תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    מייקל: אתם מכירים את המנגינה הזאת. הקריפלר הקנדי ואלוף העולם כריס בנואה יגיע לכאן. הוא יספר לנו שכמעט פרש בעקבות פציעת צוואר בשנת 2001. הוא יחשוף בפנינו מי עזר לו לאורך הדרך ומי פגע בו. הוא ידבר גם על מערכת היחסים הנהדרת שלו עם אדי גררו. כריס בנואה 1 על 1. Bring It On

מייקל: אנחנו עורכים את הראיונות הללו כבר המון זמן, ומבחינתי הראיונות המיוחדים ביותר (אפילו יותר מהראיונות עם וינס, אוסטין והרוק) נערכים עם מתאבקים קנדים. אנו מארחים אצלנו את הקנדי המוביל (והמתאבק המוביל כרגע) ב-WWE. זהו כבוד גדול מבחינתנו לארח את כריס בנואה הקנדי. נחמד לראות אותך, כריס.

בנואה: בהחלט נחמד להיות כאן.

מייקל: האם אתה עדיין קנדי למרות שהם אומרים: "מגיע במקור מג'ורג'יה"?

בנואה: "מתגורר בג'ורג'יה".

מייקל: טוב, נדבר על זה אח"כ. ברכותיי על כך שנתנו לך את החגורה. אני רוצה שתחזיר אותנו ל-14.3.04 במדיסון סקוור גארדן. הכוונה כמובן לרסלמניה 20. אתה עבדת עבור הרגע הזה מאז גיל 18, נכון? זכית בתואר החשוב מכולם. אנא ספר לי מה אתה מרגיש ברגע הזה.

בנואה: הכל עבר להילוך איטי. מעולם לא היה לי בקריירה שום רגע כזה. ברגע שהפעמון צלצל, יכולתי לשים לב לאנשים שמחאו כפיים.

מייקל: האם אלו רגשות אמיתיים? |בנואה אומר שכן| הבעיה עם רסלינג היא שאנחנו חושבים שהכל וורק ואולי אתה רק משחק.

בנואה: אמרתי לפני הקרב שזה יהיה רגע השיא של 18 שנות קריירה, וזה בדיוק מה שקרה. לאחר מכן הרגשתי שהכל זז בהילוך איטי, כולל מחיאות הכפיים של הצופים. זה היה סוריאליסטי, והתעלה על כל דבר אחר שחוויתי בחיי. היו לי מחשבות על האימונים במרתף של סטו (הארט), וחשבתי על הקרב הראשון שלי בקלגרי. כל הקריירה עברה לי מול העיניים.

מייקל: יש תחושה שהארגון שלכם התחיל לתת פושים לבחורים קטנים. האם השינוי היה משמעותי במקרה שלך? אני שואל משום שהיית ידוע בתור אחד מהמתאבקים הטובים בעולם, אך גם כבחור קטן מדי עבור אליפות העולם.

בנואה: מעולם לא חשבתי על זה בדרך הזאת. שמעתי את הטענה הזאת מספר פעמים. תמיד אמרו לי ש: "אם לא תהיה פוליטיקאי, לא ייתנו לך פוש". אני אדם די שקט, אבל ככה אני. אינני מתכוון להשתנות עבור אף אחד.

מייקל: אבל האם חשבת שתורך יגיע לבסוף? אתה לא אדם שיתפוס מיק ויבדר את הצופים כמו הרוק. אתה גם לא מזכיר את ג'ריקו. אתה נמצא בארגון שהבוס שלו אוהב מתאבקים גדולים וענקיים. הוא רוצה לקדם מתאבקים כאלה, אז אתה חייב להיות גדול או ממש מעולה על המיק. האם חששת שזה לעולם לא יקרה?

בנואה: לא ממש חששתי. מה לגבי שון מייקלס? וברט? לא כל האלופים היו מפלצתיים. הטענה הזאת הופרכה כבר מזמן.

מייקל: האם חששת שהארגון ירד מרעיון הפוש שלך? הם כבר עשו זאת בעבר.

בנואה: כן. כשהציעו את הרעיון, אמרתי לעצמי: "אם זה יקרה, סבבה. אם לא, גם סבבה". אני עוסק בדבר האהוב עליי. יש לי תשוקה לביזנס. מעשיי נחשבים בעיניי לסוג של אמנות כמו: פיסול, ציור, שירה וכו'. לא משנה באיזה מצב אהיה, משום שעדיין אשאר שמח ומאושר. הזכייה בתואר נחשבת לכבוד עצום מבחינתי.

מייקל: גם אם לא תחזיק בשום תואר, אתה עדיין מוגדר בראש ובראשונה כמתאבק.

בנואה: בראש ובראשונה מתאבק. כמו כן, מטרתי העיקרית היא לצאת לשם ולבדר את האוהדים.

מייקל: האם קיים אצלך רצון כלשהו לבצע קרוסאובר? (מעבר לתחומים אחרים) קשה לפתוח איזשהו ערוץ טלוויזיה מבלי לראות טריילר לסרט בכיכובו של הרוק. היו בעבר מספר מקרים של מתאבקים שביצעו קרוסאובר, והרוק מוגדר כאדם שעשה זאת בצורה מוצלחת. האם אתה מוכן לוותר על ההיאבקות עבור דבר כזה?

בנואה: אם ההזדמנות המתאימה הייתה מגיעה, הייתי הולך על זה. נכון לעכשיו לא הוצע לי שום דבר ולא דיברו איתי על דברים כאלה. אני מעדיף להתרכז בקריירת ההיאבקות שלי.

מייקל: היו מספר אנשים שהמעיטו מערכך. |מייקל מספר על כך שנאש כינה את בנואה: "גמד מווניל"| האם יש מישהו שתרצה להרים את התואר באוויר ולומר לו: "תראה את זה"?

בנואה: הכוונה לכך שאזרה למישהו מלח על הפצעים? |מייקל אומר שכן| לא. התואר מוקדש לכל מי שעודד אותי ואמר: "אתה מסוגל לעשות את זה". זה גם מוקדש לכל מי שאמר: "אתה לא מסוגל לעשות את זה". ההצלחה היא הנקמה הכי גדולה.

מייקל: מתאבקים צעירים מסתכלים על האלוף וחושבים לעצמם: "לעולם לא אוכל להגיע למעמד כזה". האם אתה חש איזשהו סוג של אחריות כלפיהם? והאם האלק הוגאן עזר לך כשהיית במצבם? הוא התאבק איתך במשך זמן רב.

בנואה: מעולם לא היה לי קרב יחידים מול הוגאן, אלא רק קרבות זוגות. הייתי איתו ב-WCW וראיתי את צורת התנהלותו. לדעתי הוא היה בחור מאד פוליטי (הערת המתרגם: מה? הוגאן פוליטי? אני בהלם! |ססרקזם|). היו מקרים שהוא עבר לידי ולא אמר שלום. לא חשבתי שהוא ייצג את החגורה בצורה נאותה. בשבוע שעבר היו אצלנו קרבות חושך עם מתאבקים מקומיים. הקרבות הללו נערכו כדי שהמנהלים יוכלו לראות את המתאבקים. דיברתי עם הבחורים האלה במשך 15-20 דקות וניסיתי לעודד אותם. הורדתי את החולצה ואמרתי: "תראו, זה ניתן לביצוע. תאמינו בעצמכם משום שהכל תלוי באמונה שלכם". לא קיבלתי את התמיכה הזאת מרוב האלופים במהלך שנותיי בביזנס. הסתכלתי עליהם ואמרתי: "זה לא בסדר. האלוף לא אמור להתנהג ככה".

מייקל: אם היית יכול להידמות לבחור אחד בהיסטוריה של הביזנס, במי היית בוחר?

בנואה: תמיד ניסיתי להידמות לדיינמייט קיד, אבל עכשיו אני רוצה להיות כריס בנואה. אני מאד מרוצה ממי שאני. נפלתי על פניי המון פעמים. עברתי הרבה דברים קשים, אך אני שבע רצון מהדברים שהצלחתי להשיג. נאלצתי לעבוד 18 שנים כדי להגשים את חלומותיי, אך הגעתי לזה לבסוף. היה לי חשוב לשמור על ההגינות והכבוד שלי, וזה מה שעשיתי.

מייקל: כשאני אומר שכואב לי בצוואר, זאת סתם התבכיינות. לעומת זאת, כשמתאבק אומר את זה, יש לנו בעיה רצינית. נעדרת למשך שנה שלמה בגלל בעיות בצוואר. האם חשבת לעצמך בתקופה הזאת: "הרווחתי כסף טוב ונהניתי. אולי עדיף שאפרוש כל עוד שאני עדיין מסוגל ללכת"?

בנואה: ישבתי במשרדו של ד"ר יאנגבלאד (אוסטין המליץ לי עליו) בסן אנטוניו. הוא סיפר לי על הניתוח שעליי לעבור. באותו ערב פרצתי בבכי, התקשרתי הביתה ואמרתי: "אני לא יודע אם אוכל לחזור אי פעם לזירה". פחדתי מאד וחששתי שלא אוכל לעסוק בדבר שאני הכי אוהב. ביום לאחר מכן הבנתי שחייבים לעשות את זה. ניסיתי לחשוב בצורה חיובית ולהשתקם. אני יכול לומר שמאז לא קרה שום דבר מדאיג בזירה. כולם תמיד שואלים אותי: "איך הצוואר?". הצוואר שלי בסדר, אבל הברכיים כואבות והמרפק כואב. אפילו הכתף כואבת, אבל הצוואר בסדר. כל השאר כואב.

מייקל: אתה נמצא בסיכון משום שיש לך גימיק של מתאבק. אתה לא יכול לבקש פטור מקרב כלשהו, משום שזה הגימיק שלך. כולם יודעים שאתה מאד אגרסיבי. מהו המפתח שלך לשמירה על אורח חיים בריא לאורך זמן?

בנואה: התמדה בדרך החיים שלי. אני מתאמן ומשתדל לאכול נכון. אני מנסה לישון כמו שצריך, למרות שזה כמעט בלתי אפשרי בזמן שאנחנו בדרכים. למזלי הצלחתי ליצור חברויות עם אנשים. ראיתי אותם עולים לפסגה, אך גם שוקעים עד לקרקעית. ראיתי את אחד מחבריי הטובים ביותר (אדי גררו) בזמן שצנח כמעט עד לנקודת האין חזור. חשוב מאד לשמור על עצמך ולהתמיד בכך. אתה צריך להיות עקבי.

מייקל: אני רוצה לדבר על גררו מעט יותר מאוחר, משום שזה מסכם את התעשייה. במקרה שלך זה מסמל חברות. מהו הדבר שמניע אותך? הרבה אנשים רוצים להיות כוכבים וזה מה שמניע אותם. יש כאלה שרוצים להיות עשירים.

בנואה: יש הבדל גדול. כשאני צופה ברסלינג, די קל מבחינתי לזהות מי נמצא שם משום שיש לו תשוקה לרסלינג, אך גם מי נכנס לזירה רק כדי להיות כוכב. אני רוצה להיות אמן. יש אנשים (כמו לקס לוגר) שנכנסו לביזנס כדי ליהנות מהכסף והתהילה. למרות זאת, היו גם אנשים (כמו ברט הארט ואנוכי) שנכנסו לביזנס מסיבות אחרות.

מייקל: האם היית מסוגל להיות חבר של אדם כמו לקס לוגר? הכוונה לאדם שמניעיו שונים משלך.

בנואה: כן, יש לי גם חברים מחוץ לתעשייה.

מייקל: האם לדעתך היית מסוגל להיות חבר של ברוק? הוא עזב משום שלא אהב את סגנון החיים הזה.

בנואה: ברוק? כן, אני חבר שלו. לא כולם מתאימים לסגנון החיים הזה. אני מקווה שהוא יצליח ב-NFL (הערת המתרגם: הוא לא ממש הצליח) משום שהחיים מבוססים על חלומות וניסיון להגשימם. התמזל מזלי והצלחתי להגשים את חלומי. אני מוכן להמר שהוא יחזור מתישהו. בתוך תוכו הוא עדיין מתאבק. הוא היה מתאבק חובבני בזמן התבגרותו, ואני בטוח שהוא יחזור.

מייקל: הוא היה אחד מהאנשים שנבחרו להוביל את הארגון, |בנואה אומר שזה נכון| ואתה לא. אתה נאלצת לעבוד כמו חמור כדי לזכות בתואר. השקעת המון בחדר הכושר ובזירה. חייבו אותך להפוך למתאבק הטכני הטוב בעולם, רק כדי לקבל הזדמנות.

בנואה: כן ולא. היו לי שיחות עם קורט אנגל לגבי הנושא. זכיתי כבר בכל מיני תארים, וזה כבוד גדול משום שאתה מייצג את החברה. תמיד קיבלתי מחמאות מעמיתיי לעסק. היו גם מקרים שוינס לקח אותי הצידה לאחר קרבות והחמיא לי בצורה שהפכה אותי לגאה במיוחד. זה היה יותר חשוב מכל צ'ק או תואר. זה הפך אותי לאלוף בתוך תוכי. אין דבר יותר טוב מזה.

|עובדה שקשורה לבנואה מתנוססת על המסך: בנואה קיבל את כינוי "הקריפלר הקנדי" בשנת 1995 לאחר ששבר את צווארו של סאבו במהלך קרב בין השניים. לזכותו של בנואה ייאמר שסאבו לקח את המהלך בצורה לא נכונה. הוא ניסה לבצע סיבוב באוויר ונחת ישירות על ראשו|

מייקל: מה לגבי הקטע של "כריס בנואה מאטלנטה, ג'ורג'יה"?

בנואה: ליליאן אמורה לומר שאני מתגורר באטלנטה. ליבי נמצא באדמונטון וזה הבית האמיתי שלי. חייתי שם בשנים שהכי השפיעו עליי.

מייקל: אנחנו שמענו שקשה יותר לתת פוש לפייסים מקנדה.

בנואה: לא שמעתי על זה. אני לא ממש אוהב את כל מה שנכתב באינטרנט. זה מזכיר לי את הקטע שציינת קודם עם "גמד מווניל". מעולם לא שמעתי שנאש אמר את זה. מאיפה שמעת את זה? "שמעתי את זה ממנו". ומאיפה הוא שמע את זה? "הוא שמע את זה מההוא". אולי צריך לבדוק מאיפה ההוא שמע את זה. לא ממש אכפת לי מדברים כאלה.

מייקל: אני יודע שאתה חלק מחבורת אנשים שעוזרים אחד לשני ושומרים זה על זה. אתה קרוב מאד לאדי גררו. אנא ספר לנו על נפילתו וחזרתו לצמרת.

בנואה: לאדי היו מספר תאונות עם רכבו. הוא התמכר למשככי כאבים ואלכוהול. הדברים הללו השתלטו על חייו, והוא לא הצליח לצאת מזה. אדי שקע ממש עד הקרקעית. אני לא זוכר שום מקרה של מישהו שצנח כ"כ עמוק. דאגתי לו מאד. אדי נחשב לאדם שהכי השפיע עליי אי פעם, הודות לקאמבק שביצע בחייו. זה מדהים. הוא הצליח להחזיר את כל הדברים למקומם הראוי. הוא מאושר מאד וממוקד היטב במטרות שעומדות לפניו.

מייקל: האם קשה לחזור לאותו עולם שגרם לך לשקוע מלכתחילה?

בנואה: העולם לא גורם לך לשקוע או לצנוח לשום מקום. אתה עושה זאת לעצמך. בשבוע שלפני רסלמניה 20 התפרסם מאמר ב-USA Today שדיבר על דל ווילקס (הפטריוט), רייבן ולואי ספיקולי. דיברו שם על כך שחלק מהמתאבקים בלעו 200 גלולות ביום. 200 גלולות ביום? אני עברתי ניתוח לא פשוט בצוואר, וביום שלאחר מכן בלעתי 4 גלולות לשיכוך הכאבים. אין מצב שמישהו בתעשייה לקח 200 גלולות ביום. הם מאשימים את התעשייה? לא, זאת הבחירה שלך. אני מתאבק כבר 18 שנים ובעיניי כל העניין הזה בולשיט. זאת ההחלטה שלך. בתקשורת אוהבים לומר: "עולם הרסלינג גרם להם להשתמש בסמים", או "עולם הרסלינג גרם להם לצרוך כמויות מופרזות של אלכוהול". אתם גורמים את זה לעצמכם. אשמח אם מישהו ינסה לנהל איתי דיון לגבי הנושא הזה.

מייקל: אז זאת הייתה הבחירה של גררו?

בנואה: כן, לחלוטין.

מייקל: אבל הזדהית איתו. האם הבנת מדוע הוא בלע כ"כ הרבה גלולות?

בנואה: הבנתי את הסיבות שגרמו לו לבלוע את הגלולות, אך לא הבנתי כיצד הן הצליחו להשפיע עליו בצורה כ"כ דרסטית. למרות זאת, הבנתי מה גרם לו לנהוג כך. הוא האדם שהשפיע עליי יותר מכולם, ונתן לי המון השראה.

מייקל: יש לי שאלה מהבית. ג'ף בראדלי רוצה לדעת: כריס, אתה נראה כמו בחור שאוהב בירה וכנפי עוף. כל הצעירים אוהבים משחקי וידאו ו-Bling Bling. האם אתה מרגיש מעט לא קשור לשאר חברי חדר ההלבשה?

בנואה: לא, ממש לא. אני הבחור הראשון שניגש למתאבקים החדשים ומדבר איתם. אני שואל אותם מי הבחור שהכי השפיע עליהם בזמן התבגרותם. אם הם אומרים: "אולטימט ווריור", אני מבין שהם לא חובבים של ההיאבקות עצמה.

מייקל: אמנם נתנו לך את התואר, אבל לדעתי מה שייחד אותך בעבר היה שכנראה לא נפלת מבחינה טכנית מאף מתאבק אחר בהיסטוריה של הביזנס. זאת המחמאה הכי גדולה.

בנואה: זאת מחמאה אדירה. קיבלתי תגובות נהדרות מהקהל לאחר הקרב עם ברט בנייטרו לזכרו של אוון. אותו דבר קרה גם ברויאל ראמבל 2003 מול אנגל. הוא גרם לי להיכנע, אך בכל זאת קיבלתי תשואות רמות מהקהל שעמד על רגליו לכבודי. בעיניי זהו סימן לכבוד והערכה מצידם כלפי הדברים שעשיתי בעבר. גם הניצחון ברסלמניה 20 נכנס לאותה קטגוריה. כמו כן, העובדה שגרמתי לטריפל אייץ' להיכנע באמצע הזירה וללא התערבות מבחוץ נחשבת לדבר מאד משמעותי בעיניי.

מייקל: אתה אמור (בתור האלוף) ליצור עניין אצל הציבור. הרסלמניה האחרונה הגיעה לאחד מהמקומות הראשונים אי פעם מבחינת קניות PPV. זה ייראה טוב ברזומה שלך. |בנואה מסכים| עכשיו אני רוצה שנדבר על האירוע הקרוב.

בנואה: לפני שנגיע לזה..

מייקל: |קוטע אותו| אתה לא קובע מה יקרה כאן.. אני המראיין |שניהם צוחקים|

בנואה: אתה לא רוצה שאני אקום ואבוא לשם, נכון?

מייקל: טוב, אני לא אגרום לבעיות |בנואה שוב צוחק|

בנואה: מבחינתי זה היה מאמץ משותף של כל החבר'ה.

מייקל: הקלישאה הראשונה להיום.

בנואה: הצופים לא באים לראות רק קרב/איש אחד. הם באו לראות מופע של WWE. אני רוצה לברך את כל האנשים שהיו חלק מהפקת האירוע.

מייקל: עכשיו נדבר על בקלאש שייערך (נערך) באדמונטון. איך זה מבחינתך לחזור לשם בתור אלוף?

בנואה: זה תמיד מאד מיוחד. דיברתי קודם על זה מאחורי הקלעים.

מייקל: ששש, אל תדבר על דברים כאלה.. שמור על קיפייב.

בנואה: קיפייב? מה זה? פגשת את הגברת הזאת פעם? (המונח קיפייב נקרא כך על שם קיי פביאן)

מייקל: שמעתי שהגברת נראית ממש טוב. נשארו לנו 20 שניות. אני מניח שלא תתאבק עד גיל 50, בהתחשב בנזקים שגופך ספג. מתי תפרוש?

בנואה: אני חושב שכשלא אוכל לבצע את מה שאני אוהב, אפרוש. ברגע שארגיש שאני לא מסוגל לבצע סופלקסים ודייבינג הדבאט, אצא משם.

מייקל: תודה רבה, כריס.

בנואה: תודה לכם.

קרדיט לשי מילר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    בנואה הוא מלךךךךךך ורואים שהוא משקיע את כול כולו בישביל ההועדים של WWE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מתאבק ענק. הכי טכני בעסק כיום. יותר מאנגל, יותר מאייץ'. הוא אפילו היה יותר טכני מברט הארט. וראיתי את הקרב לזכרו של אואן הארט ב-WCW בין ברט לכריס.
    אני לא מבין מה הפורום כל כך מחזיק מברט הארט כאלוף תותחי. כריס שם אותו בכיס הקטן הן בריגוש שהוא מביא בקרב, בן בארסנל המהלכים, הן בביצועם והן ברמה הטכנית והכללית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אני שונא את ברט הארט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אתה לא שם לב שהדיון הוא על בנואה?:un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    המתאבק הכי מבוזבז בחברה..עצוב אבל נכון..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי wwe 4 life
    אני שונא את ברט הארט
    זה לא שאני שונא אותו, אני פשוט לא חושב שהוא מתקרב לרמה של בנואה.
    אבל למה אתה שונא אותו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    כי הוא סתם איזה מעפן שבנואה פי 1000 טוב יותר מימנו וגם ביגלל שהוא לא מוכן ליסלוח לשון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נו באמת.. זאת סיבה?? כי הוא לא מוכן לסלוח לשון.

מצטער, אבל זאת נשמעת כמו סיבה של ילד בן 10, שסתם ממציא תירוצים למה הוא שונא מתאבק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    מה לעשות אבל אני שונא אותו כי הוא גם לא היה באמת הטוב ביותר והוא חשב שהוא היה הטוב ביותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי wwe 4 life
    מה לעשות אבל אני שונא אותו כי הוא גם לא היה באמת הטוב ביותר והוא חשב שהוא היה הטוב ביותר
    שמע, עובדה שרוב האוהדים מחשיבים אותו לטוב ביותר. לא סתם הוא קיבל את הכינוי-the best there was the best there is the best there ever will be.
    בכל מקרה, אתה יודע בכלל למה הוא לא מוכן לסלוח לשון? שמעת על הדפיקה ממונטריאול שאתה מדבר ככה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    נ מי לא שמע מה ניראה לך אני לא יודע על זה?????????????????אבל שון הישתנה מאז והוא אפילו אמר שהוא מבקש סליחה מברט אבל הוא לא סלח על תישכחו מייקלס הישתנה והוא פנה לדת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לאן הוא פנה? לדת? מאיפה הבאת את זה? זה שהוא מסתכל לשמיים עאלק לאלוהים כשהוא נכנס לזירה לא אומר שהוא בהכרח מאמין. גימיק. הכל גימיק.
    חוץ מזה, אם אתה יודע ומכיר את הסיפור לעומק אתה תסכים עם ברט. אתה לא היית רוצה לחוות כזאת חוויה ועוד לפני העם שלך והמשפחה שלך והאנשים שאתה אוהב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    למען האמת,מייקלס באמת נהיה נוצרי אדוק..קראתי איפשהו על זה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    טוב אבל מה זה משנה שהוא פנה לדת? נסה אתה לחוות כזה דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    זה לא גימיק הוא פנה בחיים האמיתיים לדת קודם תדע אחרי זה תגיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תאמין לי אני יודע. אני מאמין שיש לי ידע בנושא שלא נופל משלך.
    אז בבקשה, לשקול מילים.
    שתף ב-Google+

הרשמה