תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    סוף סוף כבר איזה 4 חודשיים יש לי אקסייט טרק ריימן ומאנקי והיום קיבלתי את הWII[ואתמול את השלט הנוסף]!!
    לאינרטנט לא יצא לי להתחבר[לא כל כך עבד אבל שיהיה חח]
    אממ חחח בקושי יש אצלי אור כחול זה אמור להיות ככה?רק רציתי לשתף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני לא שומע "יש לי זלדה"... החסרת את זה כי זה מובן מאליו או כי צריך לתלות אותך על עץ כל כך גבוה שאף אחד לא ימצא אותך במשך ימים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    לא אוהב את זלדה :smiling: :smiling:
    למעשה אני המשחק תלת מימד היחידי שאי פעם סיימתי היה מריו 64 ....
    אני יותר מעדיף את המשחקים של המסיבות המיני גיימס[הקלים בקיצור] כמו מריו פרטי,מאנקי בול,משחקי מרוצים כאלה ומשחקי דו מימד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    מזל טוב אני קיבלתי ביום שני. ויש לי כמה שלטים בדרך (כרגע יש לי 3 +2 נוצ'ק).

תנסה את rayman בעיקר את משחק הריקודים. משחק הריקודים של rayman מעולה. אני ממש מכור אליו. פעם קראתי על איך רוקדים כל מני ריקודים והמשחק הזה פשוט מלמד אותי לרקוד .

בשלבים המתקדמים של משחק ה story (שפותח את המשחקים בscore בהדרגה) זה ממש נהיה מטורף .

אני הכי לא אוהב במשחק את משחק מירוץ החזירים כי הוא קשה ואני לא אוהב מרוצים. המשחק הזה תוקע אותי בשלב הרבה זמן. עד שאיך שהוא אני מצליח לעבור אותו.

אשתי די מרוצה מהנווט אינטרנט בשביל לבדוק מדדי מניות בסוף היום. התצוגה השתפרה פלאים אחרי שחיברתי את ה WII עם הכבל SVIDEO שעלה לי איזה 10 דולר (1$ + 9$ משלוח בזמן שהמשלוח באמת עלה לו 1.5$ לפי הבולים) .
    יש לי טלויזיה רגילה רחבה ואין לי חיבור קומפוננט חשבתי אולי לקנות ממיר מקומפוננט לRGB ולהתאים אותו לטלויזיה אבל בסוף החלטטי שזה מיותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אשתי די מרוצה מהנווט אינטרנט בשביל לבדוק מדדי מניות בסוף היום. התצוגה השתפרה פלאים אחרי שחיברתי את ה WII עם הכבל SVIDEO שעלה לי איזה 10 דולר (1$ + 9$ משלוח בזמן שהמשלוח באמת עלה לו 1.5$ לפי הבולים) .
    הם תמיד עושים את זה, זה כל כך מעצבן. פעם הזמנתי משהו ב-5$ שהמשלוח שלו עלה לי 20$(!), אז אחרי שאני מקבל את המוצר מתברר לי שהמשלוח עלה לו 5$... כמובן שאפילו עם המשלוח היקר, המוצר היה זול יותר.

זו שיטה נהדרת לעבוד על מישהו בכך שאתה גורם לו לחשוב שהוא משלם פחות, בזמן שהוא משלם יותר. אבל הדברים האלה לא עובדים עלי (וקשה לי לחשוב על אלו שהם כן), מאחר ואני תמיד לוקח בחשבון את המחיר הכולל, במקום רק את המוצר (כך למשל, זכיתי ב-SPM שהמשלוח שלו עלה 8$, בזמן שהיה עוד אחד שהמשלוח שלו היה 10$ [כן כן 2$ זה מינורי], אבל הוא עלה קצת פחות, והודות לזה שעקבתי אחרי המחירים של שניהם [ולא התמקדתי רק באחד] הצלחתי לזכות בזול מבינהם [שבסופו של דבר היה הבדל של 8$ בין המחירים של שניהם]. מה היתה הפואנטה שלי?).

בכל מקרה, מה שאני מנסה לומר, זה שאל תתרגש מזה יותר מדי, המחיר היקר יותר של המשלוח בא במקום המחיר היקר יותר של המוצר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    תמיד תשווה את המחיר למה שאתה מוצא בחנויות כמו play-asia.
    כבלים, למשל, זה משהו שב99.99999% אתה תוכל לקנות ביותר זול בplay-asia.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני גם בודק לפי המחיר הכולל והכבל התחליפי עלה לי 10 $ כולל משלוח(ניצחתי אותו בפומבית במחיר פתיחה והוא עלה לי 1$ ) . בplay asia יש להם כבל מקורי והם מוכרים אותו ב30$ + 6$ משלוח . בארץ כבל כזה עולה 50$ . אז נכון הוא עדיין הרוויח עלי 7-8$ על המשלוח ואני עדיין חסכתי בין 26 ל40$ . בסוף שנינו יצאנו מורווחים וזה דבר טוב מאוד .

play asia קצת יקרה ולפעמים נגמר להם המלאי. ב EBAY אפשר למצוא דברים זמינים מידית ולפעמים קצת יותר זולים. למשל דיל של שלט+נונצ'ק הוא ממש טוב כי הוא חוסך בעלות משלוח. אם קונים שלט ונונצ'ק בנפרד לרוב צריך לשלם משלוח פעמיים וזה יוצא הרבה יותר יקר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    מזל טוב XD
    אם אתה אוהב כאלה משחקים אולי אתה רוצה לקנות\להחליף Metal slug anthology ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    אממ לא נראה לי אני אקנה יותר משחקים
    "נראה לי אני אקנה ציפס ממקדונלדס" חחח הישראלי המצוי :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תתחדש, בחור.

נו, אז ספר מה דעתך

אני מאחל לך לא להיות מרוצה מאקסייט טראק, כדי שתמכור לי אותו הכי זול שאתה יכול.

לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    רונן אתה מעוניין בהחלפה אולי?
    אני לא הכי אוהב את אקסייט טראק חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pizza
    רונן אתה מעוניין בהחלפה אולי?
    אני לא הכי אוהב את אקסייט טראק חחח
    אני אולי מעוניין בהחלפה, איזה מן המשחקים, הנמצאים בחתימה שלי אולי מעניין אותך? (תשכח מזלדה, מוואריו וווי ספורטס, הם התינוקות שלי).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    את הריימן יש לי אתה רוצה על סוניק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pizza
    את הריימן יש לי אתה רוצה על סוניק?
    בוא נעבור לדבר בפרטי, ה-email שלי הוא: [email protected] (אין לי msn או icq. אני לא סובל את התוכנות הללו...).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.P, קוראים לך רונן?

pizza, אין לי משחק ווי להחליף בו, אבל יש לך גיימבוי אדבנס או DS או גיימקיוב? אם לא, אוכל לקנות אותו ממך בכסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    F.P, קוראים לך רונן?

pizza, אין לי משחק ווי להחליף בו, אבל יש לך גיימבוי אדבנס או DS או גיימקיוב? אם לא, אוכל לקנות אותו ממך בכסף.
    חחח, סורי, פשוט ראיתי excite truck ולהחליף וישירות קפצתי על זה .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אז יש ביניכם עסקה? (כדי שאדע אם לנדנד לו)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    הWii שלי כמעט מוכן.......מיאמוטו צריך רק לנסוע לירח לחצוב אבן ירח בשביל הציפוי האפור של הסנסור בר (ממה חשבתם שזה עשוי ? פלסטיק?!?!) חחחחח

ברצינות ומשלוח יוצא ב14 שזה בעצם היום לדוד שלי אז זה עניין שלש בוע עד שהוא יגיע.

אגב אני לא יודע אם מותר לדבר על צ'יפים פה או לו אז אני אשאל ואם אי אפשר אז אל תענו
    מה עמדת המומחיםן בנודע לWIIKEy או ל Cyclowiz 2.0 ?
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אני מבין קצת בצ'יפים
    WiiKey ו-Cyclowiz הם דיי שווים..
    WiiKey הרבה יותר נפוץ ופופולרי אבל מצד שני אני רואה אצלו יותר אנשים שמקבלים שגיאות ולא מפעילים משחקים
    מה שכן יש עוד 2 צ'יפים מעולים שנקראים WiiFree ו-Wiinja Deluxe כדאי לך לשקול גם אותם
    בסך הכל לא יהיה הרבה הבדל, קנה מה שבא לך
    יש טבלאות באינטרנט של השוואות בניהם, google it
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    תודה אני בהחלט אסתכל על זה...........
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הרשמה