תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    שמתי לב שלוקח לנינטנדו מלא זמן עד שהם מוציאים משחק חדש לWii אבל כשהוא יוצא אז הוא ממש מוצלח. בניגוד מוחלט לזאת, חברות משחקים אחרות אוהבות להוציא משחקים לפני ליטוש והתוצאה היא כמו עוגה לא אפויה מספיק: צבי הנינג'ה קיבלו 5.5 ספיידרמן 3 קיבל 5.7 רד סטיל קיבל 6 סוניק קיבל 6.9. אני כבר התחלתי להוריד את הציפיות שלי ממשחקים שאינם של נינטנדו (התופעה נפוצה במשחקים של UbiSoft) אבל אני מקווה שמתישהו בקרוב יהיו עוד משחקים ששווים את הכסף (אני לא הולך לבזבז 350 שקל על משחק שישב לי על המדף ויאסוף אבק) ולא רק של נינטנדו (עם כל הכבוד, הם מתחילים למחזר את מריו יותר מידי - תיכף יהיה "מריו בבית ספר", "מריו במקלחת" ו"מריו בשירותים" והם עוד יצליחו, אתם תראו!). אז רציתי לדעת:

- האם לפי דעתכם המצב כרגע הוא בגלל שהקונסולה עוד יחסית חדשה וייקח עוד קצת זמן עד שנראה חברות צד שלישי מפתחות משחקים ברמה? או שאתם חושבים שהמצב אמור להישאר ככה הרבה זמן?

- האם יש משחקים לWii של חברה אחרת (לא נינטנדו) שאתם מחכים שהוא ייצא וחושבים שהוא אמור להיות מעולה? אם יש משחקים כאלה, איזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    1. כן, בוודאי, הקונסולה רק בחיתוליה ובעתיד יהיו הרבה משחקים טובים

2. אממ אישית אני מחכה ל-Mortal Kombat Armageddon אבל לא יודע כמה מעולה הוא יהיה
    מה שכן, משחק שבטוח הולך להיות מעולה זה Treasure Island Z שמפותח על ידי Capcom, הוא רק הוכרז לא מזמן והוא באמת אמור להיות משחק חידות מאוד מעניין ומתאגר

חוץ מזה, ממה שאני שמעתי סוניק דווקא לא רע בכלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Spitted
    1. כן, בוודאי, הקונסולה רק בחיתוליה ובעתיד יהיו הרבה משחקים טובים

2. אממ אישית אני מחכה ל-Mortal Kombat Armageddon אבל לא יודע כמה מעולה הוא יהיה
    מה שכן, משחק שבטוח הולך להיות מעולה זה Treasure Island Z שמפותח על ידי Capcom, הוא רק הוכרז לא מזמן והוא באמת אמור להיות משחק חידות מאוד מעניין ומתאגר

חוץ מזה, ממה שאני שמעתי סוניק דווקא לא רע בכלל

סוניק הוא משחק של 8, לא של 6.9 לפי דעתי.

בכל מקרה, אכן עם הזמן יצאו עוד משחקים של חברות אחרות לווי, וזה כולל את קאפקום (Treasure Island Z, RE4, RE:UC, Dewy) או את EA (שהוציאו כמה משחקים בסדר כמו SSX, או הסנדק או NFL [טוב לאמריקאים], והולכים להוציא עוד הרבה משחקים כמו My sims ו-Boogie). ואלו רק מה ש-2 חברות יחידות הולכות להוציא עוד השנה, מה שיהיה בשנה הבאה בכלל יהיה גדול.

נב. וגם נינטנדו מתכננת להוציא עוד השנה פול משחקים טובים (עם מטרויד, מאריו וסמאש בין השאר).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    האמת גם אני מחכה לMortal Kombat Armageddon, אבל אחרי שראיתי איך יצא המשחק לקונסולות האחרות אז הורדתי ציפיות (למרות שאני עדיין מתעדכן לגבי כל סרטון שיוצא). כבר פחות מעניין אותי אם MKA יהיה משחק טוב, אלא יותר מעניין אותי אם שילוב ה gesture עם הWiimote והNunchuck במשחק מכות יהיה עדיף על button smashing, כי אז אני אוכל לדעת מה לצפות ממשחקי מכות אחרים (כמו למשל Guilty Gear, בתקווה שהוא ישתמש בgesture). אני אוהב לשחק משחקי מכות עם חברים (בדרך כלל אנחנו משחקים Guilty Gear), ככה אנחנו משחקים 4 חברים וכל פעם 2 משחקים אחד נגד השני. למשל, חבר שלי השיג God of War 2 ושיחקנו אצלו בPS2 והיה נחמד, אבל בגלל שזה סינגל פלייר אז כל פעם אחד משחק והשני לא עושה כלום.
    שתף ב-Google+

הרשמה