תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    כן, שמעתי לפחות עשרה פעמים כמה המשחק מעולה... אבל מישהו יכול להגיד לי איפה אפשר להורי-אעע, להשיג אותו? ועד כמה ההבדל בין אחד לשתיים משמעותי - ממחיר ועד איכות? P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עשר פעמים, בשבילך P=

המשחק אכן שולט. קודם כל, המקום היחיד שבו אפשר להוריד את המשחקים בצורה חוקית זה מהמדף, בפריק, ואני חושב שלאחרונה התחילו למכור אותו גם בחנויות כמו באג ואופיס דיפו, במחיר של מאה ש"ח לארבעת המשחקים (הראשון + הרחבה והשני + הרחבה) בחבילה אחת.
    לכן, אם אתה מתכוון לקנות את המשחק, זה לא ממש משנה לך מה ההבדל בין האיכות של המשחקים, כי תקבל את שניהם בכל מקרה :smiling:
    אבל בכל זאת, כי שאלת יפה.
    באלדורס גייט הוא משחק תפקידים שמתרחש בעולם הממלכות הנשכחות של מו"ד, באזור חוף החרב. למשחק הראשון קראו באלדורס גייט כנראה בגלל שהיה חסר להם שם טוב, ואתה מגיע שם לעיר באלדורס גייט. במשחק השני אתה לא מגיע לבאלדורס גייט, אבל כנראה קוראים לו ככה כי הוא המשך של הראשון.
    בשני המשחקים הקרבות הם טקטיים, כשאתה שולט בחבורה של דמויות ויכול לעצור את הקרב מתי שאתה רוצה ולחלק פקודות. אני זוכר שבמשחק הראשון היכולת לעצור את הקרב היתה יותר מוגבלת, אבל זה העקרון. שני המשחקים עובדים עם החוקים של מו"ד מהדורה 2, אגב. משהו שכדאי לדעת כשמשחקים, כמה שהדרג"ש יותר נמוך זה יותר טוב.
    אני למדתי את זה בדרך הקשה.
    בכל אופן, בשני המשחקים יש כצפוי קווסטים, וקווסטים צדדיים, ונק"ן וטוויסטים וכל מה שאנחנו רגילים אליהם.
    בקשר להשוואה של שני המשחקים - המשחק הראשון מתמקד הרבה יותר בקרבות, יש שם הרבה פחות אופי לדמויות, והוא יותר קשה. שיחקתי באולי חצי ממנו, ונמאס לי, בעיקר בגלל שכבר ידעתי את הטוויסט המרכזי במשחק. המשחק הזה לא משתווה בכלל לשני, בכל מקרה.
    באלדורס 2 ידוע בתור אחד ממשחקי התפקידים הטובים למחשב, חלק יגידו שהטוב שבהם. הוא ממשיך ישירות את עלילת המשחק הראשון, אבל בתחילת המשחק יש תקציר של כל מה שאתה צריך לדעת.
    ההבדלים בין המשחקים הראשון לשני הם במשחקיות ובאופי המשחק.
    מבחינת המשחקיות, השני יותר קל, ועולים בו דרגות ~הרבה~ יותר בקלות, מה שאומר שהדמות מתחזקת הרבה בין הראשון לשני. חוץ מזה, יש במשחק קווסטים צדדיים מושקעים, ואני זוכר גם כמה חידות, מעבר לרק קרבות. ויש הרבה חפצים סודיים, למי שרוצה להפוך כל אבן ווירטואלית.
    מבחינת העלילה וכ'ו, לדמות יש אופי, בניגוד למשחק הראשון, יש מגוון של דמויות שיכולות להתלוות לדמות הראשית ולכל אחת מהן אופי שונה ורקע, והן מגיבות למה שהדמות עושה. חוץ מזה, אחלה עלילה, למרות שהטוויסט במשחק השני פחות חזק מבמשחק הראשון.
    אגב, יש למשחקים (בעיקר לשני) הרבה מודים, שמוסיפים חפצים, קווסטים, וכ'ו. לא ניסיתי, אבל כמה מהם צריכים להיות טובים.
    אני חושב שזה מסכם את מה שיש לי להגיד (:
    שתף ב-Google+

הרשמה