תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    קהילה יקרה שלום!
    הרבה זמן שלא כתבתי משהו רציני בפורום, אז הנה אני חוזר לכתוב את ההצעה הבאה שלי, מכיוון שההצעה הקודמת שלי (ארנה נעולה) די יצאה מכלל פעולה, הטקסט הבא יעסוק בניסיון לחזות את העתיד של קהילת ET הישראלית בנוגע ל-LAN

אוקיי אז דבר ראשון מהו לאן? LAN Party (מידע כללי שאני יודע, מכיוון שלא הייתי בשום לאן בעבר) הינה מסיבת רשת גדולה שבדרך כלל מאורגנת על ידי חברה כגון Gamer, 3dv.Co.il וכיוצא בכלל, אשר מארחת טורנירים נושאי פרסים על שרת שנמצא בתוך תשתית האירוע.

מה צריך בשביל לאן? פשוט מאוד! מחשב (שזה די חשוב), מקלדת, עכבר, אוזניות (לא יעקוב, לא רמקולים D ואני לא יודע אם יש מסכים בלאנים אבל רצוי להביא :].
    הלאנים בדר"כ מתקיימים בתל אביב וספציפית בגני התערוכה.

אוקיי אחרי ההקדמה הדי ארוכה אני רוצה להגיע לפואנטה: לאנים ל-ET.
    ידוע ש-ET במצב די צואה, קלאנים לא יציבים, גרעון בשחקנים וחוסר תחרויות. ET הישראלי לפי מה שרבים אמרו לא מוכן עדיין ל-LAN, מכיוון שלפי דברים של רבים וטובים ממני - לא יגיעו אנשים.
    מה שאני בא לשאול פה, האם אפשר להפוך את הקערה על פיה? הרי LAN לפי מה שסופר לי הוא אחד הדברים היותר מהנים בגיימינג וב-ET בפרט, הרי כל אחד היה רוצה להכיר את האנשים שיושבים מאחורי המסך שנים (וגם כאלה כמו סמירנוף שרוצים להכות את מי שיושב מאחורי המסך - שנים!!), רוצים לפגוש אותם פנים מול פנים ולדבר כמו אל אנשים נורמלים ולא אל מיקרופונים שחלקם באמת גרועים *אהמ* פראגון *אהמ*. בכל מקרה מה אפשר לעשות כדי להרים לאן? דבר ראשון צריך חברה שמארגנת - הפלא ופלא! vGames הודיעו שלאן הולך להתקיים בקיץ, אמנם ET נמצא בין 10 הקהילות הגדולות של האתר אך בכל זאת הוא מועמד להדחה מהשתתפות בלאן, אז דבר ראשון בואו נצא מתוך נקודת הנחה שלאן יתקיים, מה הדבר הראשון שצריך? קבוצות, רבותיי קבוצות זהו הדבר הראשון שצריך כדי באמת להרים לאן, אנשים עם מוטיביציה לבוא ללאן ולשחק בו ואולי גם לקחת כסף טוב הביתה, להנות מהמשחק בצורה הכי טובה שאפשר על 0 פינג וכמובן שלא חייבים לצעוק בונט כדי לדווח או להתבכיין!
    דבר שני שצריך כדי להרים לאן, זה מחשבים. אנשים אני מכיר שחקנים שסחבו מחשבים במשקל של טונות אל עבר גני התערוכה ובחזרה ברכבת, תמיד אפשר למצוא רעיונות יצרתיים (עגלה למשל) ולהביא את המסך 3543 טון שלכם, אי אפשר לקיים לאן כאשר מתוך 3 קבוצות רק 6 שחקנים יביאו מחשב.
    עוד משהו שאפשר לחשוב עליו זהו החזרת שחקנים ישנים. נכון הצבא די מונע מאנשים את התענוג לשחק ב-ET עוד ועוד, אבל יש הרבה שחקני עבר שעדיין לא התגייסו לכוחות ישראל ומוכנים לשחק בכל רגע אפשרי, לזכות בפרס ולהחיות את הקהילה בצורה משמעותית.
    האחרון שבמצרכים הינו כמובן המארגנים, לכל טורניר יש מארגן טורניר עם מוטיביציה להצליח ולראות קבוצה שזוכה בכתר, לכן גם ב-ET חשוב שיהיה בנאדם שיארגן את כל הטורניר לפי חוקי ההווה של הסצנה העולמית על פיה רוב הקלאנים משחקים, כמארגן צריך אדם עם ניסיון ב-ET ובארגון טורנירים ואחד אשר יש לו את הסבלנות לפתור בעיות לאנים כגון מכשיר שהתקלקל או כבל שאינו פועל.

תחשבו על זה :] אני עפתי לישון מכיוון שעייפתי מחיי, לילה טוב :[]

Now Playing: Linkin Park - Valentine's Day
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    ככה :
    יש טעות במה שאתה אומר, יש 2 סוגים של כאלה שמשחקים בET -
    1.ילדים נורמלים שיש להם חברים והם לא מתאימים לתיאור הבא : לבן, שחיף, שער קצר מאוד, לובש מכנסי 3\4, ולא נגע במישהי חוץ מקרובות משפחה וחבורת של המשפחה בחיים .
    כאלה ילדים, כאלה שבחיים לא נסתובב איתם בבית ספר (או כמוני, בשכונה מסיבות וכו'), ושאולי במיקרופון הם סבבה ובמציאות הם רוסים עם כפכפים וחצ'קונים, לדוגמא : פראגון, רזי, סאנג'י, מנטל וכו'..
    2.האלה הגברים שבאים מעבירים תזמן בET ועפים למסיבה באמצע משחק, שאותם כמובן מייצג בגאווה MixXx-yrd, ומי שהתחבר היום למירק חן Trance :ם
    ויש תאלה באמצע, שלא הייתי מסתובב איתם במציאות אבל בגלל ET .. לדוגמא - רנג'ה, בני למרות שהוא הומו, דורון וכו' וכו'..
    ויש את ההומו הזה VOX תביאו עליו 20 משאיות הוא לא יזוז מהמקום
    סתם דין אבא אוהב אותך !! תביא 50 מליון באמיו חסר לי לריסט
    נ.ב עריכה -
    רם גם אחלה בחור למרות שהוא נשמע ילד קטן טילים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    צודק.. חבל שאין מספיק אנשים פעילים ו\או נורמלים.

אני אישית לא יהיה פה כל החופש.. חבל דווקא היתי בא למכור עיזים:{

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    צודק אחי אבל צריך באמת להכניס מוטיבציה לקהילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    עכשיו כל מה שנישאר לעשות זה לקדם את הקהילה.
    דרור חזור לכיתה א אתה פשוט לא יודע לכתוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    בחופש הרבה טסים לחול לא?
    מקווה שילך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    חנון.12345
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי kai
    צודק אחי אבל צריך באמת להכניס מוטיבציה לקהילה
    כדי להכניס אותה צריכים להתחיל להרים פה את הפורום ולעשות משהו עם הקהילה, אנחנו רק הולכים ומדרדרים.

ו-kai, בהחלט תגובה הולמת לגילך הבוגר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Legend
    עכשיו כל מה שנישאר לעשות זה לקדם את הקהילה.
    דרור חזור לכיתה א אתה פשוט לא יודע לכתוב
    ROZE DKIRA MADE FAKAAAA
    YA MEFONCHAR ZE ME A BAITHAHAH
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    באר-שבע
    תשמע בני כל הרעיון של הלאן טוב מאוד אבל אין מצב שזה יקרה (ואני לא פסימיסט) אם זכרוני אינו מטעה אותי הלאן האחרון לקהילת ETשבאמת הצליח היה ב פסח 2005 מוקדמות ESWC שם באמת היו יותר מ 8 קבוצות(נראה לי 10 או 11) כמות כסף נכבדה והרבה הרבה אנשים בסביבות ה 100+

בלאן האחרון שהיה לקהילת ET לא היו אפילו 6 קבוצות ואפילו מיקסים לא יכלו לארגן כי לא היו הרבה אנשים זה מה שהיה לפניי שנה

אכשיו אין בארץ אפילו 3 קבוצות רצניות ו 20 אנשים אז תגיד לי בבקשה איך אתה רוצה לארגן לאן אם 2 קבוצות וחצי?????

**בכל מקרה בהצלחה לקהילה ונקווה ש כשיצא ET:QW המצב הזה ישתנה

יאללה ביי אנשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    בני,
    פשוט תמות, כך יהיה הרבה יותר טוב לכולנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    הדברים שרשמת הם יפים וחשובים אבל לצערי הם מפספסים את העיקר. כן לאן זה חשוב ובתקוה שיהיה, אבל איך אפשר לצפות מאנשים להגיע(שלא לדבר על מחשבים) שיש רק קבוצה אחת פעילה בארץ. לכן, צריך לבוא ולנתח בצורה מעמיקה את הבעיות שיש לקהילה בתקופה האחרונה ולמצוא פתרונות יעילים.

האמת שאני לא פעיל כבר קרוב לשנתים כך שאני לא ממש בתוך העיניינים במאה אחוז, אבל אני כן חושב שאני יכול להצביע על כמה בעיות שיש לקהילה.

לפני הכל, יכול להיות שהבעיה היא המשחק עצמו, הוא יחסית ישן וחינמי כך שבלתי אפשרי לפתור את בעיית הצ'יטים. אז יכול להיות שמנסים להציל ספינה טובעת, אני מקווה מאוד שלא כך המצב אבל חובה לקחת את האפשרות הפסימית ביותר בחשבון.

היות ואני מאמין שזה לא המצב ויש למשחק עוד המון מה להציע יש מספר דברים שכן ישפרו את המצב אם יכרו:
    ראשית כמות הקבוצות. בארץ יש המון שחקנים מוכשרים והבדלי הרמות הם לא בשמיים, אז מה כן גורם רק לקבוצה אחת להיות רצינית? הלידרים! אני אתן דוגמא משני אנשים שאני מעריך טומי וטל (crozz rampage). שניהם הובילו קבוצות חזקות ולשניהם היה משותף אחד. הרצון הבלתי מתפשר להצליח. כל מה שהם עשו וחשבו ודיברו היה איטי, חשבו טקטיקה חשבו קבוצתיות חשבו הצלחה, לא התפשרו לרגעלא פחדו להחליף את השחקנים הטובים ביותר שלהם כשהם לא היו רצניים כי טובת הקבוצה מעל לכל. היום לצערי מלבד אריק אין עוד אנשים כאלה שמוכנים ךתפוס פיקוד. האנשים קייימים פשוט לא מוכנים להשקיע מספיק, מפונקים קצת ומוותרים הרבה, לקבוצה ובעיקר לעצמם. אני אתן דוגמא: רון(qbix, אני חושב שהוא שינה ניק). בזמנו הוא היה כזה אני לא מדבר על אותם רמות אבל זה שולי, משתפרים עם הזמן. היה לו הכל מוטיבציה רצון יכולת אבל כמו רבים וטובין הוא ויתר. לכן, החלק הראשון מופנה לדיקטטורים שרוצים להצליח שרוצים יותר, זה ביידים שלכם תשקיעו תלחמו ותצליחו אם קבוצה תשחק חצי שנה יחד ויתגברו על המכשולים הרמה תכפיל את עצמה כל שבוע וזה הלידרים. דרך אגב אנשים שחושבים שיש להם את זה אל תפחדו לשאול ולהתעייץ מה צריך לעשות כדי לבנות קבוצה כי יש דברים חשובים שצריך לדעת לפני.

שני הנהגה. שוב אני אומר אני לא בקיא יותר מידי כל המתרחש אבל מההבנה שלי רועי לא פעיל יותר מידי לכן צריך שמשהו יקח פיקוד, כן השם הראשון שכנראה יעלה לכם לראש הוא דורון. לצערי הוא לא הבן אדם, במקרה הזה צריך היטלר קטן שיקח את העניינים לידיים משהו שלא יפחד מכלום. לא צריך את וי גיימס בשביל טורנירים לא צריך פרסים בשביל טורנירים פשוט צריך מנהיג חזק שרוצה החשוב מכל הוא שהוא ירצה. שוב אם להסתכל על העבר אפשר לראות המון אנשים שניסו ונכשלו בגדול, בעיקר כי הם לא היו מתאימים או שלא רצו מספיק. אם נוי חודדה עדיין משחק כי לא ראיתי אותו המון זמן הייתי נותן לו תמושכות, אבל שוב בשביל כבוד צריך לעבוד. העצה שלי לאלו שרוצים וחושבים שהם מתאימים לכו ותבקשו תמיכה מהחזקים שיתנו סיוע זה לא בשה לקבל עזרה, אני לא עשיתי כלום בלי פאבל(ennol) ובחיים לא הייתי מצליח להתחיל כלום בלי איתי (ithir).

יש עוד מספר נושאים, אבל שני אלו הם הבעיות המרכזיות ובהם צריכים להתרכז לפתיחה. מה גם שמתחיל יוטה גולדן סטייט אז זמני תם.

בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    יש נקודה בכל המגילה הזאת סטייל מתי שלירן הרים פה. רק שלצערי שחכתי אותה כבר בזמן שעברתי על כל החרטטת הזאת....
    בכל מקרה, הדבר היחיד שלא ייאפשר שום דבר בסדר גודל כזה הוא אופי הקהילה. מישהו פה הזכיר את הלאן של פסח, שבו הגענו למצב של חריגה של 2 קבוצות ממסגרת הטורניר המתוכננת. מה שהיה שונה אז הוא גודל הקהילה וממוצע הגילאים שלה. הגיל הממוצע של אותו הלאן היה סביב גיל התיכון, מה שכבר לא כ"כ נכון לגבי הקהילה של היום. מה לעשות שכנראה יהיה הרבה יותר קשה לארגן לאן עם ילדים בני 14-15, בגלל הרבה סיבות שאין צורך לפרט.
    קודם תתמקדו בלקדם טורנירים אונליין שלא יתפרקו בשלב הבתים כי 5 מתוך 6 הקבוצות המשתתפות החליטו שנשבר להם הזין מלשחק ביחד.
    שיהיה בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    לוד
    נכתב במקור על ידי RoadKill
    יש נקודה בכל המגילה הזאת סטייל מתי שלירן הרים פה. רק שלצערי שחכתי אותה כבר בזמן שעברתי על כל החרטטת הזאת....
    בכל מקרה, הדבר היחיד שלא ייאפשר שום דבר בסדר גודל כזה הוא אופי הקהילה. מישהו פה הזכיר את הלאן של פסח, שבו הגענו למצב של חריגה של 2 קבוצות ממסגרת הטורניר המתוכננת. מה שהיה שונה אז הוא גודל הקהילה וממוצע הגילאים שלה. הגיל הממוצע של אותו הלאן היה סביב גיל התיכון, מה שכבר לא כ"כ נכון לגבי הקהילה של היום. מה לעשות שכנראה יהיה הרבה יותר קשה לארגן לאן עם ילדים בני 14-15, בגלל הרבה סיבות שאין צורך לפרט.
    קודם תתמקדו בלקדם טורנירים אונליין שלא יתפרקו בשלב הבתים כי 5 מתוך 6 הקבוצות המשתתפות החליטו שנשבר להם הזין מלשחק ביחד.
    שיהיה בהצלחה.
    בדיוק מה שרציתי להגיד רק להוסיף משו קטן, אין מה להרים את ET בשביל הלאן סך הכל יש בארץ קלאן אחד יציב ESR כל השאר זה קלאנים שבכלל לא יציבים ובכל רגע יכולים להתפרק.
    O&O לא מחשיב אותם כקלאן!
    Dev קלאן אבל לא להרבה זמן.
    ICE אין תגובה D:
    m בינתיים יציבים ושומרים על רוסטר קבוע אבל אני חושב שהם בגדר התפרקות :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי sami-burekas
    הדברים שרשמת הם יפים וחשובים אבל לצערי הם מפספסים את העיקר. כן לאן זה חשוב ובתקוה שיהיה, אבל איך אפשר לצפות מאנשים להגיע(שלא לדבר על מחשבים) שיש רק קבוצה אחת פעילה בארץ. לכן, צריך לבוא ולנתח בצורה מעמיקה את הבעיות שיש לקהילה בתקופה האחרונה ולמצוא פתרונות יעילים.

האמת שאני לא פעיל כבר קרוב לשנתים כך שאני לא ממש בתוך העיניינים במאה אחוז, אבל אני כן חושב שאני יכול להצביע על כמה בעיות שיש לקהילה.

לפני הכל, יכול להיות שהבעיה היא המשחק עצמו, הוא יחסית ישן וחינמי כך שבלתי אפשרי לפתור את בעיית הצ'יטים. אז יכול להיות שמנסים להציל ספינה טובעת, אני מקווה מאוד שלא כך המצב אבל חובה לקחת את האפשרות הפסימית ביותר בחשבון.

היות ואני מאמין שזה לא המצב ויש למשחק עוד המון מה להציע יש מספר דברים שכן ישפרו את המצב אם יכרו:
    ראשית כמות הקבוצות. בארץ יש המון שחקנים מוכשרים והבדלי הרמות הם לא בשמיים, אז מה כן גורם רק לקבוצה אחת להיות רצינית? הלידרים! אני אתן דוגמא משני אנשים שאני מעריך טומי וטל (crozz rampage). שניהם הובילו קבוצות חזקות ולשניהם היה משותף אחד. הרצון הבלתי מתפשר להצליח. כל מה שהם עשו וחשבו ודיברו היה איטי, חשבו טקטיקה חשבו קבוצתיות חשבו הצלחה, לא התפשרו לרגעלא פחדו להחליף את השחקנים הטובים ביותר שלהם כשהם לא היו רצניים כי טובת הקבוצה מעל לכל. היום לצערי מלבד אריק אין עוד אנשים כאלה שמוכנים ךתפוס פיקוד. האנשים קייימים פשוט לא מוכנים להשקיע מספיק, מפונקים קצת ומוותרים הרבה, לקבוצה ובעיקר לעצמם. אני אתן דוגמא: רון(qbix, אני חושב שהוא שינה ניק). בזמנו הוא היה כזה אני לא מדבר על אותם רמות אבל זה שולי, משתפרים עם הזמן. היה לו הכל מוטיבציה רצון יכולת אבל כמו רבים וטובין הוא ויתר. לכן, החלק הראשון מופנה לדיקטטורים שרוצים להצליח שרוצים יותר, זה ביידים שלכם תשקיעו תלחמו ותצליחו אם קבוצה תשחק חצי שנה יחד ויתגברו על המכשולים הרמה תכפיל את עצמה כל שבוע וזה הלידרים. דרך אגב אנשים שחושבים שיש להם את זה אל תפחדו לשאול ולהתעייץ מה צריך לעשות כדי לבנות קבוצה כי יש דברים חשובים שצריך לדעת לפני.

שני הנהגה. שוב אני אומר אני לא בקיא יותר מידי כל המתרחש אבל מההבנה שלי רועי לא פעיל יותר מידי לכן צריך שמשהו יקח פיקוד, כן השם הראשון שכנראה יעלה לכם לראש הוא דורון. לצערי הוא לא הבן אדם, במקרה הזה צריך היטלר קטן שיקח את העניינים לידיים משהו שלא יפחד מכלום. לא צריך את וי גיימס בשביל טורנירים לא צריך פרסים בשביל טורנירים פשוט צריך מנהיג חזק שרוצה החשוב מכל הוא שהוא ירצה. שוב אם להסתכל על העבר אפשר לראות המון אנשים שניסו ונכשלו בגדול, בעיקר כי הם לא היו מתאימים או שלא רצו מספיק. אם נוי חודדה עדיין משחק כי לא ראיתי אותו המון זמן הייתי נותן לו תמושכות, אבל שוב בשביל כבוד צריך לעבוד. העצה שלי לאלו שרוצים וחושבים שהם מתאימים לכו ותבקשו תמיכה מהחזקים שיתנו סיוע זה לא בשה לקבל עזרה, אני לא עשיתי כלום בלי פאבל(ennol) ובחיים לא הייתי מצליח להתחיל כלום בלי איתי (ithir).

יש עוד מספר נושאים, אבל שני אלו הם הבעיות המרכזיות ובהם צריכים להתרכז לפתיחה. מה גם שמתחיל יוטה גולדן סטייט אז זמני תם.

בהצלחה.
    לירן, זה קיוביקס אם אתה לא יודע =] טוב תקשיב כל מה שרשמת פה אתה צודק לגבי הקלאנים אני ידבר איתך עכשיו הקלאן שלי הוא oAo אנחנו קיימים כבר כחצי שנה כשאני לידר אמרת שויתרתי לא חושב לא כל כך מהר לדעתי אנחנו מתקדמים יפה והולך לנו דיי טוב בלי שינויים דרסטים בהרכב לגבי eSr זה פשוט איאסר תשאר איאסר הקבוצה לבנתיים הכי טובה בארץ זה אין ויכוח אבל צריך להרים עוד קלאנים שלא יתפרקו תוך שבועיים לא משנה איזו רמה אנשים לא מבינים את המשמעות של קלאן בדוגרי צריך להנות ביחד לא יותר וככה גם תעלה הרמה. וזהו לדעתי לאן זה חשוב אבל לא יהיה בזמן הקרוב וגם לדעתי לא יבואו בכלל אנשים אבל איך שבא לכם תעשו אני מבטיח שהקלאן שלי יביא 6 עם מחשבים! יום טוב =]

עריכה:
    פבל ראיתי את התגובה שלך על סמך מה אתה חושב שאנחנו לא קלאן תאמין לי הקלאן היחידי שיציב חוץ מאיאסר זה אנחנו אז אל תבלבל במוח בקיצור אל תדבר אם אתה לא מבין.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    רון זה נכון אתם קיימים עם אותה שישיה הרבה זמן וזה ראוי לערכה (אני רוסי!!!!!)
    אבל במקום לשחק נגד מיקסים של בני בארץ צריך להתקדם לאינשהו
    וזה לא מקום אחר מאשר חו"ל, גל קצת בעיניינים של קאפים\אתרים \קלאנבייס תתחילו להרשם לכאלה
    אין לכם בעיות פינגים אז יאללה תתחילו להזרים עניינים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי FrAgOn
    רון זה נכון אתם קיימים עם אותה שישיה הרבה זמן וזה ראוי לערכה (אני רוסי!!!!!)
    אבל במקום לשחק נגד מיקסים של בני בארץ צריך להתקדם לאינשהו
    וזה לא מקום אחר מאשר חו"ל, גל קצת בעיניינים של קאפים\אתרים \קלאנבייס תתחילו להרשם לכאלה
    אין לכם בעיות פינגים אז יאללה תתחילו להזרים עניינים
    שאלו אותי הרבה ילדים למה אנחנו מחכים ולא נרשמים כרגע נכנסו למולטי ins כאשר אני מקווה שהשם יעזור לנו קצת בחול והתשובה שלי לכולם הייתה שאני מחכה שניהיה מוכנים כדי לבוא ולהוציא תוצאות טובות לבוא על מוכן! וזה בקרוב..
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    העלתם טיעונים מוצדקים אבל עדיין אני טוען שאפשר לארגן משהו קטן - 8 קבוצות כל קבוצה מביאה מינימום 3 מחשבים, ואם לא אולי מפגש קהילה, משהו שיעשה שינוי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    לוד
    Mister Agada.
    נכון שיציבות זה הדבר אולי הכי חשוב אבל רמת הקלאן זה עוד יותר חשוב אתם כבר איזה חצי שנה ביחד, תאמת הייתי מגדיר אותכם שנה ביחד אתם סך הכל משנים 1-2 שחקנים בהרכב והארבע שחקנים תמיד נשארים.
    אני לא מבין מה יש לחכות תתחילו להרשם לקאפים בחו"ל ותתחילו להתרגל ל 100 פינג מאשר לשחק נגד מיקסים בארץ וגם אתם מפסידים נגד מיקס של שחקנים בינונים.
    אני לא בא עם תגובה של לרדת עליכם או משו אבל כמות כזו של זמן ובלי שום הישג או שיפור במשחק לא רוצה לבאס אותכם אבל עדיף שתתפרקו.
    אם אתם קלאן שרוצה להצליח נגיד ב opencup ודברים כאלו אתם ממש לא אבל אם קלאן שסתם משחק בשביל הכיף כדי להנות מהמשחק אז שיהיה לכם בהצלחה!
    נכון אני לא איזה ex esr או משו אבל עדיין בכל השנים שאני משחק למדתי והבנתי וגם יש לי דוגמא טובה של הקלאן DEV שהייתי בו עד לפני מספר ימים נאלצתי לעזוב בגלל שהתחלתי לעבוד ואני חוזר כל פעם בשעה 23:00 ככה שזה לא מתאים.
    הקלאן DEV שחקנו כל הזמן בחו"ל הרמנו המון קלאנים med, med+ ה OPENCUP הזה שהיה כישלון אבל כאשר הרוסטר שונה לפני שבועיים באמת הרגשתי שהקלאן על רמה מאוד גבוה וכן נצחנו קלאנים med+.
    מה שאני בא להגיד לכם זה עזבו את ה MULTI INS הם לא שווים אולי השם טוב אבל שם לא יעזור לכם עדיף תמצאו מולטי בחו"ל שמספק שרת וגם ביאנסי אם צריכים.
    שיהיה בהצלחה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    נכתב במקור על ידי Agada
    עריכה:
    פבל ראיתי את התגובה שלך על סמך מה אתה חושב שאנחנו לא קלאן תאמין לי הקלאן היחידי שיציב חוץ מאיאסר זה אנחנו אז אל תבלבל במוח בקיצור אל תדבר אם אתה לא מבין.
    תתחילו לעבוד על מפות חוץ מ BRAUNDORF ותתחילו לצאת מגבולות הארץ ואולי תשתפרו
    שתף ב-Google+

הרשמה