תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    רציתי לדעת אם מישהו יכול לתת עדכון שוטף לגבי המתרכש בנבחרת שלנו בימים אלה.

אימונים, תוצאות נגד קבוצות ובכלל מצב הרוח הכללי

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    הנבחרת שתשתתף ב-ET World Cup 2007 נמצאת פה: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1014051

אני יודע שיש מוטיבציה לשחקנים (חוץ מלאריק כי אצלו WoW > ET) ובעיקרון בהצלחה לחבר'ה האלה :פ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ביאליק
    בניייי יא אלללנשששש אוהב אותךך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    לא התחלנו להאתמן עדיין מסיבות שלנו
    אנחנו משחקים ב NC על בטוח כי אנחנו לא בקווליפיירס עברנו דירוג C
    מי שלא יודע יש A שזה הקבוצות החזקות יש B שזה הקבוצות טובות אבל לא הוכיחו את עצמן עדיין
    ויש C שהן חלשות יותר לעומת A אבל חזקות לעומת קואליפיירס ויש דירוג D קבוצות חלשות ויש קוואליפיירס שמורכבות מקלאנים מ D וקבוצות חדשות
    או קבוצות ממש חלשות
    מקוה שזה מובן אם לא אז על הזין לי
    לילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    טוב כמה דברים.

למר. BenNy או איך שלא קוראים לך.
    אם לא הייתה לי מוטיבציה אז לא הייתי מרים תנבחרת.....ואם אתה לא יודע מה מתרחש אז אל תדבר כי יצאת מה זה טיפש.אין לנו מה להתחיל להתאמן עכשיו כי עברנו תקוולפיר והגענו לשבל הבתים.אין עדיין מפו או רשימת משחקים או תאריכים מוגדרים כדי שאנחנו נתחיל להתאמן . וד"א מנהל הטורניר החופש עד מחר ורק אחרי שהוא חוזר הוא יתחיל לארגן הכל ואני מאמין שזה יקח לו זמן , אז אין טעם להתחיל עכשיו להתאמן כי אנחנו לא שחקנים שמשחקים יומיים וחצי שצריכים לשחק 10 אימנונים כדי להגיע לתוצאות.

לרועי.
    פעם הבאה שתרצה לדעת על הנבחרת פשוט תפנה אלי במירק [אה שכחתי אתה אף פעם לא מתחבר למירק] טוב אז שלח לי הודעה במערכת הפורמים הזאת. סיאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    חבל שדעות קודמות מרכיבות את הנבחרת.
    נבחרת חלשה מאוד.
    eSr^Arikushhhhh : פרסומת לציטים
    eSr^Arikushhhhh : אתה רואה את דור מגיע עם דיסק שכתוב עליו
    NETCODER eSr^Arikushhhhh
    eSr^Arikushhhhh : ואומר
    eSr^Arikushhhhh : כי אתה תרגיש יותר בטוח אם יהיה לך אחד כזה בבית
    eSr^Arikushhhhh : ואז אתה רואה משהו אוכל טריפל
    eSr^Arikushhhhh : ואת השכנה היפה שלי
    eSr^Arikushhhhh : מעבר לקיר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    רועי אתה לא אמור להיות יותר מעורב חוץ מלשאול מה קורה בפורום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי montage
    חבל שדעות קודמות מרכיבות את הנבחרת.
    נבחרת חלשה מאוד.
    לא רציתי להגיד את זה אבל הנה מישהו העלה את זה.
    לפי דעתי הוא צודק בהחלט הנבחרת הזאת מורכבת רק משמות ולא יותר מזה.
    מה עם איזה טורניר קבלה ככה שיעסיק את הקהילה וייתן אתגר לשחקנים הפחות מוכרים?
    Arik think about it.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    נכון, אין מה לעשות ככה זה שרוב הנבחרת בנויה מקלאן אחד,esr , והלידר שלהם הוא הלידר של הנבחרת גם וככה יוצא שנבחרת ישראל = esr למעט שחקן או שניים.לא הסתכלתי על השחקנים שמרכיבים את הנבחרת אבל אני זוכר מעונות קודמות..
    חבל שלא נותנים צ'אנס לשחקנים אחרים מקלאנים שונים.וואלה אני חושב שזה שווה ניסיון .
    אל תתפסו אותי במילה כי אני לא ממש פעיל במשחק/קהילה ..

מה זה נבחרת ישראל?! פאבל אריק אנדריי סאשה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    דור ופטרה אני יסביר לכם משהו.

אולי אני צודק ואולי אני טועה אבל אם לא שמתם לב כל שנה ושנה הרכיבו את הנבחרת מ2 קלאנים מובילים בארץ ולא יותר מזה. פעם זה היה 3 אינס 3 איאסאר ועוד כמה מחליפים מאותם הקלאנים.אף פעם לא לקחו שחקנים לנבחרת שלא משחקים בקלאנים או משחקים במיקסים כל היום.אם לא שמתם לב גם שנה שעברה הנבחרת הייתה מורכבת בעיקרון מ2 קלאנים שזה היה איאסאר וטומי אריה וסימון שנחשבים בעיני כקלאן אחד מחול.

עכשיו מה העיקרון פה ? למה תמיד עושים את זה ? גם את זה אני יסביר לכם .
    תמיד לוקחים לנבחרת שחקנים יציבים מנוסים וטובים ולא מגלים כשרונות מהפאבליק בטורניר נבחרות או לוקחים אנשים בני 13 בלי שכל וניסיון כלשהו ....אני לא מכיר שום שחקן בארץ ששיחק בחול יותר מהשחקנים פה ושיש לו ניסיון מתקרב או יציבות יותר מהשחקנים הנל.

ואם כבר אתם מדברים על שחקנים ששווה לנסות אז בואו תנו שמות...שאני ידע למי אתם מתכוונים ותסבירו ליט למה..
    לזרוק סתם משפטים ושאלות באויר זה קל :] תנו שם+סיבה ואני יענה לכם למה לא...ואם אני לא ימצא סיבה לא למה להביא אותו אני מבטיח לביא אותו לנבחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Arik
    דור ופטרה אני יסביר לכם משהו.

אולי אני צודק ואולי אני טועה אבל אם לא שמתם לב כל שנה ושנה הרכיבו את הנבחרת מ2 קלאנים מובילים בארץ ולא יותר מזה. פעם זה היה 3 אינס 3 איאסאר ועוד כמה מחליפים מאותם הקלאנים.אף פעם לא לקחו שחקנים לנבחרת שלא משחקים בקלאנים או משחקים במיקסים כל היום.אם לא שמתם לב גם שנה שעברה הנבחרת הייתה מורכבת בעיקרון מ2 קלאנים שזה היה איאסאר וטומי אריה וסימון שנחשבים בעיני כקלאן אחד מחול.

עכשיו מה העיקרון פה ? למה תמיד עושים את זה ? גם את זה אני יסביר לכם .
    תמיד לוקחים לנבחרת שחקנים יציבים מנוסים וטובים ולא מגלים כשרונות מהפאבליק בטורניר נבחרות או לוקחים אנשים בני 13 בלי שכל וניסיון כלשהו ....אני לא מכיר שום שחקן בארץ ששיחק בחול יותר מהשחקנים פה ושיש לו ניסיון מתקרב או יציבות יותר מהשחקנים הנל.

ואם כבר אתם מדברים על שחקנים ששווה לנסות אז בואו תנו שמות...שאני ידע למי אתם מתכוונים ותסבירו ליט למה..
    לזרוק סתם משפטים ושאלות באויר זה קל :] תנו שם+סיבה ואני יענה לכם למה לא...ואם אני לא ימצא סיבה לא למה להביא אותו אני מבטיח לביא אותו לנבחרת.
    montage ו rivz לדוגמא =\

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עזוב אריק אל תתווכח איתם בכלל. יש לכם אחלה נבחרת השנה שיהיה רק בהצלחה אל תשנה שום דבר עכשיו.

אריק צודק, תמיד לקחו לנבחרת ישראל רק שחקנים עם נסיון (תקראו לזה שם אם אתם רוצים, זה הרבה יותר מזה) ושחקנים שבאים מקלאנים יציבים שיודעים להשתתף במסגרת תחרותית. לצערנו בקהילה יש מעט מאוד קלאנים יציבים.

דור אני מקווה שהתגובה שלך לא באה בגלל שאתה חושב שאתה מתאים לנבחרת ומי שהציע את דור אין לך מושג על מה אתה מדבר בכלל. עם כל הבלאגן שדור עשה בטורניר קטן ומסכן וההתנהגות שלו באיאסאר ובטורניר עצמו הוא האחרון שיכול לשחק בנבחרת, אין לך טעם בכלל להתחיל להתווכח איתי על זה.

אריק יודע טוב מאוד מה הוא עושה ואם תשאלו אותי אני סומך עליו הרבה יותר מאשר על פטרה או כל אחד אחר בקהילה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    1. אני לא יודע בדיוק, אבל זה שמונטג עשה נבחרת שונה זה כבר אומר שהוא לא יסתדר איתם
    2. rivz הוא חבר שלך.
    אני מבין והכל, אבל עדין, הבנאדם לא משחק בארץ, לא מוכר ע"י שחקני הנבחרת ובנוסף לכך נתפס על ציטים והוא עדין חשוד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    מונטאג כבר שיחק בפייק בנבחרת, והיה אחד הטובים.
    אפשרות לשקול להכניס אותו לנבחרת זה נראת לי אפשרות טובה.
    למרות שהוא גם קיבל באן מ ESL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי betA
    montage ו rivz לדוגמא =\
    לגבי דור : שחקן טוב עם איים מעולה . חבל שזה רק זה....לא יציב אין ניסיון אין משמעת .עזוב לא רוצה להמשיך.
    לגבי מקס : אני לא יכול לקחת שחקן ש]עםפ משחק בנבחרת רוסיה ופעם בישראל וקיצור איפה שבא לו .לא שיחק בחיים ב EUROCUP או ליגה מקצועית אחרת.

ובמיוחד אחרי שהוא עושה צחוק מעצמו ונרשם עם נבחרת KAZHSTAN או משהו כזה..
    Kazakhstan:
    beta
    dymon
    Fr4n
    mylo
    nk3
    reky
    rivz
    sts
    vilden
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי Legend
    מונטאג כבר שיחק בפייק בנבחרת, והיה אחד הטובים.
    אפשרות לשקול להכניס אותו לנבחרת זה נראת לי אפשרות טובה.
    למרות שהוא גם קיבל באן מ ESL
    אתה לא החלטי בגרוש...
    תסביר לי מה אתה רוצה ? להכניס אותו או לא להכניס אותו בגלל שיש לו באן או מה ?!!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אריק אתה יודע כמה הדעה שלי קובעת, פשוט הצגתי את העובדות כמו שהן.

אם באמת אתה שואל את דעתי הוא כן צריך לשחק בנבחרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Arik
    לגבי דור : שחקן טוב עם איים מעולה . חבל שזה רק זה....לא יציב אין ניסיון אין משמעת .עזוב לא רוצה להמשיך.
    לגבי מקס : אני לא יכול לקחת שחקן ש]עםפ משחק בנבחרת רוסיה ופעם בישראל וקיצור איפה שבא לו .לא שיחק בחיים ב EUROCUP או ליגה מקצועית אחרת.

ובמיוחד אחרי שהוא עושה צחוק מעצמו ונרשם עם נבחרת KAZHSTAN או משהו כזה..
    Kazakhstan:
    beta
    dymon
    Fr4n
    mylo
    nk3
    reky
    rivz
    sts
    vilden
    WHAT A HARTA
    LETS OPEN A TEAM FOR MONTAGE AND HIS FRIENDS
    CALL THEM
    "TEIMAN TEAM"
    LOL bUulsHit!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    yeman team אבל הוא אשכנזי אש דור :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    תעשה טובה ותחזור למקום שמשם הפליצו אותך.

שתף ב-Google+

הרשמה