תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 146
    הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    היי, אני חדש- ורציתי להיכנס לפורום, בעוד כ-שבועיים אני יקבל את הווי שלי, כנראה..

אבל לפני החלטה סופית רציתי סיקור קצר על הכול..

מאנשים שמבינים, ועוד משהו! מאיפה אפשר לקנות את הווי? והאם השלט עד כדי כך מתקדם?

אפשר סיקור קטן על השלט והמשחקים?

ואני אוהב משחקי ספורט, אבל אני חורש- זה יספק אותי?

תודה מראש! מקווה שאני ישתלב כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי לא סובל את סוני
    היי, אני חדש- ורציתי להיכנס לפורום, בעוד כ-שבועיים אני יקבל את הווי שלי, כנראה..

מצטער שבמקום לענות על השאלות שלך אני שואל עוד שאלות, אבל למה אתה חושב שעוד שבועיים תשיג ווי אם אתה לא יודע מאיפה אפשר להשיג? כי זה הולך להיות היום הולדת שלך או משהו כזה?.

בכל מקרה, תנסה ב-VGS
    או אולי במדיה גיים.

בכל מקרה, ברוכים הבאים. הא כן, והשלט אכן מהפכני, אבל בינתיים רק נוצר משחק אחד שמנצל אותו בצורה באמת מספקת מבחינת ניצול שלט (אבל ישנם משחקים מהפכנים שלא מנצלים אפילו טיפה מהפוטנציאל שלו, כמו ווי ספורטס לדוגמה), וזהו וואריו (שגם הוא לא מנצל את מלוא הפוטנציאל, אבל מתקרב לזה יותר מכולם).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007

אממ..יש אתר(ישראלי)..אבל אני מעדיף לקנות מחנות שאני ממש רואה את ה-Wii, אני בדילמה בין שלושת הקונסולות, כי לדוגמא, שמעתי שאם משחקים טניס ב-Wii אז ממש חובטים, בעיקר בגלל זה הווי הוא ברשימה ואני לא מחליט בין הסוני(אאוץ'!) לבין מייקרוסופט(לפי מה שהבנתי אין כמעט משחקים בארץ)..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אממ..יש אתר(ישראלי)..אבל אני מעדיף לקנות מחנות שאני ממש רואה את ה-Wii, אני בדילמה בין שלושת הקונסולות, כי לדוגמא, שמעתי שאם משחקים טניס ב-Wii אז ממש חובטים, בעיקר בגלל זה הווי הוא ברשימה ואני לא מחליט בין הסוני(אאוץ'!) לבין מייקרוסופט(לפי מה שהבנתי אין כמעט משחקים בארץ)..
    אכן זה כך, אך המשחק שאתה מקבל עם המכשיר הוא המשחק ספורט היחיד שיש לווי (פרט למשחק פוטבול, כמה משחקי מרוצים ושני משחקי גולף. אבל בתור ישראלי אני לא חושב עליהם כמשחקי ספורט) שיהיה בתקופה הקרובה שממש מנצל את השלט.

אבל מצד שני בסוף החודש (עוד שלושה שבועות) יוצא משחק כדורגל מטורף לווי עם מריו שנקרא Mario strikers charged שלפי דעתי יספק לך את הסחורה לתקופה ארוכה מאחר והוא תומך באינטרנט. אבל מצד שני הוא לא ממש מנצל את השלט (פרט לאיזה קטע קטן במשחק), אז ככה שהוא לא ממש ייצוגי.

לא יודע מה להגיד, אם אתה בעיקר אוהב משחקי ספורט, אז בינתיים אין לך יותר מדי לחפש בווי, או בסוני, אבל יהיה לך קצת יותר ב-360.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בקשר למשחקי הספורט.. אם אתה בקטע של משחקים ארקיידים קלילים שקל לשחק וצריך להשקיע זמן בשביל להיות ממש טוב בהם, אז אתה תוכל להנות קצת על הWII.
    אם אתה מחפש משחקים עמוקים יותר שמנסים לחקות את המציאות (PRO), אז עדיף לך ללכת על אחת הקונסולות האחרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    אוקיי, אממ, אז כרגע אני מעדי את ה-360, בעיקר בגלל הספורט והפעולה:un1: , כל כך קיוויתי שהשלט הזה יהיה מאוד מהפכני, ובאמת יעשה את מה שציפו ממנו..אבל כנראה שלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    בקשר למשחקי הספורט.. אם אתה בקטע של משחקים ארקיידים קלילים שקל לשחק וצריך להשקיע זמן בשביל להיות ממש טוב בהם, אז אתה תוכל להנות קצת על הWII.
    אם אתה מחפש משחקים עמוקים יותר שמנסים לחקות את המציאות (PRO), אז עדיף לך ללכת על אחת הקונסולות האחרות.
    הממ, אולי זוהי הגדרה נכונה במקצת (אך לא מדויקת או נכונה ברוב המקרים, ולכן רק במקצת), אבל בעתיד דווקא המשחקים של הווי יהיו קרובים יותר למציאות, מאחר ואתה תצטרך לחקות את התנועות ממש (במיוחד במשחקי ספורט- כך לדוגמה את ווי ספורטס. המשחק הבסיסי ביותר למכשיר שלא מנצל אפילו ב-50% את מלוא הפוטנציאל של השלט, אבל עדיין מגיע לחווית משחק מדמת מציאות, הנה סרטון). אבל שוב, מדובר פה על העתיד הלא ידוע, כלומר בתאוריה יש סבירות גבוהה ביותר שזה יגיע מתישהו (אולי אפילו בסוף השנה הנוכחית עם משחק האולמפיאדה של סגה ונינטנדו, מי יודע), אבל כמוכן הסיכוי שלא יגיע כזה משחק בכלל.

בכל מקרה, לפי דעתי חשוב לזכור זה שלשני המכשירים אין עדיין יותר מדי משחקי ספורט (ל-360 יש יותר, אך היותר הזה זה משחקים אמריקאים בעיקר), ושלשני המכשירים יוצאים הרבה משחקים מז'אנרים שונים, והם לא בהכרח משחקים קלילים (אני יודע שאני כמעט חטפתי שבץ מעצבים על סוניק, למרות שההגדרה שלך, היא מאוד מדויקת עבורו, רק אומר שהוא ממש לא היה קליל והיה בתוכו הרבה תוכן. אבל אם אתה רוצה דוגמה למשחקים עם עומק אז יש לך את זלדה ופייפר מריו רק לדוגמה, ויצאו לפחות עוד 5 כאלו עד סוף השנה ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    השלט אחלה, והוכיחו שאפשר להוציא משחקים טובים מאוד גם בלי יותר מידי שימוש בפונקציות המיוחדות של השלט לדוגמא Super Paper Mario
    אבל מעבר לכל זה, זה עדיין נינטנדו, קונסולה של נינטנדו תמיד היתה ותהיה סוג אחר לגמרי של משחקיות, אז השאלה היותר קריטית פה היא האם אתה אוהב את נינטנדו או לא
    כי אם אתה מחפש את הפעולה והספורט המיינסטרים, אפשר להגיד, תמצא אותו ב-PC וב-X360 וגם אולי ב-PS3
    אבל ה-Wii זה משהו אחר בכלל

יש הרבה מאוד אנשים שקונים גם Wii וגם X360, זה שילוב נהדר אם יש לך מספיק כסף, כי ככה אתה הכי קרוב ללחוות 100% מסוגי המשחקים, אבל צריך כסף P:

אה ורק שתדע, מאוווד קשה להיות בדור הנוכחי גיימר שקונה את הכל בישראל

עריכה: אני משתמש רגוע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Spitted
    השלט אחלה, והוכיחו שאפשר להוציא משחקים טובים מאוד גם בלי יותר מידי שימוש בפונקציות המיוחדות של השלט לדוגמא Super Paper Mario
    אבל מעבר לכל זה, זה עדיין נינטנדו, קונסולה של נינטנדו תמיד היתה ותהיה סוג אחר לגמרי של משחקיות, אז השאלה היותר קריטית פה היא האם אתה אוהב את נינטנדו או לא
    כי אם אתה מחפש את הפעולה והספורט המיינסטרים, אפשר להגיד, תמצא אותו ב-PC וב-X360 וגם אולי ב-PS3
    אבל ה-Wii זה משהו אחר בכלל

יש הרבה מאוד אנשים שקונים גם Wii וגם X360, זה שילוב נהדר אם יש לך מספיק כסף, כי ככה אתה הכי קרוב ללחוות 100% מסוגי המשחקים, אבל צריך כסף P:

אה ורק שתדע, מאוווד קשה להיות בדור הנוכחי גיימר שקונה את הכל בישראל

עריכה: אני משתמש רגוע
    אכן, עדיף לקנות מחו"ל, ככה אתה תחסוך מאות, אם לא אלפי שקלים על כל קניה (תלוי בקניה).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני רק רוצה להוסיף עוד נקודה למחשבה, קצת אחרי כשנינטנדו הכריזו על ההישגים הכלכליים שלהם, איווטה המנכ"ל אמר שמטרויד נשלט בערך כמו עכבר+מקלדת (מעולה כלומר), ו-EA מפתחת משחקי ספורט שמנצלים את השלט. וכולם יודעים ש-EA כרגע היא שם דבר בתחום הספורט.

שמע, תכלס הייתי ממליץ לך לחכות עד סוף השנה כדי להחליט מה לקנות. כבר היה פה מאוכזב 360 אחד שחיפש למכור אותה. אז תנסה לקרוא קצת יותר על כל קונסולה והחוזקים שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    אם המאוכזב זה אני...אז אני לא בדיוק מאוכזב כאילו זהה מכשיר מצוין וזה חוויה והכל...
    אבל אין לי כ"כ הרבה זמן כדי לשחק... לא יודע איך להסביר את זה.
    מה שבסוף יצא זה שקניתי את המכשיר עם המון דברים ולא נגעתי בו כלל! אז כאילו יצאתי די דפוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני מסכים עם עדי. סביר להניח שאתה לא תסבול מאף קונסולה, אבל הוצאה של סכום כזה מצדיקה הרבה בדיקות לפני זה של מה באמת הכי מתאים לך ותוכל לנצל הכי טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכון תבדוק ותקנה את הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי colday
    נכון תבדוק ותקנה את הווי.
    אני הבנתי שהוא החליט ללכת ל-dark side
    אני לא מבין בכלל מה אתם ממליצים WII לבן אדם שאומר לכם שהוא אוהב משחקי ספורט, שוטרים ואקשן.
    הרי אין לWII אף אחד מהם (פחות או יותר) וזאת בדיוק המומחיות של ה360.
    ממה הוא יהנה על הWII? רד סטיל? גולף?
    על ה360 והPS3 יש לו את כל המשחקים של EA בגרפיקה מדהימה (ובנינו, גם שיהיה לWII FIFA הוא לא ישתמש בשלט מעבר לכמה שקשוק במקום כפתורים ופויינטר בתפריט) ובטכנולוגיה שונה לגמרי מהמשחקים של הדור הזה (הגרסת FIFA של ה360 שונה משאר גרסאות הפיפא), המשחקים של 2K SPORTS שכבר מזמן עקפו את EA מבחינת איכות המשחקים שלהם (במיוחד כודרסל, NBA2K7 מדהים!) וכמובן פרו אבולושן של קונאמי שהשאיר את סדרת FIFA מאחור עוד מימי ISS 64.
    בנוסף יש לו משחקים כמו GEARS, LOST PLANET, GTA 4, אסאסין קריד, ARMY OF TWO, DEAD RISING, DMC 4, HALO 3, וירטואה טניס, כל המשחקים של טום קלנסי.
    אבל כן עדי, למה לא, הWII הרבה יותר מתאימה לו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    לא קונים קונסולה בשביל משחקיי ספורט.
    בשביל יריות מה יותר מושלם מהווי????ועם רזידנט איוול אין משחק יותר טוב ממנו...לא סתם הוא זכה משחק השנה...ועוד עכשיו שאתה משתמש בשללט זה כמו חלום.
    והם בטוח יוציאו עוד יריות כי בשביל זה הווי נועד.
    עריכה:
    ראיתי מה רשמת ונכון לאקס בוקס יש משחקיי יריות מעולים ולא נראה לי שמשהו של הווי יתקרב עלייהם...אבל תמיד אפשר לקוות.
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לקוות תמיד אפשר. אבל הג'אנר הזה תמיד היה מאוד PC ונדחף טכנולוגיה כך שה360 היא הבית החם שלו.
    ואם כבר מדברים על רזידנט איוול, ההמשך האמיתי לRE4 מגיע שנה הבא והוא RE5 ל360...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    ל-Wii אומנם יש פוטנציאל לעשות משחקי FPS טובים [חוץ מהקטע של הגרפיקה, אבל מסתדרים]
    אבל ל-X360 יש ללא ספק כרגע משחקי FPS הרבה הרבה יותר טובים, וגם משחקים מעולים שמפותחים עכשיו
    בנתיים ה-X360 היא השקעה בטוחה, לעומת ה-Wii שפשוט אי אפשר לדעת
    אולי פשוט חכו קצת שהעתיד יתבהר, שיכריזו על משחקים ל-2008 וכדומה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    באמת אני מציע לו לחכות עד 2008.
    ואם אתה מדבר על רזי5 יש לי תחושה שהוא יפול ולא יהיה טוב כמו 4.
    ותאמת מה אתה מעדיף FPS עם שלט בוקס או שלט ווי?
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי colday
    באמת אני מציע לו לחכות עד 2008.
    ואם אתה מדבר על רזי5 יש לי תחושה שהוא יפול ולא יהיה טוב כמו 4.
    ותאמת מה אתה מעדיף FPS עם שלט בוקס או שלט ווי?
    שלט WII הוא לא בהכרח יותר טוב במשחקי FPS. זה תלוי בעוד הרבה מאוד גורמים. אם חושבים על זה שהבוקס למעשה העביר את משחקי הFPS לקונסולות ואם חושבים על ההצלחה הרבה שמשחקים כאלה זכו לה על הקונסולה, ה360 והPS3, יציגו משחקים הרבה יותר טובים.

למה שרזי 5 יפול ולא יהיה טוב כמו 4? הרי מדובר בהשוואה פשוטה: רזי 5 - משחק חדש עם סיפור חדש ומטרות חדשות עם מערכת שליטה שתנסה לשפר את זאת שעבדה מצוין במשחקים קודמים.
    רזי 4 - משחק ישן עם אותו סיפור שלא מעט אנשים מכירים, גרפיקה מיושנת יחסית ומשחקיות זהה כמעט לחלוטין.

האם 5 יהיה טוב כמו 4? קשה לדעת. המשכים הם לרוב פחות טובים, אבל 4 יותר טוב מ-3.

בשביל יריות מה יותר מושלם מהWII? שתי הקונסולות האחרות ומחשב. משחקי FPS תמיד נדחפו על ידי טכנולוגיה חדישה וחזקה. לא מדובר כבר רק בגרפיקה. מדובר בפיזיקה, בAI ובגיוון התוכן. קשה יהיה מאוד לקדם את הז'אנר דרך הWII. פשוט להחליף את העכבר בשלט לא יעזור לדעתי.
    אם אתה לא מאמין לי, פשוט תראה את הניסיון הראשון לעשות את זה. אם אני זוכר נכון, ממוצע הביקורות של רד סטיל הוא בערך 4.

די ברור מה הבחור שפתח את הנושא הזה מעדיף ומאוד ברור שהWII, למרות היתרונות הגדולים שלו, לא קולע לטעם הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אמרתי שיש לי תחושה ש5 יפול מ4 לא אמרתי שזה יקרה...כשמשחק מגיע לשיא קשה למשחק אחריו להישאר באותו שיא...כמו מאריו 64 ומאריו סאן שיין...סאן שיין היה משחק טוב אבל לא כמו 64.
    כל המשחקי יריות הטובים נמצאים כרגע במחשב או בבוקס אבל לווי יש את האפשרות למשחקי יריות יותר טובים...כי באמת אני מעדיף לכוון עם רובה לייזר לטלוייזיה(במקרה שלנו של הווי)מאשר להשתמש בג'וייסטיק.
    כרגע לווי אין שום משחק יריות שמדגדג משהו מגירס אוף וואר שכל כך נהניתי לשחק בו אצל חבר שלי ברשת אבל עם יגיע גירס אוף וואר לווי אני יעדיף לשחק בו בווי למרות הגראפיקה הפחות טובה.
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    שתף ב-Google+

הרשמה