תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה אתם מעדיפים? הגדרות חדשות כל יום? או הגדרות נורמלים?

מדרגים
17. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • נמאס כבר... רוצים הגדרות נורמליות, שיהיה כיף!!

6 35.29%
  • Change is good, תפתיעו אותי!

9 52.94%
  • תן לירות... ממש אבל ממש לא אכפת לי!

2 11.76%
תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    בזמן האחרון, האדמינים משנים את מהירות הריצה בשרתים... לי אישית זה מאוד מציק, כי פשוט מאוד אין טעם לעשות את זה ולעצבן אנשים עם מהירות יותר מדי גבוהה (1.4-1.5) כי אז אוהבי ה-UA יחגגו... או מהירות יותר מדי נמוכה (1.1....).. צריך להשאיר את זה על 1.3 (מהירות נורמלית שמשתמשים בה בתחרויות).
    זאת דעתי האישית אז אני פותח POLL ונראה מה דעתם של שאר חברי הקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    בדיוק כמו שכתוב באפשרויות:
    "change is good"

זה פשוט יותר מגוון וכיף ככה
    games don't create psychopaths,
    they make psychopaths more creative
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    חח מה ?
    קודם כל אל תגיד אדמינים, זה רק אני, חוץ מזה שאני דיי האדמין הפעיל היחידי :E אז אני אקח אחריות גם.
    גם לא שיחקתי עדיין איתך כששיניתי משהו עד כמה שאני זוכר, וכמו שאמרתי לך כבר:
    אני משנה למהירות גדולה יותר כשילדים רוצים, שם FF כשילדים רוצים, ומבטל זמן respawn כשילדים רוצים, ומחזיר לרגיל כשאני הולך, גם אם הם רוצים להשאיר.
    ברגע שאדם אחד בילבד לא רוצה, אני ישר מחזיר, אתה, חוץ מזה שאני לא מוצא אנשים בUA עם 1.5 להיות ממש קשים יותר, עם כבר יותר נוח לי ליקפוץ מהם ולהגיע מאחורי אנשים לירות בהם ביגלל המהירות המבלבלת :פ
    אני לא אצביע בעד "כן" או "לא" מאחר וממש לא אכפת לי, אני עושה את כל הדברים האלה בישביל השחקנים והקהילה, מאחר ואין סיבה אחרת בישבילי להיות אדמין אם לא הסיבה הזאת.
    בכל מיקרה אין עוד מה להוסיף בנושא.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי HiViH
    חח מה ?
    קודם כל אל תגיד אדמינים, זה רק אני, חוץ מזה שאני דיי האדמין הפעיל היחידי :E אז אני אקח אחריות גם.
    אני משנה למהירות גדולה יותר כשילדים רוצים, שם FF כשילדים רוצים, ומבטל זמן respawn כשילדים רוצים, ומחזיר לרגיל כשאני הולך, גם אם הם רוצים להשאיר.
    ברגע שאדם אחד בילבד לא רוצה, אני ישר מחזיר, אתה, חוץ מזה שאני לא מוצא אנשים בUA עם 1.5 להיות ממש קשים יותר, עם כבר יותר נוח לי ליקפוץ מהם ולהגיע מאחורי אנשים לירות בהם ביגלל המהירות המבלבלת :פ
    אני לא אצביע בעד "כן" או "לא" מאחר וממש לא אכפת לי, אני עושה את כל הדברים האלה בישביל השחקנים והקהילה, מאחר ואין סיבה אחרת בישבילי להיות אדמין אם לא הסיבה הזאת.
    גם אני משנה את מהירות הריצה למהירות גבוהה מדי פעם, אבל משתדל לא לעשות את זה כשיש משתמשי-UA בשרת (כי אז זה פשוט לא כיף).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני נהנה להשפיל אותם :ם
    שוב, אם למי יש בעיה, אני ישר מוריד.
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לדעתי השרתים צריכים להריץ הגדרות קבועות כל הזמן פרט לטורנירים או אירועים מיוחדים. מעבר לזה כאשר נמצא אדמין וכולם (או כמעט כולם) רוצים לשנות הגדרה אז בבקשה, הרי בשביל זה יש אדמינים (מיותר לציין שכאשר אדמין עוזב הוא מן הסתם צריך להחזיר את ההגדרות למצב הרגיל).

בכל מצב אחר אם שחקן מסוים רוצה שינוי והוא היחיד שרוצה את השינוי, הוא מוזמן לחפש שרתים אחרים שמריצים את ההגדרות שהוא רוצה, ובאמת שלא חסרים כאלה.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי HiViH
    אני נהנה להשפיל אותם :ם
    שוב, אם למי יש בעיה, אני ישר מוריד.
    אני מאוד אוהב איך שאתה מתנהג כאבא ואמא של השרת, עושה כל העולה על רוחך, משפיל אנשים (?!), משנה מהיריות וכד'
    אבל כשיש צ'יטרים או אנשים עם PING גבוהה פתאום לא כ"כ אכפת לך, חבל.

לפחות אם אתם שמים על מהירות 1.5 אל תתנו קיקים לאנשים שמשתמשים יותר מדי ב-UA זה רק מראה על לוזריות מצדכם... כי בעצם אתם הזמנתם את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אני אקח את תוצאות הסקר הזה לתצומת לבי.
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    נכתב במקור על ידי HiViH
    חח מה ?
    פתחתי דיון לשאול אנשים מה דעתם על שינוי ההגדרות המסיבי שאתה עושה, אתה הגבת תגובה חכמולוגית (טיפוסית כנראה), עם כל הכבוד לך ולהיותך אדמין, בבקשה תענה לשאלת הדיון הספציפית ותסגור את העניין.
    אני לא מעביר ויכוחים מהמסנג'ר לפה, אבל אני מעדיף שאדמין יתעסק בעיקר ולא בטפל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    חבר'ה, בחייאת.
    אם רוצים להתמרמר על מישהו, אני מבקש להתמרמר עליי.
    אני מודה שאני מחלק קיקים לא תקניים ומשנה הגדרות שרת.
    עזבו את HiViH בשקט, הוא חמוד.
    XD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    לא ממש הבנתי מה האפשרויות
    מה כן ומה לא?
    מה זה אומר נורמלי? ומה זה אומר תנו לירות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נורמלי = תשאירו הגדרות קבועות בד"כ, תשתדלו לא לשנות אותן כל הזמן ולא להחזיר חזרה.
    change is good = תחליפו. זה כיף ומאתגר יותר.
    תנו לירות = לא אכפת לי מה ההגדרות ואם הן קבועות או לא, אני שמח כל עוד אני מחובר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    הייתי רוצה לדעת למה הורידו את SP?היה דווקא כיף מאוד עם איתם,אז מה שקוראים לך SP NOOBYY
    ודבר הכי עיקרי שרציתי לדבר עליו הוא האם יש מפות חדשות שיצאו למשחק?כי העניין הוא שזה כבר
    די נמאס לשבת על אותם המפות,בא לי בטרוף מפות חדשות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אפשר לשים מפות חדשות או.. שמילס הציע לילמוד איך ליבנות מפות, ואז פשוט לשים על השרת ולאנשים לוקח איזה חצי דקה להוריד מפה..
    מפות חדשות רישמיות אבל אין.
    וSP יענו SUPER WEAPON ? אם כן תודה שהורידו את זה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני מה זה יכול לראות מפת קונטרול בדיזנגוף סנטר... שיואו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    XD
    אני אצטרך הרבה תמונות של זה והרבה נסיון עם התוכנה ליצירת מפות כדי ליצור מפה של דיזינגוף סנטר. אני אחכה עד שמישהו אחר יעשה את המפה הזאת
    SW היה נחמד בהתחלה, אבל בשלב כלשהו זה כבר נמאס למות בגלל שכל נוב שני לוקח אותם. זה מעצבן גם בלי SW, כשכל נוב לוקח חודרן ומצליח להרוג אותי, אז עם SW...
    אין מפות רשמיות חדשות. ב-Coop Warfare יש מפות חדשות ואפשר להוריד מפות חדשות שאנשים אחרים עשו, מאתרים שנותנים כאלה סוגי הורדות.
    שתף ב-Google+

הרשמה