תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    מסך האדים שעלה בגל הקור מהביוב נפרץ לפתע , כשג'יפ האמר שחור חלף דרכו בחוסר רחמים.
    טריסטן הציץ במראה , ומיד חזר להביט על הכביש. "יש איזו מכונית שנוסעת אחרינו.." הוא סינן.
    "כוסראבק!" צעק קופר בתסכול "אני לא מאמין שזה קורה!"
    "תרגע" , אמר טריסטן ," אני יכול לנפנף אותם."
    "לא מעניין לי את הביצה , טריסטן."
    "סליחה?"
    "אתה לא יכול להגיד את זה ככה! אתה אמור להגיד 'יש לנו חברה' , או 'עוקבים אחרינו' ,
    או משהו כזה. אתה לא יכו סתם להגיד שיש מכונית שנוסעת אחרינו , אין בזה סטייל."

"מצטער... מצטער..." אמר טריסטן , תוך כד שהוא לוקח פנייה חדה לתוך רחוב צידי , וממשיך להאיץ. "טריסטן!" צעק לפתע קופר , מניח את ידו על ההגה , אחוז טירוף כמעט.
    הג'יפ נכנס בקיר המטה ונעצר. זכוכיות התנפצו סביב ודם נזל מחתכים על פניהם.
    זוג שכירי החרב זחל החוצה מהרכב. "מה יש לך קופר? נשרט לך המוח!" צעק טריסטן והתקרב אל קופר בכעס, "למה עשית את זה?!".

קופר קם על רגליו ועיניו יוקדות. "פספסת את הרמפה!"
    "פי..פיס...מה?!" צרח טריסטן , צריחתו מפלחת את האוויר הקר של הלילה , בחדות שלרוב שמורה רק למחטים וטלוויזיות של טושיבה.
    "פספסת את הרמפה! עברנו לידה , ואתה לא עלית עליה!"

אורותיו של האופנוע חשפו זוג אנשים מגודלים מתקוטטים על הקרקע. הרוכב הוציא את האקדח.
    זה לא שאין לא חוש הומור , ובדרך כלל הוא היה נהנה מקרב טוב , אבל הם ממש הקשו עליו למצוא אותם. הוא מעולם לא ראה ג'יפ נוסע כל כך מהר בסמטאות שה גורמות לחץ שבין המקרר לרצפה להראות רחב.

טריסטן תפס בזווית העין את האקדח. הוא זרק מעליו את קופר התגלגל , ורץ לכיוון האופנוען.

הרוכב לא ציפה שטריסטן ישלוף עליו אקדח. הוא היה רגיל לגיבורים , אנשים שהיו רצים אליו עם ידיים חשופות. טיפשים ברי מזל ששרדו רק בגלל איזושהי בדיחה מעוותת של האלים.
    אבל טריסטן היה מעשי מידי.

קופר בהה בגופה והתקרב אל טריסטן המתנשף . הוא נגע בכתפו בניחום , בחברות.
    "לא יכלת לפחות לירות לו בראש?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    משעשע עד מאוד. אני בהחלט אצפה לעוד סיפורים שלך.
    מאוד נהניתי.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הרשמה