תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני יודע שפישלתי אתמול, אז אני מכריז בזאת שבעוד כמה דקות אני אפתח שרת Coop Warfare ואשאיר אותו למשך כל השבוע. בנוסף, אם אני אמצא דרך לעשות כזה דבר בלי בעיות, יכול להיות שבימים שלישי וחמישי אני אכנס בשמונה בערב (השעה עלולה להשתנות בהתאם למצב המוזר-תמידית של המשפחה שלי ואני אשתדל להודיע תמיד באותו יום על השעה הנכונה) ונארגן טורניר של סיבוב או שניים (והתוצאות עלו-יעלו לפורום).
    מה צריך כדי להשתתף? את המוד Coop Warfare בגרסתו האחרונה (0.6).

שם השרת:
    Vg]Warfare]
    הסיסמה:
    Wombat
    (תקפידו על ה-W הגדולה!).
    ה-IP הוא 192.168.123.165 והפורט הוא 27888, אבל יש לי רשת וראוטר, אז לא בטוח שזה יעבוד. בכל מקרה, עדיף שתחפשו לפי שם הסרבר.

השרת, נכון לכרגע, יהיה שרת Demolition עם מקום לשמונה שחקנים.
    אם מישהו רוצה להיות אדמין הוא צריך רק לבקש, אבל יש הגבלה למספר האדמינים שאני אתן. בכ"ז, זה שרת לשבוע שנפתח לקהילה, אז אין סיבה שנצטרך להעיף לאגרים או צ'יטרים, והאדמין יהיה שם רק כדי לאזן קבוצות (למרות שיש איזון אוטומטי כל רבע-סיבוב), להעביר מפות ולשנות הגדרות, אם השחקנים ירצו. אז אני מניח שלא צריך יותר משלושה אדמינים.
    אם תרצו, אפשר תמיד להפעיל את השרת מחדש עם מצב משחק אחר או הגדרות קצת שונות. הרשיתי לעצמי לשחק קצת עם קובץ ה-MPC, אגב. שום דבר מטורף. אפילו לא נגעתי בכמות הוקטורים של השוטגאן.

הערה: ייתכנו הפרעות בפעולת השרת, והן יגרמו, רוב הסיכויים, בגלל אבא שלי, שנוטה לנתק אותי מהאינטרנט למרות שהוא יכול לנתק את האחרים, שלא משתמשים בו. עם זאת, זה קורה לעיתים רחוקות למדי ואני מאוד מקווה שזה לא יקרה דווקא השבוע. בנוסף, ביום רביעי אני אצטרך להשתמש באינטרנט בשבע בערב ואם יהיו לי לאגים אני אאלץ לסגור את הסרבר לשעה-שעה וחצי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני אישית ניסיתי דרך האייפי וגם לא הולך לי :פ
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אז תנסה לחפש ידנית. תסנן סרברים שהם לא Demolition ולא משתמשים באותה גרסה ומוד של המשחק.
    אני יודע שאפשר להתחבר, כי הדון התחבר קודם.
    לפעמים המשחק סתם לא מציג חלק מהסרברים, אז תנסה לפתוח אותו מחדש ולחפש שוב אם אתה לא מוצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    הרגע הייתי בסרבר, hivih תסנן לפי פינג...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    זה פועל :ם
    אני ביפנים, בואו בואו
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    מה בידיוק המוד הזה עושה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    מוסיף שני נשקים, שני מצבי מישחק חדשים, מלא מפות, עוד מודלים לבחירה, עוד תגים כאלה ששמים מעל לראש וקולות.
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    דני, אתה מלך העולם! היום אני בעבודה עד משהו כמו חצות, אבל מחר יש לי הרבה שעות פנויות ואני מתכוון לחרוש Demolition.
    תודה על ההשקעה!

שייקה, מוכן לעשות לדני ילדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    yay! =]]]]
    תודה!! :smiling:
    the ownage...
    Weiter, Weiter, Ins verderben...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תמיד שמח לתרום
    במיוחד כשמשבחים אותי אח"כ...
    הממ. אולי אם מנהל מסויים יראה כמה שאנשים שמחים לשחק ב-Coop, הוא ישתכנע שאולי אפשר בעצם להתקין את זה על אחד השרתים.

אגב, אני אגיד את זה שוב, כדי למנוע שאלות בנושא, מאחר והן כבר נשאלו. המוד הזה מתקין את עצמו בנוסף ל-FEAR ויוצר קבצי הפעלה משלו. כדי לשחק ב-Coop צריך לפתוח את הקבצים החדשים שנוצרים שם, מאחר והמוד לא משנה כלום במשחק המקורי. בקיצור, אין שום סכנה למשחק שלכם ואתם יכולים להרגיש חופשי להתקין את Coop ללא חשש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    CooP זה השחקנים נגד המחשב נכון? כמו בהאף לייף?
    והמשחק עוד חינמי?
    ומה זה Warfare?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן, המשחק חינמי ואתה מוזמן לבדוק את הטופיק הנעוץ "איך לשחק ב-FEAR Combat?" כדי לדעת איך להוריד ולהתקין אותו.
    אחד משני המצבים החדשים של המוד נקרא Cooperative ורק הוא מאפשר לשחק נגד בוטים. שאר המצבים לא מאפשרים בוטים במשחק.
    השם המלא של המוד הוא Coop Warfare (לחימה בצוותא, בתרגום חופשי). כשקוראים למוד בקיצור לפעמים קוראים לו Coop, לפעמים Warfare וכו'. כדי שלא לבלבל ולגרום לאנשים לחשוב שאולי השרת הוא שרת עם מצב Cooperative, קראתי לו Warfare.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    סבבה כבר הורדתי מזמן את המחשק.. שעוד הוא היה טרי
    אבל היה לי חצי ג'יגה זיכרון ולא התלהבתי...
    עכשיו נראה מה יהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    השרת עובד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כן. אנשים כל הזמן מתחברים, רואים שאין אף אחד ומתנתקים.
    שתף ב-Google+

הרשמה