תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    אז, היי. אני אניג'ן. כדי לפתח קצת את התקשורת בינינו לבין המשתמשים בפורום, חשבנו אני וג'ואנה לפתוח את הדיון הזה. לא רק שדעותיכם/הציפיות שלכם חשובות לנו, כדאי, באמת, שתהיה קצת היכרות בינינו. אז, מי אנחנו?
    אני בעצמי בת 17, תלמידת י"א בתלמה ילין, מרחיבה אמנות פלסטית [רישום, צבע, צילום, וידאו-ארט ותולדות האמנות], ספרות ואנגלית. למה זה מעניין אתכם? כי אלו רוב המאפיינים שלי, רוב מה שאני טובה בו, ורוב מה שמעניין אותי.
    אני לא ממש גיימרית – למען האמת, שיא הגיימריות שלי מגיע לרגנארוק אונליין. עכשיו, אתם בטח שואלים את עצמיכם, למה למען השם פתחנו את הפורום דווקא בויגיימז. אני וג'ו מגיעות מהסטוריה של משחקי תפקידים – לאו דווקא משחקי מחשב, אבל אי אפשר להגיד שאין קשר בין השניים. בדקנו מספר אתרים פוטנציאליים לפתיחת הפורום שלנו מחדש [לאחר שהיה פתוח באתר מ"ת, והאתר נסגר], ו-ויגיימז היה האתר היחיד שבאמת הרשים אותנו [מבחינת הקהילה, ועכשיו הוא גם מרשים אותנו מבחינת הניהול].
    אתם תוכלו לשים לב שאני בקושי מגיבה לשירים שמפורסמים בפורום – וזאת על אף שאני לומדת 5 יחידות ספרות. קשה לי מאוד להתחבר לשיר או להבין אחד, הרבה יותר נוח לי עם סיפורים או ציורים. אפשר להגיד שאלו ה"התמחויות שלי". בכלל, אם כבר על כתיבה דיברנו, אולי כדאי לציין שפנטזיה \ פסיכולוגיה [יותר בנטיה לקרימינולוגיה] הם נושאי הכתיבה המועדפים עליי. מרבית הספרים האהובים עליי הם ספרים שעוסקים ברוצחים כאלה או אחרים, לרוב מנקודת המבט של הרוצח.
    הציפיות שלי מהקהילה... עד כה היא עונה על הציפיות שלי. אני מצפה שתהיה מסודרת [כלומר, מקוטלגת, ולא מוצפת בספאם], שתהיה רצינית [למרות שגם כשעושים אמנות צריך לדעת ליהנות], והחשוב ביותר – שתהיה פוריה. אין שום דבר שמדכא את היצירה כמו קהילה מתה [יש, אבל אנחנו לא ניכנס לדיון בנושא].
    נראה מה יש לשותפתי לניהול להוסיף.

-

אני ג'ואנה? [בחורה שמה שהיא הכי אוהבת זה לכתוב וכשהיא צריכה לעושת את זה פתאום זה לא בא לה. נו, מה אתם יודעים?]. עומר [עמר, בלי ו'] מורג במקור. אני בחורה, קודם כל. זה חשוב. אנשים נוטים לא להבין את זה. בעיקר בגלל השם הכל כך אמביוולנטי. ואם קצת להעמיק בעניין ה"מי אני", אני יכולה להגיד שאני מסיימת כרגע את הלימודים שלי בתיכון, במגמות אומנות וסוציולוגיה. ושהייתי היחידה בכל השכבה שלי שרצתה להרחיב ספרות, אבל לא התאפשר לי. נו מה לעשות, ככה זה בית ספר קיבוצי. בכל אופן, שלושת הנושאים האלה- ספרות, אומנות וסוציולוגיה, הם שלושה נושאים שמשפיעים עלי ללא הפסקה. ואחד הדברים שאני הכי אוהבת זה תרבות, שמורכבת גם מתחומים אלה.
    מה הציפיות שלי מהקהילה? למען האמת, רוב הציפיות שלי מומשו. השאיפה שלי להקמת הפורום נבעה בעיקר בגלל שרציתי מקום שישמש לי במה [יש לי חולשה לפרסום. איך זה בתור מאפיין ל"מי אני"?], בה אני אוכל גם לפרוש את כל השטויות שלי, וגם אוכל לעיין בשל אחרים [כמובן שהמונח "שטויות" הוא צינקני, ויש להביא בחשבון את הכבוד העצום שלי לכל אלה שמחיים כאן את הפורום], בעיקר בגלל שחוסר הנגיעה שלי בכל ענייני יצירה [טריים, חדשים. שאני מפרסמת ואתם מפרסמים, ואני יכולה להגיד לכם מה דעתי ואתם יכולים להגיד לי מה דעתכם]- פשוט גרמה לי למחסום כתיבה בגודל האוקיינוס השקט. כשערכנו את החיפוש אחרי האתר הנכון לפתוח בו את הפורום אני שמתי את הדגש [יחד עם אניג'ן] על הקהילה, וכמו שהיא אמרה- בגלל זה הגענו לכאן.
    מה אני משתדלת לעשות למען הפורום? אני משתדלת לתת פידבק כמה שיותר. אני מסכימה שיש לי פעמים שאני לא מגיעה להגיב כמעט לכולם, אבל תמיד אחריהם באים לי גלים כאלה בהם אני עוברת יצירה-יצירה בפורום ומגיבה כמעט לכל אחת. אני מקווה שהפידבק שלי יעודד אתכם להחיות את הפורום כמו שקורה עכשיו.

-

מלבד ההצגה העצמית הזאת, רצינו לדעת; מה השאיפות שלכם מהקהילה, או ליתר דיוק, מהפורום? איך אתם מצפים שהוא יתפתח? מעניין אותנו וחשוב לנו מאוד לדעת, כדי שנוכל לפתח אותו לשביעות רצונה של הקהילה.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    הכינוי שלי מסובך מדי. השם גם הוא. בקצרה- רוני. וזה לא קיצור לשם ארוך. הפעם הראשונה בה כתבתי הייתה בתחילת כיתה יב'. מאז גדלתי והתפתחתי ביותר ממובן אחד. אחד הדברים שעזרו לי לעשות זאת היה הפורום הזה. ואני רק שמח עכשיו משפתחו אותו מחדש.
    את בית הספר סיימתי לפני קצת פחות משנה ואני חוזר כל שבוע מהצבא (לא תפקיד רציני או חשוב). בין שאר הדברים שאני מחכה להם יותר מהשאר הוא לראות יצירות חדשות או לפרסם משהו משלי שכתבתי במהלך השבוע. בדרך כלל- אני לא מתאכזב.
    מה שכן, באתר הקודם הפורום הורכב ברובו מיצירות ותגובות ותו לא. הייתי רוצה לראות כאן תחרויות או מדי פעם מעט מידע ו/או יצירות מוכרות ולא מוכרות של כותבים מפורסמים, היות ואני יודע מניסיון שזה מאוד משפר את הכתיבה. וכך סתם, מאוד מהנה לקרוא יצירה של מישהו שהתפרסם בזכות הכתיבה שלו. לחלק הזה אני יכול אפילו לדאוג לבד היות ואני מנסה לתרגם כל כמה זמן שירים מאנגלית.
    בדרך כלל אני מתמקד יותר בשירה ומעט מאוד בסיפורים למרות שאני מגיב גם על אלו וגם על אלו.
    אני בעד לקרוא לפורום 'המשחקייה' לזכר היצוריה שנעלמה. (יהי זכרה ברוך)
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    נכתב במקור על ידי Pote Phraseworth
    מה שכן, באתר הקודם הפורום הורכב ברובו מיצירות ותגובות ותו לא. הייתי רוצה לראות כאן תחרויות או מדי פעם מעט מידע ו/או יצירות מוכרות ולא מוכרות של כותבים מפורסמים, היות ואני יודע מניסיון שזה מאוד משפר את הכתיבה. וכך סתם, מאוד מהנה לקרוא יצירה של מישהו שהתפרסם בזכות הכתיבה שלו. לחלק הזה אני יכול אפילו לדאוג לבד היות ואני מנסה לתרגם כל כמה זמן שירים מאנגלית.
    בדרך כלל אני מתמקד יותר בשירה ומעט מאוד בסיפורים למרות שאני מגיב גם על אלו וגם על אלו.
    אני בעד לקרוא לפורום 'המשחקייה' לזכר היצוריה שנעלמה. (יהי זכרה ברוך)
    מאחר ואנחנו קצת מוגבלות בנושא התחרויות, עדיין לא נפתחו כאלו, אבל יש תכנונים. בנוגע להעלאה של יצירות של אמנים מפורסמים [כתובות ופלסטיות כאחד], זה בהחלט רעיון טוב מאוד, ואתה יכול להיות בטוח שאני וג'ואנה נדאג לזה.
    Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    היי :]
    אממ, ראיתי את זה, ואמרתי למה לא, אם כבר הצטרפתי לקהילה חדשה :]
    אז מי אני?
    אני יודה (עם ה, רק שהתרגלתי לכתוב בלי P: ), בן 17, תלמיד יב' בביצפר מוזנח באילת.
    אני בשלבי סיום 12 שנות הלימוד שלי (אשר אחריהם אני אשלים בגרויות כמו ישראלי אמיתי), ותמיד הייתה לי את השאיפה להרחיב את הידע והיכולת שלי באומנות ויזואלית (עריכת תמונות, ציור וצילום אלה הדברים העיקריים), אבל גורלי האכזר שם אותי במקום שלא מספק הרבה אופציות בשביל לעשות את זה וגם אם כן - אין תקציב (ועבודה קשה להשיג נוכח העובדה שאני בנכות חלקית..)..
    אני מה שאפשר להגדיר כגיימר, אבל לא אחד כבד, מחשב בן 3 שנים שמספיק לסחוב בצורה נחמדה את מה שאני מעמיס עליו, משחק פה ושם ופוטושופ לעיתים..
    לשירים וסיפורים אני לא הכי מתחבר, סיפורים זה משהו שאני יכול לקרוא על דפים של ספר ולקרוא סיפור באינטרנט אני לא יכול כי אני לא מצליח לקחת אותו ברצינות..
    לא יודע ממש מה עוד אני אמור לכתוב P:
    רוב העניין שלי ביצירות בפוטושופ התחיל רק בכיתה י' לפני הבגרות בהיסטוריה א' שציירתי על שולחן איזה דמות שנראתה לי כמו משהו מדר. סוס והחלטתי לצבוע אותה בפוטושופ (הפעם הראשונה) ומאז הכל התפתח ובסופו של דבר גם קניתי טאבלט ולמדתי וגיליתי לבד גם כל מני טכניקות חדשות שאני משתמש בהם..למרות שלא יוצא לי לצייר הרבה בתקופה האחרונה, קצת בגלל חוסר במוזה שבלעדיה אני לא יכול לצייר וגם דיי בגלל שאני דיי עייף מהחיים וממה שאני עובר בבית ועם חברים..

וזהו בעצם, אין לי עוד מה לכתוב P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אני שמחה מאוד על פתיחות הלב שאתה מציג בפנינו, ואני מדברת במלוא הרצינות.
    אבל את הדיון הספציפי הזה פתחנו על מנת לשמוע מה הציפיות שלך מהפורום.
    מה אתה רוצה למצוא כאן, ואם יש לך הצעות שיוסיפו לדעתך לרמת התוכן בפורום.

מאוד חשוב לנו שהדיון הזה יסובב מסביב לנושא הזה, כי אנחנו מתייחסות לכל הצעה שעולה כאן ברצינות, לכן אשמח אם תיקח כמה דקות להרהר בנושא ולחשוב על מה היית רוצה לראות כאן.
    יכול להיות שהניסוח שאנחנו בחרנו היה מוטעה מעט,
    אבל המטרה העיקרית של הדיון היא פיתוח התוכן.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    אילת סיטי
    האמת היא שאמצע התגובה שחכתי על מה בעצם הייתי אמור לדבר P:
    בכל מקרה, אממ, הציפיות שלי מהפורום הן שאני מקווה לראות פה עוד ציורים ויצירות אחרות ברמה גבוהה, כי ממה שראיתי עד עכשיו יש לאנשים כאן רמה טובה וכישרון.
    אני גם מקווה שהפורום יצמח ותהיה לו קהילה גדולה כי בתאכלס זה כיף שהמון אומנים בהתפתחות נמצאים במקום אחד ומשתפים אחד את השני :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    רק היום גיליתי את הדיון הזה דרך השימושון , ולכן רק היום אפרסם בו (מצטער על ההקפצה)

אני שי דולב , בן 16 מחיפה ,לומד במגמת תקשורת וקולנוע , ובמגמות כלכלה ופסיכולוגיה (ומתברר שאני היחיד כאן כמעט שלא עובק באומנות תוך במסגרת הלימודים.) התחלתי לכתוב בערך בכיתה ח' , בהשראת סיפורים קצרים מהאינטרנט , אתגר קרת , טולקין , טרי פרצ'אט ועוד , בנוסף אני גם מצייר קצת , ומנגן בגיטרה.
    הרבה מעבר לכך אין לי מה להוסיף.

הציפייה שלי מהפורום כרגע , היא שהוא יגדל. כרגע הקהילה שלנו כוללת פחות מ10 אנשים , וזה לא נראה לי מצב אידיאלי לפורום - ולכן אני קורא לכם , אם אתם מכירים מישהו שכותב יוצר וכו' - תפנו אותו לפה. אנחנו צריכים להתבסס , גם מספרית , וגם מבחינת גיבוש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    עיר
    קדומים
    הממ, איך זה שלא ראיתי את זה קודם?

אני נתנאל ליפשיץ, בן 15 פלוס מקדומים, בשומרון. לומד בכיתה י' (בעזרת השם) בישיבה נידחת באלון מורה, ליד שכם, שמשלבת לימודי קודש מוגברים ולימודי חו"ל מינימליים (טוב, מינימליים וקצת, אם מחשיבים תוכנת פסקל). גם אני לא לומד אומנות P:
    התחלתי לכתוב בכיתה ז', לפני שנתיים, בהשראת הפורום הקודם [באתר יצורי רשת ז"ל]. בזמן האחרון יש לי חסימה השראתית, אבל נו, זה קורה. מצייר קצת, ממש ממש קצת, ומנגן כבר שנה בגיטרה.

הציפייה מהפורום- לגדול, כמובן, ולהשתוות לרוחב ולאיכות של הפורום הקודם. האיכות, לא חסר, הכמות- טוב, עיניכם הרואות. צריכים פשוט לעשות יותר, אממ, יחסי ציבור, ופרסום.

באטל הורן, כ"ץ.
    "כי לא ספנו ברעב ובמחסור, כי אם בחרנו במוות מחיי עבדות"
    -אלעזר בן יאיר, ראש מתאבדי מצדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כמוני כמוכם O_ם

אני ספיר שושן, מגרד את ה18.
    סיימתי ללמוד, לשמחתי.
    בעצם, היצירה הראשונה שלי התפרסמה בפורום. לא יצא לי לכתוב משהו באמת עד לתקופה האחרונה, ולשמחתי הרבה נפלתי על הקהילה שלנו שסיפקה עצות נהדרות ותמיכה. אה, ואחרי רומן של חמש שנים עם הסקסופון החלטתי לקחת הפסקה קלה (שהפכה לארוכה, לצערי ולצער בני הבית) מסיבות די דביליות, שכעת גורמות לי להתחרט. בקרוב אני אחזור לנגן ואולי תתחילו לקבל יצירות מסוג חדש.

הציפיה מהפורום? מקום שבו אני אוכל לחלוק את הרגשות החזקים ביותר שלי באיזו דרך התבטאות שארצה ללא חשש ובידיעה שאני יכול לסמוך על האנשים שיראו את היצירות שלי לומר את דעתם ולהתייחס ברצינות.
    אפשר להגיד שאני בהחלט מרוצה עד עכשיו D:
    וכמובן שגדילת הקהילה תהיה התפתחות מבורכת בהחלט, לטובתנו כמו לטובת המצטרפים.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    אני תומאש(תום) בן 16 מכפ"ס(עולה לי"א).
    כותב פחות או יותר מגיל 11 ומקווה שהכתיבה שלי השתפרה קצת מאז. התחלתי לכתוב בהשראת העז שזה מי שזוכר אתר מ"ת שהגיע לפני יצורי רשת ונסגר לפני 4 שנים.
    הציפיות שלי מהפורום הוא שהוא יהיה במה נוחה לפירסום יצירות וקבלת ביקורת בונה, כיוצר צעיר אני צריך במה שבה אני אוכל לפרסם דברים בעילום שם ולקבל ביקורת ועד עכשיו הפורום ממלא את הציפיות שלי.
    מסכים עם המגיבים האחרים. מבחינת איכות אין מה לשפר אבל עוד כמות לא תזיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    טוב, רק עכשיו ראיתי את הפורום הזה כך שאני מצטער שאני מקפיץ. אני אור רז כמעט בן שבע-עשרה, נראה לי לפחות לפי הת'רד הזה שאני הראלי היחיד פה. מגביר מחשבים ופיזיקה, אבל לפחות אני למדתי ספרות (טוב זו בגרות, אז אני חייב). אני בא מתחום משחקי התפקידים, כמנחה כתבתי הרבה חומר אבל אף פעם לא פירסמתי אותו. אני מקווה שאני אוכל לכתוב פה ולשפר את סגנון הכתיבה שלי וחוץ מזה אני מאוד אוהב לקרוא סיפורים קצרים ויש פה כמה טובים.
    אני אפרסם פה כמה דברים אחרי שאני אסיים לכתוב אותם, רובם משחקים שהרצתי. יש אחד בתהליך כתיבה שמאוד מושפע מאגדות עם יפניות (אה כן, גרתי ביפן שנה אז חלק ממה שאני כותב מאוד מושפע).
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אתה נשמע מעניין. אני שמחה שמפעם לפעם אנשים חדשים מצליחים להיתקל בנו.
    [אולי אני באמת צריכה לנסות לעשות משהו בעניין הפרסום שלנו, אל תאיצו בי. אני אישה קשת יום]
    אשמח לראות את כתוביך, ובכלל.. לראות אותך כאן. טוב לראות מישהו שמגיב ככה, ברצינות. זה מה שאני אוהבת, וזה מה שאני רוצה.
    ברכות.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הרשמה