תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 313
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    שלום, יש לי WII ואני מעריץ גדול של כל המשחקים שסוחפים אבל אני רוצה גם קונסולה "כבדה" - גרפיקה טובה משחקי אינטרנט טובים וכמובן אקשן מה שאין כל כך בWII.
    אני יודע שיש 2 שמתחרים על התואר - PS3 וXBOX 360.
    יש לי את הכסף רק צריך להחליט אז מי שיכול שיגיד משהו על הקונסולה משחקים, רשת , שלטים ועוד.
    אני עכשיו יותר בראש ל-PS3, אז כל אחד שיגיד מה עדיף ויסביר למה עדיף וככה כל מי שמבולבל יוכל לדעת.
    תודה
    עריכה: בכל מקרה בשניהם אני קונה HD CABLE אבל לLCD שלי יש שתי אפשריות:HDMI וHD שיש להכניס לטלוויזיה הרבה כבלים כאלה כחול ירוק ועוד.
    אז השאלה מה ההבדל ומה יותר שווה-HDMI או HD עם הרבה כבלים?
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    בקשר לכבל:אין כזה דבר HD כבל אתה מדבר על קומפונט ועדיף לחבר בHDMI האיכות יותר טובה.

בקשר לקונסולה:במילה אחת PS3.
    נכון שעדיין אין הרבה משחקים אבל דווקא יש משחקים טובי שהתנסתי ב3(ספיידרמן 3, וירטואה טניס, רזיסטנס) ועוד משחקים טובים שלא ניסיתי:מוטורסטורם, LAIR שיוצא בקרוב, MGS שיוצא בספטמברת KILL ZONE 2 ועוד.
    הקונסולה יותר איכותית מהאקס בוקס היא פחות רועשת, פחות חמה ואין לה בעיות "טבעת מוות" טיפשיות כמו באקס בוקס 360.
    אתה מקבל בPS3 רשת אלחוטית מובנת, כונן בלו ריי לצפיה בסרטי בלו רי(דבר שכל אחד בארץ יהיה צריך תוך כמה שנים) הSIXIX שהוא נחמד ועוד הרבה דברים מעולים.
    אקס בוקס=לא לקנות
    PS3=זהב~!~!~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    או העמדה הנוגדת:
    אין לPS3 משחקים טובים כרגע, היא עולה 600$, לא מקבלים בה כבל HDMI...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    טוב על טעם וריח אין על מה להתווכח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    על עובדות אפשר, לא?? משחקים זה טעם וריח, עובדות כגון חומרה יותר טובה, יותר שווה, יותר אמינה הן ניתנות לויכוח, נכון?? וכבר הוכח 189913958 פעמים שהPS3 פשוט טובה יותר בהכל.

בארה"ב היא עולה 600$ שפה בארץ זה 4400 שקל... ה360 עולה 400$ שפה בארץ זה מתורגם ל3700 או משהו כזה. מה עם הELITE, כמה היא תעלה? וגם היא ד"א לא משתווה בגרוש לPS3. הHDMI הישן שלה חלש יותר מהHDMI של הPS3, והחומרה נשארה אותו דבר כך שתתכוננו לשמוע RROD בזמן הקרוב! יש לה 120 גיגה שבחיים לא תמלא נראה לי. ובואו לא נשכח שלPS3 אפשר לקנות איזה HD שרוצים ולא חייבים לקנות משהו מיוחד ויקר תחת כמו שMS עושה עם ה360. אני כולה ב20 גיגה מתוך ה60 גיגה והורדתי מלא דברים, אז נראה לי אני אסתדר עם ה60 גיגה שלי, תודה רבה.

ל360 אין שלט עם חיישן תנועה וזה לא משהו שאפשר לחבר כperipheral (עד כמה שמייקרוסופט חורשת על הדברים האלה). נכון לSIXAXIS אין רטט, אבל סוני כבר עכשיו עובדת על זה. הסיבה שהיא לא הכלילה אותו היא בגלל Imersion הז**** האלה. http://en.wikipedia.org/wiki/Patent_trolls

בקיצור, הPS3 מחוסנת לעתיד, ה360 - לא כל כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    חבל שלא קראת את כל הוויכוחים הקודמים והיית רואה ש"עובדות" על חומרה כמו שהבאת זכו פה לתילי תילים של פרשנויות.
    חוץ מזה - עם כל הכבוד לאיזה חומרה או מה - סה"כ זאת קונסולת משחקים. והם צריכים להיות טובים לפס3 אין משחקים. (ונראה מה עוד יהיה לה, ואת המשחקים הטובים - כרגע יוצאים גם ל360 אם לא בלעדית ל360)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    איזה פרשנויות שמרשנויות?? הCELL מעבד פי 800 יותר טוב כי IBM יצרה את שניהם (גם את הXenon) והיא אמרה את זה בעצמה. LAIR למשל, זה משחק שהXenon פשוט לא יכול לעבד.

ואני יודע שזה לא רק על ה CELL אבל עובדה שכולם (הרבה אתרים למיניהם) אומרים שהPS3 היא חומרה טובה יותר. לא סתם עולה לסוני 500 דולר יותר לייצר אותה מה360. והELITE היא פשוט גניבה! אותה חומרה בדיוק עם HDMI מיושן וזול שעולה להם איזה 20 דולר ודיסק קשיח של 120 גיגה שבטח הוסיף כולה 50 דולר למחיר הייצור, ובכמה הם מוכרים אותה? 480$... החמדנות של MS תעלה להם ביוקר. היא כבר עולה להם ביוקר עם הRROD.

והבלו-ריי... יו איזה דבר. 50 ג'יגה על דיסק (גודל מקסימלי תיאורטי - 200 גיגה. TDK כבר יצרה דיסק של 100 גיגה). הDVD של ה360?? מקסימום 9 גיגה... מה זה יתן להם בעוד 3 שנים??? מה?!

ונכון אתה צודק, בתכלס זה מכונה למשחקים, אבל החומרה היא רמז ענק לסוג המשחקים שתראה בעתיד ולפי מה שאומרים, Gears ניצל כ95% מהפוטנציאל של הXenon כך שמשחקים יותר מושקעים מזה בחיים לא תראה. הCELL לא קם אפילו וכבר יש לו משחקים יפים לאללה כמו Motorstorm, Resistance ו F1:CE. ולPS3 יש עוד מלא משחקים שנראים יפה לאללה שמגיעים... MGS4, RnC:TOD, Heavenly Sword, FFXIII, Lair, Assassin's creed וכו וכו...

ואסור לשכוח גם שחבילת הCORE של ה360 באה בלי דיסק קשיח, כך שמפתחים אף פעם לא יוכלו להשתמש בו למשחקים... לא תהיה אפשרות להעביר מידע לHD, ובכך להפחית את זמן הטעינה של משחקים. ובכלל זה מונע אפשרויות שהPS3 נותן לעתיד.

אה ולזה שפתח את הנושא, אתה רצית אונליין נכון?? אז תענה לי על השאלה הזאת, אתה רוצה לשלם 50$ לשנה בשביל לשחק אונליין? או שאתה מעדיף משהו חינמי ועם פוטנציאל למשהו הרבה יותר טוב מזה שבתשלום? הPSN הוא חינמי... השירות של ה360 הוא אומנם טוב יותר כרגע אבל אסור לשכוח שהוא קיים כבר איזה 6 שנים והוא עולה 50 דולר לשנה...

ואיזה משחקים יוצאים בלעדית ל360??? משחקים משעממים תחת! (רואה מה זה "דעה"?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Soulxxx
    על עובדות אפשר, לא?? משחקים זה טעם וריח, עובדות כגון חומרה יותר טובה, יותר שווה, יותר אמינה הן ניתנות לויכוח, נכון?? וכבר הוכח 189913958 פעמים שהPS3 פשוט טובה יותר בהכל.

בארה"ב היא עולה 600$ שפה בארץ זה 4400 שקל... ה360 עולה 400$ שפה בארץ זה מתורגם ל3700 או משהו כזה. מה עם הELITE, כמה היא תעלה? וגם היא ד"א לא משתווה בגרוש לPS3. הHDMI הישן שלה חלש יותר מהHDMI של הPS3, והחומרה נשארה אותו דבר כך שתתכוננו לשמוע RROD בזמן הקרוב! יש לה 120 גיגה שבחיים לא תמלא נראה לי. ובואו לא נשכח שלPS3 אפשר לקנות איזה HD שרוצים ולא חייבים לקנות משהו מיוחד ויקר תחת כמו שMS עושה עם ה360. אני כולה ב20 גיגה מתוך ה60 גיגה והורדתי מלא דברים, אז נראה לי אני אסתדר עם ה60 גיגה שלי, תודה רבה.

ל360 אין שלט עם חיישן תנועה וזה לא משהו שאפשר לחבר כperipheral (עד כמה שמייקרוסופט חורשת על הדברים האלה). נכון לSIXAXIS אין רטט, אבל סוני כבר עכשיו עובדת על זה. הסיבה שהיא לא הכלילה אותו היא בגלל Imersion הז**** האלה. http://en.wikipedia.org/wiki/Patent_trolls

- הכונן DVD של ה360 מהיר פי 2 מהכונן בלו ריי של הPS3.
    - הכרטיס מסך של ה360 חזק משל הPS3.
    - יש לשלט של ה360 רטט.
    - השלט של ה360 אשכרה בנוי בצורה הגיונית (תחליפו במיקום של הסטיק אנלוגי השמאלי והD PAD, ברוכים הבאים לשנת 2002 סוני...).
    - יש ל-360 יתרון של זיכרון.
    - יש ל-360 רשת טובה יותר, מהירה יותר ונוחה יותר.
    - יש ל-360 פי כמה וכמה משחקים.
    - ה-360 עולה 200$ פחות או 300$ פחות אם אתה לא צריך דיסק קשיח.
    - אתה אשכרה מקבל את הכבל HD בתוך החבילה של ה-360 ולא צריך לקנות כבל HDMI ב-200 שקל.
    - כל האקסקלוסיביים המעניינים של סוני מחברות צד ג' חוץ מאשר (בנתיים) MGS4 ו-FFXIII עברו גם ל-360 כולל ACE COMBAT 5 שיוצא ל-360 חודשים לפני הPS3.
    - ה-360 עולה בארץ פחות מ-3000 שקל (ואם תתאמץ תמצא אותו ב-2800 שקל כמו שאני מצאתי) והגרסה הזולה עולה קרוב ל-2400, הPS3 עולה בארץ 4400 שקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    והבלו-ריי... יו איזה דבר. 50 ג'יגה על דיסק (גודל מקסימלי תיאורטי - 200 גיגה. TDK כבר יצרה דיסק של 100 גיגה). הDVD של ה360?? מקסימום 9 גיגה... מה זה יתן להם בעוד 3 שנים??? מה?!

ונכון אתה צודק, בתכלס זה מכונה למשחקים, אבל החומרה היא רמז ענק לסוג המשחקים שתראה בעתיד ולפי מה שאומרים, Gears ניצל כ95% מהפוטנציאל של הXenon כך שמשחקים יותר מושקעים מזה בחיים לא תראה. הCELL לא קם אפילו וכבר יש לו משחקים יפים לאללה כמו Motorstorm, Resistance ו F1:CE. ולPS3 יש עוד מלא משחקים שנראים יפה לאללה שמגיעים... MGS4, RnC:TOD, Heavenly Sword, FFXIII, Lair, Assassin's creed וכו וכו...

ואסור לשכוח גם שחבילת הCORE של ה360 באה בלי דיסק קשיח, כך שמפתחים אף פעם לא יוכלו להשתמש בו למשחקים... לא תהיה אפשרות להעביר מידע לHD, ובכך להפחית את זמן הטעינה של משחקים. ובכלל זה מונע אפשרויות שהPS3 נותן לעתיד.

אה ולזה שפתח את הנושא, אתה רצית אונליין נכון?? אז תענה לי על השאלה הזאת, אתה רוצה לשלם 50$ לשנה בשביל לשחק אונליין? או שאתה מעדיף משהו חינמי ועם פוטנציאל למשהו הרבה יותר טוב מזה שבתשלום? הPSN הוא חינמי... השירות של ה360 הוא אומנם טוב יותר כרגע אבל אסור לשכוח שהוא קיים כבר איזה 6 שנים והוא עולה 50 דולר לשנה...

ואיזה משחקים יוצאים בלעדית ל360??? משחקים משעממים תחת! (רואה מה זה "דעה"?)
    מאיפה הבאת את הנתון שGEARS משתמש ב-95% מהקסנון. אם אתה רוצה שיקחו אותך ברצינות אז לפחות תגיד נתונים אמיתיים.
    ולבלו ריי אין שימוש למשחקים, בקושי קיים משחק ל-360 שתופס 6 ג'יגה על הדיסק ובנתיים ממילא ה-360 מציגה גרפיקה יותר טובה מאשר הPS3 כך שכנראה הבלו ריי חסר כל משמעות (אולי חוץ מאשר משחקים כמו FFXIII וגם אז אפשר להשתמש באופציה הנדירה של... לשים את המשחק על שני דיסקים... בהחלט נוראי להחליף דיסק פעם ב-25 שעות חד פעמית. עכשיו אני מבין למה שווה לשלם אקסטרה 1500 שקל על PS3 ולא לקנות 360).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    התכוונתי להגיד ש95% מהפוטנציאל של המעבד כבר שומש, מפתחים מכירים 95% ממנו במילים יותר פשוטות. קראתי את זה איפשהו ואני לא זוכר איפה, סלח לי אבל אני לא מוצא את זה עכשיו. הCELL הוא מעבד חדש לגמרי, בעוד הXENON מבוסס על טכנולוגיות קיימות.

לבלו-ריי אין שימוש למשחקים?? איך אתה מצפה שמישהו יקח אותך ברצינות כשאתה אומר כאלה שטויות?
    Resistance לוקח 22 גיגה מהדיסק... בקושי קיים משחק פרוץ ל360 שתופס 6 גיגה.

להחליף דיסקים?? תחסכו לי את זה בבקשה... אתה מדבר בציניות אבל נראה אותך כשזה יקרה באמת.

לידיעתך, הHDDVD לא שמיש למשחקים, והוא אפילו יותר גרוע מהבלו-ריי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    התכוונתי להגיד ש95% מהפוטנציאל של המעבד כבר שומש, מפתחים מכירים 95% ממנו במילים יותר פשוטות. קראתי את זה איפשהו ואני לא זוכר איפה, סלח לי אבל אני לא מוצא את זה עכשיו. הCELL הוא מעבד חדש לגמרי, בעוד הXENON מבוסס על טכנולוגיות קיימות.

לבלו-ריי אין שימוש למשחקים?? איך אתה מצפה שמישהו יקח אותך ברצינות כשאתה אומר כאלה שטויות?
    Resistance לוקח 22 גיגה מהדיסק... בקושי קיים משחק פרוץ ל360 שתופס 6 גיגה.

להחליף דיסקים?? תחסכו לי את זה בבקשה... אתה מדבר בציניות אבל נראה אותך כשזה יקרה באמת.

לידיעתך, הHDDVD לא שמיש למשחקים, והוא אפילו יותר גרוע מהבלו-ריי.
    אמרתי משהו לHD DVD למשחקים?
    כן, לא צריך במשחקים בלו ריי.
    אתה יודע למה משחקי PS3 תופסים 20 ג'יגה? כי המפתחים מתעצלים לדחוס את הקבצים עליהם, אין להם סיבה כשיש להם דיסק כזה גדול. הרי הוא נראה פחות טוב מGEARS ממילא אז בדיוק משמש האקסטרה 16 ג'יגה שהוא תופס לעזאזל?
    ולא, אין משחק PC או משחק 360 שתופסים דיסק DVD מלא, אפילו לא קרוב האמת וגם אין צורך.
    ואם 95% מהמעבד של ה360 נוצל ב-GEARS אז תסביר לי איך זה שMASS EFFECT נראה יותר טוב מGEARS?
    הPS3 לא חזק מה360 וגם אם כן זה בכזה אחוזון קטנטן שצריך להיות מאסטרו בשביל לזהות את ההבדל (ובנתיים המשחקים שיצאו לשתי המערכות רצים ונראים יותר טוב על ה360. אני יודע שזה כי ה360 יותר נוחה לעבודה אבל עדין).
    בקיצור, עדין לא ראינו כלום מה-360 או מהPS3 מבחינת כוח אז למה סתם לדבר באויר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

- הכונן DVD של ה360 מהיר פי 2 מהכונן בלו ריי של הPS3.
    - הכרטיס מסך של ה360 חזק משל הPS3.
    - יש לשלט של ה360 רטט.
    - השלט של ה360 אשכרה בנוי בצורה הגיונית (תחליפו במיקום של הסטיק אנלוגי השמאלי והD PAD, ברוכים הבאים לשנת 2002 סוני...).
    - יש ל-360 יתרון של זיכרון.
    - יש ל-360 רשת טובה יותר, מהירה יותר ונוחה יותר.
    - יש ל-360 פי כמה וכמה משחקים.
    - ה-360 עולה 200$ פחות או 300$ פחות אם אתה לא צריך דיסק קשיח.
    - אתה אשכרה מקבל את הכבל HD בתוך החבילה של ה-360 ולא צריך לקנות כבל HDMI ב-200 שקל.
    - כל האקסקלוסיביים המעניינים של סוני מחברות צד ג' חוץ מאשר (בנתיים) MGS4 ו-FFXIII עברו גם ל-360 כולל ACE COMBAT 5 שיוצא ל-360 חודשים לפני הPS3.
    - ה-360 עולה בארץ פחות מ-3000 שקל (ואם תתאמץ תמצא אותו ב-2800 שקל כמו שאני מצאתי) והגרסה הזולה עולה קרוב ל-2400, הPS3 עולה בארץ 4400 שקל.
    -מהירות כונן הבלו-ריי היא X2 והיא קוראת 9 מגהבייט לשניה. מהירות כונן הDVD של ה360 היא 16X איך היא אינה יציבה לכן הקריאה הממוצעת היא 16 מגהבייט לשניה. הדיסק הקשיח בPS3 מאפשר למשחק לטעון מהר יותר, והדיסק בלו-ריי מאפשר שכפול מידע שגם תורם לטעינה מהירה יותר. ב360 אין דיסק קשיח לכן לא ניתן להשתמש בטעינה מהירה יותר. בדיסקים DVD אין גם מספיק מקום לשכפול מידע וקוד ולכן גם בזה לא ניתן להשתמש.
    -משהו שולי לגמרי של תראה בכלל על המסך.
    -משהו שסוני יכולים לתקן והם עושים את זה כבר... נראה לך מייקרוסופט תכניס חיישן תנועה לשלטים שלה??
    -לדעתך זה טוב יותר, לדעתי ולדעת 110 מיליון שחקני PS2, עדיף שהסטיקים יהיו קרובים זה לזה. ("על טעם ועל ריח...") ברוך הבא למאה ה21, איפה שלכל אחד יכולה להיות דעה משלו!
    -שטויות במיץ עגבניות לשתיהם יש 512MB. ל360 יש משותף, ולPS3 יש 256 למעבד, ו256 ליחידה הגרפית.
    -טובה יותר בינתיים; נוחה יותר, שוב "על טעם ועל ריח..."; מהירה יותר!? פחחח ממתי P2P מהירים יותר מDEDICATED?? כן כן לך תחשוב על זה עוד קצת.
    -להזכיר לך שהוא יצא שנה מוקדם יותר? לסוני תמיד היו יותר משחקים ויותר משחקים טובים. לשם השוואה - לPS2 היו בערך 2600 משחקים, לXBOX היו כמעט 1300. למה נראה לך שהפעם זה יהיה שונה?
    -זה לא משפיע על העובדה "איזה מהן יותר טובה".
    -זה רק בELITE שתעלה בדיוק אותו מחיר בארץ. וHDMI זה שטות של כבל ואפשר למצוא אותו בכל חנות באיזה 100 שקל. 100 שקל זה שטות לעומת ה4400 שכבר השתמשת בהם בשביל הPS3.
    -אתה בטוח שאתה יודע על מה אתה מדבר?? אתה עושה יותר מדי הכללות. המשחקים היחידים שאשכרה "נטשו" את הPS3 הם Assassin's Creed וDMC4... כל השאר לא מעניינים את התחת שלי.
    -ה360 CORE עולה בין 2400-2900... אבל מי קונה את הCORE?? הCORE לא משתווה לPS2 מבחינת המשחקים ומבחינת החומרה (חוץ מזה שהיא חדשה יותר) אין שום הבדל. הפרימיום עולה בין 3100-3900. כמה הELITE תעלה מעניין אותי.. בין 4000-4500?? עדיף לקנות PS3... תמיד. ושוב המחיר לא משפיע על העובדה שהPS3 היא קונסולה טובה יותר ושווה יותר את הכסף, במיוחד בארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ואיזה משחקים יוצאים בלעדית ל360??? משחקים משעממים תחת!
    אולי גירס או וור? משחק השנה, מזכיר לך משהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אולי גירס או וור? משחק השנה, מזכיר לך משהו?

עזוב אותך, יש ל-360 חרא של בלעדיים. MASS EFFECT, GEARS OF WAR, TOO HUMAN, LOST PLANET, הספלינטר סל הבא, HALO 3, FORTZA 2, CRACKDOWN, BLUE DRAGON, לוסט אודסי, ACE COMBAT 5... הכל חרא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    חלאס לדבר על משחקים! גירז אוף וור לא מעניין אותי.. (להתווכח על דעות זה דבר אידיוטי כמו לדפוק חמור בתחת)

ב2006 לא יצאו משחקים מרהיבים מדי לPS2, ובהתחשב בעובדה שה360 הייתה קונסולה חדשה וGEARS היה משחק שכולם ציפו לו (ראה: HYPE) הוא היה חייב לקבל את משחק השנה. הקטע הוא שלPS3 יש ארבעה משחקים כאלה (MGS4, Heavenly Sword, Lair, FFXIII).

להגיד לך למה?? כי העולם מכיר את הפלייסטיישן יותר מאשר הוא מכיר את הXBOX... זאת עובדה שהמכירות מוכיחות. 117 מיליון PS2 נמכרו מאז שנת 2000... אתה יודע כמה XBOX נמכרו? קרוב ל25 מיליון.

Neogaf זה אחד מהאתרים החכמים ביותר ברשת... הקהילה שם יודעת הכל על גרפיקה, מעבדים וכל החרטא הזה... לפעמים מגיע לשם איזה מעריץ 360 קטן שאומר משהו כמו "היחידה הגרפית של ה360 חזקה יותר משל הPS3" והם פותחים לו את התחת עם כל מיני מושגים טכניים שיבלבלו לכם את השכל... התמונה הגדולה היא כך: כן, ליחידה הגרפית של ה360 יש יותר יכולות, אבל יכולות אלו הם דברים שוליים שאתם בקושי תראו על המסך.. יש כל כך הרבה דרכים להוציא תוצאות מדהימות מהיחידה הגרפית של הPS3 כך שהמסקנה הכללית היא: אתם לא תראו את ההבדל... לעומת זאת, יש הבדל קולוסאלי בין המעבדים של שתי הקונסולות. הCELL כל כך חזק, שהוא אף עוזר לRSX (היחידה הגרפית של הPS3) בביצועים שלה... יש ביניהם איזשהו שיתוף שמאפשר להגיע לתוצאות מדהימות. הXENON פשוט לא משתווה אליו וזה משהו שאפילו IBM (שיצרה את שני המעבדים) אומרת, אז די להתווכח! הPS3 היא קונסולה חזקה יותר עם יותר פוטנציאל.

ואם מסתכלים על החברות שייצרו את הקונסולות האלה, סוני טיפ'לה יותר טובה ממייקרוסופט באלקטרוניקה, או שפספסתי משהו? לא נראה לי שפספסתי משהו.

אני לא מדבר אפילו על הRROD...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Doenyas
    הקונסולה יותר איכותית מהאקס בוקס היא פחות רועשת, פחות חמה ואין לה בעיות "טבעת מוות" טיפשיות כמו באקס בוקס 360.
    תיקון טעות: הקונסולה יותר חמה, וזה נובע מהעובדה שהיא צורכת הרבה יותר חשמל. אין מה לעשות, בשביל להפעיל מעבד עם 7 ליבות צריך אנרגיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

עזוב אותך, יש ל-360 חרא של בלעדיים. MASS EFFECT, GEARS OF WAR, TOO HUMAN, LOST PLANET, הספלינטר סל הבא, HALO 3, FORTZA 2, CRACKDOWN, BLUE DRAGON, לוסט אודסי, ACE COMBAT 5... הכל חרא.
    הסתכלתי על הרשימה הזאת וראסמי אתה צודק...

אני מנסה להסביר לך שמשחקים זה משהו סובייקטיבי, ואותי לא מעניין אף משחק של מייקרוסופט. מצד שני God of War ו God of War 2 וGod of War 3 שיצא לPS3 עוד שנתיים (המשמעות המקורית של GOW) אלה משחקים שאני לא יכול בלעדיהם.

תראה את החתימה שלך, אתה מנסה להגיד שלא איכפת לך איזה קונסולה משחקת את המשחקים שאתה אוהב, אז מה אתה מתווכח איתי על החומרה?? היה יותר חכם בשבילך פשוט להגיד "נכון הPS3 חזקה יותר וטובה יותר אבל מה איכפת לי אני משחק לי משחקים שאני אוהב ב360 שלי" אבל לא, בחרת להיות מטומטם וללכת נגד הזרם. זאת גם בטח לא הפעם הראשונה שאתה עושה את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006

הנה דוגמא לאחד שפשוט רושם ערימה של שטווית מגוחכות ולא מבין מהחיים שלו. חבל שהוא מטעה אנשים אחרים.
    1) X360 בארץ עולה 3200 ש"ח בגירסת הפרמיום (ו2400 בגרסת הקור). אם אתה רוצה להתווכח על עובדות תתווכח על המחיר ותפסיק לקדוח בשכל
    2) הHDMI של העלית הוא בדיוק אותו הHDMI של הPS3, כי זה חיבור סטנדרטי. בנוסף, אף אחד לא צריך HDMI כי מקבלים בדיוק אותה איכות של DVI, ולכן לא צריך את העלית ולא את הPS3 בשביל איכות הוידאו הכי טובה. מה זו השטות הזאת על HDMI פחות ויותר טוב?
    3) 120GB אפשר למלא כמו כלום. באותו היגיון עקום אפשר לטעון שגם את ה60GB של הPS3 לא תמלא. מי שלא רוצה 120GB יכול לקנות את הפרימיום במחיר שפוי, ואת ההפרש לשים בבנק, או לקנות בו משחקים טובים (מה שבPS3 אין כל כך)
    4) חיישן תנועה כבר יש לו בWII, והוא קצת הרבה יותר טוב מהבדיחה שהכניסו לPS3.
    5) הסיבה שאין לPS3 רטט היא שסוני מטומטמים, מעתיקים פטנטים ואז חושבים שלא יתבעו אותם. אחר כך תובעים אותם והם מפסידים המון כסף, וגם אין להם רטט בשלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    תיקון טעות: הקונסולה יותר חמה, וזה נובע מהעובדה שהיא צורכת הרבה יותר חשמל. אין מה לעשות, בשביל להפעיל מעבד עם 7 ליבות צריך אנרגיה.
    תיקון תיקון טעות: לPS3 יש מאווררים פנימיים שמקררים אותה ושומרים על חום נורמלי. ל360 צריך לקנות מאוורר מיוחד או לשים לידה מאוורר ביתי כדי שיקרר אותה. העובדה שהPS3 צורכת יותר חשמל אכן גורמת ליותר חום, אבל היא לא נמסה מבפנים... כמו ה360 עם הRROD. החומרה של הPS3 יותר איכותית מהחומרה של ה360 בהכל. איכות ההנסדה וכו... כל זה, כמובן, נובע מהעובדה שסוני היא ענקית אלקטרוניקה, ומייקרוסופט טובה ב... תוכנות, מן הסתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הסתכלתי על הרשימה הזאת וראסמי אתה צודק...

אני מנסה להסביר לך שמשחקים זה משהו סובייקטיבי, ואותי לא מעניין אף משחק של מייקרוסופט. מצד שני God of War ו God of War 2 וGod of War 3 שיצא לPS3 עוד שנתיים (המשמעות המקורית של GOW) אלה משחקים שאני לא יכול בלעדיהם.

תראה את החתימה שלך, אתה מנסה להגיד שלא איכפת לך איזה קונסולה משחקת את המשחקים שאתה אוהב, אז מה אתה מתווכח איתי על החומרה?? היה יותר חכם בשבילך פשוט להגיד "נכון הPS3 חזקה יותר וטובה יותר אבל מה איכפת לי אני משחק לי משחקים שאני אוהב ב360 שלי" אבל לא, בחרת להיות מטומטם וללכת נגד הזרם. זאת גם בטח לא הפעם הראשונה שאתה עושה את זה.
    משחקים זה באמת עניין של טעם. אם שום דבר על ה360 לא מעניין אותך אז אל תקנה אותו.
    אבל בנושא הכוח אני מתווכח כי זה מגוכח ללכת על הPS3 כי הוא "מפלצת כוח". הכל הייפ של סוני, עדין אף אחד לא הוכיח שאפשר להוציא על הPS3 אפילו פריים אחד לשניה יותר מאשר ה360. אז בסופו של דבר מדובר במשחקים ולהגיד שעדיף לקנות PS3 כי היא "שוחטת את התחרות מבחינה כוח" זה פשוט לא נכון.
    שתף ב-Google+

הרשמה