תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הסנטר הקרואטי זכה לכבוד בפעם השלישית ברציפות, יחד עם פאפאלוקאס, לנגדון, דיאמנטידיס ונבארו. מיקי ברקוביץ' הגיע גם הוא לאתונה, כדי להעניק את פרס הקלע המצטיין לראקוצ'ביץ.

מכבי תל אביב אמנם בלטה בהיעדרה מהפיינל פור באתונה, אבל הסנטר שלה ניקולה וויצ'יץ' דאג לייצג את החבורה הצהובה כשנבחר לחמישיית העונה של היורוליג, זאת הפעם השלישית ברציפות.
    יחד עם וויצ'יץ' נבחרו חמישה שחקנים נוספים, בשל שוויון בניקוד. תאודוראס פאפאלוקאס (שגם זכה ב-MVP), וטראג'ן לנגדון ייצגו את צסק"א מוסקבה, דימיטריוס דיאמנטידיס את פנאתינייקוס, חואן נבארו מברצלונה ולואיס סקולה מטאו השלימו את השישייה הראשונה.
    "אני מתרגש, זאת השנה השלישית שאני זוכה, ואני כבר מחכה לרביעית", אמר וויצ'יץ' לאחר טקס ה'גאלה' השנתי. "מוזר לי שהקבוצה לא פה איתי. בפעם האחרונה שהייתי באירוע כזה בלי הקבוצה, הגענו אחר כך שלוש פעמים ברציפות לפיינל פור. אני מקווה שעכשיו הספירה מתחילה מחדש".
    לחמישייה השנייה נבחרו: איגור ראקוצ'ביץ' ופאבלו פריגיוני (טאו), רמונאס שישקאוסקאס (פנאתינייקוס), מתיאס סמודיש (צסק"א מוסקבה) ולזארוס פפאדופולוס (דינאמו מוסקבה). ראקוצ'בי'ץ גם קיבל את תואר הקלע המצטיין, כשמיקי ברקוביץ' מעניק לו את הפרס

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    בהחלט מגיע לו , הגבוה הכי טוב באירופה
    שתף ב-Google+

הרשמה