תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לרוב ירין מכין את הסקירה אך משום מה היום הוא לא הכין אז אני יעלה את הסקירה.

נקבע קרב לשבוע הבא בין באטיסטה לאנדטייקר על התואר בקרב כלוב.
    באטיסטה אמר שיקח מה ששיך לו ועוד בלה בלה
    ואנדטייקר אמר שהוא לקח לבאטיסטה את הבריאות והנשמה בבקלאש ואני אמרתי מספיק כבר עם החראטה הזה...
    מאט ארדי שמקבל פוש חזק ניצח את האיש שעוד 331 ימים יהיה מין איבנטיר ברסלמניה מררר קנדי.

לבוקרים היה זהב בידים בדמות של קרב על המעומד לתואר הטוען לכתר מספר 1 על האליפות ארה"ב בין קין לMVP. הנה הזדמנות לתת לקין פוש ולנו קרב מרתק בין קין לבנואה.
    מה עשו הבוקרים?
    האנגלים תקפו את הבוגימן ומיני בוגימן ולאחר מכן עזרו לMVP לנצח בקרב.
    מחזור של שני פיודים מיותרים ומשעממים, על מה בדיוק משלמים לחבר"ה האלה שכותבים?
    קנדריק ניצח את אחד מצמד האלופים בעוד פיוד שמעניין אולי את ההורים של המשתתפים.

מארק הנרי חוזר בקרוב והוא מאיים להמשיך את מסע ההרס שלו מלפני הפציעה ולטענתו אין דבר שיכולים לעשות מול זה.
    נניח...

מיז הפסיד לפינלי בספירה ל10 בגלל התערבות של הגמד הירוק.
    בקרב שפעם היה פיוד מרתק לאליפות והיום סתם מופיע ככה בין הקטעים גימי יאן ואנג ניצח את הלמס...

לפי דעתי סמקדאון חלש ומעפן בלי יצרתיות וחידושים חבל...

יום שלישי טרימנטור (ירין) יעלה את הסקירה של ראו וסלדגאמר (ליאור) יעלה את ECW, מקווה שנהנהתם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    תודה על הסקירה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    תודה על הסקירה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שמרתי על השטח של המדורה של חברים שלי ושלי ואחרי זה הלכתי איתך לאיזק מגרש ריק ושם עשינו את המדורה. חשבתי שהיום תבינו שבגלל ל"ג בעומר אז אנשים יוצאים לבלות. לא משנה.
    דרך אגב, תתקן יהב כי זה היה קרב טוען מספר אחת לכתר על אליפות ארה"ב לא הבין יבשתית.
    תודה על הסקירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    חפיף אני לא בא בתלונות פשוט אני יודע שהסקירות חשובות לך והיה כבר מאוחר אז העליתי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אוקי אין לי בעיה עם זה.
    שתף ב-Google+

הרשמה