תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    היי לכולם,

אמנם אין לי PS2 (יש לי PS3) אבל פה ושם אני קורא דיונים או כתבות על משחקים ל-PS2 ואני מרגיש פשוט שיש לי איזה חור בהשכלה בא לי לשחק במשחקי PS2 שהפסדתי...

רציתי לבקש מכם המלצות למשחקים שנחשבים הכי טובים וכיפיים שיצאו אי פעם ל-PS2 ולא רק לפי דעתכם, אלא משחקים שאתם יודעים שנחשבים אדירים בקרב הרוב המוחץ של הגיימרים ושל אתרים חשובים שמסקרים משחקים.

אני מחפש המלצות למשחקים כאלה מכל הז'אנרים (חוץ ממירוצים וספורט).

תודה מראש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני ממליץ לך לנסות את סדרת רצ'נט וקלאנק הנהדרת, כמו גם את סדרת JAK המשובחת.
    כדאי לך לנסות את ICO שקיבל הרבה מאוד תשבוחות מכל המבקרים.
    שני משחקי GOD OF WAR, כמובן. OKAMI החדש והמרענן.
    Fahrenheit המקורי והממש ממש מדהים.
    שני משחקי פיינל פנטזי שיצאו לקונסולה והם מהמשובחים שיצא לי לשחק אי פעם.
    ריימן 3... הוא פשוט נורא כיף.
    BEYOND GOOS AND EVIL שהוא פשוט מאוד אחד המשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונות...

זהו בנתיים. זה צריך להספיק לך לשנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תשכח לבדוק תאימות של המשחקים באתר של סוני. (ואתרים אחרים)
    (בעיקר אם יש לך גירסא אירופית של פס3)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אל תשכח לבדוק תאימות של המשחקים באתר של סוני. (ואתרים אחרים)
    (בעיקר אם יש לך גירסא אירופית של פס3)
    לא שכחתי לבדוק תאימות באתר של סוני אבל מה הכוונה לבדוק תאימות באתרים אחרים?
    ותודה רבה על ההמלצות, אשמח לשמוע עוד! (רוב ההמלצות מהתגובה הראשונה לא מתאימות ל-PS3,לפחות עדיין לא).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Mati_
    לא שכחתי לבדוק תאימות באתר של סוני אבל מה הכוונה לבדוק תאימות באתרים אחרים?
    ותודה רבה על ההמלצות, אשמח לשמוע עוד! (רוב ההמלצות מהתגובה הראשונה לא מתאימות ל-PS3,לפחות עדיין לא).
    חבל... אלו המשחקים הכי טובים על הקונסולה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    באתרים אחרים - אם לא כתוב באתר של סוני על המשחק הספציפי. בקיצור שלא תעיז לקנות לפני שאתה בטוח שיש תאימות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    עיר
    רחובות
    למה אפחד לא הזכיר shadow of the colossus?
    אז תנסה את אלה:
    shadow of the colossus
    Final fantasy XII
    אם באלך עוד משחק משובך של פיינל אז גם Final fantasy X
    bully-כיף אבל קצר מידי..אם אתה יכול,תוותר
    שני הGod of war
    ממ..אפשר גם במחשב אבל שחק בכל שלושת הPOP
    ו..לא עולים לא לראש ..מצטער

אגב,אם אני לא טועה אני חושב שFinal fantasy XII יצא גם לPS3..אני לא בטוח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    מה זה POP? אם אפשר את השם המלא בבקשה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Mati_
    מה זה POP? אם אפשר את השם המלא בבקשה
    PRINCE OF PERCIA... טרילוגיה של משחקים נחמדים מאוד...

בקשר לזה FFXII יצא לPS3... זה לא קרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    יש לי כמה המלצות.
    FINAL FANTASY X
    FINAL FANTASY X2
    RATCHET AND CLANK לדורותיהם.
    KINGDOM HEARTS, ילדותי אבל חביב.
    ACECOMBAT4\5.

אלה המשחקים שאני אישית אהבתי, יש עוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    דבר ראשון תודה רבה לכולם על העצות והתגובות...

המשחקים שחזרו על עצמם הכי הרבה פעמים פה ובפורומים אחרים (ואפשר לשחק אותם כמו שצריך על PS3) הם:

Shadow of the Colossus
    Devil May Cry 1
    Devil May Cry 3
    God of War 1
    God of War 2
    Prince of Persia - The Two Thrones
    Prince of Persia - Warrior Within
    Prince of Persia - Sands of time

השתדלתי לקרוא כמה שיותר מאמרים על המשחקים האלה אבל קצת קשה לקבל התרשמות אמיתית מכיוון שהם נכתבו לפני שנתיים ויותר... אז כמה שאלות על המשחקים האלה:

Shadow of the Colossus - לפי מה שהבנתי זה משחק מאוד מקורי, ייחודי ואין ממש משחק שדומה לו - זה נכון? בינתיים נראה לי שזה המשחק שהכי בא לי לקנות... תקנו אותי בבקשה אם טעיתי לגבי זה שאין ממש משחק שדומה לו. כמו כן, התיאורים שם על הגרפיקה גורמים לזה להישמע ממש משחק מדהים מבחינה גרפית, השאלה אם היום, שנתיים לאחר מכן זה עדיין יראה יפה או שזה כבר נראה מאכזב מבחינה גרפית?

Devil May Cry - אותה שאלה מבחינת הגרפיקה. המשחקים ייראו עדיין יפה או שכבר יאכזבו בסטנדרטים של היום? האם כדי להסתפק רק ב-3 כי הראשון כבר ישן מדי ויאכזב? האם המשחקיות של זה ייחודית או דומה למשחקים אחרים בשוק? (וחשוב מאוד האם זה דומה לנינג'ה גיידן החדש שהולך לצאת כי אני קונה אותו?). אה ועוד משהו, מה ההבדל בין המשחק הרגיל ל- Special Edition?

God of War - אותה שאלה מבחינת הגרפיקה. המשחקים ייראו עדיין יפה או שכבר יאכזבו בסטנדרטים של היום? האם כדי להסתפק רק ב-2 כי הראשון כבר ישן מדי ויאכזב? האם המשחקיות של זה ייחודית או דומה למשחקים אחרים בשוק? (וחשוב מאוד האם זה דומה לנינג'ה גיידן החדש שהולך לצאת כי אני קונה אותו?). האם העלילה טובה מספיק כדי שיהיה שווה לשחק קודם בראשון ואז בשני או שהיא לא מהווה חלק כזה משמעותי מהמשחק ופשוט לשחק ב-2?

סדרת הנסיך הפרסי - האם שלושת המשחקים האלו שווים? שווה לשחק אותם לפי הסדר בשביל העלילה או שאין קשר לעלילות שלהם? ואותה שאלה בקשר למשחקיות, יש משהו שדומה לזה או שזה יחסית מיוחד? ואותה שאלה בקשר לגרפיקה, האם מאכזבת בסטנדרטים של היום או שעדיין ייראו יפה?

אני יודע שהשאלות די חוזרות על עצמן אבל אשמח אם תוכלו לענות על כולן בקשר לכל משחק ומשחק... מדובר פה על השקעה של הרבה כסף ולא הייתי רוצה שיקרה מצב שאקנה כמה משחקים שהמשחקיות שלהם מאוד דומה או משחקים שייראו פתאום מאכזבים מאוד מבחינה גרפית.

תודה שוב לעוזרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    נס ציונה
    הנה מה שאני חושב על המשחקים שאתה מעוניין בהם:

Shadow of the Colossus - הגרפיקה לא תאכזב אותך (אף על פי שמדובר בכותר שיצא לפני שנה), כי כותר זה פשוט יצירת מופת ואם לומר את האמת, תמונות וסירטונים לא עושים צדק עם המשחק כי הוא נראה הרבה יותר טוב על הטלוויזיה (במידה ושיחקת עד הסוף אז הייתי ממליץ לך על ICO, הבעיה האמיתי היא שהוא רץ על 240i שזו רזולוציה נמוכה והגרפיקה די מיושנת, אך אומנותית לא פחות).

Devil May Cry - וואו! המשחק הראשון באמת ישן (כמעט 6 שנים), ולפי מה ששמעתי הראשון קשה ברמות מטורפות, השני בסידרה איכזב, אך השלישי החזיר את הכבוד לסידרה.

God of War - בניגוד למשחקים הקודמים שציינת פה, דווקא בכותר ספציפי זה עליך לשחק בשני המשחקים כדי להינות גם מהסיפור וכן מהמשחקיות והגרפיקה, לא יצא לי לשחק בשני אך הראשון בהחלט לא מאכזב בסטנדרטים של היום בכל הקשור לגרפיקה.

סדרת הנסיך הפרסי - מהרגע ששיחקת בראשון אתה לא תפסיק עד שתסיים את שני ההמשכים שלו, לדעתי, השני היה קשה בצורה לא נורמלית והגרפיקה אפילו איכזבה אותי כשעשיתי השוואה בינו לבין הראשון, השלישי בסידרה מצליח להחזיר עטרה ליושנה אך עדיין לא טוב כמו שהראשון היה.

הייתי ממליץ לך לשחק בנוסף על כל המשחקים שכבר צויינו פה על:

Viewtiful Joe 1+2
    Okami (הוזכר כבר אבל שווה להזכיר אותו עוד פעם, בדוק בגיימר את הביקורת שניכתבה עליו)
    Rez (רק אם אתה אוהב משחקי יריות ומוזיקת טרנס. אתה תתקשה למצוא עותק מקורי של המשחק כי הוא די נדיר פה בארץ)
    Odin Sphere - משחק פעולה/RPG שייצא במהלך החודש הזה ופשוט נראה ונשמע מצויין!
    Shin Megami Tensei - עוד משחק RPG עם גרפיקה מעולה (למעשה, כל הסידרה מצויינת כך שאין פה מקום לטעויות).
    Dragon Quest 8 - המשחק הזה שווה 99 ש"ח עכשיו ואם תצליח למצוא עותק, קנה אותו!

יש עוד משחקים שאני רוצה לציין אבל קודם כל נראה אם אתה אוהב משחקי תפקידים, אם לא מה שצויין פה יחזיק אותך לכמה חודשים טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    משחקים שאני ממליץ בחום:
    Tekken לדורותיהם(אם אני לא טועה יצא כבר 6 לPS3)
    PES לדורותים(עדיף את ה6)
    זהו סה"כ,את השאר כבר נאמרו
    אני נהנתי אין סיבה שאתה לא תיהנה
    ממקווה שעזרתי ביי לבינתיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2008
    עיר
    כרמיאל
    אני מעדיף GTA SA GTA VCS ן GT4 [גראן טוריזמו4]
    שלום לכולם אם אתם רוצים לדבר איתי אז שישלח לי הודעה פרטית
    שתף ב-Google+