תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    שלום רב לגולשי Vgames!
    בשבוע שעבר שברו קהילות Vgames שיא דפים נצפים, לאחר שנצפו מעל ל-60 אלף דפים ביום. עם קצב הגידול הנוכחי של החודשים האחרונים, יסיימו הקהילות את חודש מאי עם מעל ל-2,000,000 דפים נצפים.
    מערכת הקהילות של Vgames עלתה לאוויר באמצע חודש נובמבר 2006. תוך 5 וחצי חודשים נרשמו מעל ל-10,000 גולשים לאתר, וכ-50 אלף תגובות נכתבות מדי חודש. כמו כן, מדי חודש נרשמים לאתר כ-2,000 גולשים חדשים.
    אתר Vgames בכלל, ומערכת הקהילות בפרט, צמחו במהלך החודשים האחרונים בכ-300 אחוזים בקירוב (בתנועת גולשים), והצמיחה ממשיכה בקצב נמרץ.
    להלן דירוג הקהילות על פי דפים נצפים בחודש אפריל:
    1. קהילת BF עם 161,000 דפים נצפים
    2. קהילת GTA עם 160,000 דפים נצפים
    3. קהילת CS 1.6 עם 107,000 דפים נצפים
    4. קהילת UT עם 103,000 דפים נצפים
    5. קהילת CS Source עם 77,000 דפים נצפים
    6. קהילת WWE עם 55,000 דפים נצפים
    7. קהילת WOW עם 55,000 דפים נצפים
    8. קהילת TMN עם 47,000 דפים נצפים
    9. קהילת ET עם 36,000 דפים נצפים
    בסה"כ, הגידול בקהילות באתר Vgames בין החודשים מרץ לאפריל עומד על כ-25%, ובהתאם לכך, אתר Vgames ימשיך להשקיע בקהילותיו את מירב המשאבים. בין הנושאים העומדים על הפרק:
    מסיבת הרשת של Vgames
    כבר בשבוע הבא יפורסמו פרטים נוספים על האירוע הקרוב אשר מתוכנן להתקיים בתל אביב, באמצע חודש יולי - החופש הגדול. מי שלא יכול לחכות בסבלנות לפרטים הרשמיים, ישמח לדעת כבר עכשיו כמה דברים:
    • 5 הקהילות שיראו גידול ב-% הגבוה ביותר עד האירוע, יזכו בפלזמה 42' לשידור המשחקים בטורניר!
    • גולשים פעילים באתר, עם מעל ל-250 הודעות (דרגת מצליחן) יזכו להנחה של 20 ש"ח בכניסה. 100 הגולשים הפעילים ביותר, שיעברו לפחות 1,000 הודעות, יזכו להנחה של 40 ש"ח!
    • לכל קהילה פעילה ב-Vgames מוקצה חלק באירוע, וכן פרסים.
    חברי קהילות יקרים - פנו למנהל הקהילה שלכם, פיתחו דיונים בפורום - והעלו רעיונות של מה אתם רוצים שיהיה באירוע! אולי טורניר? אולי מפגש קהילה? אולי סתם לשחק פאבליק? אולי לבוא ולהציג את הקהילה שלכם בפני שאר הקהילות?
    לכל קהילה מוקצה סכום מסויים של כסף לפרסים וכיבודים, לכן גם קהילה שלא מעוניינת לערוך טורניר אלא רק רוצה לקיים מפגש קהילה באירוע - יכולה למשל לקנות לחבריה אוכל עם התקציב
    מערכת הזהב
    הרבה נאמר על מערכת הזהב, אשר הייתה אמורה לקום בתחילת השנה. לגולשים חדשים שאינם יודעים על מה מדובר - להלן "מערכת הזהב ב-2 פסקאות":
    במסגרת מערכת הזהב, כל פעילות שהגולש מבצע - מזכה אותו ב-"זהב Vgames", איתו הגולש יכול לקנות מוצרים בחנות של Vgames (משחקים מקוריים בקופסא, חולצות קהילה, עטים וכד'..). ככל שהפעילות שהגולש מבצע - יותר איכותית, ככה כמות הזהב שהוא יקבל עבורה - תהיה גבוהה יותר (נגיד פרסום חדשה = 30 זהב, פתיחת דיון בפורום = 5 זהב).
    גם קהילה תצבור זהב. ככל שקהילה תהיה יותר פעילה, וישתייכו אליה יותר גולשים שייצרו תוכן - ככה היא תקבל יותר זהב. אם מתפרסם תוכן בקהילה, והוא מגיע לעמוד הראשי של Vgames, הקהילה תקבל כמות נכבדה של זהב. עם הזהב, הקהילה יכולה לשכור שרתי משחק, שרתי אחסון לקבצים, לקבל אתר קהילה מעוצב, קמפיין באנרים ב-Vgames ובשאר אתרי Smile.Media (על בסיס מקום פנוי) וכד'...
    רק לידע כללי: יש לנו בארון כרגע מעל ל-100 משחקים מקוריים שמחכים שתבואו לקחת אותם...
    אז מה קורה עם המערכת הזו? - במהלך חודש מאי אנו שבים לבנות את מערכת הזהב, והיא צפוייה לעלות לאוויר עוד לפני החופש הגדול!
    קהילות חדשות ב-Vgames
    אתר Vgames ממשיך לגדול, ומחפש קהילות משחקים נוספות אשר מעוניינות להשתקע במסגרת מערכת הקהילות שלנו. קהילות אשר יצטרפו במהלך החודשיים הקרובים - יוכלו לזכות במקומות לחבריהן באירוע הקרוב.
    גולשים המעוניינים להקים קהילה חדשה, ו/או קהילה המעוניינת לעבור מאתר אחר ל-Vgames, מוזמנים לפנות להנהלת הקהילות ב[email protected] ולציין פרטים נוספים.
    כמה עובדות שלא ידעתם על מנהלי קהילות ב-Vgames וקהילות ב-Vgames
    • מנהלי קהילות אשר מראים ביצועים גבוהים - מקבלים תגמול כספי מ-Vgames
    • קהילות אשר מראות פעילות וגידול בנתונים - זוכות לתקציבי פרסים לפעילויות קהילתיות
    • כל קהילה שמצטרפת ל-Vgames מקבלת מייד FTP לאחסון, וונטים ופיתוחים טכנולוגיים נוספים
    אתר Vgames מעוניין להמשיך ולהתרחב, וזקוק לאנשים איכותיים שיכולים לקחת על עצמם את התפקיד "מנהל קהילה ב-Vgames".
    כי מנהל קהילה ב-Vgames: זה מחייב!
    אז מיטב האיחולים לקהילות Vgames על הגידול המרשים - המשיכו כך, ונמשיך להשקיע את מירב המשאבים כדי שלכם יהיה נוח וכיף ב-Vgames.
    צוות Vgames

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    נקווה שקהילת ה WWE בקרוב תעלה ולבסוף תהיה מקום 1(כמו שהיא צריכה להיות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי wwe 4 life
    נקווה שקהילת ה WWE בקרוב תעלה ולבסוף תהיה מקום 1(כמו שהיא צריכה להיות)

נכון!

יאללה תגידו אמן!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ככל שתשקיעו יותר ככה נעלה יותר בדירוגים. אני נותן את כל כולי לקהילה ומקווה שכך גם אתם. ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אני משקיע מאוד בקהילה ומאוד מעורב בקהילה פה למרות שאני יחסית חדש (כולה חודשים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אבל ממה שאני רואה WWE ירד במקום ועוד מאט גם WOW יעקוף אותנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    לא ניתן לזה ליקרות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    עיר
    ראשל"צ
    אני פחות משבוע ואני נכנס לפורום כל יום ואני חושב שאני ממש משקיעה כחדש:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SUSLIK05
    אבל ממה שאני רואה WWE ירד במקום ועוד מאט גם WOW יעקוף אותנו
    יש עליות וירידות. בממוצע הכללי אנחנו מעליהם. וזה מצטבר, יכולים להיות לנו ימים ממש טובים וממש גרועים. לדוגמה היום היה אחד הימים החזקים שלנו. לאט לאט אנחנו תופסים תאוצה. אנחנו מבין הפורומים שיש בהם את הגידול צפייה בדפים הכי גדול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    גם אני מעדכן כל יום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אז תמשיכו להשקיע ונעלה גבוה יותר בדירוגים. אבל תעלו באיכות. אנחנו לא רוצים להיות כמו פורומים אחרים שמורכבים בעיקר מספאם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    בעיקרון זה תוצאות של חודש שעבר החודש אנחנו יותר חזקים עם מומוצע של 3,200 כניסות ליום שזה אדיר.
    החודש נעלה בדירוג עוד קצת ובעזרת פרסום קטן חודש הבא נהיה בתקוה בין ה3 הראשונים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    לפי דעתי אנחנו יכולים להגיע גם למקום 1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ואמרו אמן. אבל אנחנו עדיין צריכים לעלות לאט לאט. 3200 כניסות ביום זה באמת אדיר.
    אבל נראה לי שאנחנו עומדים להגדיל את זה החודש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אני לא נראה לי אלא אני בטוח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    טוב. כנראה שעכשיו אין הרבה נכנסים אה? :un1:
    טוב בכל מקרה, אנחנו בתקופה של חץ ומבחנים ככה שאני בטוח שבחופש הגדול נעלה את הרמה של הקהילה.
    שתף ב-Google+

הרשמה