תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    טוב אז הנושא הזה נפתח במטרה לחלוק את רגעי ה"נוביות" שהיו לכולנו כשרשמנו את סיסמתנו בראשונה בכדי להיכנס למשתמש ולהתחיל בהרפתקאה! (סליחה.. פשוט הייתי חייב לומר משהו בצורה כזאת ^^)

כן, אז כשהכול היה נראה כל כך גדול, ופחדנו לעשות accept ל duel כי חשבנו שאם מנצחים אותנו אנחנו פשוט מתים... כחשבנו שאנחנו נמות משפעת העופות אם נאכל עוף במשחק... ובקיצור כשהיינו נובים, מה הוא הרגע שאתם כל כך מתביישים להודות שהוא קרה?

אז אני אתחיל, כשהייתי רמה 12 עם ה NE warrior שלי, ראיתי מישהי עם Herod's shoulders
    ולמי שלא מכיר הנה הלינק : http://www.thottbot.com/?i=3612
    ב Auberdine, בכל אופן אמרתי לה שאני חושב שנפל לה shoulder אחד והיא איבדה אותו o.O
    אז היא אמרה שלא, ככה זה ניראה (ובאמת ככה זה) ואמרתי לה ואני מצטט:
    "r u sure? cause if not you could just open ticket and report it to a GM"
    (ידעתי איך לעשות open ticket כי שאלתי איזה רמה 50 פעם...)

וזה הרגע שנשבעתי שאני לא אשאל או אומר דברים מטופשים כאלה יותר (כמובן שהפרתי את השבועה יום למחרת ככשאלתי מה זה talents..)
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    חחחח קרעת אותי עכשיו.

אוקיי, אני חושב שהרגע הכי נובי שלי היה בבטא האירופאית ששאלתי "How do I kill these monsters?"

P=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    טוב אז ככה... בדמות הראשונה ששחקתי, בערך עד רמה 20, קניתי את כל הציוד שלי אצל vendors ואף פעם לא הבנתי למה לאחרים יש כל כך הרבה כסף.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אממ... זה הולך בערך ככה.. אני עדיין נוב.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    ח"ח על הרעיון. אממ.. קבל ירוק?
    הרגע הכי נובי שלי, שאני מסמיק כל פעם שאני חושב עליו, היה כשהשתמשי ב- Trial שחבר שלי הביא לי כדי למכר אותי למשחק.
    הייתי ב- WC, ופשוט גילגלתי NEED על הכל =S

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    חח כן גם אני זוכר את הפעם שגיליתי את כפתור ה need ב DM, פשוט כל הזמן לא הבנתי למה אנשים לא מנצלים את זה, חשבתי שאני כמו אלוהים או משהו כזה וזאת יכולת ששמורה רק לי עד שה leader קרא לי ninja והעיף אותי
    אחר כך הצקתי לו חצי שעה שאני בכלל warrior ולא rogue עד שהבנתי שהוא שם אותי ב- ignore

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    גמני גלגלתי NEED בDM >.< בלי לדעת....(והפרטי לידר לא העיף אותי, IM ONE LUCKY BASTERD!)

אני חושב של-95% מהאנשים שהתחילו DM(ו-WOW) לא ידעו מה זה GREED ומה זה NEED....

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אתם יודעים מה הכי עצוב... נניח יש לך איזה שאלה בקשר ל class שלך ופתאום אתה רואה מישהו רמה 60+ באותו class ואז אתה שואל אותו ומתברר שהוא עצמו לא יודע איך לעזאזל הוא הגיע לרמה הזאת ומה זה WoW...

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Korgen
    אתם יודעים מה הכי עצוב... נניח יש לך איזה שאלה בקשר ל class שלך ופתאום אתה רואה מישהו רמה 60+ באותו class ואז אתה שואל אותו ומתברר שהוא עצמו לא יודע איך לעזאזל הוא הגיע לרמה הזאת ומה זה WoW...

זה רק חלום בהורד ומציאות באליאנס :sad3:

אני שאלתי Warlock LVL 60 איך הולך שלב מסוים במשימה לשד חדש(Succubus) והיא לא ידע!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    היום למשל הכריחו אותי להיות ההילר , וכל פעם שאמרתי MB הטאנק חשב שזה סימן שהוא צריך לתקוף וכמו מפגר הוא גרם לכולנו למות , באמצע שאלתי אותו אם יש לו Main ובאיזה רמה , הוא אמר שהיה לו 2 רמות 70 , בהורד, בסרבר אחר (כמה צפוי ) וכששאלתי מה השמות הוא נזכר שהוא מחק אותם (זה גם נשמע נורא ראליסטי), כשהגענו ל Herod הוא שאל אותי מה זה MB... עצוב , נכון?

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Korgen
    היום למשל הכריחו אותי להיות ההילר , וכל פעם שאמרתי MB הטאנק חשב שזה סימן שהוא צריך לתקוף וכמו מפגר הוא גרם לכולנו למות , באמצע שאלתי אותו אם יש לו Main ובאיזה רמה , הוא אמר שהיה לו 2 רמות 70 , בהורד, בסרבר אחר (כמה צפוי ) וכששאלתי מה השמות הוא נזכר שהוא מחק אותם (זה גם נשמע נורא ראליסטי), כשהגענו ל Herod הוא שאל אותי מה זה MB... עצוב , נכון?
    עצוב.......והוא פשוט שקרן, אם היה לו שני LVL 70 אז הוא לא היה משחק באליאנס, כי הוא ידע שהם נובים ומפסידים בכול BG (לצערי הרב)

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    מה זה אנשים? די להתכחש! כולנו היינו נובים פעם אז יאללה לפחות תצחיקו אותנו ^^

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני אף פעם לא הייתי נוב רק הייתי איתי בדברים, כמו שלקח לי בערך 5 חודשים לקלוט שאני יכול לעשות JoC/R עם הפלדין בלי לבטל judgement אחר
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    אחי קרעת אותי אני חייב לציין אחד החזקים..
    תשמעו פשוט היו לי כ"כ הרבה מקרי נוביות בעידן הWOW שלי(3 שנים אולי קצת פחות)
    ככה שאני יצטרך לבחור איזה אחד עסיסי במיוחד ולעלות אותו הנה..
    קיצור אני יחשוב על משו בזן הקרוב ואני יעלה אותו לפה

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    היו לי שני רגעים:

הראשון עוד לפני שהתחלתי לשחק ב-wow, הקטע הוא שאת החשבון יצרתי ביום שלישי (וביום רביעי כמו שכולכם יודעים בליזארד מורידה את השרתים לכמה זמן), ואז שרציתי לשחק ביום רביעי לא הצלחתי להיכנס וזה היה רק היום השני שלי ב-wow, ואמא שלי התחילה לצעוק עלי שסוחטים לנו עכשיו את הכרטיס אשראי- מקרה עצוב.

השני זה כשהייתה בקבוצק ממש ברמות הראשונות ולא ידעתי איך לצאת ממנה 0.0 , אז ביקשתי מהפארטי לידר שיוציא אותי מהקבוצה והוא צחק עלי (כן זאת היתה קבוצה מלאה אז כולם צחקו).

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי oridion
    היו לי שני רגעים:

אמא שלי התחילה לצעוק עלי שסוחטים לנו עכשיו את הכרטיס אשראי- מקרה עצוב.
    אוי, קיבלתי פלאשבאק מטורף. כשהייתי בכיתה ג', האינטרנט היה עוד טרי. אמא שלי החליטה לחבר אותנו, אבל מה - היא לא הבינה שיט במחשבים (אחרי כמה שנים של חינוך אצלי, היא במצב סביר עכשיו.. האמת היא שאני די מתחרט, כי עכשיו הרוחב פס שלי תמיד תקוע כי היא מורידה דברים מהאימיול. [דברים חוקיים, כמובן. ])
    קיצר, אולי חלק מכם זוכרים איזה סיוט זה היה לגלוש עם מודם 56k. עמוד הבית של נטוויזן היה מפוצץ בתוכן, אז לקח איזה 10 דקות לטעון אותו, וכל הזמן הזה אמא שלי בוכה על זה שהיא משלמת על כך פעימה, ואולי כדאי פשוט לנתק את הכבל.

ברוכים הבאים לעולם שלי.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Brin
    אוי, קיבלתי פלאשבאק מטורף. כשהייתי בכיתה ג', האינטרנט היה עוד טרי. אמא שלי החליטה לחבר אותנו, אבל מה - היא לא הבינה שיט במחשבים (אחרי כמה שנים של חינוך אצלי, היא במצב סביר עכשיו.. האמת היא שאני די מתחרט, כי עכשיו הרוחב פס שלי תמיד תקוע כי היא מורידה דברים מהאימיול. [דברים חוקיים, כמובן. ])
    קיצר, אולי חלק מכם זוכרים איזה סיוט זה היה לגלוש עם מודם 56k. עמוד הבית של נטוויזן היה מפוצץ בתוכן, אז לקח איזה 10 דקות לטעון אותו, וכל הזמן הזה אמא שלי בוכה על זה שהיא משלמת על כך פעימה, ואולי כדאי פשוט לנתק את הכבל.

ברוכים הבאים לעולם שלי.
    well...
    עד שהייתי בכיתה ו' נירא לי היה לנו מחשב אחד (אנחנו 3 אחים אבל השלישי עדין לא נולד)
    והיה לנו שעות מחשב והיה מותר להכנס לאינרנט רק מ8 בערב (המחירים יותר זולים) והשעות שלי היה מ8 עד 8 וחצי ואח שלי תמיד נירדם בזמן שלו, ואני הייתי נירדם ב9 חחח
    וכמובן מודם 56 ורק בכיתה ז' היא גילתה מה זה חופשי חודשי ואז קנו עוד שתי מחשבים.. חחח

לא הכי קשור אבל אני זוכר שחיפשתי משחקים של פוקימון בגוגל XD

ובקשר לנושא,
    חשבתי שאליס יותר טובים מההורד :S

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    עיר
    תל אביב
    מי שפצח את זה דיון גאון

אני גם עשיתי need dm ולא הבנתי אחרי זה הMage שהיה אתי קבוצה רתה לספר את זה לגילדה מסטר גלידה שלי!! ואני מה זה פחדתי!!! היה כזה פחד אימלה!!!

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    טוב חברה רק הקדמה קטנה הבטחתי קטע נובי למדיי והינה אני מקיים זה הולך להיות אחד הקטעים הנוביים ביותר ששמעתם מאז תחילת המשחק
    אז כל הסיפר מתחיל בבטא הראשונה(לצורך העיניין כמעט 3 שנים)
    פתחתי בזמנו Warrior Night Elf ואני כולי חדש דדנדש במשחק מתלהב מכל דבר אפשרי שרק יכול להיות ולאט לאט עליתי ללוול 14 ויום אחד שמעתי שיש עיר גדולה ומגניבה שנקראת Stormwind אז ישר הדבר הראשון שריצתי לעשות זה להגיע לשם(שתבינו אני בDarnassus,אל תשאלו אותי למה רציתי להגיע לשם אבל כנראה שבזמנו הייתה לי סיבה מספיק נובית וטובה!) אז זה מה שעשיתי התחלתי ללכת לעבר היבשת השניה ושעות על גבי שעות תכננתי את המסע המפרך לSW(וכן כן הדגש הוא על התחלתי ללכת!!!) מבלי שום ידע על "הפלא" שנקרא ספינה כבר תכננתי איך אני מגיע לים וחוצה אותו בשחיה לעבר SW הגדולה!!!(כמה מפגר בן אדם יכול להיות לוול 14 זה עוד נו מילא אבל לשחות לשם?!?!!?!?!?!) לאט לאט מצאתי את עצמי בAzshara(על תשאלו אותי איך הגעתי לשם אין לי מושג ירוק עד היום!!!) וכולי שמח וטוב לב בדרך לים מתכנן לחצות אותו מוצא את עצמי בשטח של לוול 45+
    ולא מבין איך כל Frost Bolt אחד מצליח לפתוח לי תתחת ככה(הייתי לוול 14 עוצמתי ביותר מה לא?)
    אחרי שהצלחתי להרוס גייר של לוול 14(דבר שהוא מואד קשה ) כתוצאה מ40 פעם שהרגו אותי התיאשתי מהמסע המפרך ומשם נולד המייג' שלי(לוול 70)

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    lol?......

הרשמה