תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    אתם לא תאמינו איזו הפתעה חיכתה לי היום כשחזרתי מהביצפר...

=) =) =)

וווווווווווווווווווווווויייייייייייייייייייייייייי ייייייייייייייייייייייייייי

חחחחחחח... חברה של ההורים שלי הגיעה מאלאיי והיא קנתה לי את הווי בהפתעה..
    עם סופר פייפר מריו וזלדה...
    אתם לא יודעים איזה מאושר אני...
    אין על ההורים שלי בעולםםםם!!!!

לא ציפיתי בכלל!!! עכשיו יש לי גם את ה-360 וגם את הווי..
    (את ה-360 אני עדיין מנסה למכור)
    אין הווי סוףףף הדדררךךך זזה כל כך כיף כל השליטה הווי ספורטס הכללל זה מושלם!

בזלדה אני עדיין לא משחק כי היא צריכה לשלוח לי כבל קומפוננט אז אני מעדיף לחכות כי לא רואים משהו אבל בפייפר מריו זה נראה מצוין וזה כל כך כייף...
    והווי ספורטס בכלללל..אני גם טניסאי ככה שאני לא יכול להפסיק לשחק בטניס!!

שורה תחתונה יש לי גרפיקה ויש לי הנאה..אני בהחלט בהחלט בהחלט בוחר בהנאה המושלמת.

ושאלה קטנה לבסוף-איך אני יכול לדבר איתכם בעזרת ה-MII לא הבנתי את הקוד או משהו כזה...

וואיי איזה מאושר אני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    תתחדש.

אתה לא שולח הודעות דרך ה-Mii. אתה יכול לשלוח הודעה בצירוף תמונה של Mii.

יש לך רשימת כתובות בתפריט הראשי, אתה צריך להכניס את ה-Wii Code של אחד מאיתנו (יש רשימה בדיון של רונן) ואז אנחנו צריכים להכניס את שלך (אתה יכול למצוא את שלך על מחבת רשימת הכתובות) לרשימה שלנו. וכמה שעות לאחר מכן נוכל לשלוח הודעות אחד לשני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    תתחדש!
    אני מקווה לקבל את שלי בימים הקרובים, האישה מהאיביי כתבה לי לפני שבוע בערך שהיא שלחה את המכשיר, מאז היא לא עונה לי ואין לי מושג מה הולך X: שיגיע כבר סעמק

יש לך שלטים נוספים? ואיך אתה מתחבר לאינטרנט, דרך ראוטר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    לא, לא קניתי שלטים נוספים בנתיים...לאט לאט..כשקניתי אז את האקסבוקס קניתי המון דברים במכה אחת ולא השמשתי בהם,אז הפעם אני לא רוצה לחזור על אותה טעות.
    כן אני משתמש דרך ראוטר!! איזה כיף לגלוש דרך הטלוויזיה..
    עוד שאלה: אין אפשרות לפתוח שני חלונות במקביל בדפדפן נכון?
    ואיך עושים משחק יחיד בטניס? אין אפשרות כזאת או שאני פשוט לא יודע איך לעשות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    וואו. באמת אחלה של הפתעה. מזכיר לי שההורים שלי הפתיעו אותי עם המחשב הקודם שלי... זה היה בוקר מדהים.

לצערי, אבי די שונא משחקי מחשב ("אתה סתם מבזבז על זה זמן וכסף") ולכן אין סיכוי שזה יקרה לי...
    שתף ב-Google+

כל הכבוד לחברה של ההורים שלך שבילתה את הלילה מחוץ לחנויות גיימסטיישן בשבילך.
    תתחדש.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי spam
    כל הכבוד לחברה של ההורים שלך שבילתה את הלילה מחוץ לחנויות גיימסטיישן בשבילך.
    תתחדש.
    אני בספק אם היא היתה צריכה לבלות שם את הלילה... אני מניח שללכת ב10 בבוקר לחנות זה מספיק בשביל למצוא כמה WII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה גם תלוי באיזה אזור היא קנתה - כמו בכל מקום יש חנויות מבוקשות יותר ומבוקשות פחות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    איזה כיף לך! תתחדש! הלוואי עליי לקבל WII אחרי הבית ספר...(למרות שהיא לא הכי מועדפת עליי אבל זה אחלה דבר)

זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למישהו... לקנות קונסולה שאתה לא אוהב ואז לקבל בהפתעה את המכשיר שאתה הכי רוצה! אני כל כך מקנא בך שבא לי לתלוש לעצמי את השערות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    לא, לא קניתי שלטים נוספים בנתיים...לאט לאט..כשקניתי אז את האקסבוקס קניתי המון דברים במכה אחת ולא השמשתי בהם,אז הפעם אני לא רוצה לחזור על אותה טעות.
    כן אני משתמש דרך ראוטר!! איזה כיף לגלוש דרך הטלוויזיה..
    עוד שאלה: אין אפשרות לפתוח שני חלונות במקביל בדפדפן נכון?
    ואיך עושים משחק יחיד בטניס? אין אפשרות כזאת או שאני פשוט לא יודע איך לעשות...
    קודם כל תתחדש.

שנית אתה חייב לקנות לפחות עוד שלט אחד! אתה לא יודע איזה כיף זה לשחק בווי ספורטס (בעיקר בטניס) נגד מישהו אחר!. אצלי במשפחה אין פעם אחת שאני לא בא אל אבא שלי בלי הווי כדי לשחק בטניס (אבל זה בעיקר משום שהוא תמיד מתעקש שאני הביא אותו ).

נב. סוף כל סוף שלחו לי היום את כל הדברים (מריו 2 לגיימבוי, כבלים לווי, מתאם רשת לווי וסופר פייפר מריו. ואם אתם תוהים, אז כן, אכן היה לי יותר מדי כסף לבזבז החודש ), אז ככה שעוד שבוע אני אוכל להציף את כולכם עם הפרצוף המכוער שלי *צחוק מרושע*.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני הבנתי שההספקה של הWII ממש השתפרה, שאפשרי למצא בחנויות מדי פעם בלי למכור את אחותך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    חחחחח סיפרו לי שהיה לה ממש מזל..
    היא לא בדקה לפני ולא כלום.. סתם פשוט הסתובבה והלכה לבסט ביי ואמרו לה שבדיוק הגיעה מלאי וזה הולך להיגמר ממש מהר..איזה מזל =)
    לאט לאט אני אקנה עוד דברים..לא לדאוג..
    כשהיא חוזרת היא צריכה לשלוח לי בדואר כבל קומפוננט..עד אז אני לא נוגע בזלדה כי לא יודע זה לא נראה משהו..בקטנה..יש לי סבלנות ואין לי גם הרבה זמן בכלל...

עדיין לא עניתם לי על השאלות בעמוד הקודם \: בבקשה תעזרו לי...
    וגם עדיין לא הבנתי איך להוסיף חבר וכאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    חחחחח סיפרו לי שהיה לה ממש מזל..
    היא לא בדקה לפני ולא כלום.. סתם פשוט הסתובבה והלכה לבסט ביי ואמרו לה שבדיוק הגיעה מלאי וזה הולך להיגמר ממש מהר..איזה מזל =)
    לאט לאט אני אקנה עוד דברים..לא לדאוג..
    כשהיא חוזרת היא צריכה לשלוח לי בדואר כבל קומפוננט..עד אז אני לא נוגע בזלדה כי לא יודע זה לא נראה משהו..בקטנה..יש לי סבלנות ואין לי גם הרבה זמן בכלל...

עדיין לא עניתם לי על השאלות בעמוד הקודם \: בבקשה תעזרו לי...
    וגם עדיין לא הבנתי איך להוסיף חבר וכאלה
    אני לא יודע אם אפשר לפתוח שני חלונות בדפדפן או לא, מאחר ועדיין אין לי מתאם רשת (רק עוד שבוע!). סורי...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    קנית Nintendo Wi-Fi USB Connector או Lan Adapter?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Spitted
    קנית Nintendo Wi-Fi USB Connector או Lan Adapter?
    Lan Adapter, לא יכול לסבול את המחשבה שאני אאלץ להיות עם מחשב פתוח רק בשביל לשחק באינטרנט של הווי. כמוכן אני לא סומך על חיבורים אלחוטיים (מה לעשות, אני מיושן ).

אבל אולי עשיתי טעות, כי אני מתכנן באיזה שלב לקנות DS... נו מילא, אני מעדיף לשלם עוד 5$ כשיגיע הזמן, ולא להיות מוגבל עד אז.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    כמה עלה ה-Lan Adapter ומאיפה קנית?

אצלי המחשב דלוק תמיד [חוץ מבלילה, לא מצליח לישון ככה], ממש כל היום, אז זאת לא בעיה בשבילי
    לקדוח חורים בקיר שיעבירו כבל מהראווטר/מודם זה הרבה יותר מעצבן, אם תשאל אותי XD
    [או שיש לך רעיון אחר בשביל להעביר את הכבל עד הטלוויזיה]

אני עם DS כבר הרבה מאוד זמן ובלי אינטרנט, זה לא ממש משנה, טוב לי ככה
    למרות שזה ממש לא 5$, זה עולה 40$ בארה"ב ובארץ רק דרקון ירוק מוכר את זה, ב-270 שקל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כמה עלה ה-Lan Adapter ומאיפה קנית?

אצלי המחשב דלוק תמיד [חוץ מבלילה, לא מצליח לישון ככה], ממש כל היום, אז זאת לא בעיה בשבילי
    לקדוח חורים בקיר שיעבירו כבל מהראווטר/מודם זה הרבה יותר מעצבן, אם תשאל אותי XD
    [או שיש לך רעיון אחר בשביל להעביר את הכבל עד הטלוויזיה]

אני עם DS כבר הרבה מאוד זמן ובלי אינטרנט, זה לא ממש משנה, טוב לי ככה
    למרות שזה ממש לא 5$, זה עולה 40$ בארה"ב ובארץ רק דרקון ירוק מוכר את זה, ב-270 שקל
    אתה יכול להשיג אחד ב-ebay ב-5$, או אפילו בארץ ב-100 ש"ח (לא מקורי כמובן).

ואצלי המחשב לא דלוק כל הזמן, מכמה סיבות, בינהן בגלל הקרינה שהמעבד פולט וזה שהוא נמצא בחדר שלי.

בכל מקרה, ה-Lan adapter עלה לי כ-10$ (5 לירות שטרלינג למען הדיוק). לא כולל משלוח כמובן (למרות שזה עלי לי יותר מן המכשיר עצמו, אך זה עדיין עלה לי פחות מאשר כמה שזה היה עולה לי בחנות).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אם אתה מוצא לי משהו שיעבוד כמו Nintendo WiFi USB Connector בפחות מ-150 שקל בארץ
    I will luv you for ever and ever
    and ever

המעבד שלך פולט קרינה? אתה בטוח שקנית פנטיום 4 ולא פלוטוניום 4?
    מקווה שזה לפחות לא כפול ליבה, שלא יהיה לך כור גרעיני בבית ותקום בוקר אחד עם זנב

ה-Wii שלך בסלון או בטלוויזיה בחדר? כי אני לא רואה איך תעביר עכשיו כבל מהראוטר עד לסלון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    and ever

ה-Wii שלך בסלון או בטלוויזיה בחדר? כי אני לא רואה איך תעביר עכשיו כבל מהראוטר עד לסלון
    המממ... כל מעבד פולט קרינה, למען האמת כל רכיב במחשב (וכל רכיב חשמלי בכלל) פולט קרינה מסוימת. המעבד פשוט פולט הרבה יותר. בכלל, למה אתה חושב שהספק מתח במחשב מחורר רק באופן חלקי? זה לא היה יותר הגיוני שהוא היה מחורר כולו בכדי שהוא יוכל להתקרר יותר בקלות? טוב אז יש סיבה לכך...

ובקשר לכבל: למען האמת יש לי כבלים של 20 מטר (אימי בזמנו קנתה אותם כשביקשנו [אני ואחי] ממנה לקנות חוט "ארוך" לראוטר כדי שגם אני [או הוא] נוכל להשתמש באינטרנט. אז היא הבינה שכבל ארוך=כבל של רכבל), גם כבל של טלפון, וגם כבל של LAN, אז ככה שמבחינה של מרחק לסלון אין לי בעיה. למרות שבינתיים השתמש בו בחדר שלי (הרחק מהטלווזית LCD בסלון, אחח...).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    and ever

יש לא מעט כרטיסי WIFI USB שאפשר לחבר למחשב והם יכולים לשמש אותך בדומה לזה של נינטנדו (רק בלי הקונפיגורציה ה1000% אוטומטית, לא שזה הבדל גדול). כרטיסים שמבוססים על צ'יפסט של zd1211/b עובדים יופי בדוק וגם כרטיסים שמבוססים על RT2500 צריכים לעבוד סבבה.
    מבחינת עלות זה סדר גודל של 100 שקל.
    שתף ב-Google+

הרשמה