תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    כנראה שאני בכל זאת ילך על מייקרוסופט בגלל הגראפיקה, כי אני גיימר כבד..בכל מקרה, אפשר סיקור קטן?

ומה זה טבעת המוות? ומה שזה לא יהיה זה באמת קיים?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי לא סובל את סוני
    כנראה שאני בכל זאת ילך על מייקרוסופט בגלל הגראפיקה, כי אני גיימר כבד..בכל מקרה, אפשר סיקור קטן?

ומה זה טבעת המוות? ומה שזה לא יהיה זה באמת קיים?
    "לא סובל את סוני" (יו איזה שם נוראי), זה שלווי יש סטיגמה של משחקים של גיימרים קלים זה לא אומר שהוא כזה, אבל עזוב, אני רואה שאתה בחור שעושה שיקולים של 2 שניות אז אני מניח שאתה תשנה את דעתך עוד 20 פעמים.

בכל מקרה, טבעת המוות של ה-360 זה מצב בו המכשיר מתחמם יותר מדי ואז פשוט נהרס. כיום הבעיה הזאת היא הרבה פחות נפוצה בגלל השתכללות הטכנולוגיות השונות של הרכיבים המרכיבים את המכשיר (בעיקר המעבד), אך הבעיה עדיין קיימת בפוטנציה אם שמים את המכשיר במקום סגור וחורשים עליו יתר על המידה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    "לא סובל את סוני" (יו איזה שם נוראי), זה שלווי יש סטיגמה של משחקים של גיימרים קלים זה לא אומר שהוא כזה, אבל עזוב, אני רואה שאתה בחור שעושה שיקולים של 2 שניות אז אני מניח שאתה תשנה את דעתך עוד 20 פעמים.

בכל מקרה, טבעת המוות של ה-360 זה מצב בו המכשיר מתחמם יותר מדי ואז פשוט נהרס. כיום הבעיה הזאת היא הרבה פחות נפוצה בגלל השתכללות הטכנולוגיות השונות של הרכיבים המרכיבים את המכשיר (בעיקר המעבד), אך הבעיה עדיין קיימת בפוטנציה אם שמים את המכשיר במקום סגור וחורשים עליו יתר על המידה.
    אממ, לא ממש עושה שיקולים קלים, יש לי היסטוריה לא נעימה אם סוני..עזוב..

בכל מקרה- פשוט לפי מה שקראתי והבנתי ממך ומהפורום של הווי, אז זה בעיקר משחקים קלילים, אני לדוגמא, אוהב פיפא ופרו אבולושין, משחקי פעולה וכו', לפי מה שהבנתי זה לא ממש אפשרי.

"חורשים עליו יתר על המידה"= זמן?:un1:

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אממ, לא ממש עושה שיקולים קלים, יש לי היסטוריה לא נעימה אם סוני..עזוב..

בכל מקרה- פשוט לפי מה שקראתי והבנתי ממך ומהפורום של הווי, אז זה בעיקר משחקים קלילים, אני לדוגמא, אוהב פיפא ופרו אבולושין, משחקי פעולה וכו', לפי מה שהבנתי זה לא ממש אפשרי.

"חורשים עליו יתר על המידה"= זמן?:un1:
    התכוונתי לזה שאתה משחק במכשיר רצוף במשך שעות על גבי שעות על גבי שעות, ולא נותן לא לנוח כלל. כמובן שאם הוא במקום מאוורר, והטמפ' בחוץ לא חמה (מה שהיא כנראה כן תהיה בחודשים הקרובים), אז אין ממה לחשוש, אפילו אם תחרוש עליו.

דא"ג, אם תקרא את מרבית ההודעות של הנינטנדופילים (עדי, רונן וכו'), אז תבין (או לפחות תוכל להסיק) שלא חסרים משחקים "קשים" לווי.

נב. קראתי היום כתבה ב-IGN שפשוט עיצבנה אותי לגמרי, שלפיה RE:UC היה צריך להיות כמו RE4(זה לא מה שעיצבן אותי, אני דווקא מעדיף אותו בגרסה הנוכחית שלו), וכי השיקולים של קפקום היו ש-"השחקנים של הווי מעדיפים משחקים קלילים יותר וזורמים, מאשר משחקים קשים, ולכן החלטנו לעשות משחק קל ומהנה, יאי!".
    לא יודע מה איתכם, אבל אני חושב שכזאת תגובה מחברה שמייצרת משחקים זה כמו לתת שתי סטירות לפרצוף לקהל המעריצים של המשחק שבנו על המשחק החדש. או כפי שאמרו בפורומים של IGN "רוב הסיכויים שאנשים שלא שיחקו ב-RE מעולם גם לא התקרבו למשחק הזה, אלא אם כן הם לא casual gamers, אז למה אתם עושים כזה דבר?".
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    התכוונתי לזה שאתה משחק במכשיר רצוף במשך שעות על גבי שעות על גבי שעות, ולא נותן לא לנוח כלל. כמובן שאם הוא במקום מאוורר, והטמפ' בחוץ לא חמה (מה שהיא כנראה כן תהיה בחודשים הקרובים), אז אין ממה לחשוש, אפילו אם תחרוש עליו.

דא"ג, אם תקרא את מרבית ההודעות של הנינטנדופילים (עדי, רונן וכו'), אז תבין (או לפחות תוכל להסיק) שלא חסרים משחקים "קשים" לווי.
    אממ, תגיד, יש לך ווי? אתה יכול אולי לצלם משחק(בזמן שאתה משחק)? בכל מקרה תודה, אממ, יש לך גם ה-360?

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    לפי המשחקים שאמרת, לך בלב שלם על ה-360. ואומר את זה אחד שממש מרוצה מה-360 שלו.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    לפי המשחקים שאמרת, לך בלב שלם על ה-360. ואומר את זה אחד שממש מרוצה מה-360 שלו.
    אני מסכים, למרות שאני עדיין נאבק להכרה בווי!.

נב. הבאתי לך סרטון בת'רד בפורום של נינטנדו, ומתוך ניסיון התנועות שם ממש לא מוגזמות, ובחלק מהמקרים אפילו ההפך ממוגזמות (טוב אולי רק בבאולינג ובאיגרוף) .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי F.P

נב. הבאתי לך סרטון בת'רד בפורום של נינטנדו, ומתוך ניסיון התנועות שם ממש לא מוגזמות, ובחלק מהמקרים אפילו ההפך ממוגזמות (טוב אולי רק בבאולינג ובאיגרוף) .
    תודה רבה לך, עוד שבועיים שולשה!!:smiling: בכל מקרה, אני ממשיך לבקש מכם להגיב לדיון הזה..

נ.ב.
    מישהוא פה היה ב-וירטואל פארק בחיפה? אני הולך לשם בשבת, אני ישחק ב-360 וב-3..

למי שלא יודע, זה מקום אם כל הקונסולות חוץ מהווי.. ויש ארכיון משחקים שלם

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי F.P

זה באמת ככה? זאת אומרת, קראתי על הווי, אבל אתם אמרתם שהמשחקים(כולל זה!) לא מנצלים את השלט.. בכל מקרה, זה המשחק היחיד שהשלט מגיע לניצול שכזה?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    זה באמת ככה? זאת אומרת, קראתי על הווי, אבל אתם אמרתם שהמשחקים(כולל זה!) לא מנצלים את השלט.. בכל מקרה, זה המשחק היחיד שהשלט מגיע לניצול שכזה?
    יש עוד כמה משחקים שמנצלים את השלט, אבל לא במלואו. כלומר אפשר להגיד שבוואריו הם ניצלו את השלט במלואו, אך מאחר והוא משחק של מיקרו משחקים אני לא קורה לזה ניצול מלא של השלט.

בכל מקרה, כשאמרתי שלא מנצלים את השלט במלואו, התכוונתי לזה, שלמרות שאתה צריך לעשות את התנועה בשלמותה, השלט לא קולט את כל הפונ' שאפשר בשביל שזה יהיה העתק מושלם וריאלסטי ב-100%. כלומר הוא קולט את התנועה, ואכן מגיב לפי עוצמת המכה, אבל הוא לא קולט את זוית המכה, והעוצמה היא מוגבלת משני הצדדים (כלומר יש מינ' לעוצמת מכה, ויש מקס' לעוצמת מכה, שאחריה זה לא ישנה כמה חזק תכה).

מה שאני אומר, זה שהמשחק לא מנצל את השלט במלואו, אבל הוא עדיין מנצל אותו בצורה מספקת בשביל להעביר חוויה ריאלסטית יותר משאר המשחקים בשוק (מחוץ לקונסולת הווי).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עפ"י מה שקראתי עד עכשיו - אתה בול הבחור ש360 מתאימה לו (גראפיקה טובה ומשחקים שרצים עליה הכי טוב - ומוציאים לה את המשחקים האלה)

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    לתיקון טבעת המוות נא ליצור קשר 0547258167
    רועי ICQ 348736764
    מייל [email protected] 750 שקל

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה לעשות, אשמתה של נינטנדו.
    הם מכוונים לשוק הקז'ואלי כל כך חזק שהם שכחו לגמרי אותנו, הגיימרים הארד קור שקנו את כל הקונסולות שלהם במשך השנים.
    כנ"ל על שימוש בשלט. למה שחברות צד שלישי יתאמצו לנצל את השלט כמו שצריך שנינטנדו בנתיים מביאה משחקים שתנועות פשוט מחליפות בהם כפתורים?

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    הדיון כ"כ מיותר, אנחנו נגיד לך Xbox360 ובפורום נינטנדו יגידו Wii.
    זה עוד אחד מהדיונים המבוזבזים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    לפי מה שהבנתי הוא החליט כבר על 360.

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    אפשר לעשות דיון ראשי עם החסרונות וההיתרונות של הבוקס וכך אף אחד לא ישאל כל פעם מחדש.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    אממ, לא יודע- תראה, אני בכל זאת מעדיף לשמוע דעה של אנשים, זה הרבה יותר טוב מדיון דביק..

הרשמה