היום יצא לדרך הפיינל פור של היורוליג, כשהאלופה צסק"א תפגוש את הספרדים שהגיעו בפעם הראשונה למעמד. במשחק השני תפגוש פנאתינייקוס את טאו. אוברדוביץ': "אנחנו מכירים אחת את השניה.

אוניקאחה מלאגה, בהופעת הבכורה שלה בפיינל פור של היורוליג, תצטרך לעבוד קשה מאוד כדי להגיע לגמר, כשתפגוש את אלופת אירופה צסק"א מוסקבה. שתי הקבוצות הגיעו אחרי ניצחונות 1:2 בסדרות רבע הגמר. מלאגה גברה בדרבי ספרדי על ברצלונה, צסק"א על מכבי תל אביב.

"אני לא חושב שהם (מלאגה) באים כאנדרדוג, בגלל הדרך שבה הם שיחקו בטופ 16 ובפלייאוף", אמר מאמן צסק"א, אטורה מסינה לקראת המשחק. "הם נאבקים לשמור על אליפות ספרד ואני יודע שיש להם את היכולת לעשות לנו צרות. אנחנו צריכים להבין מה לעשות להם ומה לא לתת להם לעשות לנו. רוב הלחץ יהיה עלינו כי כולם מצפים שננצח".
מאמן מלאגה, סרג'יו סקריולו, דיבר על מערכת היחסים שלו עם עמיתו האיטלקי. "זה קצת מוזר כי אנחנו חברים כבר 25 שנה, אבל ברגע שנהיה על המגרש נהיה יריבים. אצטרך לשים את זה בצד". על המשחק הוא הוסיף: "אסור לנו לעלות כאילו עשינו את שלנו בזה שהגענו לפה. אנחנו לא מסוג הקבוצות שיכולות לחשוב שסביר להניח שבשנה הבאה שוב נהיה בפיינל פור".

בעוד במשחק הראשון יש פייבוריטית ברורה, המשחק השני, בין פנאתינייקוס לטאו ויטוריה, שקול הרבה יותר, כשכמובן העובדה שהמשחקים נערכים באתונה, נותנת לפאו יתרון. טאו הגיעה אחרי 0:2 חלק על אולימפיאקוס של פיני גרשון, פאו ניצחה בשני משחקים את דינמו מוסקבה. "הקבוצות מכירות אחת את השניה טוב מאוד", אמר מאמן פנאתינייקוס זליקו אוברדוביץ', "הכל תלוי ביכולות השחקנים, המוטיבציה שלהם והריכוז באותו משחק. יש שחקנים איכותיים בשני הצדדים. לטאו יש כשרון בכל מקום וכך גם אצלי".

גם מאמן טאו, בוזידאר מליקוביץ', לא חושש משפנים: "אני מכיר את הסגנון שלהם, את דרך המשחק ואת הסטייל של זליקו. הוא בונה קבוצות טובות מאוד וכבר שנים שפנאתינייקוס מגיעה לפיינל פור. יש לי הרבה כבוד לקבוצה הזאת, אבל אם יש בך פחד אתה לא יכול לנצח אף אחת".