תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    הסוף של GOD OF WAR 2 מאחזב הוא משאיר את כולם במטח אני לא יגלה מהסוף למי שעדיין לא סיים אבל זה מעצבן כי יש עוד איזה 3 שנים עד שGOD OF WAR 3 יצא וגם הוא יצא רק לPS3 זה מבעס ומעצבן
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני ממש לא מסכים איתך, לדעתי זה סוף מעולה.
    כן, הוא פתוח, אבל כך גם היה בסוף המשחק הראשון, פשוט שפה הוא יותר לקראת משהו.
    ומשאיר המון לדמיון בקשר למה שהוא להיות ב-3.

אני אומר 3 יהיה עירבוב של SOTC ו GOW, רק על הפס3 וזה יהיה מדהים...

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    כן בעיקרון זה סוף אחלה אבל תחשוב בGOD OF WAR3 קריטוס והטיטנים מגיעים להר ההולימפוס ומשם איזה לוחמים קטנים לא מבוסים הם יעשו שקריטוס ילחם בהם כי אין שום מקום להילחם ביצורים כאלה כלומר כל המשחק השלישי התבסס עם בוס שהם אלים
    אהה ומזה SOTC?
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המשחק היה מאוד מספק אבל הסוף באמת קצת פתוח מדי.
    יש להרבה טרילוגיות בעיה עם החלק השני, הוא תמיד תלוי מדי בשלישי (כי בראשון אף פעם לא יודעים אם יהיה שני/שלישי אז עושים סוף כמו שצריך).
    תראו לכמה בוץ מטריקס הכניס את עצמו רק בגלל הסצנת מעוף של ניאו בסוף של הראשון. כמה היה להם קל יותר לעשות את ההמשכים אם הוא לא היה עף שם...

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    המשחק היה מאוד מספק אבל הסוף באמת קצת פתוח מדי.

יש להרבה טרילוגיות בעיה עם החלק השני, הוא תמיד תלוי מדי בשלישי (כי בראשון אף פעם לא יודעים אם יהיה שני/שלישי אז עושים סוף כמו שצריך).
    תראו לכמה בוץ מטריקס הכניס את עצמו רק בגלל הסצנת מעוף של ניאו בסוף של הראשון. כמה היה להם קל יותר לעשות את ההמשכים אם הוא לא היה עף שם...

תשמע, בדר"כ אני מסכים איתך, אבל לדעתי GOW3 יהיה מדהים.
    אפשר להסיק מהסוף של 2 שבמשחק השלישי אתה יוצא נגד כל האלים שעדיין בחיים, וסביר להניח שגם בעזרת טיטאנים, אם הם יוציאו מהפס3 את מה שהוציאו מהפס2 ב GOW2 - מצפה לנו המשחק הכי מרהיב (גרפית) שאי פעם ראינו.
    תחשוב על שלב שלם שמתרחש על טיטאן... יש אינסוף אפשרויות למה שאפשר לעשות עם זה.
    אמן אמן יציגו טיזר ב-E3

לדעתי בנו סוף מושלם למשחק של הפס2, בעצם מסבירים לך בסוף למה מחכים עם זה... אין סיכוי לעשות את ההמשך לקונסולה חלשה. צריך משהו ע-נ-ק.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    תשמע, בדר"כ אני מסכים איתך, אבל לדעתי GOW3 יהיה מדהים.
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אפשר להסיק מהסוף של 2 שבמשחק השלישי אתה יוצא נגד כל האלים שעדיין בחיים, וסביר להניח שגם בעזרת טיטאנים, אם הם יוציאו מהפס3 את מה שהוציאו מהפס2 ב GOW2 - מצפה לנו המשחק הכי מרהיב (גרפית) שאי פעם ראינו.
    תחשוב על שלב שלם שמתרחש על טיטאן... יש אינסוף אפשרויות למה שאפשר לעשות עם זה.
    אמן אמן יציגו טיזר ב-E3

לדעתי בנו סוף מושלם למשחק של הפס2, בעצם מסבירים לך בסוף למה מחכים עם זה... אין סיכוי לעשות את ההמשך לקונסולה חלשה. צריך משהו ע-נ-ק.
    אולי קצת סטיתי בהודעה.
    גם אני חושב שGOW 3 יהיה מדהים, אני רק אומר שמבחינת עלילה יש להרבה מספרי 2 בעיה עם הסוף שלהם וגם GOW2 לא יוצא דופן.
    יש להם נטיה להשאיר דברים פתוחים כי הם יודעים בוודעות שיהיה 3 וזה קצת מרגיז. כשאתה קונה משחק ב-50$ אתה רוצה סוף סופי (או לפחות אחד שמרגיש ככה. לגירס ד"א גם יש סוף פתוח לחלוטין וזה מרגיז).
    רק חסר לחברה בSK ולחברה ב-BIOWARE שלא יקרה משהו כזה ב-MASS EFFECT ו-TOO HUMAN שמשום מה נעשים בטרילוגיה עוד לפני שהראשון בסדרה יצא.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    והדבר הכי גרוע זה להשאיר חלק 2 עם סוף פתוח לשלוש, ובסוף לעשות חלק 3 דפוק

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אולי קצת סטיתי בהודעה.
    גם אני חושב שGOW 3 יהיה מדהים, אני רק אומר שמבחינת עלילה יש להרבה מספרי 2 בעיה עם הסוף שלהם וגם GOW2 לא יוצא דופן.
    יש להם נטיה להשאיר דברים פתוחים כי הם יודעים בוודעות שיהיה 3 וזה קצת מרגיז. כשאתה קונה משחק ב-50$ אתה רוצה סוף סופי (או לפחות אחד שמרגיש ככה. לגירס ד"א גם יש סוף פתוח לחלוטין וזה מרגיז).
    רק חסר לחברה בSK ולחברה ב-BIOWARE שלא יקרה משהו כזה ב-MASS EFFECT ו-TOO HUMAN שמשום מה נעשים בטרילוגיה עוד לפני שהראשון בסדרה יצא.

אני לא מבין מה הרעש סביב MASS EFFECT.
    את TOO HUMAN אולי אני מבין, המשחק בעבודות כבר 10 שנים והוא אמור להיות סדרה שאפתנית וכו'...

אבל MASS EFFECT... לא יודע.... הוא נראה כ"כ משעמם!
    המשחקיות שלו נראית ממש מכנית ולא מגניבה.
    אז הוא עמוק, OK! מלא אלמנטים של RPG מעולים והתפתחות... אבל הוא נראה כ"כ לא כיף!!!
    טוב, אולי זה רק אני... אבל הוא ממש לא מושך.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כנראה אתה לא איש של RPG

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני לא מבין מה הרעש סביב MASS EFFECT.
    את TOO HUMAN אולי אני מבין, המשחק בעבודות כבר 10 שנים והוא אמור להיות סדרה שאפתנית וכו'...

אבל MASS EFFECT... לא יודע.... הוא נראה כ"כ משעמם!
    המשחקיות שלו נראית ממש מכנית ולא מגניבה.
    אז הוא עמוק, OK! מלא אלמנטים של RPG מעולים והתפתחות... אבל הוא נראה כ"כ לא כיף!!!
    טוב, אולי זה רק אני... אבל הוא ממש לא מושך.
    ל-Bioware (המפתחת) יש הסטוריה מאוד מכובדת של RPG לקונסולות (שבסופו של דבר גם עברו למחשב, כמובן). אם הם יעשו רבע ממה שעשו ב-KOTOR או Jade Empire אני אהיה מרוצה.

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    ל-Bioware (המפתחת) יש הסטוריה מאוד מכובדת של RPG לקונסולות (שבסופו של דבר גם עברו למחשב, כמובן). אם הם יעשו רבע ממה שעשו ב-KOTOR או Jade Empire אני אהיה מרוצה.
    אם בפורום אקסבוקס אז גם בפורום PS, אלא אם יזוז פה הר, אתה מ-פו-טר.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי InormouSzorZ
    אם בפורום אקסבוקס אז גם בפורום PS, אלא אם יזוז פה הר, אתה מ-פו-טר.
    בנאדם, הכינוי שלך ממש ארוך והוא הורס את כל העמוד של הפורומים כשההודעה האחרונה בפורום כלשהו היא שלך...
    אני חושב שאולי כדאי לעשות הגבלה למספר תווים בכינויים, לא?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    בנאדם, הכינוי שלך ממש ארוך והוא הורס את כל העמוד של הפורומים כשההודעה האחרונה בפורום כלשהו היא שלך...
    אני חושב שאולי כדאי לעשות הגבלה למספר תווים בכינויים, לא?

חח XD XD XD XD XD

הרשמה