תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    לכול אחד יש סיפור מאחורי הדרך שבה הגיע לGTA SAMP ,

אני-
    היה לי את המשחק על המחשב , יום אחד חבר בא אליי וסיפר לי על הGTA ברשת ,
    כמובן אני עם האופי שלי לא האמנתי לו וסתם המשכנו לשחק בג'נרלס.
    אחרי זה כשהוא הלך , בדקתי באמת אם יש כזה דבר וואללה - האיש צדק , הורדתי את התוסף ,
    והתחלתי לשחק , בהתחלה זה היה סתם בשרתים גדולים כמו פארטי סרבר וכאלה , לאחר מכן עברתי לשרת הישראלי הראשון שם הכרתי את כולם.

אז מה הסיפור שלכם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אני-
    אני פעם הייתי משחק במישחק ראקיון שזה מישחק ברשת! היכרתי שם את אריסטו דוד של סינרון
    היינו משחקים בזה כל השמן ממש כל הזמן.. עד שיום אחד הוא אמר לי שניעמס לו קצת ראקיון אז שאלתי אותו במה אתה הולך לשחק הוא אמר לי ג'יטיאיי ברשת .. נידהמתי כשה הוא אמר לי את זה כי לא חשבתי בחיים שאיצא דבר כזה
    הוא שלח לי את הקובץ של ה-SAMP ואת השרת ויגיימס ומישם התחלתי לשחק!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    אני-
    הלכתי לחבר שלי לשחק בסוני... פתאום גילתי שאפשר על שתיים בסוני ב GTA
    חשבתי לעצמי וואיי אם הייתי יכול לשחק עם חברים בGTA זה היה המשחק הכי מושלם!!
    והתחלתי לחפש כל מיני תוכנות שיאפשרו לי לשחק עם חברים!!
    מצאתי את ה SAMP וכמו כולם התמכרתי!! כמובן ששיחקתי בסרברים אחרים בחול... אחרי חודשיים הפסקתי... ואחרי כמה זמן חזרתי לשחק... והתחלתי לשחק בויגיימס!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני אהבתי מאז ומתמיד 2 דברים GTA ומשחקים ברשת אז עד ליפני חודש בערך הייתי משחק הרבה CALL OF DUTY מי שמכיר סבבה מי שלא זה אחלמה מישחק מבוסס על מלחמת העולם השנייה
    בקיצור היה נימאס כבר מהמישחק הזה ורציתי להתקין מישחק אחר שיהיה לי אז היתקנתי GTA S.A
    ואז חשבתי למה שאני יהנה לבד כשאני יכול לנסות לשחק אם אחרים ברשת
    אז בהתחלה שיחקתי עם חברים שהייתי משחק איתם CALL OF DUTY בכל מיני שרתים אז ניכנסתי לפורום הזה ואמרתי לעצמי למה שאני לא יתחיל להשקיע בזמישחק הזה ואני ישחק בזה יותר מקול אוף דיוטי וזהו עשיתי בחינה לקלאן BD היתקבלתי וזהו היום אני משחק איתם בכיף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    שיחקתי בשרת אחר עד שחבר שלי רוי [PrO]Roy קיבל שם באן כי הוא רב עם אדמין (שאנחנו מכירים במציאות) ואז בגלל שהוא לא יכל להכנס וכל הזמן הביאו לו באן אז ניכנסנו לויגיימז סתם לבדוק מה הולך כאן..היינו בטוחים שסתם ניכנס לכאן לאיזה יום יומיים עד שהאדמינים בשרת השני יישכחו מהמריבה ואז התחלנו להתלהב מויגיימז וזה, וכבר לא רצינו לעזוב..
    דרך אגב עד היום האדמינים של אותו שרת מתחננים שאני יחזור אליהם

שלי ^_^
    PrO:R.Shadow ,D.Shadow,Karol, ,MaRiO,I.Shadow ,iLan ,Tomer,Roy. ,GodFather,Ben.E
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    עכו
    בוא נגיד שהסיפור שלי די משעמם
    כל הכיתה שלי משחקת בזה
    אז אני לא ישחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    רמלה
    היה לי תמישחק במחשב והיה לי משעמם עד שבן דוד שלי נתן לי את התוכנה ברשת
    אז בהתחלה שיחקתי בשרתים מחוץ לארץ ולא ידעתי מזה אדמין ולא כלום כאילו זה המשחק הרגיל רק אם אנשים עד שחבר שלי שלח לי 2 שרתים אחד vgames והשני לא חשוב
    אז אני שיחקתי בשני ונתנו לו באן האדמינים הקודמים יודעים למה
    אז עברתי ל vgames הישתמשתי בציטים ב vgames עד שאמרו לי שזה לא חוקי
    מחקתי אותם שיחקתי רגיל כעבור איזה 5 או 4 חודשים קיבלתי תאדמין או שזה היה 6 חודשים
    זהו.. :-)
    AviDx
    (MATRIX)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני-
    טוב אז מאז ומתמיד אהבתי לשחק בסן אנדרס ובכל הסדרה היה לי את כל המשחקים!ארי אח של מיקי תמיד שיחק אצלי ויום אחד אבא שלו סידר לו את המחשב הביא לו כרטיס מסך חדש ועוד ואז הוא התקין את המשחק וגם אחיו מיקי התקין(מיקי מBD) מיקי חיפש קצת מודים שמירה של 100 אחוז למה הוא כבר סיים את המשחק כמה פעמים ואז מחק ואז הוא הגיע לכאן ומצא את המולטי פלאייר וארי אמר לי שיש לו ואני הורדתי גם.וזהו כאן מסתיים הסיפור שלי די ארוך אהה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אני סתם הייתי בן אדם משועמם...
    לא שיחקתי כמעט משחקי רשת לפני הסאמפ, יותר אהבתי את הסינגלים...

פעם בשבוע הייתי נכנס סתם לאינטרנט לאתרים קבועים (ויגיימס ביניהים) וראיתי שיצאה תוספת של הסאן אנדרס לרשת, אמרתי לעצמי "נראה נחמד למה לא ננסה?" אבל לא עבד לי (היה לי את הבעייה של המיליון הודעות שגיאה) אז המשכתי לשחק בסינגל וגמרתי אותו בפעם האולי עשירית S:
    אחרי משהו כמו חודש פחות או יותר, סיימתי שוב את הסינגל (בפעם הראשונה 100%!) ואז שוב נכנסתי ואמרתי לעצמי "אני יבדוק את כל המדריכים, אולי יש סיכוי לשחק בזה!"
    בדקתי את המדריכים וראיתי שיש את המדריך של אורי להתקנה, נכנסתי למדריך, והצלחתי לשחק
    בהתחלה סתם שיחקתי בלי שום מטרה אבל אז אורי הביא אותי ואת הקלאן שלי לפורום (איזה בן אדם תחמן... XD)
    ומאז התחלתי להתקדם
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    שתי מילים ..

אורי סלע

D:
    שיכנע אותי להוריד והסביר לי הכול..
    בלעדיו לא הייתי מה שאני היום LOL..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    אני - סתם חבר מהמסנג'ר הראה לי את המשחק, נגנבתי ובאתי!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רציתי קצת הודעות למונה הודעוץ, ראיתי נושא שמציעים להיות אדמינים, הייתי בהקפאת תפקיד מקהילת סיאס (לקחתי חופש)רציתי להיות אדמין איזה יום יומיים ובסוך ננעלתי על הקהילה שלנו
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    סיפורים נחמדים.
    הנה שלי.

לפני יותר משנה היה את חופשת חנוכה ולא היה מה לעשות אז אני וכמה חברה יצאנו לחפש FUN שזה כל מני תוספות לכל מיני משחקים ברשת. ומצאנו כך את GTA SA MP ונגנבנו. כמובן לפני זה שיחקנו WARROCK ואז השתעממנו ממנו והלכנו לGTA. תמיד היה ניתן לראות אותנו 3 במכונית משחקים ביחד. כבר אז היינו כמו מין קלאן רק בלי טאג. אבל אחרי חודש הם פרשו ואני המשכתי לשחק לבד... שיחקתי בכל שרתים שהיו בישראל , תמיד היה ניתן לראות אותי עם מכונית משופרת קורא למישהו לבוא לעשות רייס בשדה תעופה.
    בזמן הזה גם הייתי משחק ET והייתי די טוב בזה. אבל אז יצאו כל מיני גרסאות שהורסו את המשחק. אז חזרתי שוב לGTA שם הקראתי את סתיו שלאחר שבוע פתחנו קלאן HOOD שבסוף שבסוף חופש התפק מכיוון שלא היה זמן אצלי התחילו הבגרויות הראשונות ופרשתי. אבל הנה חזרתי שוב מכיוון שיום אחד קיבלתי הודעה מסתיו שאמר , בוא נחזור לGTA אתה אני איליה כמו פעם. ואז גם פתחנו את HYPER ותוך פחות מחודש זכינו מקום ראשון בטורניר קלאנים חודשי.
    ומאז כולם מכירים את הקלאן כאחד הלקאנים החזקים בקהילת GTA ישראל.

זהו הסיפור שלי. מקווה שנהנתם =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אני-שיחקתי במשחק אחר WarRock..זה כבר שיעמם אותי,ואז אח של טל-Amit אמר לי על המשחק ועל השרת,אז אמרתי למה לא?! לקחתי דיסק מטל,והתחלתי לשחק,ומאז כמו כולם אני מכור XD
    Red Forman Say:
    When my time comes I want to be buried face down,
    That way whoever doesn't like me can kiss my ASS
    (That 70s Show) - Season 8

Email: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    תל אביב
    וואלה אני אני רק בגלל לוציפר וואלה אמר לי אני בויגיימס ויש רשת ל גיתיאיי ואני כמו כול אדם סקרן שמת להרוג אנשים במציאות או ברשת קפצתי על ההצעה

חלומות פז לך שגיא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי amit katav
    וואלה אני אני רק בגלל לוציפר וואלה אמר לי אני בויגיימס ויש רשת ל גיתיאיי ואני כמו כול אדם סקרן שמת להרוג אנשים במציאות או ברשת קפצתי על ההצעה
    חלומות פז לך שגיא
    למה לא רואים אותך כבר בשרת? תחזור לוונט
    ד"א ממש סקראן אתה
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    אמרתי לכם שלכול אחד יש סיפור אחר =]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    הכול התחיל מ gta 2 והיום הגעתי לבאן אנדרס באינטרנט חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2007
    עיר
    באר שבע
    אז כחה זה התחיל בחודש הראשון לחופש הגדול אם אני לא טועה אני סתם הייתי משחק כל מיני משחקים כאלה מעפנים בוואלה-(עוד לא היה לי איסיקיו זה חשוב שלא היה לי איסיקיו) אז שאלתי את דודה שלי מאיפה מורידים איסיקיו היא אמרה לי טיפו נכנסתי לטיפו הורדתי איסיקיו נכנסתי לאיזה צאט בטיפו זה היה בזמן מלחמת לבנון השניה ואז אני רוצה ילדים מדברים על האתר ויגימס שאלתי אותם מזה אמרו לי אתר סוס כל דבר וכל משחק נמצאים שם היה לי מעניין נכנסתי ראיתי כל מיני קהילות בתוכם היה gta ואז אחרי יומים כחה היה לי וירוס במחשב לאבא שלי יש חבר בעבודה שהבן שלו די מבין בזה והבן שלו היה משחק gta ברשת אז הוא בא אלי אחרי שתיקנו תוירוס ושם לי את כל התוכנות שהיו לי מחדש יש לו בוחטה של דיסקים לפחות איזה 100 דיסקים רק של מישחקים שירים ותוכנות אז אני סתם כחה עובר עובר רואה פיפא לא ברשת gta לא ברשת ודיסק של gta ברשת אמרתי לו תתקין לי תמשחקים האלה אם אתה יכול אמר לי סבבה יופי איזה יופי אמרתי לעצמי הרווחתי מהוירוס הוא התקין לי שם לי את כל מה שצריך בדף הראשי של ה-gta ברשת תכינוי וסרבר שהוא היה בו אדמין קראו לסרבר פיסיגימס שיחקתי שם איזה חודש כחה ואז בא איזה אחד מפליזון וסיפר לי על פליזון עברתי לשם שיחקתי איזה 3 חודשים אולי פחות ואז סיפרו לי על מומו שם שיחקתי רק איזה חודש ואז נזכרתי וואלה איזה מסטול אני לפני הוירוס נכנסתיח לויגימס יש שם קהילת gta אולי יש להם סרבר יאללה בוא נכנס לראות ואז אני רואה שם עיצוב נוראי משהו דוחה ומצאתי תאיפי של ויגימס ומאז אני משחק בויגימס

the end-הסוף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    אני כמו אורי (GODFATHER) שיחקתי בWARROCK עד שהיום אחד עמית אח של טל התחילן לדבר על המשחק בסדר לא היתיחסתי
    יום אחד הלכתי לאורי והוא הראה לי את המששחק והיתלהבתי.
    אורי הביא לי את המשחק כי גם לא היהה לי את הסינגל ואז התחלתי לשחק...
    בברכה,
    דור
    שתף ב-Google+

הרשמה