תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    ראשון לציון
    כתבתי על זה קצת בעיברית - לינק
    והנה לכתבה המקורית בבלוג רשמי של מייקרוסופט -
    http://gamerscoreblog.com/team/archi...03/544632.aspx

אני חושב שכולכם יודעים מה זה אומר.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Rival

אני חושב שכולכם יודעים מה זה אומר.
    האמת שלא ממש. איזה תוכן בדיוק הם הולכים לחסום? רק את הסרטים / סדרות שלהם או גם את הדמואים ומשחקי ה-XBLA?

אם זה רק את הסרטים אז אני לא חושב שמישהו בארץ ממש מתרגש מזה. אבל אם לא יהיה ניתן להוריד יותר משחקי XBLA זה יכול להיות מכה רצינית.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לפי מה שקראתי הכוונה היא רק לתכנים שיש להם הסכמים להפצה רק בתוך אר"הב, קרי סדרות מסויימות וסרטים.
    לא תהיה פגיעה בתכנים כללים (דמואים, משחקים וכו')

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אז לאף אחד לא אכפת! הוריייי
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לי קצת אכפת - חשבתי מדי פעם ככה לגוון עם איזו סדרה או סרט...

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    תקשיבו חבר'ה, אתם חושבים שאם אני אוותר על הרשת אני אפסיד את כל הקטע ב360? כי אני צריך לקנות מתאם אלחוטי ב600 שקל... ואז כל שנה עוד 400... אני חושב לוותר על זה. כדאי לי לוותר או להשקיע ואהנה יותר?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    תקשיבו חבר'ה, אתם חושבים שאם אני אוותר על הרשת אני אפסיד את כל הקטע ב360? כי אני צריך לקנות מתאם אלחוטי ב600 שקל... ואז כל שנה עוד 400... אני חושב לוותר על זה. כדאי לי לוותר או להשקיע ואהנה יותר?
    שמע, רוב הכיף במשחקי מחשב (או קונסולות) זה המשחק ברשת (או זוהי לפחות הדעה שלי), כמוכן אפשר להוריד כל מיני תכנים, כמו נגיד דמואים, סרטונים, או אפילו קבצים ופאטצ'ים למשחקים שבהם אתה משחק.

מצד שני, אפשר גם לחיות בלי, הכל תלוי מהו סדר העדפות שלך, וכמה זמן פנוי/כסף יש לך .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    360 בלי אינטרנט זה כמו Wii בלי המנטליות שגרפיקה גרועה הופכת משחק להרבה יותר טוב. כלומר - פשוט לא עובד.

אתה נמצא בנקודה שעדיף לך לחכות עוד יום, יומיים, בשביל לראות איזה מכה הולכת לנחות על הישראלים ב-XBL, אז תחכה. ברגע שיגיע העידכון הבא תוכל לדעת בדיוק כמה זה ישתלם לך.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    400 שקל כל שנה? 50 דולר זה מאתיים וקצת, והם מקנים לך 13 חודשים בלייב.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אנחנו לא יודעים עדיין איך הם יממשו את זה.
    סביר מאוד להניח שזה יהיה על בסיס כתובות IP ואז אין לנו יותר מדי אפשרויות לעקוף את זה אבל ייתכן שזה גם קשור לחוסר התאמה בפרטים שהוגדרו בקונסולה, למשל, אם כתובת הIP שלך היא בישראל ואיזור הזמן שמוגדר בקונסולה שלך הוא זה של ישראל (GMT+2 או GMT+3) למרות שהכתובת שהוזנה היא בארה"ב, אז הם מבינים שאתה בישראל והם יחסמו אותך.
    כל זה כמובן רק השערה אבל אני חושב שיהיה נכון ובטוח, לפני שמריצים את עדכון האביב שצפוי להופיע השבוע, למלא פרטים מלאים של כתובת אמיתית בארה"ב (אם אין לכם, תכנסו לgoogle maps ותבחרו לכם בית חביב בפרבר אמריקאי) ולקבוע בקונסולה את איזור הזמן המתאים לכתובת שבחרתם. אם זה לא יעזור זה בטח לא יזיק ותמיד אפשר יהיה לשנות את זה בחזרה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם אתה לא רוצה לשלם על לייב, הפיתרון החינמי בשבילך הוא להוריד תוכנה למחשב בשם XBCONNECT. היא לא נותנת לך את כל מגוון האפשרויות הרחב שיש בלייב, אבל היא בעיקר מאפשרת לך לשחק משחקי מולטיפלייר עם אחרים על האינטרנט כאילו זה היה משחק ברשת ביתית.
    הבעיה העיקרית היא שיש פחות אנשים לשחק איתם מאשר בלייב, ואלו גם משחקים בעיקר במשחקים הפופולריים יותר. כלומר אם תרצה לשחק HALO או GEARS לא תהיה לך בעיה, אבל אם יתחשק לך מולטי במשחק די נדיר, תצטרך לחפש בנרות שותפים.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    מגניב תודה... אבל בקונקט אי אפשר להוריד דמואים, נכון?

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    אנחנו לא יודעים עדיין איך הם יממשו את זה.
    סביר מאוד להניח שזה יהיה על בסיס כתובות IP ואז אין לנו יותר מדי אפשרויות לעקוף את זה אבל ייתכן שזה גם קשור לחוסר התאמה בפרטים שהוגדרו בקונסולה, למשל, אם כתובת הIP שלך היא בישראל ואיזור הזמן שמוגדר בקונסולה שלך הוא זה של ישראל (GMT+2 או GMT+3) למרות שהכתובת שהוזנה היא בארה"ב, אז הם מבינים שאתה בישראל והם יחסמו אותך.
    כל זה כמובן רק השערה אבל אני חושב שיהיה נכון ובטוח, לפני שמריצים את עדכון האביב שצפוי להופיע השבוע, למלא פרטים מלאים של כתובת אמיתית בארה"ב (אם אין לכם, תכנסו לgoogle maps ותבחרו לכם בית חביב בפרבר אמריקאי) ולקבוע בקונסולה את איזור הזמן המתאים לכתובת שבחרתם. אם זה לא יעזור זה בטח לא יזיק ותמיד אפשר יהיה לשנות את זה בחזרה.
    הכי פשוט לחסוף דרך IP אבל אז אולי תהיה אפשרות לתקשר עם פרוקסי דרך המחשב אבל זה יהיה איטי ברוב המקרים.
    -*-*-*-*-*-*--*-*-*-*
    Opera מהיר, בטוח וחדשני.
    www.opera.com

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מתישהו השנה הקונסולה אמורה להיות משווקת באופן רשמי בארץ ואז לא צריכה להיות בעיה גדולה במיוחד בעניין.
    אני בטוח שמיקרוסופט ישראל ימצאו דרך לתמוך גם בחבר'ה שלא חיכו שנתיים לפני שקנו את הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    מתישהו השנה הקונסולה אמורה להיות משווקת באופן רשמי בארץ ואז לא צריכה להיות בעיה גדולה במיוחד בעניין.
    אני בטוח שמיקרוסופט ישראל ימצאו דרך לתמוך גם בחבר'ה שלא חיכו שנתיים לפני שקנו את הקונסולה.
    שאלת השאלות... האם אנחנו נמצא את ישראל ברשימת המדינות אחרי העדכון? אני מקווה מאוד אבל לא בונה על זה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ובכל זאת תזכרו מדובר רק על תוכן מוגן בזכויות של ארה"ב - סרטים וסדרות - לא משחקים

הרשמה