תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    עיר
    רחובות
    אז קיבלתי את ה WII לא מזמן ויש לי 3 שלטים 2 נונצ'ק יש לי עוד שלט ו2 נונצ'ק בדרך (לא בטוח שיגיע בזמן) . יש לי די הרבה משחקים שמתאימים למסיבות.

הנה האופציות:
    WII sport -
    יש עוד משחק ל4 חוץ מטניס?

rayman בריקוד (פתחתי את רובם האחרון ששיחקתי ממש מטורף וכואבות לי הידיים כדי לשחק בו) אני חושב שאני יכול לעשות הדגמה ואז לעשות סולם הצלבות וככל שמתקדמים בסולם מחליפים שיר לאחד יותר קשה. חוץ מזה יש שם עוד כמה משחקונים נחמדים .

Warrioware טוב ברור - פתחתי multiplayer היום (את כולם) במשחקים צריך לשים רצועה? כי יש משחק אחד שמפילים את השלט למשל

monkey ball עדיין לא שיחקתי

wii play זה רק לשני שחקנים אז יש איזה אפשרות לעשות תחרות של משהו .

elibits הבנתי שאפשר לשחק איזה 4 שחקנים לא התלהבתי יותר מידי אבל לעשות בלגאן זה די נחמד.

זלדה וred steel אני יכול להראות להם או לתת להם לשחק קצת .

אני חושב שזה ימשך איזה 6 שעות ביום אני לא יודע כמה יגיעו אשתי הזמינה יותר מדי אנשים אני חושב. כדאי אולי לבקש ממישהו שיביא גם PS2 או משהו ? או משהו למקרה שיהיה עמוס?

יש למישהו ניסיון או המלצות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    בוואריו וור לא צריך את הרצועה במולטיפלייר. המפתחים לא אדיוטים, אז אין במולטי את המשחקונים ואת הפוזות שעשויים לגרום לשלט ליפול או לעוף. זה שאי אפשר לשחק מולטי עם כמה שלטים זה כבר סיפור אחר...
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    בוואריו וור לא צריך את הרצועה במולטיפלייר. המפתחים לא אדיוטים, אז אין במולטי את המשחקונים ואת הפוזות שעשויים לגרום לשלט ליפול או לעוף. זה שאי אפשר לשחק מולטי עם כמה שלטים זה כבר סיפור אחר...
    אחרי המשחק עם הגלגול של הבשר, הבנתי שאפילו המפתחים לא באמת השתמשו ברצועה, כשהם פיתחו את המשחק.

ובקשר למשחק עם הבאנג'י (להפיל את השלט), אני פשוט תופס את הרצועה ועוזב השלט (שאם הרצועה היתה מחוברת לידי, המשחקון הזה היה אפילו יותר קל, דבר שהוא קרוב לבלתי אפשרי).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    בנוגע למשחקון עם הבשר ול"השמטת השלט"...
    שים-לב שתמיד תמיד תמיד אחרי גלגול הבשר יופיע לך המשחקון של השמטת השלט כדי שתסתדר הרצועה.

אחרי המשחק עם הגלגול של הבשר, הבנתי שאפילו המפתחים לא באמת השתמשו ברצועה, כשהם פיתחו את המשחק.

ובקשר למשחק עם הבאנג'י (להפיל את השלט), אני פשוט תופס את הרצועה ועוזב השלט (שאם הרצועה היתה מחוברת לידי, המשחקון הזה היה אפילו יותר קל, דבר שהוא קרוב לבלתי אפשרי).
    שתף ב-Google+

הרשמה