תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    חברה, השרת במצב הגרוע יותר מאז שהתחלתי לשחק בו לפני יותר מחצי שנה...
    אני כמעט לא משחק שם יותר, הסיבה העיקרית היא לאג לא נורמלי, אנשים לא מתים... אתמול הייתי מאחורי מישהו ואחרי 6-7 אגרופים הוא מת (?!?!)...
    אנסה לצלם משהו, אני יודע שרבים לא מאמינים לי (HiViH)
    סיבה שנייה, צ'יטרים... לפני 30 דקות הייתי בשרת ועשיתי שני באנים, הראשון היה SPEEDHACK...
    השני:
    http://img256.imageshack.us/img256/8...shot041cq7.jpg

תעשו טובה, תתקינו PB ותאתחלו את השרת, אי אפשר להמשיך כן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    גם עכשיו היה עוד אחד שהשתמש ב-speedhack קראו לו Odanis
    עריכה: הוא עדיין שם!
    שתף ב-Google+

אני אשמח לטפל בבעיה, אבל אני צריך רשימה מסודרת של דברים הדורשים טיפול.

לדעתכם, השרת צריך איתחול? שינוי מצב משחק? אימרו לי דעתכם, וכך ייעשה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תודה. סידרתי ל-Odanis באן.

תומר, יש מצב שאני מכין קובץ חוקים לשרת? צריך לשנות כמה דברים. אפשרויות הצבעה, בתור התחלה, וגם PB, כמו שאומרים פה הרבה. וגם לשנות את המצב של שרת ה-DM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    הדעה שהתגבשה פה (לא רשמית):
    1. לשנות את אחד השרתים ל-CTF
    2. לשנות את השרת השני למוד Coop Warfare עדיין לא החלטנו איזה מצב
    3. להתקין PunkBuster בשני השרתים
    זהו אני מקווה שלא שכחתי כלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    מסכים
    חייבים פאנק באסטר ולשנות את המצב של ה DM
    וההצבעה לבאן זה ממש שימושי
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    ישוישוישוישו
    תומר/ישו (?!) אתה רציני ?
    קודם כל ניגמור עם העסק הקודם שהיה אמור להיות מטופל עוד מלפני כשבועיים, אבל קיבל היתעלמות מוחלטת אחרי החלפת הודעות פעם פעמיים.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אני חושב שהבעיה העיקרית היא שאירופאים גילו את השרת וראו כי טוב. כאשר יותר שחקנים עוברים בשרת מן הסתם גדלים הסיכויים שיופיעו צ'יטרים (ולאגרים, מן הסתם). למעשה עקב העובדה שאין PB בשרת אני חושב שהשרת נהייה אטרקטיבי במיוחד עבור צ'יטרים.

פתרון- להתקין PB. אני לא יודע למה לא התקינו עד עכשיו. נדמה לי שהייתה אמורה להיות לזה סיבה, אבל למיטב ידיעתי אף פעם לא טרחו לומר אותה.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי HiViH
    תומר אתה רציני ?
    קודם כל ניגמור עם העסק הקודם שהיה אמור להיות מטופל עוד מלפני כשבועיים, אבל קיבל היתעלמות מוחלטת אחרי החלפת הודעות פעם פעמיים.

וודאי, אמרתי לך שלי זה מרגיש כמו תמיד וכולם שיחקו כמו תמיד בלי בעיות P: אז אם זה רק אתה באמת שאני מופתע וקשה לי להאמין, אני טענתי שהיה לך פשוט יום רע ואני עומד מאחורי זה

msh זה גם הדעה שהתגבשה לפני שבוע וראינו איך זה ניגמר, אתה ראית איך זה ניגמר.

היביה אני רק יכול לומר שכבר קרה שאני בטוח שנתתי למישהו בעיטה והוא לא מת
    ולא פעם אחת ולא פעמיים
    זה היה פשוט מוזר
    גם גליטש שבטוח פגע לא הרג
    וגם מספר אגרופים
    לפעמים אני פוגע אבל אני ממשיך דרכו וזה ממש מוזר
    אבל אחרי שעברנו מפה זה הסתדר אז לא חשבתי להתלונן או משהו
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    גם קרא ניראה לי דון או מישהו נתן בעיטה באוויר שזזתי לצד אבל היא הייתה אמורה בטוח להרוג אותי ולא הרגה, וזה לא תיהיה פעם ראשונה, באגים במישחק ביו בכל מיקרה ולא קורה כל כך הרבה.. וזה גם לא אשמת השרת..
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אוקי
    אני רק אומר שזה לא קרה רק לו
    זה גם לאחרים
    יכול ליהיות באמת שזה בגלל הבאגים במשחק

אבל משהו שחובה לשים בשרת
    זה PB
    פשוט חובה
    Ornithorhynchus anatinus
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מחר, אחרי הבגרות, אני אצור קובץ חוקים לשרתים כדי לאפשר PB ולשנות את ה-DM ל-CTF (כמו שמנהל קהילה היה עושה, אם היה לנו אחד). אם תומר יסכים (ואני לא מוצא סיבה שזה לא יקרה) אני מקווה שזה יגיע לשרתים שלנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עזוב Duckion...
    מי אנחנו שנדע... HiViH The Pro
    יודע יותר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    חברה, בלי עלבונות אישיים.
    אני מצטרף לקריאה, אפילו כאדמין אני לא יכול לשחק בשרת עד שיתוקן (ואני אישית לא יודע איך מתקנים).
    לכל מי ש-UA שלו לא פוגע- קוראים לזה Packet Loss, זה האח הקטן של Lag. הוא גורם לזה שהמשחק אמנם רץ במהירות סבירה, אבל פעולות יכולות 'להאבד' ולא להגיע לשרת אפילו שאתם רואים אותן על המסך. באותה מידה יכול להיות שרימון יפגע בכם שלא שמעתם אותו בכלל, וכולי. חתיכות מידע נאבדות בדרך מהשרת ואל השרת.

שמתי לב לדבר קטן- כל השרתים האחרים שיש לי ב-Favorites מושתתים על חלונות, ורק שלנו לינוקס, יכול להיות שזה גם משפיע?

ובלי קשר לזה- אתחול שרתים, התקנת PB בשניהם, שינוי מצב ה-DM לCoop Warfare (או מצב משתנה) והתחלה מחדש של הקונטרול (ואולי גם עליו מצבים משתנים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    לא נראה שיש השפעה לכך שהשרת רץ על LINUX, שרתי LINUX יותר חזקים ואפשר לתחזק אותם בקלות.

אני ו- Ascendancy כבר אומרים שיש Packet Loss יותר משבוע, אף אחד לא מקשיב... כשאתה מנסה להסביר להיביה את הדבר הוא אומר לך "פשוט מאוד יש לך יום רע"
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Shayze
    חברה, בלי עלבונות אישיים.
    אני מצטרף לקריאה, אפילו כאדמין אני לא יכול לשחק בשרת עד שיתוקן (ואני אישית לא יודע איך מתקנים).
    לכל מי ש-UA שלו לא פוגע- קוראים לזה Packet Loss, זה האח הקטן של Lag. הוא גורם לזה שהמשחק אמנם רץ במהירות סבירה, אבל פעולות יכולות 'להאבד' ולא להגיע לשרת אפילו שאתם רואים אותן על המסך. באותה מידה יכול להיות שרימון יפגע בכם שלא שמעתם אותו בכלל, וכולי. חתיכות מידע נאבדות בדרך מהשרת ואל השרת.

שמתי לב לדבר קטן- כל השרתים האחרים שיש לי ב-Favorites מושתתים על חלונות, ורק שלנו לינוקס, יכול להיות שזה גם משפיע?

ובלי קשר לזה- אתחול שרתים, התקנת PB בשניהם, שינוי מצב ה-DM לCoop Warfare (או מצב משתנה) והתחלה מחדש של הקונטרול (ואולי גם עליו מצבים משתנים).
    תודה שי, אדאג שיבוצעו השינויים בהקדם.

מה שכן, משתמשים שרוצים להרתם למאמץ, מוזמנים לשלוח קישור להורדה של, או את קובץ Coop Warefare בעצמו. אם כן, אני אשמח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    לחם לבן זה יעמי !
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עכשיו אתם מתחילים לרדת אחד על השני?
    סאני:
    http://coopwarfare.fearmaps.com/modu...0Warfare%200.6
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי HiViH
    וודאי, אם אין לך שום הוכחה ליתמוך במה שאותה אומר ואתה היחידי שאומר או ניראה שקורה לו, למה ניראה לך שאני יודע או יאמין לזה ? |: מאחר ואני רואה אותך בדר"כ משחק טוב ופשוט פעם אחת אתה משחק פחות ומזכיר את זה ואז אומר, מה אתה היית חושב באותו רגע כשאני באותו זמן לא מרגיש שום בעיה כזאת ? ולרדת לעלבונות בימקום לנסות להביא משהו לגבות את מה שאתה אומר ? היית נחמד אלי רק כל עוד עבדתי על הציור הזה בישבילכם בחינם מטוב ליבי ?
    את Ascendancy ביכלל מלא זמן לא ראיתי בשרתים, או בפורום, והוא בדר"כ מיתעצבן כשמישהו הורג אותו, גם אם זה לא קורה הרבה.
    אתה אמרת לי את זה רק פעם אחת בשרת, וזה קרה לך פעם אחת רק עד כמה שהיה ידוע לי, ואף אחד אחר לא היתלונן, ואתה רק אמרת שזה צריך להיות בעיה בשרת או שינוי בהגדרות, מה אתה היית חושב ? יופי, עכשיו רד מימני.
    1. אתה כזה מטומטם, תקרא את התגובות של האנשים מלפניך לפני שאתה מזבל את המוח.
    2. Ascendancy משחק בשרת הרבה תחת כינויים אחרים, כמוני גם הוא נמאס לו.
    3. את הציור שלך כבר הורדתי מהאתר, מ-CLANBASE ומחקתי, אל דאגה אני מבטיח שלא אשתמש בזה יותר.
    4. בגלל אנשים כמוך אני לעולם לא אנהל את הקהילה.
    שתף ב-Google+

תודה למשתמש msh, על הקישור. :smiling:
    חבר'ה, חלאס עם השטויות.

אשמח, אם תוכלו לומר לי איזה שרת בדיוק אמור, לפי רצון, לפעול תחת המוד Coop Warfare.
    שתף ב-Google+

הרשמה