תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    רוצים לשחק כל היום אבל אמא מתעקשת שאתם צריכים תואר? הפתרון קרוב מתמיד!

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    יופי! איזה אחלה!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    שולת!,מקווה שעד שאני אלמד זה יהיה גם בעוד כמה אוניברסיטאות....

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    לעשירים בלבד

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה ויקדם את ארצנו הקטנה לעבר שוק המשחקים העולמי, ענף שמגלגל מליארדי דולרים מדיי שנה
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    חדשות טובות ורעות:
    1. טוב שיש פיתוח משחקים
    2. חבל שאמא שלי מתעקשת על תואר ראשון למהנדס מחשבים(ואז בעצם אני לומד שש שנים כי גם מהנדס וגם תואר במפתח משחקי מחשב זה המון).
    כמה שאלות:
    1. מה יותר טוב,בית ברל או הבינתחומי בהרצליה?
    2.האם אחרי שאני לומד למהנדס, אני צריך ללמוד עוד ארבע שנים למפתח משחקים? או שכאילו המהנדס זה תואר ראשון והפיתוח משחקים זה תואר שני(הרי שניהם עוסקים במדעי המחשב)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DSK
    חדשות טובות ורעות:
    1. טוב שיש פיתוח משחקים
    2. חבל שאמא שלי מתעקשת על תואר ראשון למהנדס מחשבים(ואז בעצם אני לומד שש שנים כי גם מהנדס וגם תואר במפתח משחקי מחשב זה המון).
    כמה שאלות:
    1. מה יותר טוב,בית ברל או הבינתחומי בהרצליה?
    2.האם אחרי שאני לומד למהנדס, אני צריך ללמוד עוד ארבע שנים למפתח משחקים? או שכאילו המהנדס זה תואר ראשון והפיתוח משחקים זה תואר שני(הרי שניהם עוסקים במדעי המחשב)
    תשובה לשאלה 1:
    לפי דעתי הבינתחומי בהרצליה מהסיבה הפשוטה שאתה לומד לקראת תואר. בבית ברל, למיטב הבנתי, מדובר בקורס שפשוט נותן לך תעודה מסוימת שאומרת שעברת את הקורס, או משהו דומה.

בכל מקרה, אני מאוד שמח לראות שהתעשיה הזו הופכת לממוסדת גם בארץ. זה צעד חיובי וחשוב.

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אוקי.
    מישהו יכול לעזור לי עם השאלה השניה?
    מנהל פורום WWE והיאבקות

HHH I got two words for ya
    Thanks man

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כל הנושא עדיין נמצא בחיתוליו, בטח בארץ. מה שמציעים במרכז הבינתחומי זה תואר ראשון רגיל במדעי המחשב, עם התמחות במשחקים - כלומר, הסטודנטים לוקחים כמה קורסים מיוחדים שקשורים למשחקים, אבל זה חלק מהתואר הרגיל.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני מקווה שיהיה את זה גם באוניברסיטת ת"א בעוד כמה שנים בגלל שאבא שלי עובד שם ולכן שכר הלימוד הוא חינם.
    מנהל פורום WWE והיאבקות

Thanks man

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    התוכנית בבינתחומי היא תוכנית מלאה לתואר ראשון במדעי המחשב, שבנוסף מקנה לך ידע בפיתוח משחקים.
    בבית ברל מדובר בלימודי תעודה שנותנים הסמכה, אבל לא מוכרים בתואר ראשון. הלימודים שם יותר מומלצים לדעתי למישהו שכבר למד משהו שקשור לתחום בחיים שלו (תכנות, אנימציה, קולנוע) ורוצה להרחיב את הידע שלו לתחום משחקי המחשב.
    לגבי אמא שלך והתואר "מהנדס". בעולם מדעי המחשב מהנדס הוא תואר שלפעמים נראה קצת מיותר. לימודי תואר ראשון במדעי המחשב הם 3 שנים, ולימודי תואר "מהנדס תוכנה/מהנדס מחשבים" הם בד"כ ארבע שנים. בעיקרון מדובר בהבדל של שנת לימודים אחת, ובשני המקצועות לומדים בדיוק אותם קורסים. אך מאחר ובהנדסת מחשבים לומדים שנה אחת יותר, בסה"כ לומדים יותר קורסים, בדגש על קצת יותר קורסי יסוד בפיסיקה (שלא לומדים כלל במדעי המחשב), קצת יותר חומרה, ובד"כ גם פרוייקט סיום גדול בשנה האחרונה.
    מבחינת תעסוקה ו"העולם האמיתי" שבחוץ, אין בעצם הבדל ומתכנת/מהנדס תוכנה הם שמות תואר לבדיוק אותו דבר.
    אז למה יש אנשים שלומדים 4 שנים במקום 3? חלקם בדיוק כמוך, בגלל שאמא רוצה בן מהנדס, חלקם רוצים השכלה אקדמית קצת יותר רחבה, וחלקם חושב שאחרי 4 שנות לימוד הם ירוויחו יותר כסף בחוץ. בעיקרון הם צודקים, אבל הם שוכחים שמי שלמד 3 שנים כנראה ינצל את השנה הנוספת להתמקצע בעבודה, וכנראה אחרי 4 שנים יגיע לנקודת פתיחה טובה יותר ממי שלמד 4 שנים.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    תגיד, ואם אני לומד את מדעי המחשב בבינתחומי, זה כולל גם את פיתוח המשחקים? ואני מקווה שבעוד כמה שנים, לרוב האוניברסיטאות יהייה את החלק הזה.
    חוץ מזה, אני לא עומד לעבוד אם כבר בארץ אלא בתעשייה מפותחת יותר כנראה בארה"ב אולי...........
    מנהל פורום WWE והיאבקות

Thanks man

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני בהחלט אשקול להכנס לתחום הזה, אבל לאחר סיום תואר ראשון לפחות באלקטרוניקה. אתם יודעים, היום זה כבר לא כזה סרט ללמוד ולעבוד באותו הזמן.
    אתה פשוט מגיע לבערך שעתיים-3 ביום, לומד וזז לעבודה, זה בהחלט אפשרי.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DSK
    תגיד, ואם אני לומד את מדעי המחשב בבינתחומי, זה כולל גם את פיתוח המשחקים?
    במסלול הזה נראה לי שכן

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Alpha
    אתם יודעים, היום זה כבר לא כזה סרט ללמוד ולעבוד באותו הזמן.
    אתה פשוט מגיע לבערך שעתיים-3 ביום, לומד וזז לעבודה, זה בהחלט אפשרי.
    אני לא יודע איפה אתה מתכנן ללמוד, אבל אם אתה שוקל ללמוד משהו שקשור למדעי המחשב או הנדסת מחשבים באוניברסיטה, לא הייתי בונה על עבודה בשנתיים הראשונות לתואר.

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עכשיו אני כותב לכם כאחד שיש לו חברת משחקים ומפתח משחקים ומוכר אותם:
    שימו לב שכרגע במצב הנוכחי של השוק בארץ על מנת להרוויח כסף ממשחקי מחשב חייבים להיות עצמאיים (מכיוון שאין כרגע מספר רב של חברות שמתעסקות בפיתוח משחקי מחשב) .
    דבר נוסף לזה שצריכים להיות עצמאיים חייבים להכיר את השוק טוב טוב של המשחקים בעולם ולהכיר לפחות כמה אנשים שמה על מנת שתוכלו להצליח.
    ושימו לב שיש מספר אפשרויות להרוויח כסף ממשחקים :

1.אסטרטגיה מהירה לקבלת כסף: מכירת זכויות המשחק לחברה בחו"ל - בדרך כלל על משחק פלאש ישלמו לכם עד 2500 דולר ומקסומום 3000 דולר (אם המשחק ממש מורכב)

2. אסטרטגיה שלוקחת זמן ודורשת סבלנות וידע שיווקי טוב - כמו גם כ 3000 דולר לשיווק:יצירת משחק הפלאש בעצם כדמו ויצירת משחק מקורי אמיתי שניתן לקנות אותו (שימו לב שהדמו חייב להיות מפוצץ ) ושהמשחק עצמו לא ירד מרמת הדמו. אך שימו לב למכירת המשחק עצמו דרוש ידע ממש טוב בשיווק , אך למרות מה שנראה שאנשים אינם קונים משחקים בארץ, תתפלאו לדעת שבארה"ב ובאירופה יש קנייה מסבית של משחקים קטנים גם כל עוד הם במחיר סביר של עד 10 דולר.

3. הכנסת פרסומות למשחק - אסטרטגייה שמחייבת את מפעילה קשר גבוהה עם עולם המפרסמים ,
    שימו לב שהנכם יכולים להרוויח הרבה יותר ממה שהייתם מרווחים לולא הייתם מוכרים את זכויות המשחק , אך מציאת האנשים שמוכנים להכניס למשחקכם פרסומת שמביאה לכם כסף PERCLCIK הינה קשה ומייגעת.

זה שלו הדרכים של איש משחקים בארץ להרוויח מהעניין כסף , אני בטוח שבעתיד יתחיל להיווצר פה איזה איגוד של מפתחי משחקים ואז כל העניין יהיה הרבה יותר קל לרווח.

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    עיר
    חיפה
    אופר אתה עושה משחקים לפרנסתך?

יש לך דוגמאות למשחקים שעשית? זה יהיה מגניב לראות קצת משחקים ישראלים שנמכרים ולהבין מה מוכר אותם

הרשמה