תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    אחרי שראיתי את הסרט הזה , זה עם הזקנים שנזכרים בזמן שבו היו חלק מהפלמ"ח , שהיקמו את הארץ , ועכשיו הם הבינו שהם עומדים למות , להתפגר אחד אחד , ולהעלם - למרות העבר המפואר שלהם והמורשת , החלטתי להיפרד ממנה.

כי זין שאני אבזבז את החיים שלי עם מישהי שאני לא אוהב.

אז עזבתי אותה. בספסלים , ליד שני חברים שבאו איתנו לסרט. היא העמידה פנים שלא אכפת לה , הגיע הביתה ובכתה. מאז לא דיברתי איתה.

הגעתי הביתה אחרי הפרדה , עייף , קצת שיכור מההשפעה של "לעשות משהו" במקום לשבת על התחת , והתקשרתי מיד לבחורה שפגשתי לפני איזה חודש. התחלנו לדבר והתברר שהיא מטומטמת.
    מטומטמת זה לא מילה. מסוג הבנות האלה שאם אתה תציע להן סוכריה שלא נגמרת , הן יחשבו שאתה מתכוון לסוכריה אמיתית. מסוג הבנות ששמות אייקונים במקום מילים במסנג'ר , ככה שכל הדף המזויי נראה כמו חידון בציורים. אתה יודע , מסוג הבנות שכשאתה קורא להן מטומטמת בפנים , יצחקו.

החלטתי שלא. אני לא אעשה את מה שהייתי עושה בדרך כלל ,כי אז אני שוב אתקע עם מישהי שאני לא רוצה. אפילו שבסוף שכבנו , אבל זה לא קשור , כי אני הייתי שיכור והיא הייתה שרמוטה.

ברור שכל הזמן הזה , נעמה כרסמה לי בקצה התודעה.
    נעמה , השלמות הזאת , זאת שניסיתי להשיג ולא הצלחתי כי היה לה חבר או משהו כזה.
    כי חברות שלה כונפות קנאיות.
    כי הרצפה עקומה והשמש הייתה לי בעיינים ,או כל תירוץ אחר. בסופו של דבר , היא לא רצתה.
    לא רצתה , אתה מבין?! לא רצתה אותי.
    ועכשיו , אני מבין שהדרך היחידה שבה אני יכול להיות מאושר , זה להיות עם מישהי שלא רצתה אותי כנראה , ואני מפחד לממש את החופש המזוין שיצרתי לעצמי.

לפחות אז הייתה לי מישהי להעמיד פנים שאני אוהב.

------------
    זה לא הסגנון הרגיל שלי , יותר השתפכות ספרותית. סלחו לי על זה שאני בכיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    זה פשוט ו(אני לא יודע איך לתרגם את Down to earth)עממי? ועם זאת שנון בדיוק במידה הנכונה. במילה אחת- נהניתי. תמשיך לכתוב.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הרשמה