תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  10.12.2006
  הודעות
  274
  שלום לכולם, שמי אורן נתן ואני זה שמסקר את עולם משחקי ההאבקות בישראל בחמש השנים האחרונות, לצערי האתרים הגדולים בהם גם האתר הזה בוחרים להתעלם מסיקור סדרת המשחקים באופן רציף(פה ושם יש כתבות),

  בכל מקרה הנה הכתבה האחרונה שפרסמתי לפני חודש, המידע עדיין רלוונטי הייתי שמח לשמוע את דעתכם על הכתבה וכמובן לענות על שאלות.

  תודה רבה ושבת שלום, הנה הכתבה:

  שוב חוזר הניגון – משחק סמקדאון חדש נחשף:

  חברת THQ חשפה בסוף השבוע האחרון את הכותר החדש בסדרת משחקי סמקדאון, המשחק ייקרא:

  "סמקדאון נגד רו 2008" והוא צפוי לצאת לחנויות בסוף שנת 2007(סביר להניח שבחודש נובמבר בדומה לשנים האחרונות), בנוסף להודעה לעיתונות שהוציאה חברת THQ, זכה אתר המשחקים המוביל IGN לראיין את אחד היוצרים של המשחק קורי לדסמה, בראיון שנראה כמו שיכפול של הראיונות מהשנים הקודמות, מבטיח לדסמה שלל שיפורים במנוע של המשחק ובמצבי המשחק.

  בדומה לשנה שעברה המשחק ימשיך לצאת גם למכונת המשחקים הפלייסטיישן 2(המכונה הכי רלוונטית לשחקן הישראלי), בנוסף למכונות הדור הבא(פלייסטיישן 3, אקס בוקס 360 ומכשיר ה- WII מבית נינטנדו), בנוסף המשחק יצא גם למכונות הניידים, הפלסטיישן הנייד של סוני(PSP) ומכשיר הנינטנדו די אס(המשחק במכשיר הדי אס של נינטנדו אמור להיות שונה משאר המשחקים).

  טרם פורסם מידע לגבי הבדלים אפשריים בין גרסת הפלייסטיישן 2 לגרסאות הדור הבא, אני אישית מקווה שכן יהיו הבדלים שינצלו את היכולות של מכונות הדור הבא שחזקות משמעותית מהפלייסטיישן 2(בעיקר הפלייסטיישן 3 והאקס בוקס 360), בשנה שעברה ההבדלים היו מנמלים(גרפיקה יותר טובה ואפשרות לחימה באזור הלחימה המיוחד בקהל ביותר קרבות), אני אישית מקווה לראות הבדלים משמעותיים כמו סוגי קרבות חדשים(סדרת ההישרדות זה דוגמא טובה), יותר דמויות על המסך(לפחות שמונה מתאבקים בו זמנית), אפשרות להורדה של תכנים ברשת ועוד.

  בראיון באתר IGN נחשפו מספר תמונות שבהן נראו המתאבקים הבאים:

  טריפל אייץ', אנדרטייקר, קיין ובובי לאשלי, בנוסף אושרה דמותו של ג'ון סינה בסרטון שהופיע במסיבת העיתונאים.

  בראיון עצמו מדבר לדסמה(מעניין למצוא לינק מהשנה שעברה לצורך השוואה...), על זה שהשנה הם יעבדו על האינטליגנציה המלאכותית של היריב(AI), בצורה כזאת שתהפוך אותו לחכם יותר, לדוגמא הוא מדבר על זה שהיריב יהיה מודע למה שמתחרש בזירה(דבר שאמור לבוא לביטוי בקרבות הזוגות), בנוסף מדבר לדסמה על אנימציות חדשות שיופיעו במשחק שאמור לגרום למשחק ל"זרום" בצורה טובה יותר, לדוגמא הוא מצביע על אנימציות חדשות בתחום של הריצה, הטיפוס לחבלים, הכניסה והיציאה מהזירה ועוד.

  הוא טוען גם שהם עובדים על שיפור הקטע שבו מבצעים תרגיל שהמתאבקים נמצאים קרוב אחד לשני ואז יש התנגשות בינהם.

  "חידוש" נוסף הוא סגנונות הלחימה, במשחק יופיעו 8 סגנונות לחימה, לכל מתאבק יהיה סגנון לחימה ראשי וסגנון לחימה משני, הנה מספר דוגמאות לסגנונות לחימה:

  מתאבק בעל יכולות הארדקור – יתרונו יהיה בקרבות בלי חוקים וכמובן שימוש בנשקים.

  מתאבק שחצן – מתאבק שירבה להתגרות ביריב ובקהל, יוכל להוריד את המומנטום של היריב.

  מתאבק בעל יכולות הכנעה – מתאבק שיהיה בעל תכונות מיוחדות בכל הנוגע לתרגילי כניעה.

  בנוסף יהיו עוד מספר סגנונות לחימה כגון:

  סגנון לחימה כוחני, סגנון לחימה אווירי, טכני ועוד.

  לכל סגנון לחימה יהיה תרגיל מיוחד, לדסמה משווה את סגנונות הלחימה למשחק המכות הפופולארי "סול קאליבר" שבו לכל מתאבק יש נשק משלו וטקטיקה משלו.

  חידוש נוסף במשחק הוא שינוי מנגנון תרגילי הכניעה, אם בשנה שעברה הציגו לנו את מנגנון השליטה החדש בעזרת המקשים האנלוגיים, השנה צפויה המהפכה להמשיך לתחום של תרגילי הכניעה, כל השליטה על תרגילי הכניעה תתבצע בעזרת המקשים האנלוגיים, לדוגמא תוכלו להפעיל יותר לחץ על האחיזה על ידי הזזה של המקש האנלוגי לאחד הצדדים, מהצד השני תהיה לשחקן שעליו מבוצע התרגיל אפשרות לצאת מהתרגיל גם היא בעזרת המקשים האנלוגיים, בהחלט יהיה מעניין לראות סרטונים של המנגנון החדש בפעולה, לדסמה מתאר את זה כמנגנון של חתול ועכבר.

  החידוש המעניין ביותר ולדעתי בהחלט יהיה מעניין לראות אותו בפעולה, זה החידוש במצב המשחק של העונה, אם בשנים האחרונות זכינו לראות את מצב המשחק של העונה לצד מצב המשחק של הג'נרל מנג'ר, השנה שני המצבים צפויים להיות משלובים יחדיו תחת השם האטרקטיבי 24/7 WWE, בניגוד לשנים הקודמות בהם לקחתם מתאבק לזכייה באליפות העולם ברסלמניה, השנה האתגר שלכם יהיה גדול יותר, האתגר שלכם יהיה להפוך את המתאבק שלכם לאגדה, לדוגמא אם תבחרו מתאבק מבוסס כמו אנדרטייקר תהליך כזה יכול לקחת חצי שנה אבל אם תבחרו מתאבק שיצרתם תהליך כזה יכול לקחת לכם שלוש שנים, בנוסף תאלצו לאמן את הדמות שלכם ולהתמודד עם פציעות במהלך העונה(בהחלט התבטאות מעניינת ששווה לעקוב אחריה).

  בדומה למציאות(ובתקווה שזה יהיה עדיף על המציאות), נראה לראשונה במשחק את ECW ולפי לדסמה החלק של ECW יהיה שווה לחלק של רו וסמקדאון(למרות שהשם של המשחק נשאר סמקדאון נגד רו), בהחלט נקווה שנראה דמויות כמו סאבו, סנדמן, ודרימר במשחק, וכמובן חביב הקהל CM PUNK.

  הנה הלינק לראיון המלא באתר IGN:

  http://ps3.ign.com/articles/776/776654p1.html


  הנה לינק לכתבה שבה מסוקרת מסיבת העיתונאים שנערכה בסוף שבוע, ובה הופיעו מספר סרטונים של המשחק(אני מניח שנזכה לראות את הסרטונים בתקופה הקרובה):

  http://ps3.ign.com/articles/777/777264p1.html

  במהלך מסיבת העיתונאים צולם סרטון שמצאתי אותו בפורומים של אתר IGN, שבו מופיעה הגרסה למכונת הדור הבא של נינטנדו ה-WII(מבטאים את השם כמו WE), למי שלא מכיר את המכונה, החידוש העיקרי שלה הוא השלט האינטראקטיבי שנותן לכם חווית משחק חדשה, לדוגמא בסרטון ניתן לראות את השחקנים(לפי האתר של הדבליו אי הם היוצרים של המשחק, לדעתי הם קצת מושפעים מעולם ההאבקות...) משחקים קרב בין ג'ון סינה לבין טריפל אייץ', ובהחלט ניתן לראות את האינטראקטיביות של השלט באה לידי ביטוי.

  הנה הלינק לסרטון:

  http://www.ifilm.com/profile/motis766/video/2838094


  לסיום מספר בונוסים, במהלך סוף השבוע נערך גם טורניר הסמקדאון השנתי בהשתתפות המתאבקים, מאז הקמתו של הטורניר לפני 4 שנים(רסלמניה 19), היה רק זוכה אחד והוא שלטון בנג'מין, השנה שלטון הודיע שהוא לא ישתתף בטורניר ולכן היה צ'אנס למתאבקים נוספים לזכות, לגמר הגיעו קרליטו ואלג'ה ברק שגם זכה בטורניר(ניתן לראות סרטונים באתר הרשמי של הדבליו אי).

  בנוסף לקראת רסלמניה הבאה עלינו לטובה, הוציאה חברת THQ סרטון שבו נלחמים וינס מקמהן נגד דולנד טראמפ במשחק סמקדאון נגד רו 2007, ניתן לראות את הסרטון בלינק הבא:

  http://media.sports.ign.com/articles/775/775735/vids_1.html  תודה רבה.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  תודה רבה על המאמר,אורן.
  ראיתי את המאמרים שלך גם פורום אחר..
  תמשיך להביא מאמרים טובים.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  הודעות
  6,372
  אחלה מאמר תודה וכל הכבוד
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  תודה על הפרילוג.
  אני מחכה לראות מי יהיו הדמויות האחרות במשחק.
  מקווה שיהיה רוסטר מעודכן ולא כמו ב-2007.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  27.12.2006
  עיר
  אתם לא אמורים לדעת
  הודעות
  382
  תודה תודה ועוד תודה על המאמר

  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  25.12.2006
  הודעות
  472
  תודה על המאמר
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  10.12.2006
  הודעות
  274
  תודה רבה לכולם, חבל שבהנהלת האתר לא נותנים חשיפה למשחקי ההאבקות.
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  עם כל הכבוד אורן אני ואתה דיברנו וביקשת תשלום בשביל הכתבה ובשביל כל כתבה שתעלה לאתר, חשוב שתציין את זה.

  ובלי קשר בקהילה יש אנשים מוכשרים מספיק וברגע שיהיה עידכון נוסף על המשחק נעלה את המידע .להנהלה אין קשר לזה וזה מתפקידנו לדאוג לכך.

  אני אישית אשמח מאוד אם תמשיך לעלות כתבות בנוגע למשחק ותהיה גם פעיל יותר בקהילה בלי לקבל תמורה כלשהי אלא מאהבה טהורה לרסלינג.


  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  10.12.2006
  הודעות
  274
  נכתב במקור על ידי y2pach
  עם כל הכבוד אורן אני ואתה דיברנו וביקשת תשלום בשביל הכתבה ובשביל כל כתבה שתעלה לאתר, חשוב שתציין את זה.

  ובלי קשר בקהילה יש אנשים מוכשרים מספיק וברגע שיהיה עידכון נוסף על המשחק נעלה את המידע .להנהלה אין קשר לזה וזה מתפקידנו לדאוג לכך.

  אני אישית אשמח מאוד אם תמשיך לעלות כתבות בנוגע למשחק ותהיה גם פעיל יותר בקהילה בלי לקבל תמורה כלשהי אלא מאהבה טהורה לרסלינג.

  תראה אין לי עניין להתנצח איתך מעל דפי הפורום, שבתי ועברתי על המכתבים אותם כתבתי להנהלת האתר, במכתבים מצויין שאני אכן רוצה תשלום תמורת כתבה שתהיה בלעדית לאתר VGAMES וכמובן הרצון שלי היה לעשות פרוייקט גדול מהעניין שזה כולל פרסום בעמוד הראשי של האתר ולא בפורום(עם כל הכבוד לפורום).

  תראה עובדתית החדשות לגבי המשחק לא הופיעו בעמוד הראשי למרות שדאגתי לשלוח למנהל האתר לינק ישיר לכתבה לפני מספר שבועות, סיקור משחקי ההאבקות באתר שלכם וגם באתרים המתחרים כמעט ולא קיים ולאתרים הללו יש את המשאבים הכספיים והקשרים כדי לסקר בצורה רחבה ומקיפה יותר מאדם פרטי.

  אני כותב כבר למעלה מחמש שנים(הכתבות שלי התחילו להתפרסם בסוף שנת 2001), ואני מדבר מניסיון שאני אומר שאיכות הסיקור ותדירותו נמוכים.

  יש לי כבוד למאמץ הרב שאתה ושאר המעריצים בפורום משקיעים ובהחלט לפני הכל חשובה האהבה האמיתית לספורט, אבל מפה ועד לוותר על זכויות המרחק גדול, הרי האתר הזה הוא לא אתר פרטי הוא אתר שמוחזק על ידי חברת פרטית למטרת רווח, ולכן אם כתבה שלי תופיע באתר כזה באופן בלעדי מין הראוי שאני אקבל תשלום עבור זה.


  בכל מקרה שיהיה שבוע טוב ותודה לכולם על התגובות.
  שתף ב-Google+

הרשמה