תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    עיר
    צפון
    מצטער על הבורות..אבל רציתי לדעת איזה שנאי צריך בשביל הווי? איפה אפשר לקנות וכמה עולה..
    ולגבי הנקודות שקונים כדי לקנות את דפדפן האופרה..רציתי לדעת כמה עולה כרטיס? מאיפה אפשר לקנות? יש אפשרות להזמין בויזה דרך המכשיר? לגבי האינטרנט זה לא בחינם כרגע נכון?

תודה רבה לכולם ושבת שלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אני מניח שאתה מתכוון להביא מארה"ב או יפן ואז אתה צריך שנאי של 100-150W. אתה יכול למצוא אותם בחנויות חשמל אמור לעלות סדר גודל של 100 שקל ופחות.
    את דפדפן האופרה עדיין מקבלים בחינם אם כי בקרוב הם יתחילו לגבות עליו כסף. עד כמה שאני יודע מי שמוריד אותו עכשיו מקבל אותו בחינם לתמיד וזה לא שהם עומדים לגבות עליו כסף ממי שכבר הוריד אותו.
    נקודות אפשר לקנות בחנויות במדינה שממנה קנית את המכשיר (הנקודות חסומות איזורים כמו המשחקים). ניתן להזמין בויזה דרך המכשיר אבל אני לא בטוח שהוא יאשר ויזה ישראלית (לא ניסיתי).
    האינטרנט בחינם וישאר בחינם., אתה אבל צריך רשת אלחוטית בבית או לרכוש מתאם רשת עבור הWII.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    ברוכה הבאה משתמש חדש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    עיר
    צפון
    תודה רבה..אתה בסדר גמור..
    ורגע אם יש לי בבית שנאי של 300W זה יותר מידי?וזה לא טוב נכון?
    יש לך מושג מתי יוגבל הדפדפן?
    ומאיזה חנויות אני יכול לקנות שנאי במקרה שה-300 לא טוב?
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי SEAND
    תודה רבה..אתה בסדר גמור..
    ורגע אם יש לי בבית שנאי של 300W זה יותר מידי?וזה לא טוב נכון?
    יש לך מושג מתי יוגבל הדפדפן?
    ומאיזה חנויות אני יכול לקנות שנאי במקרה שה-300 לא טוב?
    תודה.
    על אף ש-300 וואט זה יותר מדי, עדיין אפשר להשתמש בו (אחד מהמשתמשים בפורום, נקרא לו רונן לשם העניין, משתמש בכזה שנאי), אז אתה לא חייב להשיג אחד יותר חלש.

נב. הדפדפן יוגבל ביוני (ולכן אני משיג לעצמי Lan adapter כבר החודש ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    עיר
    צפון
    אז רגע..בטוח בטוח בטוח שאני יכול להשתמש ב-300W אני ממש מפחד..
    HELP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני ניסיתי בACE ולא היה להם משהו נורמאלי (או 26 או 300 וואט) מצאתי באינטרנט שנאי 90W שזה יספיק כי ה WII צריך 48W . עלה לי 70 שקל + 15 שקל משלוח . אני מקבל את ה WII השבוע והשנאי מחכה בדואר. יש לו פיוז שזה דבר די טוב.

קניתי אותו פה :
    http://www.bar-or.biz/Product.asp?productid=42

אבל ראיתי שיש עוד מקום שמוכרים אותו
    http://www.amperel.co.il/products/79658

אתה יכול גם ללכת לחנות טמבור שכונתית ולבדוק אם יש להם. אני פעם קניתי אחד של 50W בחנות כזאת.

חוץ מזה יש עוד אופציה של להזמין ספק 100-240V לWII ראיתי שזה עולה כ20 דולר כולל משלוח בebay .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2007
    עיר
    צפון
    תודה אחי..אבל על כל מקרה..בהתחלה אני יכול להשתמש ב-300 עד שאני אקנה..
    אני חייב לדעת אם זה לא יעשה כלום..
    תעזרו לי בבקשה...
    ואמרתם לי פה שרונן משתמש ב-300..רונן בבקשה תעזור לי תגיד לי מה לעשות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי SEAND
    תודה אחי..אבל על כל מקרה..בהתחלה אני יכול להשתמש ב-300 עד שאני אקנה..
    אני חייב לדעת אם זה לא יעשה כלום..
    תעזרו לי בבקשה...
    ואמרתם לי פה שרונן משתמש ב-300..רונן בבקשה תעזור לי תגיד לי מה לעשות
    כבר אמרתי לך, לא יקרה שום דבר פרט לזה שזה (השנאי) כנראה יצרוך טיפה יותר חשמל, זה הכל.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    יש לי שנאי לא יודע בדיוק איזה אבל יחסית גדול שעובד מצויין עם הגיימקיוב הוא יעבוד טוב גם עם הWII?
    ועוד דבר לWII היציאת וידאו יש לו כמו לגיימקיוב ולנינטנדו 64?[לגיימקיוב ולנינטנדו 64 היה אותו וידאו כזה] כי זה ממש יקלך עלי כי יש לי פלאזמה וכל החוןטים בקיר והחוט הזה גם ואני לא יכול להכניס עוד חוטים ואז אני פשוט אחבר את הWII..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי pizza
    יש לי שנאי לא יודע בדיוק איזה אבל יחסית גדול שעובד מצויין עם הגיימקיוב הוא יעבוד טוב גם עם הWII?
    ועוד דבר לWII היציאת וידאו יש לו כמו לגיימקיוב ולנינטנדו 64?[לגיימקיוב ולנינטנדו 64 היה אותו וידאו כזה] כי זה ממש יקלך עלי כי יש לי פלאזמה וכל החוןטים בקיר והחוט הזה גם ואני לא יכול להכניס עוד חוטים ואז אני פשוט אחבר את הWII..
    אני לא יודע איזה שנאי אתה מתכוון (צריך להיות רשום עליו באותיות די גדולות יחסית את הערך שלו), אבל אני מניח שהוא יתאים לווי (אל תסמוך רק על המילה שלי לעומת זאת).

ובקשר לחוטים: האם אתה מתכוון לבננות של ה-3 צבעים (צהוב, אדום ולבן)?, כי אם כן זהו גם החיבור של הווי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    ה300 וואט יעבוד בסדר כי זה רק גבול עליון. בכל מקרה אני לא בטוח שהשנאי יכול להגן בכלל על הספק בכל מקרה רצוי שתחבר אותו לצדדים הנכונים בעיקר אם הוא דו כיווני קראתי בפורום אחר שאח של מישהו שיחק לו עם השנאי ושרף לו את הספק (יש סיכוי שהוא הכניס לספק 400וולט ) ועכשיו הוא מחפש להשכיר ספק של WII להיום.

על השאלה על השנאי שלה GC אני חושב שזה יעבוד אלא אם כן זה גבולי כי הספק של ה GC מספק כ 39W וה WII מספק משהו כמו 45-48W . תבדוק על השנאי אם הוא לפחות מתאים ל50W אבל אולי צריך אחד יותר גדול אם זה רק 50W . תבדוק מה כתוב על השנאי או W או VA . השנאי שלי הוא 90VA אבל עדיין לא בדקתי אותו (הוא כבד מאורך)

ובקשר לשאלת הכבלים לפלזמה יש לי כבל SCART RGB שמתאים רק ל WII אירופי (PAL ) ואם אתה רוצה אני יכול למכור לך אותו ב100 שקל (המחיר שהוא עלה לי). אבל בכל מקרה עדיף לחבר את ה WII עם כבל component ypbpr שבארץ אני חושב עולה משהו כמו 200 שקל ובEBAY מתחיל כמו במשהו כמו 40 שקל כולל משלוח. יש כל מני מפצלים של כבלים שיכולים לעזור בSCART יש אפילו מתאמים אוטומטיים שממתגים מתי שהם מזהים סיגנאל ממכשיר שהעדיפות שלו גבוהה יותר (מדליק DVD והוא עובר ל DVD מכבה והוא עובר חזרה לכבלים/יס).

אם ידענו איזה כבלים חיברת לטלויזיה הינו יכולים להגיד לך מה אתה צריך לעשות. יש סיכוי שתצתרך להוריד את הטלוויזיה מהקיר ( ובטח בעזרת מישהו אחר כי הדבר הזה בטח שוקל מעל 20 קג). הWII מגיע עם RCA שזה כבל צהוב לוידאו ואדום ולבן לאודיו . יש מתגים כאילו ב50 שקל. הכבלים האחרים הם SVIDEO(אמריקאי) שנראה כמו חיבור של מקלדת למחשב וגם מגיע עם שני חוטי אודיו. קומפוננט מגיע עם 5 חיבורים (אדום ירוק כחול לוידאו והאדום לבן לאודיו). scart (אירופי) הוא חיבור מלבני גדול יחסית עם 21 מגעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    יהיה לי WII אירופאי עוד אין לי אותו הוא אמור להגיע עוד כמה ימים...חח
    אני לא אוריד את הטלוזייה כי יש לה חיבורים מאחורה והיו מספיק חכמים לעשות חיבור אדום צהוב לבן גם בצדדים ששם מחובר החוט של הגיימקיוב פשוט כל החוטים[כולל זה] בתוך הקיר אם מסתכלים על הפלאזמה רואים רק טלוזייה בלי שום חוטים ומקסימום יראו חוט אחד אם זה לא מתאים..
    לנינטנדן 64 ולגיימקיוב יש אותו חיבור שזה אדום צהוב לבן לטלוזייה ומין מלבן עם קו בולט כזה לגיימקיוב/נינטנדו 64 גם לWII יש את החיבור הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי pizza
    לנינטנדן 64 ולגיימקיוב יש אותו חיבור שזה אדום צהוב לבן לטלוזייה ומין מלבן עם קו בולט כזה לגיימקיוב/נינטנדו 64 גם לWII יש את החיבור הזה?
    הכבל שאתה תקבל עם הWII הוא צהוב אדום לבן שנקרא חיבור RCA . יש לך גישה לממיר של הכבלים/יס ? אתה יכול לבדוק איזה חיבור השתמשו בשבילו?

יש בצד אולי גם חיבור שנראה כמו מלבן עם שני שורות של חורים דקים?

הוא נראה ככה:

יש את זה לטלביזיות אירופיות בלבד. היתרון של החיבור הזה הוא שאפשר לחבר לשם כל מני סוגים של חיבורים שכוללים RCA,RGB,S-Video . אם לממיר של הכבלים/ יס יש כזה חיבור אז אפשר לקנות מפצל שיכול למתג אותם. אם יש לך SCART אז מומלץ מאוד לא להתעסק איתו כשהטלויזיה דלוקה. אני חושב שיש גם אפשרות לחבר קומפוננט לscart אבל זה מאוד תלוי בטלויזיה עצמה וצריך גם מתאם מיוחד.
    שתף ב-Google+

הרשמה