תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    שלום

אני באמצע הסינגל פלייר כרגע ומתעניין קצת בקראפטינג, אז כמה שאלות:
    קודם כל, אם אני מוסיף לנשק מסוים נזק אש ואחרי זה נזק קור, הכל יתווסף או שרק אחד מהם ישאר?
    והאם קיים איזשהו חפץ במשחק שנותן בונוסים לקראפטינג סקילס? למה אין לי כלום :E
    ושאלה אחרונה, האם זה שווה את זה?

ואם מישהו יכול אז שיסביר לי בדיוק את התהליך להכנת נשק טוב (+5 עם תוספות לנזקים) והאם צריך פיטים מיוחדים לזה.
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אני כמעט בטוח שהנז יתווסף, ולא יתחלף. בקשר לחפץ שמוסיף סקילים, אני לא חושב. הסקילים של הקראפטינג עוד מהמשחק הראשון אלו סקילים שנדיר לראות חפצים שמעלים את הרמה שלהם (חוץ מבשרת של סטורמנקסוס ). בכל מקרה, בסינגל פלייר אפשר להסתדר טוב בלי הסקילים האלו, ובמולטי בדרך כלל שרת שמחליט להכניס קראפטינג בונה מערכת קראפטינג חדשה, ולא משתמש בקיימת, ככה שהסקילים האלו לא מועילים לרוב (למרות שהסקילים האלו מועילים אם עושים אותם מועלים, כמו ברשת NWN2 שאנחנו משחקים)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    ז"א אני יכול ליצור את הנשק הכי חזק שאפשר עם 0 ראנקס בקראפט וויפון? :E
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    לא לזה התכוונתי :X אני אומר שאפשר להסתדר טוב בלעדיהם, בגלל שאפשר להסתדר בלי קראפטינג. זו תוספת נחמדה, אבל במהלך המשחק, ואפילו בכמה מהחנויות, אפשר להיתקל בנשקים חזקים. לי אישית בקמפיין שאני רץ איתו עכשיו יש לכל אחד מהחבורה נשקים משופרים שקניתי\מצאתי, אפילו שיש לי פיט מיוחד ליצירת חפצי קסם וסקיל של קראפטינג. לדמות שלי עצמה יש חרב של 1ק6 סוניק +3, ולפארטי שלי יש עוד כל מיני נשקים עם פלוסים ונזקים, לכל הפחות 1ק6, שלא לדבר על האלה השולטת שנתתי לקיס האוויר של איזה 25 אחוז לfear, שהחסרון היחיד בו זה שהאויבים לא מפסיקים לבחור
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הרשמה