תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  17.10.2006
  הודעות
  2,202

  -------
  1. להיות ספציפי - למרות שיש אנשים שאוהבים לעשות פריסטייל מדי פעם, עם הזמן הרבה יותר כיף ופשוט להכין משהו ממקורות ברורים. רצוי לדמיין איזה סוג חתימה אתם רוצים ולתת פירוט כמה שיותר טוב, כי מולכם עומד בנאדם ולא מכונה.
  2. לא לבקש דברים מוגזמים - יש גבול למה שעושים בפוטושופ. לדוגמה, חתימה עם אנימציה זה דבר מסובך לעשות בפוטושופ, ורצוי לשמור את זה ברמה של תמונות זזות או להדביק סרט קיים. לא לבקש סרטון אנימציה.
  3. לתת מקורות טובים - הרמה של החתימה תתבטא בשני דברים: חומרי הגלם והרמה של יוצר החתימה. רצוי לתת חומרי גלם שמתאימים לפירוט, ולחפש בגוגל תמונות את מה שאתם צריכים. את החלק הזה אתם יכולים בקלות לעשות ואין שום סיבה להשאיר את זה לפוטושופר. רצוי לתת גם משהו שמתאים לחתימות. לדוגמה, עיצוב מקופסת המשחק זה טוב, תמונות מתוך המשחק זה (בד"כ) רע.
  4. להיות מנומס - בסופו של דבר, עושים לכם עבודה ובחינם. לא לדרוש, לא להשתמש בפעלי ציווי, לומר בבקשה ולהבין שאף אחד לא חייב להכין לכם כלום אלא אם זה מתאים לו.
  5. לתת קרדיט - למרות שיש אנשים שלא ממש אכפת להם מקרדיט רוב היוצרים שלא מטמיעים את השם שלהם בחתימה יאהבו לראות כי יש קרדיט בחתימה על העבודה הקשה שלהם. אם יש בעיה עם הגודל של החתימה בקשו מהיוצר רשות להשמיט את החלק הזה (רצוי בפרטי).
  6. פתיחת נושא - אין לפתוח נושאים של הכנת חתימות בישביל זה יש נושא מיוחד (רוצים לבקש חתימה?לחצו כאן!) נושא שיפתח ינעל!
  החוק נכתב ע"י Poke

  בתודה,
  • FranKo (פרנקו)
  • CarlJohnson (תומר)
  מנהלי פורום עיצוב.
  ------------------------------------
  ------------------------------------
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  25.03.2007
  הודעות
  4,112
  פשששששש סוף סוף מנהל שלוקח את הפורום בידים!
  קבל ח"ח


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  10.12.2006
  עיר
  רמלה
  הודעות
  4,383
  אחלה טוב.
  פרנקו החזירו לך את ההנהלה?
  AviDx
  (MATRIX)
  שתף ב-Google+

הרשמה