תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    אני רוצה לקפוץ מגשר.
    זה לקח לי המון זמן; שבוע, אני חושבת, שיחסית לבד"כ זה המון זמן בשבילי לסיים ציור - ואלו שני ציורים, בעצם, מחוברים בעזרת Open Canvas. ההשתקפויות היו החלק הכי קשה בשבילי, מאחר ואין לי מושג איך השתקפויות אמורות להיראות. אני מקווה שהן יצאו בסדר.
    שתי דמויות מקוריות חדשות: קאסטור [הבחור העליון בביגוד הסיני] ודרייל [התחתון הסייברפאנקי]. הם שניהם מזן ג'יאנג שי [ידועים יותר כ"גופות מקפצות" או "ערפדים סינים"], ותאומים סיאמיים שהופרדו בלידתם [לכן הצלקות]. הציור הזה דווקא משמעותי לגביהם, בגלל שהוא די מייצג את האופי של שניהן. קאסטור מאוד קשור לדרייל, וקשה לו מאוד להיות מרוחק ממנו - בעוד שדרייל מנסה לחיות חיים משלו, לא מנותק לחלוטין מקאסטור, בגלל שהוא חב לו את חייו [קאסטור הציל אותו פעם], אבל לא קרוב אליו כמו שקאסטור היה רוצה שיהיו.
    זהו זה, בינתיים, אני חושבת.
    קסאטור שייך לי, דרייל שייך לקריגור. הכותרת היא מהשירים Messenger, של בלונד רדהד, ומ-Stockhom Syndrome של מיוז.

Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    ווואו!!! ציור מדהים!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    אין מילים בפי. וכרגע זו תגובה קצת טיפשית אבל אסתכל על הנושא שוב כשאחזור ביום חמישי ואחזור אלייך עם משהו קצת יותר מפורט.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הרשמה