תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מצלמת ה-PSP תהגר לאירופה ב-16 לחודש

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שקראתי את כותרת החדשה חשבתי שזה כמו המצלמת אייטוי בפליישטישן 2....לול...תחשבו על זה...גיימר הולך מכות באוויר עם פיאספי בייד בתוך אוטובוס...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    רעננה
    מוצר לא רע בכלל. האיכות סבירה, תספק לצרכים בסיסיים. בנוגע למקום, כשהיה לי 600 מגה פנוי בכרטיס יכולתי לצלם כמעט 20 דקות של וידאו, תעשו את שאר החישוב. בנוסף זה תלוי באיכות התמונה והרזולוציה, שגם ניתנות לבחירה. המצלמה ממש קטנה (נכנס בקלות לכיס, ואפילו לכיס הקטן והלא ברור של הג'ינס) ובאה עם קייס קטן וחביב. הבעיה היחידה שלי היא שהתוכנה (ה-UMD שמקבלים, ממש כמו משחק) היא ביפנית, But oh well, ככה זה כשלא יכולים לחכות. אם כי יש מדריכים המתרגמים את התוכנה. בנוסף חשוב לציין כי התוכנה היא לעריכה ואפקטים מפורטים, אבל כל PSP מגרסה 3 ומעלה יכול לצלם גם בלי התוכנה, בכל האיכויות, וידאו או תמונה, עם אפקטים בססיים (שחור לבן, תמונה מעוותת וכדומה).
    מומלץ ביותר, במיוחד בגלל המחיר הזול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    מת לקנות, אבל זה קצת יקר בשביל 1.3 מגה פיקסל.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Dragy
    מוצר לא רע בכלל. האיכות סבירה, תספק לצרכים בסיסיים. בנוגע למקום, כשהיה לי 600 מגה פנוי בכרטיס יכולתי לצלם כמעט 20 דקות של וידאו, תעשו את שאר החישוב. בנוסף זה תלוי באיכות התמונה והרזולוציה, שגם ניתנות לבחירה. המצלמה ממש קטנה (נכנס בקלות לכיס, ואפילו לכיס הקטן והלא ברור של הג'ינס) ובאה עם קייס קטן וחביב. הבעיה היחידה שלי היא שהתוכנה (ה-UMD שמקבלים, ממש כמו משחק) היא ביפנית, But oh well, ככה זה כשלא יכולים לחכות. אם כי יש מדריכים המתרגמים את התוכנה. בנוסף חשוב לציין כי התוכנה היא לעריכה ואפקטים מפורטים, אבל כל PSP מגרסה 3 ומעלה יכול לצלם גם בלי התוכנה, בכל האיכויות, וידאו או תמונה, עם אפקטים בססיים (שחור לבן, תמונה מעוותת וכדומה).
    מומלץ ביותר, במיוחד בגלל המחיר הזול.
    יש לי בעיה קטנה.........
    קניתי PS3, ואני לא יכול לקנות עכשיו PSP בלי למשכן את הבית.............
    אז גם אם המצלמה זולה...........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    היא לא כזאת זולה, 400 שקל לא הולכים ברגל.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הרשמה