תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    כן הכותרת אומרת הכול... ולכל אלה שהולכים להגיד לי ה alliance יותר טובים , הורד מכוערים

ה alliance לא סתם מפסידים 75% מה BG's...

אני אישית לא מצטער באופן תמידי אבל האמתי כל פעם שאני מפסיד ב warsong gulch בתוצאה מביכה של 3:0 אחרי 5 דקות כשכל הקבוצה מורכבת מאנשים עם הכל כחול, עם enchants , כשהם ברמה המקסמילית (משהו עם 9 בסוף או 70) ואתה מפסיד נגד רמות אקראיות שפשוט עובדים בקבוצה פי כמה וכמה יותר טוב ממך...

אתה מתחיל להאשים gnomes...

אז אם בא לכם, תרשמו אתם למה היה לכם את רגע ה "למה בחרתי alliance"
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    טוב, ב BG's באמת יש את העניין שלא פועלים כמו קבוצה.. חוץ מזה, אני חושב שהודות לדבר ושמו bloodelf, שתי ה factions מאוזנות.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני נום, אז אני מתחרט על הבחירה שלי כל פעם שקופצים מעלי.
    למרות שפעם אחת היה איזה מייג' רמה מעלי שכל הזמן קפץ מעלי. הזמנה ל- Duel ועשרים שניות אחר כך הוא היה עם 1 HP

אבל יש גם צדדים טובים. ה- Escape Artist של נומים תמיד עוזר לי בPVP

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    יש לי 6-9 רגעים כאלו ביום.
    בAV הראשון שלי ניצחנו אז הייתי באשלייה שהאלייס דופקים את ההורד :0
    ב35252852 AVים האחרים שלי הבנתי שלא.

זה לא תקף בכל הבאטלגראונד - אם תשים לב האליינס התחזקו בWSG כרגע אני בתחום שבין 50-60 ואנחנו מנצחים ב82% מהמקרים.
    + Thetroll אמר שבEye of the Storm האליינס די שולטת.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אז זה לא ככה ב realm שלנו... פעם אחת הכנתי איזה דמות רמה 10 כדי לראות איך ה BG's בשביל רמות נמוכות
    (זה די מצחיק, חצי מהאנשים לא משתמשים ב abilities (
    אבל בכל אופן , פשוט היו איזה 90% twinks וזה נגמר 3-2 ל alli ולהורד היו ממש 0 twinks ורמות 14-19
    ובקשר לנומים, הם קטנים כאלה לא בדיוק נראים כאילו הם מכונות מלחמה... ולא הבנתי למה יש gnome warrior

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    ת"א city!
    קודם כל לגבי הBG'S אז אני יכול להגיד לכם בודעות שהיו לי מאות אם לא אלפי רגעי חרטה על
    זה שלקחתי alli ולא horde
    חוץ מזה אני דיי שלם עם ההחלטה שלי לשחק בalli במיוחד עכשיו שיש את הגילדה והיא מתחילה
    לצבור נפח מיום ליום אני ממש נהנה לשחק עם האנשים שם
    בכל אופן לכבי מה שThetroll אמר על הEye of the Storm הוא דיי צודק הalli לפחות בסרוור שלנו יותר טובים שם אבל לכו תדעו אולי זה ישתנה עוד
    ואני גם מסכים עם יואב לגבי כל העיניין של הBlood Elfs כי עכשיו ההורד קיבלו "תוספת כוח" משמעותית של ילדים מפגרים שלא יודעים לשחק ובחרו אותם רק בגלל שהם יפים(בעיניי המתבונן ממש לא בעיניי!) ככה שזה דיי התאזן עכשיו :smiling:

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    כן אני יודע... אפילו ב BG's כולם מבינים שעדיף לתקוף את ה level 39 BE pala מאשר פשוט להרוג את ה clothie Level 30 with 5% health...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    הבאבל בויז האלה ><

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אם כבר מדברים על horde vs alliance אז שמתם לב שלהורד יש מחנה כמעט בכל contested territory ?...

הרשמה