תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    קולולו!

אתר החולצות המעולה Threadless מציע כרגע למכירה שתי חולצות גיימינג מגניבות למדי.
    הראשונה היא הזוכה בתחרות Bioshock Loves Threadless, בה חברי האתר אותגרו לעצב חולצה בת'מת המשחק. התוצאה די מגניבה. הייתה יכולה להיות יותר מגניבה, אבל עדיין זו חולצה מאוד יפה.

החולצה השנייה קשורה יותר לפורום נינטנדו, אבל אם כבר פתחתי כאן את הנושא, נמשיך כאן.

יאי! כל חולצה כזאת עולה 15$. אני הזמנתי הרגע את שתיהן, ויצא לי עם משלוח 40$, שזה בהחלט מחיר סביר. מנסיוני עם החנות ההו-כה-מגניבה הזאת, החולצות עצמן באיכות משובחת. באמת! שווה לאללה, אם אתם מחפשים מלתחה חדשה לקיץ הקרוב.

החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    החולצה השנייה קשורה יותר לפורום נינטנדו, אבל אם כבר פתחתי כאן את הנושא, נמשיך כאן.

חח... התמונה הזו הזכירה לי
    שראיתי היום. חולצות ממש נחמדות, אבל לא נראה לי שאני הוציא עוד כסף, אחרי שבזבתי ביומיים האחרונים קרוב ל-400 ש"ח על משחקים/אביזרים של נינטנדו (שביניהם קניתי את super marioland 2 לגיימבוי ביחד עם חוברת וקופסה. את זה בעיקרון קניתי לאחי [שאיבד את העותק שלו לפני 12 שנים], אבל גם אני מתכוון לשחק בזה כשאני הלך לשירותים ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    חולצות נחמדות, אבל לא נראה לי שהייתי מוצא עליהן כסף. אם כבר חולצות מהאינטרנט, אז תמיד העדפתי את אלה של ThinkGeek.

בכלל, אם פתאום היה לי הרבה כסף, נראה לי שאחד הדברים הראשונים שהייתי עושה זה לבצע הזמנה ענקית של כל מני שטויות משם.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    חולצות נחמדות, אבל לא נראה לי שהייתי מוצא עליהן כסף. אם כבר חולצות מהאינטרנט, אז תמיד העדפתי את אלה של ThinkGeek.

בכלל, אם פתאום היה לי הרבה כסף, נראה לי שאחד הדברים הראשונים שהייתי עושה זה לבצע הזמנה ענקית של כל מני שטויות משם.
    וואו... חודש הבא אני קונה את הלדים לברז, זה פשוט מגניב (חנוני) מדי, בכדי שלא יהיה לך!11!!!1.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אוי חמוד נורא!

הרשמה