תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  הוכרז להלילה ברו קרב של אורטון נגד סינה וגם הודעה שקשורה לג'דג'מנט דיי ,ככל הנראה יהיה קרב בין סינה לקאלי על התואר.

  וינס מקמאן החליט לתת פוש מחודש לכריס מאסטרס שייכנס לפיוד נגד סנטינו מארלה בשבועות הקרובים שבסופו אמור מאסטרס לזכות בתואר הבין יבשתי.

  ה-WWE מתכננים להוציא את רוב ואן דאם משידורי הטלויזיה שלהם בחודש יוני הקרוב ,חודש וחצי-חודשיים לפני סיום החוזה שלו שאמור להסתיים באוגוסט. WWE רוצים למנוע מצב שבמידה והוא יילך ל-TNA שזה לא ייקרה כמו במקרה של כריסטיאן שהופיע ב-TNA מייד אחרי שהופיע בטלויזיית ה-WWE. למרות זאת עדיין יש סיכוי שאולי רוב ואן דאם יישאר ב-WWE.

  ב-WWE החליטו לשנות כיוון בכל מה שקשור בפרזנטציה של הדיוות שזה אומר שהם יוצגו לקהל בטלוויזיה בצורה יותר נאותה ומקצועית ,החברה שכרה לשם כך יועצת אופנה שתטפל בנושא זה. ההחלטה הזאת באה בעקבות כך שה-WWE רוצים להציג את עצמם כחלק מהמיין סטרים האמריקאי.


  WWE משכו את שמו של טייקר מהופעות האוס שואוס הקרובים שלהם ,טייקר צפוי לאבד את התואר בצילומי יום שלישי הקרוב בסמקדאון וללכת לניתוח.

  ביוני הקרוב ישודר פרק של סאטרדיי נייט מיין איבנט באן בי סי ,הפעם הפרק ייארך רק 90 דקות ולא שעתיים כמו בשנה שעברה עם חזרתה של התוכנית.

  הרוק חגג לפני מספר ימים את יום הולדתו ה-35. מתי כבר נראה אותו חוזר!!....

  WWE ביטלו את הפיי פר ויו של ECW-דיסמבר טו דיסממבר שהיה אמור להיערך בדצמבר הקרוב ,WWE הודיעו שלהפיק שלושה אירועים(סידרת ההישרדות+ארמגדון) בחמישה שבועות זה כמעט בלתי אפשרי ויותר מדיי. ממש חבל אחרי ההצלחה המסחררת!! של האירוע בשנה שעברה חחחחח.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  6,372
  הצלחה לא היתה לאירוע DTD
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  מעניין איזה סוג של אלוף יהיה מאסטרס. אני מקווה שהשמועה נכונה, שהוא יזכה בחגורה ויזיק בה לא מעט זמן וככה הוא יוכל להראות לנו מה הוא באמת שווה.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  6,372
  כן למסטרס מגיע ליזכות סוף סוף באליפות כלשהיא
  שתף ב-Google+

הרשמה