תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    אז ככה אני די חדש בכל העסק של נוורוינטר והכל אפילו שתמיד אהבתי לשחק אר פי ג'י במחשב

השאלה שלי היא כזאת אני wizard לוול 5, עכשיו נישמע לי די מגניב להיות pale master
    אבל אני לא ממש סגור על כל הקטע של הפרסטיג' כלאסס, כאילו אם אני בוחר להיות פייל מאסטר כל פעם שאני יעלה לוול אני יצתרך לבחור אם אני עולה בתור וויזרד או פייל מאסטר (אין לי עצבים לכתוב באנגלית) ואם כן זה בכלל שווה??? יהיה לי את אותה רמה של קסמים כמו שאם אני ימשיך רק בתור וויזרד?? ובכלל פייל מאסטר זה דמות טובה? מישו פה שיחק אותה?

אממממממממממ ניראה לי שזהו מיצטער על החפירה וישמח אם מישו יעזור לי פה בכל הקטע של המולטי קלאסס ובלגנים

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    אה כה... והאקספירנס בונוס עד כדי כך קריטי ששווה לי להתחיל מההתחלה ולשחק אלף בגללו (אני בן אדם עכשיו) או פשוט לרוץ עם זה ככה??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    שאלה ראשונה-איזה משחק אתה משחק. נוור1 או נוור2? הכל מקרה, בנוור1 אתה יכול לבחור עד 3 מקצועות, ככה שתוכל לבחור הכל (יש הגבלות מסוימות עם שילובים של קלאסים, לדוגמא הברורה ביותר פלאדין ובלקגארד לא ילכו ביחד, אבל זה לא קריטי) אחרי שתבחר פיילמאסטר. בנוור2 אתה יכול לבחור 4(!) מקצועות, ככה שיש לך הרבה מרחב. קח בחשבון שלקיחת מקצוע חדש תעיק לך בונוסים של אותו מקצוע, אבל תגרום לכך שלא תוציא את המקסימום מכל בקצוע (חוץ ממקצועות יוקה שאותם אי אפשרלקחת לבד כמובן). אני לא בקיע בבניות ובמיוחד לא בפיילמאסטר, אז אני לא יכול להגיד כמה זה כבר שווה לך. אה וגם עוד פעם זה תלוי אם זה נוור1 או 2, כי אם 2 אז יש פיט שיכול לעזור לך להוציא את המקסימום מהוויזארק ובמקביל לקחת רמות של פיילמאסטר.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    א. אני משחק בנוור 2

ולא ממש הבנתי אם כשאני בוחר להיות פייל מאסטר זה נחשב למולטי קלאס?
    ואם כן אז האם אני צריך כל פעם שאני עולה לוול לבחור להתקדם רק באחד מהקלאסים

מה שבעיקרון אומר שאני לא יהיה ממש טוב בתור וויזרד ובתור פייל מאסטר אז מה בידיוק הקטע?

באיזה פיטים בידיוק מדובר שיכולים לעזור לי לנצל את שתי הדמויות ברמה טובה? וכמה באמת הפנלטי של האקספירינס משפיע???

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אתה תוכל לבחור וויזארד, פיילמסטר, ו2 מקצועות נוספים, שאתה יכול לבחור מכל הרשימה.

לוויזארד יש פיט מיוחד שנותן לדמות קסמים לפי הרמה הכללית של הדמות, ולא לפי מספר רמות הוויזארד (לכל ספלקאסטר יש את הפיט הזה תכלס). זה אומר שנגיד יש לך לדוגמא 5 רמות וויזארד ו5 פיילמאסטר, אז יהיו לך קסמים של וויזארד לבל 10 (בהנחה ואינטילגנציה שלך מאפשר את זה, ובגלל זה צריך לחשוב טוב אם הבנייה תאפשר שימוש טוב בפיט הזה).

אם תקח פיל זה יקרא מולטיקלאס.

לא יודע מה להגיד לך בקשר לפנלטי. אני יודע שאני אף פעם לא יחסתי לזה הרבה חשיבות, ולא היה לי בעיה לעלות רמות בכלל. אבל אם אתה משחק גזע עם לבל אג'סמנט, אולי זה יאט לך את העלייה (אבל אתה בן אדם אז אין בעיה).

אם תיקח פיילמאסטר, אויל לא תמצא את כל הפוטנציאל של הוויזארד, אבל תקבל בונוסים של מקצוע חדש לגמרי. זה יכול להתבטא בHP גבוהה יותר, קסמים חדשים, הצלות יותר טובות(או שיפור הצלות חלשות), סקילים חדשים ועוד. הכל תלוי בבנייה. אם אתה רוצה מנוע בנייה: http://web1.vattnet.com/staffan/nwn2...arch/index.php? לא צריך להיות מסובך מידי העסק.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    א.תודה על כל העזרה וסורי על החפירות

ב. תגיד הפיט הזה אני צריך לבחור אותו באיזה לוול מסוים? ואם כן אז איך קוראים לו?

בונה המשחק הזה ליגה מזמן לא נהנתי ככה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    באופן כללי, אני תמיד אהבתי במיוחד לשלב את הPM (פייל מאסטר) עם מקצוע לוחם. ככה אמנם לא יהיו לך הרבה לחשים שימושיים נגד אויבים, אבל תוכל להטיל על עצמך לחשים שמשפרים את הדירוג שריון ואת הבונוס להתקפה (ועוד כל מיני פומקציות אחרות).
    ויש המון בונוסים מעולים מהPM שאתה יכול להיות בטוח שלא תקבל מאף מקצוע אחר (כמו תוספת של 8(!!) לדירוג שריון, יד משתקת, חסינות לשיתוק, התקפות התגנבות, מכות קריטיות וכו' וכו'...)
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    בקשר לפיט, לא זוכר את השם המדוייק שלו, אבל קוראים זה משהו בסגנון Wizard Profincy משהו ממש ממש דומה. זה פיט שלכל ספלקאסטר יש מתאים לו, לדוגמא cleric profincy זה אות ועקרון רק של קלריק.
    שתף ב-Google+

הרשמה