תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא

Westwood, בטוח שמעתם(אני מקווה לפחות).

החברה Westwood studios בשנת 1985,
    Westwood היא החברה האדריכלית לז'אנר האסטרטגיה,התחילה את הז'אנר עם המשחק Dune 1, שלמעשה לא היה אסטרטגיה מלאה עם פיקוד על יחידה ויחידה, אלה טקטיקה עם שילוב של הרבה הרפתקה,כמובן שהמשחק דיבר על הספר Dune.

לאחר Dune 1, הוציאה החברה את המשחק Dune2, והמשחק הזה כבר היה אסטרטגיה בזמן אמת,עם ניהול משאבים ובניית יחידות ובתים.

אחריי Dune 2, בשנת 1995 הוציאה החברה את המשחק Command and Conquer, המשחק שסדרה כה אורכה נקראת עליו.
    המשחק בורך במוסיקה מלהיבה, גרפיקה משוכללת לזמן ההוא וממשק נוח וחדשני.
    ושלא נשכח, משחק מקוון לשחק עם אנשים אחרים באינטרנט.

לאחר מכן, החברה עבדה על כל שאר משחקי ה-CNC למיניהם:

(מה שאחריי ה-"\" אומר חבילת הרחבה)
    Command and Conquer - Tiberian dawn/CovertOperations
    Command and Conquer - Sole survivor
    Command and Conquer - Redalert/Counterstrike/aftermath
    Command and Conquer - Tiberiansun/Firestorm
    Command and Conquer - Red alert 2/Yuri's revenge
    Command and Conquer - Renegade

אך אחריי Renegade, כבת חברה ל-Electronics arts, נסגרה החברה Westwood studios,
    בשלב זה של הסגירה, החברה Westwood מנתה יותר מ-100 עובדים.
    מעט מן החברה עברו ל-Electronics arts Los angeles , הרבה מן החברה פתחו את החברה Petroglyph, חברה שמוקדשת רק למשחקי אסטרטגיה, החברה הספיקה להוצייא כבר את המשחק Star Wars:Empire at war , ואת ההרחבה למשחק Forces of corruption.

אומנם מייסד הסדרה נמוג, אבל EA המשיכה עם הסדרה עם המשחקים האלה:

(מה שאחריי ה-"\" אומר חבילת הרחבה)
    Command and Conquer - Generals\Zero hour
    Command and Conquer 3 Tiberium Wars

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    *מצדיע* , אני בדיוק עכשיו משחק ב -c&c הראשון (מי קרא לו טיבריאן דאון !?!?)

נוסטלגיה :sad1: .....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    כפר-סבא
    ליאור יש לך זיכרון סוביקטיבי?... westwood הוציא גם משחקים מוזרים כמו NOX ושטויות.
    שלא לשכוח את BLADE RUNNER המעולה/יחודי שסיימתי שוב בפסח.

בקיצר תוסיף

אחחח למה לסגור כזו חברה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי ravidha
    ליאור יש לך זיכרון סוביקטיבי?... westwood הוציא גם משחקים מוזרים כמו NOX ושטויות.
    שלא לשכוח את BLADE RUNNER המעולה/יחודי שסיימתי שוב בפסח.

בקיצר תוסיף

אחחח למה לסגור כזו חברה...
    למה ? כי EA היו הבעלים שלה זה למה..... ( רק אני שונא אותם !?!)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    כפר-סבא
    לא רק אתה, גם אני שונא את EA.
    תאגיד שרוכש חברות משחקים שמאלץ אותם לעשות משחקים בינוניים, פשוטים, לא מוכנים, רווחים בלבד.
    כך שהיה משתלם להם לסגור את Westwood ללא חשיבה שסגירת החברה יהרוס את הצוות הנהדר שהיה שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    ישתבח שמם של Westwood עלהם השלום......זכרון צדיקים לברכה
    השם יקום דמם....כשהוא ימוטט את EA המאוסים.

הם כמו הבורג למי שמכיר........כמו מיקרוסופט. מטמיעים לתוכם חברות מתליחות ומפרקים אותם בשביל הרווח
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אבל לא לשכוח שבלי EA לא היה את המשחק הזה. אולי היה יוצא משחק זבל אי אפשר לדעת...
    וגם בלי מיקרוסופט לא היה ווינדוס והרבה דברים לא היו מומצאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    חבר'ה, אתם יודעים? זו כפיות טובה. באמת.
    כל גיימר ממוצע מסתכל במבט חושד על EA ופורס בלשונו: "אני שונא אותם".
    יש צדק בדבריכם, חברות שנרכשות ע"י EA לעתים מגיעות לסיום דרכן. אבל לעתים, הביקורת על EA יוצאת מכלל פרופורציה. למה? הנה הסיבות...
    1. ללא EA, החברות האחרות עדיין לא היו מהוות תחרות למנועים גרפיים כמו Unr3al 3, Crytek, HavoK וכיו"ב. המוחות המוכשרים צריכים את הכסף של EA בשביל להראות את היכולת שלהם.
    2. EA זו החברה היחידה כיום שמסוגלת להשאיר אגדות כמציאות. עובדה - CNC3 הוא הטוב ביותר בסדרה עד כה, והחבר'ה של Westood - הוציאו את Empire at war שהיה בינוני ואנונימי למדי.
    3. EA בשנים האחרונות, שומרת על ז'אנר האסטרטגיה בטופ. בלעדיה - כולנו היינו נכנעים לקריקטוריסטיות של Warcraft3.
    4. תכירו בזה, ידידיי - תעשיית הגיימיג הינה עדיין - תעשייה. מטרתה להרוויח. זו עבודה ככל עבודה אחרת, ויש להכיר בעובדה זו. נכון - אני מסכים, לב, נשמה ואהבת העשייה הינה חשובה לא פחות - אך כשאני רואה את הממוטות זוחלות אחרי 12 שנה שנראו לראשונה - אני יכול להגיד..

תודה לך, EA. בלי ביקורת. פשוט תודה.
    There's no escape once it sets its eyes on you
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא , EA היא הזונה של תעשיית המשחקים.

בוא תספור לי את כל משחקי סימס שיצאו, כולל ההרחבות!

בהצלחה.

וגם microshit זה חרא, מנצלת את המונופול שלה, ואת המשחק היחיד הטוב שיצא לה, כדי לקדם רווים, ואני מדבר על הלו2, שיוצא רק לדיירקט איקס 10, שהוא יוצא רק לויסטה.

בכלל, הלו2 יצא לאקס בוקס לפני שנתיים (אם אני לא טועה) למה נראה לך שלקח כל כך הרבה זמן להוציא אותו למחשב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    תראה לי יש כבוד לEA על כל המשחקים שהיא הוציאה אבל עם כל הכבוד בגלל שהיא הפכה לתאגיד בין הגדולים ביותר (אם לא הגדול ביותר) כיום שמייצר משחקי מחשב הפוקוס שלה הו על הבורסה ועל תזרים הכספים במקום השקעות ביצירתיות....אני מתכוון לדוגמא עם כל הכבוד כמה הרחבות לסימס יש כיום ?! המון! למה ?! כי זה מוכר......

חברות קטנות כמו ווסטווד משקיעות את הנשמה ביצירתיות וזה מתבטא גם בזה שככל שתזרים המזומנים גדול יותר הם ישקיעו כמה שיותר ביצירתיות......תאגיד ענק שמפתח מלא משחקים כמו
    EA אינו משקיע בכל אחד ואחד אלא יותר מפוקס על מצב המניות וזה חבל.....לדוגמה בווסטווד לטיבריאן סאן בקלות יכלו האשנים פשוט לשלור את המיליונים לעצמם ולשכור שחקנים לא ידועים אבל לא הם הלכו על הטוב ביותר ושכרו את ג'יימס ארל ג'ונס ומייקל בין...למה כי הם משקיעים עד הסוף. (אני לא אומר שEA לא הביאו שחקנים מן השורה הראשונה אבל הם תאגיד עצום לעומת ווסטווד והם יכולים להרשות לעצמם.
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    אתם מדברים על ה-Sims כאילו ש-CNC זו סידרה קצרה...
    הסימס זו סידרה שמיועדת קהל מסוים, והיא משיגה את המטרות שלה. אני לא רואה בזה שום דבר פסול, אם הקהילה עדיין בעניין - אין שום סיבה ש-EA לא תמשיך לייצר.

בקשר ל-Halo 2, שדיברת עליו מקודם - הוא מבוסס DX9... ולא 10. DX10 עדיין לא מפתח שום משחק, כולל מנועים מפלצתיים כמו UNEAL3.

היא הפכה לתאגיד בין הגדולים ביותר בזכות כך שהיא ניהלה עצמה נכון. אני מזכיר לכם - אם EA לא בשטח ב-5 שנים האחרונות, אתם נשארים כם משחקי האסטרטגיה:
    Act Of War (שהוא המשחק היחיד שאני מעריך לאחרונה)
    Dawn Of War (ניסיון סתמי לסחוט כסף, סה"כ משחק מיניאטורות שהפכו אותו למשחק PC)
    WC3 - תודה לך בליזארד... שלקחת את העולם של טולקין - אורקים ובני אדם, ובנית לך סידרה שמבוססת עליהם. תודה לך בליזארד, שלקחת משחק RTS והפכת אותו ל-RPG - אז מי ממסחר?

אם EA לא הייתה כאן, LOTR על 2 חלקיו לא היה מגיע, וכן CNC 3, וכמובן - CNCG, CNCZH.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    לא , EA היא הזונה של תעשיית המשחקים.

בוא תספור לי את כל משחקי סימס שיצאו, כולל ההרחבות!

בהצלחה.

וגם microshit זה חרא, מנצלת את המונופול שלה, ואת המשחק היחיד הטוב שיצא לה, כדי לקדם רווים, ואני מדבר על הלו2, שיוצא רק לדיירקט איקס 10, שהוא יוצא רק לויסטה.

בכלל, הלו2 יצא לאקס בוקס לפני שנתיים (אם אני לא טועה) למה נראה לך שלקח כל כך הרבה זמן להוציא אותו למחשב?

אתה שמת לב, שאם לא היה את מיקרוסופט, אז....

היית צריך לעבוד עם תוכנה ישנה ששמה דוס(ואני לא צוחק באמת יש כזאת תוכנה)
    שהיא ממש אבל ממש לא נוחה!!!

כל דבר שם (כמעט) צריך לעשות פקודה, טעות הכי קטנה, ואתה צריך לעשות את זה עוד פעם!
    ו....
    איך היית משחק בתוכנה הזאת? אז זהו, שאי אפשר!
    זאת תוכנה רק לעבודה, אי אפשר להריץ עליה אפילו משחק אינטרנט!
    ומה שמזכיר לי....

אין בה אינטרנט!

וזה רק חלק מהסיבות!!!

אז לדעתי כדאי שתיהיה מיקרוסופט.

בקשר ל EA, אוליי החברה הקודמת הייתה מוציאה משחק פחות טוב??
    אוליי יותר טוב?

על זה אין לי מושג..
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    EA זאת חתיכת חברה ממוסחרת וחסרת נשמה שמשקיעה רק בחזות של המשחק אבל לא במשחק עצמו.
    תראו למשל את סדרות המשחקים המפורסמות שלה ,NFS ,FIFA ועוד כמה , כל שנה יוצא בדיוק אותו משחק עם גרפיקה יותר טובה , קבוצות\שחקנים\מכוניות\לא יודע מה , ובקיצור: משחקים ממוחזרים!! .

אין שינויים וסתם כותבים נתונים ותכונות של המשחק ככה שיראה לך כאילו באמת שווה לך לקנות אותו!
    נכון שתעשיית המשחקים זאת תעשייה , אבל אם כבר עושים משחק, לפחות שישקיעו בעלילה, מוזיקה יחודית, אווירה, משהו !! תחשבו על זה ככה : EA הם חברת בשר שמוכרת בשר מקולקל ,אבל לאף אחד לא אכפת מזה, כי יש לבשר אריזה יפה ואומרים בפרסומת שהוא טעים.
    הבנתם אותי ?
    תראו את ג'נרלס , המשחק הזה בכלל לא קשור ליקום של c&c !!
    EA ניצלו את זה שיש בשטח הרבה מעריצי סי אנד סי , עשו משחק שלא קשור בשום דרך לעולם המדהים שווסטווד יצרו , ושינו לגמרי את המשחקיות !! בקיצור, EA הדביקו לג'נרלס את מותג ה-c&c
    בשביל שאוהבי c&c יקנו אותו , במחשבה שהוא חלק מהסדרה !
    שמתם לב שחצי מהמשחקים שלהם הם משחקים מבוססי סרטים\סדרות וכו' ? עוד דוגמא לחוסר היצירתיות שלהם .....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    1) לכותב הפוסט, WS בכלל לא הוציאה את דיון הראשון. Dune הוא משחק שCryo הוציאה עבור Virgin, וWS החליפה אותה בDune 2 (למזלנו, כי המשחק יסד את הזאנר).
    2) EA היא אסון לזאנר, וג'נרלס הבינוני רק מוכיח עד כמה. בלי EA היינו נשארים עם משחקים אחרים בזאנר כמו total anhilation, Age of empires, Total War, Empire earth, Rise of nations, supreme commander, company of heroes ועוד מספיק אחרים. סביר להניח שאם לא EA, היו מספיק מפיצים אחרים בתור לC&C ואולי היינו מקבלים משחק טוב כבר קודם.
    המזל הוא שהיא פיצתה קצת על ג'נרלס עם C&C 3 שהיא הוציאה עכשיו, אבל הוא עדיין לא הטופ של הטופ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    אני חושב שאתם כפויי טובה. החברה הזאת לא צריכה להיות הגורו של הצדק בעולם. תסלחו לי - אבל היא עשתה עבודה מעולה, ואין שחר להאשמות שלכם. ממוחזרים? Generals בינוני? שכחנו כבר כמה שעות העברנו ב"בינוניות"... מה? שכחנו את המנוע הפורץ דרך - ה-SAGE של ג'נרלס.
    חברה בלי נשמה? חברים - אני חושב שאתם קצת מתבלבלים בתוכנית של ג'רי ספרינגר. מדובר כאן בתעשייה - יעילות, חידושים, מזומנים.
    היא יעילה - היא מוציאה המון משחקים בפרק זמן קצר מאוד. נכון - היא עצומה, אבל מוציאה משחקים בקצב. יש לה את הבעיות שלה כמובן - אבל היעילות שלה מהמובילות בשוק.
    חידושים - כל מי שמכיר את סדרת CNC אמור להבין כמה CNC3 מחדש לעומת קודמיו. ואני לא מדבר עליו כאל בחורה יפה בלי שכל. הוא מחדש בהרבה צורות - שאין צורך להרחיב עליהן ( אני חושב..) ואם יש - עדיף שתכתבו בפורום אחר...
    מזומנים - חבר'ה, תזכרו שמאחורי כל משחק - יש מתכנת שצריך את הכסף שלו. הגרפיקאי שזאת הפרנסה שלו - ומטרת העל של ארגון, כל ארגון - הוא להכניס רווח.

אגב, לכל אוהבי ה"נשמה" בפורום - תקראו בעמוד הראשי - Blizzard ה"נשמתית" עומדת להוציא עוד משהו ממוחזר בסגנון של WOW רק בשביל SC. וואו. איזה חידוש.
    ו-Westwood? ימי הזוהר שלה תמו כשהיא החליטה להשפיל עצמה עם Empire at war - ממוחזר? הממציא של הממוחזרים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אתה צודק, אבל הם מתלוננים על זה שכמו שנגר משקיע המון כדי לבנות ארון כמו שצריך, ככה גם המתכנתים צריכים לעשות בכול משחק ומשחק. אם אתה קונה מוצר מסויים, אתה מצפה שהוא יעשה את העבודה נכון? ככה צריך להיות עם משחקים.
    C&C 3 הוא דוגמה מעולה למשחק שהשקיעו בו המון ותראו, הוא מעולה!
    אבל EA מוציאה מלא משחקים מעפנים. FIFA בשנים הקודמות לדוגמה. השנה סופסוף הוא השתפר. ככה צריך להיות כול משחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    Predator, אני מסכים איתך בקשר לעובדה שיש לעבוד על משחקים תקופה - ולוודא שיציאת המשחק מלווה במינימום בעיות השקה/תפעול וכיו"ב.
    אבל בואו נעשה הבדלה בין EALA (לשעבר Pacific) לבין EA Sports ו-EA Games שהם מחלקות פיתוח שונות בתכלית שלהן, ואפילו המיקום הפיזי שלהן שונה.
    EALA עושה עבודה מעולה, לדעתי. כל מה שציינתי קודם לכן - תופס לגבי המחלקה הזאת. לצערי, אינני בקיא בכל שאר המשחקים - אני מכיר, אבל לא עד כדי כך טוב בשביל לחוות דעה.
    החלק הזה של EA הוא בעל יעילות אדירה וכושר פיתוח מדהים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני מסכים איתך ש EALA זה סטודיו פיתוח מעולה.
    למה? כי רוב האנשים שם באו מהנושא של הדיון הזה: WESTWOOD.
    עכשיו, אנחנו סטינו מהנושא וצריך לחזור אליו לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    אם סטינו מהנושא - אז עכשיו חזרנו.. ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    טוב לא הגבתי עד עכשיו אז עכשיו אני אגיב...
    EA זו חברה מעולה וזהו.זה שוק מסחרי,מותר לה לעשות מה שבא כל עוד זה מותאם לחוקי השוק.EA עשו המון יצירות נפלאות ואם יש היה להם כסף כל כך רב כדי לקנות את ווסטווד,אז כנראה שהיו להם גם לפני עוד משחקים ממש טובים,שעזרו להם להשיג א הכסף הזה.EA היא כמו כל חברה אחרת,ושוק משחקי המחשב או משחקי שאר הקונסולות הוא בדיוק כמו שוק המדפסות או שוק המחשבים או שוק הירקות!!!!!!!
    ולגבי Microsoft,ביל גייטס ומיקרוסופט שינו את העולם.תארו לכם את החיים שלכם בלי קודש הקודשים,מערכת ההפעלה Windows!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    מיקרוסופט רוצים לספק לאנשים כסף,אז הם קונים כל חברה מתחרה.מותר להם בדיוק כמו ל-EA ולברוך דגים!
    שתף ב-Google+

הרשמה