תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אני נמצא בדילמה ממש רצינית עכשיו לקנות 360...
    ראיתי את הבוקס של אביאל וממש בא לי לקנות אותו, אבל אמרתי לעצמי שאחכה עד היבוא הרשמי אבל הוא כמובן לא מגיע(למרות ההבטחות החוזרות של מיקרוסופט ישראל), ואמרתי לעצמי שאני יחכה לגרסה המתחממת פחות... אבל אין לי מושג מתי היא יוצאת...(ונזכרתי בדיוק עכשיו שאני גם טס לאמריקה בתחילת הלימודים אז שקלתי לקנות את זה שם)

בקיצור, הדבר שהכי מפריע לי לקנות עכשיו זה הפחד מטבעת המוות (וכמובן אמא שלי שלא מרשה לי לקנות כלום עד שתעבור תקופת המבחנים), למרות שהמקום שבו אני מושיב את הקונסולה העיקרית שלי (PS2 שכבר לא שם כי הוא בתיקון) קרוב מאוד לחלון אני עדיין די מפוחד מזה...

אז אודה לכם אם תענו לי על שני שאלות:

1. מה עדיף? לקנות שאני טס או לקנות עכשיו את הבוקס של אביאל?

2. למישהו יש תאריך משוער מתי מגיע הגרסה ה"קרה" יותר?

תודה מראש לכל מי שיעזור...:smiling:

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אני נמצא בדילמה ממש רצינית עכשיו לקנות 360...
    ראיתי את הבוקס של אביאל וממש בא לי לקנות אותו, אבל אמרתי לעצמי שאחכה עד היבוא הרשמי אבל הוא כמובן לא מגיע(למרות ההבטחות החוזרות של מיקרוסופט ישראל), ואמרתי לעצמי שאני יחכה לגרסה המתחממת פחות... אבל אין לי מושג מתי היא יוצאת...(ונזכרתי בדיוק עכשיו שאני גם טס לאמריקה בתחילת הלימודים אז שקלתי לקנות את זה שם)

בקיצור, הדבר שהכי מפריע לי לקנות עכשיו זה הפחד מטבעת המוות (וכמובן אמא שלי שלא מרשה לי לקנות כלום עד שתעבור תקופת המבחנים), למרות שהמקום שבו אני מושיב את הקונסולה העיקרית שלי (PS2 שכבר לא שם כי הוא בתיקון) קרוב מאוד לחלון אני עדיין די מפוחד מזה...

אז אודה לכם אם תענו לי על שני שאלות:

1. מה עדיף? לקנות שאני טס או לקנות עכשיו את הבוקס של אביאל?

2. למישהו יש תאריך משוער מתי מגיע הגרסה ה"קרה" יותר?

תודה מראש לכל מי שיעזור...:smiling:
    זה הרי מאוד החלטה אישית שלך...
    אני רק יכול להוסיף ביחס להתחממות שהמכשיר שלי (חדש דנדש מארה"ב) לא מסוגל להריץ Gears בלי שאני אכוון עליו מאוורר פועל כי אחרת זה פשוט עניין של לספור את הדקות עד שהוא נתקע. (Kameo עובד בסדר אבל זה משחק פחות אינטנסיבי מבחינת הגרפיקה)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לדעתי זאת הגזמה- המכשיר אולי מתחמם (בא נגיד שלא רצוי לשם מאחורי דברים שחום מזיק להם...) אבל אם זה במקום מאוורר - ממש אין בעיה. לי מעולם לא הייתה בעיה (לא בגירס או ב GARW2 וכדומה שדורשים מאמץ עיבודי..) בכל מקרה תמיד תוכל לקנות עוד מאווררים לקירור.
    בקשר ללקנות מאביאל או לחכות? - הגירסא ה"קרה" לא ידוע מתי מגיע. והשאלה כמה תוכל לחכות (בכל זאת אתה מדבר על חצי שנה...)
    מצד שני אם תחכה חצי שנה יש סיכוי שהמחירים של הקונסולות הקיימות ירדו (עלית וכו')
    אז כמו שאני אומר - השאלה כמה אתה לחוץ...

הרשמה