ועדיין לא נחתה בשום מקום... שזה מאוד מעניין בפני עצמו. והדואר הוא הדואר, אחרי שהפנו אותי ל-20 אנשים שונים ברחבי העולם מסתבר שאני צריך לחכות 3 חודשים (בכל זאת, המשלוח היה אמור לקחת 3-5 ימים...) לפני שהם ייבדקו את העניין.

זה קרה לי כשקניתי את הווי. רק שאצלי לא לקחתי את זה בשקט והפעלתי את הביטוח שהיה על החבילה, ודרשתי שישלחו לי אחד חדש (זאת אחרי 3 שבועות שבהם כמעט השתגעתי).
    החדש הגיע אחרי שבוע.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לי היה את מספר המעקב של החבילה ובדקתי אותו יותר מפעמיים ביום כדי להבין מה קורה איתה . כשהיא הגיע לארץ התקשרתי לכל העולם ואחותו כדי להבין איפה היא. ביום הראשון אמרו לי שהיא ברחובות (אני גר ברחובות) ואז המצב שלה לפי מספר העקיבה עבר ל"מעוכבת על ידי המכס" . אז כמובן התקשרתי אליהם והם אמרו לי "המחשב לא עובד תן מספר טלפון ועקיבה ונחזור אליך". התקשרתי גם לEMS וגם לסניף המרכזי. הסניף המרכזי אמר שהיא לא אצלהם. EMS אמרו בתל אביב. אז ניחשתי שזה בתל אביב.

אני עובד קרוב לעזריאלי והמכס ברחוב ההגנה אז ניסיתי במכס. קודם כל חיכיתי בתור הלא נכון ושאלתי אם אפשר לקבל חבילה בלי הודעה. המוכס אמר לי "לך לאשנב 30 ויוציאו לך הודעה"

הלכתי לאשנב וחיכיתי שישאלו מי בתור (אף אחד לא ניסה להדחף מרוב פחד) ונתתי להם את מספר העקיבה שיהיה מודפס (העמוד שאמר שהחבילה מעוקבת במכס) . הדפיסו לי את ההודעה ואז מצאו את החבילה ואז שלחו אותי בחזרה למוכס. הלכתי,הצהרתי,שילמתי (אני לא שקרן וזה יקר) חזרתי לאשנב 30 ,חיכיתי ,נתתי את תפסי השיחרור וקיבלתי את הWII שלי.

בדקתי קצת שיש לפחות את ה WII בחבילה ואז שמתי בבגאג' ונסעתי לעבודה. בסוף היום נסעתי הביתה במקום לאסוף את אשתי מאוחר ושיחקתי עד שהיא הגיעה הביתה.

סוף טוב הכל טוב...

תוספת :

נכתב במקור על ידי Jaymz

גם אני שלחתי EMS וזה לא 3-5 זה יותר כמו 3-11 . לרוב גם אין מידע עד שזה מגיע לארץ .כשהחבילה שלך תגיע לארץ יש סיכוי יותר מסביר שזה יתעכב במכס ואז תוסיף לזה עוד יום יומיים(ימי עבודה). מה שקרה לי זה שזה יצא מהמכס ואז חזר לשם. ההורים שלי שלחו לי בשבת בצהריים וזה הגיע לארץ בשישי בצהריים ביום ראשון עדיין לא מצאתי איפה היא (נורא מבלבל בארץ) וביום שני הלכתי למכס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    זה קרה לי כשקניתי את הווי. רק שאצלי לא לקחתי את זה בשקט והפעלתי את הביטוח שהיה על החבילה, ודרשתי שישלחו לי אחד חדש (זאת אחרי 3 שבועות שבהם כמעט השתגעתי).
    החדש הגיע אחרי שבוע.
    3 שבועות?! אני מתחרפן כבר אחרי 3 ימים. לא אכפת לי שייקח קצת יותר זמן, אבל מפחיד שהמעקב הפסיק לעקוב אחרי החבילה לפני 6 ימים.

זה יהיה סיפור להתעסק עם הביטוח ולהזמין אחד חדש. הזמנתי את המוצר לחברים בארצות הברית והם בתמורה שלחו לי לכאן.

זה מצחיק, אמרתי נשקיע את ה-30$ במשלוח רציני עם ביטוח ומעקב... בסוף יצא אותו הבלוף. ח"ח לרשות הדואר.

Niseg, אז גם אתה הזמנת עם שירות EMS? תגיד, בזמן שעקבת אחרי החבילה לא היו מספר ימים שבהם לא היה שום זכר למעקב במקרה, נכון? וכמה זמן זה לקח בסוף?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    3 שבועות?! אני מתחרפן כבר אחרי 3 ימים. לא אכפת לי שייקח קצת יותר זמן, אבל מפחיד שהמעקב הפסיק לעקוב אחרי החבילה לפני 6 ימים.

זה יהיה סיפור להתעסק עם הביטוח ולהזמין אחד חדש. הזמנתי את המוצר לחברים בארצות הברית והם בתמורה שלחו לי לכאן.

זה מצחיק, אמרתי נשקיע את ה-30$ במשלוח רציני עם ביטוח ומעקב... בסוף יצא אותו הבלוף. ח"ח לרשות הדואר.

Niseg, אז גם אתה הזמנת עם שירות EMS? תגיד, בזמן שעקבת אחרי החבילה לא היו מספר ימים שבהם לא היה שום זכר למעקב במקרה, נכון? וכמה זמן זה לקח בסוף?
    גם לי היה עם EMS, בפעם הראשונה לא היה משהו כזה, בפעם השניה היו כמה ימים שבהם היה, ואז פתאום לא היה, ואז פתאום ראיתי שזה במכס.
    אבל אל תקח דוגמאות ממני, אני מקרה חריג בכל הסיפור הזה...

הא כן, וזה לקח קצת יותר משבוע (אולי אפילו 10 ימים, כבר לא זוכר).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Niseg, ענית לי כבר בעריכה שלך ועשית לי את היום. טוב לדעת שאם אין מעקב ב-EMS אז זה לא אומר שהחבילה (בהכרח) נפלה מהמטוס. אני פשוט רגיל למעקב של UPS שמתעדכן כל חצי שעה, גם אם החבילה פשוט קפצה לשירותים או משהו.

אתה ו-F.P הרגעתם אותי. ניתן לזה עוד כמה ימים. אני מקווה שיהיו פחות עיקובים במכס אצלי. בכל זאת, בסך הכל מוצר ב-$100, ולא Wii. והצהרתי שהוא עלה $40 (נו, הזיופים שלו באמת עולים ככה ולא נראה לי שמישהו שם מסוגל להבדיל.). מעניין איך בדיקה במכס עובדת באמת. לפי מה הם קובעים כמה מוצר עולה אם במקום אחד מוכרים אותו ב-$100 וב-Ebay הקוריאנים מוכרים אותו ב-$40.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    בכל זאת, בסך הכל מוצר ב-$100, ולא Wii. והצהרתי שהוא עלה $40 (נו, הזיופים שלו באמת עולים ככה ולא נראה לי שמישהו שם מסוגל להבדיל.). מעניין איך בדיקה במכס עובדת באמת. לפי מה הם קובעים כמה מוצר עולה אם במקום אחד מוכרים אותו ב-$100 וב-Ebay הקוריאנים מוכרים אותו ב-$40.

תזהר שלא יחשבו שהדבר המקורי שלך הוא זיוף כי מותר להם להחרים את זה . אני חושב שאם החבילה קטנה מ2קג" הם אפילו לא יסתקלו בכיוון . אלא אם כן הם חושבים שזה יקר יותר (אולי הם בודקים עם רנטגן או משהו) .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Niseg
    תזהר שלא יחשבו שהדבר המקורי שלך הוא זיוף כי מותר להם להחרים את זה . אני חושב שאם החבילה קטנה מ2קג" הם אפילו לא יסתקלו בכיוון . אלא אם כן הם חושבים שזה יקר יותר (אולי הם בודקים עם רנטגן או משהו) .

באמת מותר להם להחרים זיופים? מעניין. לא שנראה לי שמישהו בארץ יהיה מסוגל להבחין בזיוף... הלקוחות המסכנים מבינים שזה זיוף רק כשהם מנסים להשתמש בו.

החבילה שוקלת פחות מקילוגרם. אבל עם המיזעור שיש כיום אתה תמצא מוצרים ששוקלים פחות מקילוגרם אך שווים יותר מ-$1000. נקווה שלא ייתלבשו לי על החבילה.

בעצם, מעניין בכלל את המכס בכמה אתה קנית את המוצר? נניח שבאמת מישהו מוכר לך מוצר, שבחנות עולה $500, ב-$50. אתה תשלם מכס על המחיר בחנות או על המחיר ששילמת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    באמת מותר להם להחרים זיופים? מעניין. לא שנראה לי שמישהו בארץ יהיה מסוגל להבחין בזיוף... הלקוחות המסכנים מבינים שזה זיוף רק כשהם מנסים להשתמש בו.

החבילה שוקלת פחות מקילוגרם. אבל עם המיזעור שיש כיום אתה תמצא מוצרים ששוקלים פחות מקילוגרם אך שווים יותר מ-$1000. נקווה שלא ייתלבשו לי על החבילה.

בעצם, מעניין בכלל את המכס בכמה אתה קנית את המוצר? נניח שבאמת מישהו מוכר לך מוצר, שבחנות עולה $500, ב-$50. אתה תשלם מכס על המחיר בחנות או על המחיר ששילמת?
    מהנסיון שלי: המחיר הגבוה יותר (כל עוד הם יודעים את המחיר השוק, במקרה ששילמת פחות).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    תביא קבלה( הוככה שקנית את המוצר אפילו אלקטרונית מודפסת) .... ותשלם לפי הקבלה... אחרת הם ימצאו את המחיר בעצמם...

כל עוד השווי פחות מ50$ לא משלמים מכס אבל אם תשלם מכס הם יקחו לך גם על מחיר המשלוח שזה מעצבן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    תביא קבלה( הוככה שקנית את המוצר אפילו אלקטרונית מודפסת) .... ותשלם לפי הקבלה... אחרת הם ימצאו את המחיר בעצמם...

כל עוד השווי פחות מ50$ לא משלמים מכס אבל אם תשלם מכס הם יקחו לך גם על מחיר המשלוח שזה מעצבן
    הממ, זה הגיוני (אין לי את הניסיון הזה, מאחר ובמקרה שבו הם ג(נ)בו ממני יותר מדי, לא אני הייתי זה שלקח את החבילה...).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    טוב, נו... כנראה שהמכס יעשוק אותי שוב. מתרגלים אחרי הפעם ה-50. רק שיגיע כבר.

דרך אגב, גם אצלכם התחיל הארמאגדון? יש מחוץ לבית שלי רוחות של 700 קמ"ש, בומים והפסקות חשמל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    זה לוקח עוד זמן כי זה מעוכב במכס, מה אתה חושב שההוא מהביטחון באמת שלח לך את זה לבית?
    בקשר למכס, תתכונן טוב טוב, הם רוצים לדעת בכמה קנית את זה ,
    אתה חייב לתת להם הוכחה לכמה זה עלה לך לדוגמא קבלה של וולמארט או טויס אר אס או אולי הדפס של הדף מאי בי,
    במידה ולא תביא משהו כזה הם יקחו לך כמה שבא להם!!!
    ואל תביא קבלה של 135$ כי הם לא מפגרים, הם יודעים בדיוק מזה כמה זה עולה כמה קשה להשיג את זה ושאנשים מוכנים לשלם 370$ בשביל זה.
    חלק מהמס , נראה לי שמע"מ חל גם על עלות המשלוח,
    מקווה שתקבלת הכל במהרה ובזול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    טוב, נו... כנראה שהמכס יעשוק אותי שוב. מתרגלים אחרי הפעם ה-50. רק שיגיע כבר.

דרך אגב, גם אצלכם התחיל הארמאגדון? יש מחוץ לבית שלי רוחות של 700 קמ"ש, בומים והפסקות חשמל.
    אני גר בקרית עקרון. הארמגדון התחיל כאן אחרי שסעדו זכה בכוכב נולד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    הווי שלי נשלח כבר לפני יותר משבוע [שבוע ואיזה יום-יומיים] ועדיין אין זכר להמצאו
    המשלוח אמור להיות 4-10 ימי עסקים, מקווה שזה באמת יהיה ככה ולא יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    תגידו לגבי חבילות למיניהן שמכילות רק משחק או שלט אחד יש סיבה שיעצרו אותן במכס?

ואם לא יש מצב שיקח להם יותר מ-10 ימים להגיע?

אני לא ממש בלחץ אטומי אבל סתם נראה לי מוזר שדברים מסויימים הגיעו בארבעה ימים ולאחרים לוקח הרבה יותר זמן....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי שלי28
    תגידו לגבי חבילות למיניהן שמכילות רק משחק או שלט אחד יש סיבה שיעצרו אותן במכס?

ואם לא יש מצב שיקח להם יותר מ-10 ימים להגיע?

אני לא ממש בלחץ אטומי אבל סתם נראה לי מוזר שדברים מסויימים הגיעו בארבעה ימים ולאחרים לוקח הרבה יותר זמן....
    הם עוצרים דברים רק אם זה עולה יותר מ-50$ (כלומר מוצהר שזה עולה +50$ או שהם חושדים שעובדים עליהם) או אם הפריט שוקל יותר מ-2 קילו.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    PT, זה הגיוני שהחבילה מתעכבת, תן לדוור עוד כמה ימים כדי לסיים את זלדה (לפחות זו התמונה שרצה לי בראש כל פעם כשמשחק מתעכב לי בצורה מחשידה)

אגב, אילו משחקים קנית?
    שתף ב-Google+

הרשמה