תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לאלו מכם שלא בודקים את העמוד הראשי או את מערכת הידיעות, אני מפרסם כאן את הפרטים למסיבת הרשת שתהיה ביולי. לכתבה המלאה.

מסיבת הרשת של Vgames
    כבר בשבוע הבא יפורסמו פרטים נוספים על האירוע הקרוב אשר מתוכנן להתקיים בתל אביב, באמצע חודש יולי - החופש הגדול. מי שלא יכול לחכות בסבלנות לפרטים הרשמיים, ישמח לדעת כבר עכשיו כמה דברים:
    • 5 הקהילות שיראו גידול ב-% הגבוה ביותר עד האירוע, יזכו בפלזמה 42' לשידור המשחקים בטורניר!
    • גולשים פעילים באתר, עם מעל ל-250 הודעות (דרגת מצליחן) יזכו להנחה של 20 ש"ח בכניסה. 100 הגולשים הפעילים ביותר, שיעברו לפחות 1,000 הודעות, יזכו להנחה של 40 ש"ח!
    • לכל קהילה פעילה ב-Vgames מוקצה חלק באירוע, וכן פרסים.
    חברי קהילות יקרים - פנו למנהל הקהילה שלכם, פיתחו דיונים בפורום - והעלו רעיונות של מה אתם רוצים שיהיה באירוע! אולי טורניר? אולי מפגש קהילה? אולי סתם לשחק פאבליק? אולי לבוא ולהציג את הקהילה שלכם בפני שאר הקהילות?
    לכל קהילה מוקצה סכום מסויים של כסף לפרסים וכיבודים, לכן גם קהילה שלא מעוניינת לערוך טורניר אלא רק רוצה לקיים מפגש קהילה באירוע - יכולה למשל לקנות לחבריה אוכל עם התקציב

(הוחלט כי תפקיד קהילת World of Warcraft במסיבת הרשת הוא כדלקמן: 10 שחקנים מקהילת WoW יבצעו מופע ראווה, באמצעות ריצה ב- Karazhan. להצעות נוספות נא לשלוח דוא"ל לכתובת [email protected].)

מערכת הזהב
    הרבה נאמר על מערכת הזהב, אשר הייתה אמורה לקום בתחילת השנה. לגולשים חדשים שאינם יודעים על מה מדובר - להלן "מערכת הזהב ב-2 פסקאות":
    במסגרת מערכת הזהב, כל פעילות שהגולש מבצע - מזכה אותו ב-"זהב Vgames", איתו הגולש יכול לקנות מוצרים בחנות של Vgames (משחקים מקוריים בקופסא, חולצות קהילה, עטים וכד'..). ככל שהפעילות שהגולש מבצע - יותר איכותית, ככה כמות הזהב שהוא יקבל עבורה - תהיה גבוהה יותר (נגיד פרסום חדשה = 30 זהב, פתיחת דיון בפורום = 5 זהב).
    גם קהילה תצבור זהב. ככל שקהילה תהיה יותר פעילה, וישתייכו אליה יותר גולשים שייצרו תוכן - ככה היא תקבל יותר זהב. אם מתפרסם תוכן בקהילה, והוא מגיע לעמוד הראשי של Vgames, הקהילה תקבל כמות נכבדה של זהב. עם הזהב, הקהילה יכולה לשכור שרתי משחק, שרתי אחסון לקבצים, לקבל אתר קהילה מעוצב, קמפיין באנרים ב-Vgames ובשאר אתרי Smile.Media (על בסיס מקום פנוי) וכד'...
    רק לידע כללי: יש לנו בארון כרגע מעל ל-100 משחקים מקוריים שמחכים שתבואו לקחת אותם...
    אז מה קורה עם המערכת הזו? - במהלך חודש מאי אנו שבים לבנות את מערכת הזהב, והיא צפוייה לעלות לאוויר עוד לפני החופש הגדול!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    א. תרשום אותי ל"מופע ראווה" ב karazhan,
    ב. כמה כניסה תעלה, בהנחה שאני זוכה בהנחת ה-20 ש"ח
    ג. מה ההיקף של הדבר הזה? כלומר, כל קהילות vgames יפגשו במשרדים,
    ויהיו תחרויות ופעילויות גיימרים?

ד. אני בא
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    1) אני לא יודע כרגע מה מחיר הכניסה, עם או בלי הנחה
    2) הלאן לא יהיה במשרדים
    3) תגיע לרמה 70 ואז נדבר על לרשום אותך

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    איפה יהיה הלאן? בגני יהושוע? P=

נראה לי שאני אבוא, חופש גדול, אין סיבה שלא.
    סה"כ אני יהיה בשביל להסתובב לכולם בין הרגליים (כנראה שאני אצטרך ללכת על 4 בשביל להצליח את זה עם הגובה שלי) ולהציק.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נשמע באאן זונה,אם אני אעלה אעלה ל70,למרות שלא נראה לי >< אני אשתתף בכיף,במיוחד שכבר הורדתי שם 6 בוסים.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    אני מקווה להיות שם ולהיות LVL 70 (כי Warlock תמיד עוזר.... ) (וגם בלי להעליב אני ה-Warlock היחידי שיכול לעשות רידים בנתיים)

ולדעתי צריך גם PVP האליאנס נגד ההורד-זה יהיה מגניביישן!

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אני מקווה שהגילדה שלי בהורד תשיג עוד אנשים לקאראזן עוד חודש ושכל מי שפרש מהגילדה יחזור..

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אוי נו ויקינג בניתי על זה שלא יהיה שאמאן ב kara ואני יקבל את כל החפצים שיפלו בשבילו :S

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    אני בניגוד לכולכם עובד בחופש הגדול לי אין יותר את הדבר הזה..
    (חכו תגיעו לצבא גם לכם זה יגמר מתישו)
    בנתיים תרשום אותי לkarazhan ונראה אם יהיה לי לחץ בעבודה באותו חודש
    אני לא שם אם הכל ילך חלק ולקוחות לא יבלבלו תמוח וישבו לי על הביצים אז אני בא בכיף

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    יש בידי תכנון להגיע עם מחשב במידת הצורך.
    כמובן שאני לא אשחק בראווה אבל אני אתרום את המחשב, זאת במידה ויש מישהו שעובר דרך נתניה עם רכב ויוכל להקפיץ אותי (הבעיה היא להביא מסך).
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    Cool karazhan run. good luck

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    חברים, זה הולך להיות מ-ד-ה-י-ם והכל תלוי בכם - אז קדימה, לעלות ל 70 (גם אני, בסדר, הבנתי , להמשיך להשקיע בקהילה הנהדרת שצומחת כאן ונוכל להראות לכולם בלאן מה זה. אני רוצה את הפלזמה הזו, לעזאזל!

חוץ מהריצה לקראזאן, נראה לי שכדאי שנעשה טורניר PVP כלשהו, וכמו שברק כתב גם קרבות של האליאנס נגד ההורד. אפשר גם לעשות דברים שטותיים יותר, כמו ריקודים משותפים של שתי הגילדות סביב מדורה (מעיין "WOW עושה שלום בטוח")

מה דעתכם?
    תמשיכו להעלות רעיונות כי זה רק בשבילנו
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Elle Driver
    חברים, זה הולך להיות מ-ד-ה-י-ם והכל תלוי בכם - אז קדימה, לעלות ל 70 (גם אני, בסדר, הבנתי , להמשיך להשקיע בקהילה הנהדרת שצומחת כאן ונוכל להראות לכולם בלאן מה זה. אני רוצה את הפלזמה הזו, לעזאזל!

חוץ מהריצה לקראזאן, נראה לי שכדאי שנעשה טורניר PVP כלשהו, וכמו שברק כתב גם קרבות של האליאנס נגד ההורד. אפשר גם לעשות דברים שטותיים יותר, כמו ריקודים משותפים של שתי הגילדות סביב מדורה (מעיין "WOW עושה שלום בטוח")

מה דעתכם?
    תמשיכו להעלות רעיונות כי זה רק בשבילנו
    זה יהיה מצחיק אם פתאום תרוץ פנימה איזה גילדה ותהרוג את כולנו בזמן הריקוד, מחווה השפלה פומבית על מסך 42".
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    אם יש הנחה של 40 שקל סימן שזה הולך להיות יקר... :S
    וגם ככה WOW גמר לי את רוב הכסף

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכתב במקור על ידי Dops
    אם יש הנחה של 40 שקל סימן שזה הולך להיות יקר... :S
    וגם ככה WOW גמר לי את רוב הכסף
    או זול שממש מעורר חשד.....

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    שלפחות יכניסו את האנשים שיעשו את ההדגמה בחינם או במחיר נמוך,בירוקטים

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    כמובן שהאנשים שמתשתתפים במופע נכנסים בחינם.. אז יאללה, לעלות רמות!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    jezus חינם?

דרך אגב, אולי תגיד לי איך עושים את ה attunement?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    ברגע שיהיו מספיק אנשים ברמה 70, נעשה את ה- Attunement ביחד

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לא.
    אני עושה את זה לבד. איפה זה מתחיל?

הרשמה