תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    שלום, יש לי WII ואני מעריץ גדול של כל המשחקים שסוחפים אבל אני רוצה גם קונסולה "כבדה" - גרפיקה טובה משחקי אינטרנט טובים וכמובן אקשן מה שאין כל כך בWII.
    אני יודע שיש 2 שמתחרים על התואר - PS3 וXBOX 360.
    יש לי את הכסף רק צריך להחליט אז מי שיכול שיגיד משהו על הקונסולה משחקים, רשת , שלטים ועוד.
    אני עכשיו יותר בראש ל-PS3, אז כל אחד שיגיד מה עדיף ויסביר למה עדיף וככה כל מי שמבולבל יוכל לדעת.
    תודה

עריכה: בכל מקרה בשניהם אני קונה HD CABLE אבל לLCD שלי יש שתי אפשריות:HDMI וHD שיש להכניס לטלוויזיה הרבה כבלים כאלה כחול ירוק ועוד.
    אז השאלה מה ההבדל ומה יותר שווה-HDMI או HD עם הרבה כבלים?
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בכלליות - 360.
    בפירוט - תבדוק פה בערך ב100 תרדים האחרים שנפתחו באותו נושא
    (וגם בפורם PS)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    PS3
    אקסלוסיבים יותר טובים עכשיו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    שלום, יש לי WII ואני מעריץ גדול של כל המשחקים שסוחפים אבל אני רוצה גם קונסולה "כבדה" - גרפיקה טובה משחקי אינטרנט טובים וכמובן אקשן מה שאין כל כך בWII.
    אני יודע שיש 2 שמתחרים על התואר - PS3 וXBOX 360.
    יש לי את הכסף רק צריך להחליט אז מי שיכול שיגיד משהו על הקונסולה משחקים, רשת , שלטים ועוד.
    אני עכשיו יותר בראש ל-PS3, אז כל אחד שיגיד מה עדיף ויסביר למה עדיף וככה כל מי שמבולבל יוכל לדעת.
    תודה

עריכה: בכל מקרה בשניהם אני קונה HD CABLE אבל לLCD שלי יש שתי אפשריות:HDMI וHD שיש להכניס לטלוויזיה הרבה כבלים כאלה כחול ירוק ועוד.
    אז השאלה מה ההבדל ומה יותר שווה-HDMI או HD עם הרבה כבלים?
    פשוט תראה לאיזה יש משחקים שמעניינים אותך יותר, בסוף מדובר בכמעט אותו מוצר בכמעט אותו מחיר.

להרבה כבלים קוראים קומפוננט, זה חיבור סבבה לגמרי אם יש לך טלביזיה 720P (או כמו שקוראים לה באירופה, HD READY) וזה מה שאני משתמש באקסבוקס שלי. כבל HDMI עדיף אם יש לך טלביזיה 1080P או שאתה רוצה להשתמש בסאונד סראונד, אחרת אין ממש הבדל בינהם. אצלי ה360 מחובר בקומפוננט והפס3 בHDMI, אני לא מרגיש בהבדל על הטבלביזית 720P ללא סראונד שלי.
    ד"א, עם ה360 מקבלים כבל קומפוננט כך שאם תלך בכיוון הזה אין צורך לקנות אחד.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי bozeman
    בכלליות - 360.
    מאוד משכנע הטיעון שלך, אפשר לדעת מאיפה הוא הגיע?

ולפותח הדיון, 2 הקונסולות במצב די זהה רוב המשחקים מגיעים לשניהם אבל לכל קונסולה יש את הבלעדייןם שלה שאין בשום מקום אחר (למשל uncharted 2 וgod of war 3 בסוני 3 וגירס 2 עם הילו 3 בX360, לשני הקונסולות יש עוד בלעדיים רבים וטובים פשוט תפתח יוטיוב ותתחיל לבדוק טרילרים וביקורות.) אני בחרתי בסוני 3 בגלל משחקים מסוימים שגדלתי עליהם עם הסוני 2 וידעתי שהם ממשיכים ל3, מבחינתי זאת היתה הבחירה הטובה ואני יודע שאני לא מאוכזב ואם הייתי הולך על ה360 הייתי מאוכזב. (בדיוק כמו שמי שגדל על הילו והיה הולך על הסוני 3 היה מרגיש שהוא מחמיץ משהו) ככה שהכל תלוי בך ולא בשום דבר אחר שאנשים יחרטטו לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי YuvalShot
    PS3
    אקסלוסיבים יותר טובים עכשיו
    רואה זה מה שקורה שמנגים יותר מידי..

וזה הקפצה למי שלא הבין...

הוא קנה סוני מיזמן ואז מכר אותו וקנה xboxיש לי עוד
    את המישתמש שלו...
    שתף ב-Google+

LOL אני ונדב יצאנו טונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    טונה זה טעים
    שתף ב-Google+

מאוד, אבל באמת שאני לא מבין מה הבעיה שלך, אתה באמת נהנה מלהקפיץ דיונים ישנים בכל פורום אפשרי? אדם כל כך חסר חיים עוד לא ראיתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    LOL אני ונדב יצאנו טונה
    בע...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    טונה זה טעים
    חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    מאוד, אבל באמת שאני לא מבין מה הבעיה שלך, אתה באמת נהנה מלהקפיץ דיונים ישנים בכל פורום אפשרי? אדם כל כך חסר חיים עוד לא ראיתי...
    לך יש 7,678 לא לי.
    שתף ב-Google+

לך יש 7,678 לא לי.
    אני מגיב כאן כבר יותר משנתיים וחצי וב3 פורומים שונים, לי גם יש נושאי שיחה לדבר עליהם אני בטוח שהשיחות עם אדם שמקפיץ עשרות דיונים ואחרי זה מסתובב מבסוט עם חיוך מרוח בכל בבית כיאילו איזה עבריין צמרת הוא הן מרתקות אבל אני אשתדל לוותר על השיחה המרתקת שלנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    אני מגיב כאן כבר יותר משנתיים וחצי וב3 פורומים שונים, לי גם יש נושאי שיחה לדבר עליהם אני בטוח שהשיחות עם אדם שמקפיץ עשרות דיונים ואחרי זה מסתובב מבסוט עם חיוך מרוח בכל בבית כיאילו איזה עבריין צמרת הוא הן מרתקות אבל אני אשתדל לוותר על השיחה המרתקת שלנו
    בוא לבת ים
    שתף ב-Google+

מחר על הבוקר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    מחר על הבוקר
    תביא שוקו ולחמניה
    שתף ב-Google+

תביא תרמוס שהשוקו יהיה חם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    לורץ שמעת פעם את יובל בלייב? חחח נדמה היה שהוא שאף בלון הליום, אחד הציפציפים... חשבתי הוא ילדה בת 5.
    נערך לאחרונה על ידי Wan7ed; 18.02.2010 בשעה 00:37.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    לורץ שמעת פעם את יובל בלייב? חחח נדמה היה שהוא שאף בלון הליום, אחד הציפציפים... חשבתי הוא ילדה בת 5.
    יובל עושה מספיק שטויות דביליות בשביל שתוכל להריץ דאחקות על חשבונו גם בלי לרדת לתת רמה כזו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי omerkot
    יובל עושה מספיק שטויות דביליות בשביל שתוכל להריץ דאחקות על חשבונו גם בלי לרדת לתת רמה כזו...
    והוא גם מורחק לשלושה שבועות.

יובל - זאת הרחקה אחרונה לפני הרחקה לצמיתות. אתה לא תורם בכלום לפורום ובדרך הזאת זאת אבידה קטנה מאוד.

שתף ב-Google+

הרשמה