תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.12.2006

שמו האמיתי של סנטינו מרלה הוא אנטוני ג'ון קרלי. הוא בן 33, נולד ב-6 במרץ 1974 באיטליה.

הרקע של סנטינו מרלה הוא מעולם הג'ודו. עוד בהיותו צעיר זכה מרלה במס' טורנירים יוקרתיים באיטליה. ב-2004 חתם מרלה עם חוזה התפתחותי עם ה-WWE. לפני כן הוא התאבק עבור ה- MMA ביפן במשך כמה שנים.

מרלה זינק לקדמת הבמה בתור "אוהד" מן השורה, אך זו לא הפעם הראשונה שזה קורה לו.
    ביולי 2005, מרלה הושתל בקהל בתכנית של OVW. הוא היה אמור להיראות מפוחד בזמן כניסה של מיודענו הבוגימן. במקןם זה, הוא בעצם פרץ בצחוק נוכח הופעתו של הבוגימן.
    לאחר התקרית, מנהל ה-OVW אז ג'ים קורנט, סטר לפניו של מרלה בטענה שהוא הרס את האנגל שעליה ניסו לעבוד עם הבוגימן. כתואה מכך פוטר ג'ים קורנט מ-OVW וכך גם מה-WWE. כיום קורנט משמש כמנהל של TNA.

בעקבות פיטוריו של קורנט, מונה פול היימן למחליפו. היימן החליט לשנות את שמו של מרלה לבוריס אלכסייב ונתן לו גימיק של מתאבק רוסי קשוח. מרלה ערך את הופעת הבכורה שלו כבוריס אלכסייב ב-12 באפריל 2006.
    ב-21 באפריל באותה שנה, ניצח מרלה מתאבק בשם דיוויי תוך 10 שניות. מרלה לאט לאט ביסס את עצמו כמתאבק המתמחה במכות סטרייק ותרגילי הכנעה.

עם החגורה הבין יבשתית.

ב-24 בינואר 2007 מרלה זכה באליפות הטלוויזיה של ה-OVW אחרי שניצח את מייק קרול ושון אוסבורן. קרול החזיר לעצמו את התואר חודש לאחר מכן, אך הפסיד אותו שוב למרלה במרץ 2007. 3 ימים לאחר מכן הפסיד מרלה את התואר לשון ספירס, וזאת בגלל שהוזעק ל-WWE לקראת הפוש המתוכנן לו.

למרלה יש מס' קעקועים, הגדול מבינהם נצא על כל גבו, קעקוע של אריה. בזרועו השמאלית יש קעקוע עם כיתוב סיני, ובימנית דמות של אדם עם כנפיים.

לפי הסטוריליין של ה-WWE מרלה מתואר כצעיר איטלקי אשר בילה רוב חייו בקנדה וחוזר מדי פעם לאיטליה לבקר את משפחתו. יותר מאוחר הוא עובר לארה"ב שם הוא מנסה להגשים את חלום חייו ולהפוך למתאבק ב-WWE.
    קרדיט לWWE.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שיש לו עתיד מבטיח בחברה כי על ההכתרה שלו זכה באליפות מספר 2 ב-Raw.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אחי זה ישן גם פירסמו את זה פה וגם פירסמו את זה בפורום אחר אז זה ישן עזוב עדיף שינעלו את הנושא אבל בכל זאת תודה למרות שקראתי את זה ממזמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה כזה ישן. מרלה אלוף נראה לי עוד אפילו לא חודש. אני לא נועל דיון כי אחרים קראו אותו. שיתנו למשתמשין אחרים גם להגיב.
    שתף ב-Google+

הרשמה