תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    (מדובר על Command and Conquer Generals Zero hour)
    יותר מדיי פעמים, מצאתי את עצמי מותקף לגיון טנקים, ארטירלריה,חיילים,מטוסים ושאר הנשקים,
    ולי אין אפילו מחצית כוח ההתקפה של האויב שבא לנגד הבסיס שלי!
    אבל כמובן שאני עם ה-G.L.A Demolition General, אחד הטובים ביותר במלחמות טקטיות הרסניות.
    נלחץ לרגע, מרגיש שיש לי רק ONE SHOT לעשות את זה, פעימות הלב מתגברות בגלל האדרלנין שזורם בגוף שלי.
    צ'יק צק מכין את Bomb trucks ומשפר להם את הפצצה ב-100 אחוז יותר פגיעה, ובאותו זמן הכנתי גם Jerman kell.
    האויב כבר הספיק ליפול לכמה מפצצות ה- Demo traps שאיתן הקפתי את הכניסות לבסיס,
    ומשאיות התופת בדרך ללגיון האויב.
    האויב חסר מזהיי בלתי נראים, ככה שהראדר לא מדווח לו על המשאיות המחופשות לצבא שלו,
    וככה הן מצליחות לפגוע עמוק בתוך הטנקים שלו,מורידות לו חלק נכבד מהם.
    Jerman kell נשלח ליירט את הנהג של הטנק הכי קרוב של האויב, ושולח Rebel אחד לקחת אותו.
    בינתיים ה-Buggys שכבר היו בססיס שלי עם שיפור של שילוח יותר טילים מתחילים לירות,ומורידים גם הם עוד צבא.
    לאחר שזה כבר לא הזמן להתקפה רחוקה והטנק ששלחתי לקחת שלי, זה הזמן למלחמה ראש בראש, ושולח את ה-Scorpions שלי כנגד האויב.
    וכך, אני שורד מלחמה של יחס יחידות 3-1 לטובת האויב.
    "האיש שבטנק ינצח".

מה איתכם? אני בטוח שהטקטיקה היא זו שניצחה אצלכם פעמים רבות ולא הכוח...
    ספרו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    היי גנרל,

אני מזמין אותך ואת צבא הDemolition שלך לקבל בראש מהLazer General שלי בכל יום.

בברכה,
    אור.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי InormouS
    היי גנרל,

אני מזמין אותך ואת צבא הDemolition שלך לקבל בראש מהLazer General שלי בכל יום.

בברכה,
    אור.
    אור,
    אני מזמין אותך ואת צבא הלייזר שלך לקבל מהדמולושין שלי...
    בוא נגיד, זה לא יהיה קל.

בקשר אליך היפנו, היה רעיון יפה אבל אם היית עושה טקטיקת HIT AND RUN עם הבאגי היית מוריד את כולם בלי בעיה...
    פשוט פוגע ביריב מרחוק, כשהו מתקרב אלך אתה בורח ותוך כדי זה, הבאגים פוגעים בו...
    אם צפית את המתקפה היית צריך לעשות 2 שכבות מהצד שהוא תוקף של חביות מתפוצצות ולשלוח אליו אופנועים מתאבדים.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    פעם אחת, היה לי משחק קשה של 1 נגד 3.
    באותו משחק שיחקתי, כהרגלי, עם AIRFORCE.
    זה היה משחק שבו הם לא הפסיקו לתקוף אותי (סין חיילים, GLA DEMO וסין טנקים)
    ופתאום מצאתי פרצה אווירית קטנטנה אצל ג'נרל הטנקים. מיד שלחתי מטוסי KING RAPTOR לפוצץ את הטנקים שיורים לאוויר (שכחתי איך קוראים להם) כדי שאוכל לשלוח בבטחה את מטוסי האורורה ולהפציץ להם את הבסיס.
    ככה זיינתי את כול הצבא הסיני כולל סין חיילים, אך בקושי רב כי לא היה לי כסף.
    את DEMO לא הצלחתי לפוצץ כי הם בנו במהירות מדהימה כול דבר שוב.
    באותו זמן התחלתי לקבל כסף.
    לכן שלחתי כמה טילי טומהוק עם HEMUVE (נראה לי ככה כותבים) אחרי שפוצצתי את ההגנות שלהם עם, איך לא, המטוסים שלי. הזמנתי בכול פעם כ5 טילי טומהוק ומספר קטן יותר של HEMUVE.
    בכול פעם שמרתי קצת כדי לשלוח בסוף תקיפה גדולה יותר. ככה המשכתי עד שגמרתי עליהם והם נכנעו. אני לא אוהב לגמור צבא ממש אלא להכניע אותו כי זה יותר כיף לעשות ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מטוסי האורורה פוגעים ב100%.
    אך הם חוזרים פעמים נדירות.
    KING RAPTOR עדיף הרבה יותר...הוא יותר עמיד ובערך בכוח של האורוה.
    הוא יחזור לך כמעט 75 אחוז וכמעט 90 אחוז שהאו יגיע למטרה.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לא, הוא לא עמיד בפני ההגנות של סין, שם הוא נופל בקלות. בכלליות הוא טוב יותר נגד טילים מאשר כדורים. ואורורה גורמים יותר נזק אם לא שמת לב. צריך 2 מטוסי אורורה כדי להפיל הגנה ויותר מטוסי KING RAPTOR כדי לפוצץ אותה הגנה.
    שתף ב-Google+

הרשמה