תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    גזע הריימנים

+4 זריזות -2 כוח -2 חוסן
    גודל בינוני.
    דאיה לגובה של 9מ' +1.5 לשתי דרגות דמות (מקסימיום +9)
    +2 ללחשי מגע מטווח רחוק
    +1 דרג"ש
    +4 לזיהוי חיפוש והאזנה
    +2 לבדיקות השרדות
    +2 הסתתרות ותנועה שקטה ביער -2 באזורים שונים

מעבר לזה אין לי ממש רעיונות ואני חייב לטוס אז אולי יבוא עדכון בהמשך

עדכון:
    הריימנים הם גזע שגר בלב יערות עתיקים הם שומרים ומגינים על היער.
    מעט מאוד ידוע לגזעים אחרים על הריימנים (קצת דומה להוביטים של שר הטבעות) קצת משום שאף אחד לא מנסה ליצור איתם קשר אבל בעיק מכיוון שהם לא יצרו קשר ונשכחו מדעת האחרים.
    אה, אני חושב שחסר לנו תיאור הגזע, לא? כלומר, מי הם? מה הם? למה הם זוכים לתוספים ומחסרים האלו? למה הם יכולים לדאות? וכו'?
    בתשובה לשאלות אלו אני אמשיך מכאן.
    תיאור הגזע: הריימנים הם גזע נמוך קומה יחסית ליצור בגודל בינוני. הם חסרי שיערות, בעלי אוזניים ארוכות, עיניים גדולות ולב רחב. הם ידועיים (או לא כל כך ידועיים) בטוב ליבם, נדיבות ושמחת החיים שלהם. הרימניים הם יצרוים קסומים וחלקי גופם אינם מחוברים זה לזה כך שקשה יותר לפגוע בהם ולהם קל יותר להמלט דרך מעברים צרים. צבעו גופם הוא ירקרק כהה כך שקשה מאוד לראות אותם אם הם מסתתרים בצללים ביער
    הסברים לתוספים: +4 זרז- כל התבססותם של הריימנים הוא מעקב ביערות אחרי פולשים הפתעתם וחיסום מרחוק (בהיותם על העצים).
    -2 חסן - הריימנים אינם נפגעים הרבה הם בעיקר חיים שקט ובשלווה וגם בעיתות קשות הם בעיקר תוקפים ממקומות בטוחים.
    -2 כוח בדומה לסיבות של החוסן
    +1 דרג"ש - גופם של הרימניים לא עמיד כך שהם מקבלים -1 שריון טבעי אך בזכות שהחלקים שלהם מפוזרים הם מקבלים +2 דרג"ש חמיקה שלא יורדת גם שהריימן נטוע במקום. כך שבסה"כ יוצא שהם מקבלים +1 דרגש.
    דאייה: ההסבר לדאייה הוא פשוט מאוד. חלק מהרעיון של יכולת הדאייה הוא להימנע מנפילות (בערך אחת מעשרים יוצא 1 טבעי לא? ) או אפילו כחלק מטקטיקת קרב. דאיית הריימנים היא קסומה ולכן אין הם זקוקים לידייהם לדאייה כך שהם יכולים לתקוף תוך כדי דאייה אם הדבר נחוץ ללא מחסרים.
    מקווה שזה מספיק לבנתיים כי שוב נגמרו לי ברעיונות לבנתיים. מקווה שגם תקנתי את הרושם שעשיתי מפאת מיעו הזמן שעמד לירשותי. מקווה (פעם שלישית) שתוכלי לעזור לי לפתח את הגזע.
    לקוות משמע אני קיים. להפסיק לקוות משמע אני תפוח.
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אה, אני חושב שחסר לנו תיאור הגזע, לא? כלומר, מי הם? מה הם? למה הם זוכים לתוספים ומחסרים האלו? למה הם יכולים לדאות? וכו'?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    זה הכל בגללכם!
    נותנים מו"ד לילדים קטנים ומשחיתים אותם!
    גזע מבחינתם מספיק להם קראנץ'!
    זה ממש מזעזע...

למרות שיש מצב שהוא מתכוון לריימן ממשחק המחשב..(הבנתי את זה מהעובדה שגפיו פרודים משאר גופו).....

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אז הערה לכל מי שמתייחס אי פעם למשחק מחשב/קונסולה/סרט/ספר/חלום שהיה לו -
    לא כולם יודעים על מה אתם מדברים. תסבירו את עצמכם!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הוא מתכוון לריימן מהמשחק מחשב, הבנתי את זה על ההתחלה,

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    כן, גם אני די הבנתי את זה. לדעתי, די טיפשי לעשות מזה גזע: עשה מזה לחש, שמאפשר לך להפעיל את הגפיים גם כשהם במרחק מסויים ממך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לא משנה אותי מהו הריימן הזה, אני דווקא שמתי לב להודעה של טדה.
    ךדעתי הוא צודק מאוד, בזמן האחרון אני ניתקל ביותר יותר ילדים קטנים שקנו ספרי מו"ד ועכשיו חושבים שהמשחק הוא רק נתונים ואוסף של גלגולי קוביות ושהפלאף בספרים הוא סתאם כדי לתפוס מקום (אני באמת שמעתי מישהו שמתלונן על זה!).
    בשבוע שעבר היה לי מקרה עוד יותר מפחיד- כשהסתובבתי בפריק שמעתי זוג ילדים משחקים סתאם נשגבים, כשהתקרבתי שמעתי ילד אומר "אני מרביץ לאביסאל שלידי ואז מרביץ גם לסדריאל שמנסה לתקוף אותי" והמנחה אמר לו שהוא מקבל תעלול שלוש בהתלהבות ילדותית, המקרה הזה רדף אותי כל השבוע!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    עיר
    צורן
    וולאה אתה צודק רק למה זה אמור לירדוף גם אות?!?!!?!?!?!??!?!?!!?!?!?!!?!?!???!!?!?!?!?!?!!? !?!?!? זה באמת אמיתי כי זה מזויע........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    מבינים אותך גם בלי שסימני קריאה יתפסו חצי מההודעה שלך, אתה יודע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ברור שמבינים אותו בלי שסימני הקריאה תופסים חצי מההודעה, אבל אם היית שם לב היית רואה שהוא שם רווח בין הסימני קריאה, מכאן כל בור צריך להבין שהוא הרבה יותר זועם מסימן קריאה אחד! !
    שתף ב-Google+

לא, לא הבנתם אותי נכון הייתי חייב לזוז באמצע שכתבתי ולא אני לא עוד ילד קטן שהכל בשבילו זה קראנץ'.
    הבטחתי להביא עדכון ואני גם עומד בהבטחות שלי אם תקראו דברים עד הסוף אולי תבינו יותר כי התגובות שלכם הם של ילדים קטנים.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    "הם גזע קטן קומה יחסית ליצורים בינוניים"\
    אז הם יצורים קטנים,לא?(או סיווג הגודל שמתחת לבינוני),או שפשוט רצית שיהיה להם תוספים ומחסרים של יצורים בינוניים?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    מצפה הושעיה
    לא , זה לא אומר שהם קטנים,
    כמו שגמדים הם בינוניים אך נמוכים, כך גם הריימנים.
    זה פשוט אומר שהם יותר קטנים מבן-אדם רגיל, אבל לא מספיק נמוכים כדי להחשב בגודל "קטן"
    מה?! אורק זה עם c? אופס...
    May The ORS Be With You
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בגלל זה סימן השאלה,...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי ors
    "הם גזע קטן קומה יחסית ליצורים בינוניים"\
    אז הם יצורים קטנים,לא?(או סיווג הגודל שמתחת לבינוני),או שפשוט רצית שיהיה להם תוספים ומחסרים של יצורים בינוניים?
    התכוונתי בדיוק למה ש ors כתב מעלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל השאלות המתבקשות שיעזרו לנו לעזור לך.
    בשביל מה בנית אותם, האם יש להם תפקיד מסוים במשחק שלך?
    האם הם אמורים להיות חברים, אויבים, סתם חבורה מבוהלת של יצורים קטנים ומסכנים?
    האם אתה חושב על דב"ש מסוים שאתה כותב עליהם?

שנית אני רוצה להעיר על הפלאפ שלא נראה לי הגיוני בכמה מקומות, לדוגמא כתבת שהם שומרים ומגנים על היער ואז עזבת את הנושא ואני לא הבנתימה החשיבות של השמירה על היערותאצל הגזע הזה. שנית ההסבר על הדאייה לא נראה לי הגיוני, כמה גדולות אוזניים יכולות כבר להיות? הן חייבות לתפוס הרבה רוח בשביל זה, אם כבר עשיתה אותם יצורים קסומים בגלל חלקי הגוף תן גם את הדאייה כמאפיין קסום. דבר נוסף הוא תיאור שמחת החיים, הנדיבות וטוב ליבם של הריימנים ואז להגיד שכל התבססותם של הריימנים הוא מעקב ביערות אחרי פולשים הפתעתם וחיסום מרחוק (בהיותם על העצים).לי קצת קשה לראות למה הם צריכים את ההסתתרות הזאת אם הם כל כך נדיבים וטובי לב לי התכונות הללו לרוב באות יד ביד עם תמימות מסויימת.
    לסיכום לדעתי עדיף שתרשום יום ממוצא של ריימן וזה יסביר הרבה דברים ולא יסבך אותי.

בנוגע לקראנץ' הייתימעלה את תוסף השמיעה ל4+ והופך את תוסף השריון הטבעי לתוסף חמיקה.

דבר אחרון שחסר לי הוא גורם המגניבות, כן, הכנסת את חלקי הגוף המפורקים ואת הדאייה אבל לא נתת יכולות מאגניבות איתם, יכול להיות שבעזרת אימון אפשר לשלוח את חלקי גופך רחוק יותר? אולי להקיף ולכלוא אדם בתוכך (כשכל חלקי הגוף שלך תופסים אותו), אם חלק גוף נהרג מה קורה? איך עובר חמצן ודם לכל האיברים? אולי לכל חלק גוף יש מערכת עצמאית דבר שהופך אותם לגדולים יותר?

טוב חייב ללכתללמוד למתכונת במת' מחר אולי אני אמשיך את הביקורתעל דברים פחותקונקרטיים מחר.

אור, הרבה רעיונות מעט זמן
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

בנוגע לשאלות של thog:
    קודם כל לא כתבתי אותם להרפתקאה שלי כרגע אלא סתם פתאום עלה בי הרעיון כך שכרגע אין לי ממש תפקיד הפרפתקאה שלי. אולי יהיה בהמשך אבל אני מתכנן ליותר ממפגש שניים קדימה.

בנוגע לקשר שמחת החיים, הנדיבות וטוב ליבם של הריימנים ולשמירת היערות העניין הוא פשוט. קודם כל לא כל הריימנים שומרים כל הזמן על היערות. ז'תאומרת שריימן ממוצע (סתם בחור שלא מפקד צבאי) יצא עם עוד כמה ריימנים (4-8 נגיד) שייצאו לפיטרול באיזור מסוים של היער, ישמידו יצורים מרושעים שמנסים לחדור ליער ויחזרו הבייתה לחיים שקטים נינוחים ושמחים למשך שאר היום.
    העניין של האוזניים הוא קשור למשחק ריימן אבל אני חושב שאני מקבל את דעתך ועניין הרחיפה אולי אפילו יהפוך לקטע קסום

בנוגע ל:
    הייתימעלה את תוסף השמיעה ל4+ והופך את תוסף השריון הטבעי לתוסף חמיקה.
    אני חושב שאני מסכים איתך ואני כבר מעדכן בדף הראשון

גורם המגניבות אני חושב שהוא overpower לתת אותו כתכונות גזע רגילות מה שאפשר לעשות זה לתת לריימנים דרגות גזע ככה שדברים שכאלו הם יקבלו רק תמורת דרגות.

ואחרון חביב לבנתיים זה עניין ההיגיון הביולוגי. אני מצטער אבל אני לא מסכים איתך. לדעתי חלק מהרעיון בליהיות יצור קסום הוא שאתה לא תמיד צריך להתייחס לחוקי המדע שכובלים אותנו בעולם זה.

מקווה שלא עניתי על מה שרצית
    נודלר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    נכתב במקור על ידי טרול פורומים
    ואחרון חביב לבנתיים זה עניין ההיגיון הביולוגי. אני מצטער אבל אני לא מסכים איתך. לדעתי חלק מהרעיון בליהיות יצור קסום הוא שאתה לא תמיד צריך להתייחס לחוקי המדע שכובלים אותנו בעולם זה.
    לא התכוונתי להגיון ביולוגי בעולם שלנו אלא הגיון פנים משחקי, לדעתי האישית (אולי לא מסיכימים איתי) אי אפשר להסביר דברים במשפט "זה קסם אז ככה זה" הקסם פועל לפי ההגיון של העולם ואת זה צריך להסביר וגם כן עד איזה גבולות הקסם בעולם שלך מאפשר להם לפתח את הכוחות המולדים שלהם.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי thog
    איך עובר חמצן ודם לכל האיברים?
    אולי הם בכלל לא נושמים? ואולי אין להם דם?(כך שזה אומר שהם לא צריכים לאכול ולשתות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אולי טלפורטציה תוך גופית,ואז אפשר לפתוח יד של ריימן ולמצוא את שאר חלקי הגוף,או להתעלל באחד ולשים בכל מני אזורים שרוצים שיהיו נגישים...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הרשמה