תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בכל אנימה/מנגה תמיד למהלכים יש שמות מפוצצים כמו "הדרקון הירוק שמחטט באף בעזרת הזנב ותוך כדי זה גורם מלאנתלפים נזק לכל האנשים הרעים"

אז נכון שלצ'ארמים יש שמות די מפוצצים אבל באמת,כל פעם שאתה מפעיל קומבו אתה תצטרך לצעוק שמות של שישה צ'ארמים?

אני חושב שצריך לתת אפשרות לתת לכל קומבו שם לפי איך שהוא נראה,ואם השחקנים מוכנים לצעוק את זה כל פעם שהם מפעילים את הקומבו,מגיע להם כמה MOTES,לא?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    העניין הוא שלעומת רוב הקומבואים באנימות קומבו של אקסלטד זה קומבו שאומר שמה שאתה נלחם בו כנראה מת (או כנראה הקומבואים שאני יוצר לדמות שלי לפחות)
    ואז נראה לי קצת ביזארי להוסיף לכל קומבו שם כי ואללה אתה כבר יכול לצעוק את הצ'ארמ שאת זה אתה לא עושה.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    להפך,זה משהו שאתה צועק פעם אחת בקרב,בסוף,במכה הסופית,בניגוד לאנימות שהלך לך הגרון כשבקושי התחיל הקרב מרוב צעקות המתקפות....

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    עוד לא שיחקתי הנשגבים, אבל אנימות זה מגניב, עם או בלי מתקפות עם שמות ארוכים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    היי tde, רעיון מוצלח.
    אם אני לא טועה, אין שום חוק שאומר שאסור לתת שם לרצפים.
    וזה בהחלט מעלה את רמת המגניבות להתקיף עם "התקפת הערמונים הצלויים הנלקחים מהאש" או משהו בסגנון.
    אבל עדיין יצטרכו תיאור טוב בשביל הבונוס לקוביות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אין אפילו איזה כלל שאומר ש*צריך* לתת שמות לרצפים?

ב"נשגבים" הראשון שלי שיחקתי דמות של בת לוויה (סטייל אינארה מפיירפליי) שמשתמשת בהמון סקס אפיל בערך בכל דבר שהיא עושה, והיה לי רצף שכלל מספר תעצומות שהכפילו את נשק ההשלכה שלי לכמה אלפים והטילו את כולם על הקורבן בלי אפשרות התחמקות ועם נזק אלוהי. קראתי לו "נשיקת אלף המיתות", והוא בוצע ע"י שליחת נשיקה חיננית (אם כי דוקרנית משהו) באויר. אז אמנם לא צרחתי את השם ביפנית מסורתית תוך שאני מסתובבת באויר והמון אפקטים מסתחררים סביבי, אבל העובדה שנתתי לו שם נתנה אופי לרצף, במקום סתם לאגד כמה תעצומות ביחד.

כך שכן, בקיצור. אני בהחלט חושבת שמומלץ לתת אופי (ע"י שם או התנהגות) לרצפים, כי הם לא סתם אוסף תעצומות שחברו להן יחד; הם החתימה האישית של הנשגב שלך...אם כי מעטים יזכו לספר על החתימה הזו אחרי שיראו אותה.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי tde3000
    אז נכון שלצ'ארמים יש שמות די מפוצצים אבל באמת,כל פעם שאתה מפעיל קומבו אתה תצטרך לצעוק שמות של שישה צ'ארמים?

נכתב במקור על ידי weasel
    אם אני לא טועה, אין שום חוק שאומר שאסור לתת שם לרצפים.
    לא רק שאין חוק שאוסר לתת שמות לרצפים, אלא זה הנוהג הבסיסי לתת להם שם.

הפורמט המומלץ לרצף הוא :
    1. שם הרצף.
    2. שמות התעצומות הכלולות ברצף - המלצה שלי, לפחות לשחקנים חדשים, לסמן ב-* את התעצומות שחייבים להפעיל בכל רצף. רצוי גם לרשום בסוגריים את המחיר הבסיסי של כל תעצומה.
    3. תיאור פלאפי - חשוב מאוד! כל רצף הוא מפגן ראווה ייחודי, גם אם לשתי דמויות יש רצפים זהים שמכילים את אותן התעצומות, כל אחד מהם יראה אחרת לגמרי.
    רצף הוא אחד מסימני ההיכר של הדמות שלכם.

לגבי בונוס קוביות/מאנה, זה לאו דווקא קשור ללצעוק את השם של הרצף (אם כי זה יכול בהחלט להיות חלק מהעניין) אלא יותר לתיאור מגניב של הפעולה בה הדמות מפעילה אותו.
    אם כבר רשמתם תיאור פלאפי של הרצף זה בהחלט יעזור לכם לתאר את כל הפעולה.

אגב, אם אנחנו כבר בנושא, שתפו ברצפים מגניבים שפיתחתם. רצוי לפי הפורמט שלמעלה, אבל גם אם לא, יהיה נחמד לשמוע על מה חשבתם.

עריכה: אהההה, לא ראיתי את התגובה של אביב כשהתחלתי. בכל אופן, כל מה שהיא אמרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בגלל זה מפרסמים את הקרב לכל הבארדים באזור,ואז יתחילו לשמוע סיפורים...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מציע את ההיפך - להמציא שמות לרצפים, ורק אז להחליט איזה תעצומות יש בהם!

"להבת השמש הבוערת לעד!"
    "חמש הסוטרות הקדושות - מרכז! איזון! דעת! רצון! קדושה!" (הדמות מבצעת מכה שונה עם כל סוטרה)
    "שחרור המפלצת הכלואה בנשמה!" (רצף לא חביב. כנראה של זנית' היסטרי שכזה)
    "דבר לא עומד בפני!", "העולם פרוש בפני!", "השמש הקורנת מפני!" (סדרה של שלושה רצפים של קאסטת ליקוי חמה אגוצנטרי במיוחד)
    "מאה ואחד עלים נושרים!" (בשביל איזה סגנון אומנות לחימה המבוסס על שלמות עם הטבע).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    רעיון לתרגיל משחק חדש:
    הראשון נותן שם לקומבו,המגיב אחריו רושם את התעצומות שבקומבו הנ"ל ונותן שם לקומבו חדש,וחוזר חלילה...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אחלה רעיון, יבוצע. אבל מאחר וקומבואים הם מעט מורכבים יחסית בשיטה, אני אחכה קודם שנעלה איזה מדריך על איך בונים קומבו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מלגו?

מילים כי אני מספים אבל עדיין צריך 10 תווים לפחות,DAMN,למה לגו היא לא מילה ארוכה יותר?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    "חמש הסוטרות הקדושות - מרכז! איזון! דעת! רצון! קדושה!" (הדמות מבצעת מכה שונה עם כל סוטרה)
    U Zu Ma Ki! Naruto Rendan!!
    הייתי חייב

Rendan, אגב, =קומבו.
    ופק"ל בצרחות יפניות שני !! בסוף, לא אחד או שלוש!!
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הרשמה