תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    היי חבר'ה... אני מתלבט אם לקנות מטרויד פריים האנטרס או מריו קארט... מטרויד נראה יותר כיף (יריות, פיצוצים, מחבואים) ומריו נראה משעמם (לנסוע. לנסוע. להחליק. לנסוע.). אבל בכל זאת, מריו נראה טוב כי אתה פשוט לוחץ סטארט רייס ויש לך מטרה ברורה, במטרויד אמרו לי שזה משחק קשה ורוב הזמן אתה לא יודע מה לעשות... אבל זה בכל זאת נראה כיף...
    דרך אגב, מריו קארט - 9.2 בגיימספוט ומטרויד 8.6
    גם יש את סטארפוקס שהוא גם נראה כיף אבל בכל זאת - משעמם.... בסטארפוקס אתה כל הזמן טס או גם מטייל בעולם התלת מימדי?

מה יותר כדאי לי לדעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    לפני שאני אומר לך מה דעתי, אני רק אומר שלא שיחקתי במריו קארט ושאני לא מתכנן לשחק בו כל כך...

לפי ניסיון קצר עם מטרויד, השליטה שלו היא הדבר הכי נורא שאי פעם נוצר בקוסמוס. אני ממליץ לך להתרחק מהמשחק הזה כמה שיותר. הוא קשה לשליטה, הוא מכוער והוא מכאיב בידיים...

תלך על מריו קארט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    לפי ניסיון קצר עם מטרויד, השליטה שלו היא הדבר הכי נורא שאי פעם נוצר בקוסמוס. אני ממליץ לך להתרחק מהמשחק הזה כמה שיותר. הוא קשה לשליטה, הוא מכוער והוא מכאיב בידיים...
    מחזק. ולעומת זאת, אני ממליץ עליו ולא על Mario Kart.

Mario Kart זה משחק של שעה. שיחקת שעה, עשית וראית הכל. ל-Metroid לפחות יש קצת יותר בשר. וכן, יותר מסובך פשוט להרים ולשחק בו. בסינגל פלייר. לעומת זאת, אם בא לך פשוט להרים את המשחק ולהתחיל לירות אז אתה יכול לקפוץ למולטיפלייר שלו.

אם זה חייב להיות אחד מהם - אני ממליץ על Metroid. אם זה יכול להיות כל משחק - לך על Advance Wars- DS.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    Advance Wars של ה-DS יותר גרוע מאדוונס וורס 2 ל-GBA
    O_ם

משניהם, Mario Kart יותר טוב לדעתי, הוא כיף יש הרבה מה לעשות דווקא וכמה שהוא נראה חמוד ופשוט, יש בו הרבה דברים שקשה ללמוד לשלוט בהם ואחר כך זה מגניב להיות פרו ולנצח את כולם [מולטיפלייר כיף מאוד]
    גם מטרויד טוב, הייתי ממליץ לך לקנות את שניהם D: אבל אם רק אחד מהם אז מריו קארט ללא ספק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Spitted
    Advance Wars של ה-DS יותר גרוע מאדוונס וורס 2 ל-GBA
    O_ם
    זאת מחמאה, כן? כלומר, כמו שפרארי יותר גרועה מלמבורגיני? גם זאת וגם זאת עדיין עדיפות על המריצות במריו קארט.

שני המשחקים עדיין עומדים עם ממוצע של 90. ולדעתי הם המשחקים הטובים ביותר על הקונסולות האלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    רגע, ראיתי שהשליטה במטרויד היא עם העט (כאילו השליטה של המצלמה), איך יורים? אפשר לקחת נשקים? לפי מה שראיתי, השליטה פה באמת חרא...

במריו קארט- למה אתם כל כך אוהבים אותו? מה כל כך מיוחד בו? מה עוד עושים חוץ מלנסוע כל הזמן? (כאילו יש גם מצב שהוא מירוץ מיכשולים ואתה לא נגד הזמן או מכוניות אחרות אלא אתה צריך לעבור את המירוץ מיכשולים...)
    מה זה הCC?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אוקיי אז החלטתי שאני קונה מריו קארט ועוד משחק.
    מה כדאי לי?
    אני רוצה משחק שכמעט לא משתמשים בו בסטיילוס... על מה זה אדבאנס וורס? עדיף משחקים כמו מריו... (אבל לא מריו יש לי כמעט את כולם)...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אדוונס וורז זה משחק אסטרטגיה מצויין בתורות אבל מישום מה הגרסא ל-DS ממש לא אהבתי S:
    השליטה במטרויד דווקא סבבה, אנשים סתם בוכים אבל אפשר להתרגל.. פחות אהבתי פשוט ת'משחק עצמו [סינגל פלייר לפחות]
    ולמה אתה לא רוצה להשתמש בסטיילוס? זה כיף P=

במריו קארט אתה לא רק נוסע ישר, יש הרבה מיומניות שצריך ללמוד בשביל להיות באמת טוב בזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם אתה רוצה משחק שכמעט ולא משתמשים בסטיילוס, הרי שאתה כבר קונה אותו - מריו קארט.

לגבי כל הדברים שנאמרו כאן, אני לא מסכים. למטרויד יש שליטה טובה מאוד לדעתי, הבעיה היחידה מגיעה שאתה רוצה לקפוץ, ועל זה מתישהו משתלטים. הבוסים מעפנים, אבל סך הכל הוא משחק DS מאוד יפה.

במריו קארט יש הרבה מעבר לסתם לנהוג, יש המון לנהוג, יש מסלולים מעולים, יש המון תגמול לנצח אותם. יש קשים וקלים וכן הלאה. לדעתי אחלה משחק ששיחקתי בו המון.

עוד משחקים שאני ממליץ הם פיניקס רייט ו/או עלית ביט אייג'נטס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    השליטה במטרויד אכן בסדר גמור, אבל משחק של יותר מחצי שעה כואב בידיים, וההחלפת נשקים מסורבלת.
    אני הייתי ממליץ מאוד על מריו קארט וכן, יש עוד דברים חוץ ממרוץ גרנד פרי שם: יש לך קרב שיינים\בלונים ומצב משימות (כולל מסלולי מכשולים ומיני-קרבות נגד בוסים).
    יש הרבה מה לעשות.

משחק שני? טוב, new super mario bros די מומלץ, אם אין לך אותו. דומה לישנים.
    advance wars dual strike מומלץ ביותר - משחק עם אורך חיים עצום והרבה כיף. לדעתי הוא עובר את AW2, לפחות מבחינת כמות התוכן.

גם משחקי פיניקס רייט מומלצים, אם אין לך בעיה לקרוא הרבה. EBA יכול להיות קשה - תבדוק גם אם אתה אוהב את השירים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    למריו קארט יש אורך חיים מצוין אם אתה יכול לשחק ברשת, אבל אם לא, עזוב אותו כי הוא יספק אותך לאיזה חודש וימאס עליך, אבל קח בחשבון שאין לי את מטרויד, אז זה לא אומר שתקנה אותו.
    אה, ובמקום משחק נוסף עדיף לך לקנות מתאם רשת(ולא, לא את המקורי אלא אחד כזה, ותוודא שנותנים לך את הדגם שנקרא 7317 ולא 7318 כי ה8 לא תומך בDS) אם אין לך ראוטר אלחוטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מריו קארט, ללא ספק. זה המריו קארט הכי טוב עד כה, בכל קונסולה. זה אומר המון.
    שתף ב-Google+

הרשמה