תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    09.03.2007
    עונה שעברה זה היה על גבול המגוחך, עכשיו זה עבר את זה לגמרי, ג'ייסון קיד, הוא ללא ספק השחקן הכי אנדר רייטד בNBA, כשלא רק שהוא לא מוזכר כMVP, השם שלו לא עולה הרבה .., כי הוא לא עושה רעש וצלצולים ?.

עכשיו אולי הזמן הכי מתאים לעשות השוואה בין קיד - נאש .

נאש ללא ספק מעמיד ממוצעים נהדרים, סקורר נהדר, אבל יש לו הרבה יותר עזרה מלג'ייסון, והוא עושה הרבה פחות מג'ייסון על המגרש..

איך שחקן שעושה 10(?) טריפל דאבלים בעונה, ו7(?) בעונה שלפני, לא מוזכר בכלל כשם לMVP, קיד חשוב לניו ג'רזי הרבה יותר ממה שנאש חשוב לפיניקס, מי בדיוק משחק ליד קיד ?, אז נכון, יש קארטר אחד ענק, קיד-קארטר ללא ספק הצמד הכי טוב בNBA, לדעת כולם, אבל חוץ מזה, מי ?, ג'פרסון שכבר לא אותו דבר ?, עונה בינונית כשמדי פעם מפתיע במשחק חזק, נאכבר , נכון, עשה עליית מדרגה, אבל זה השחקנים התומכים שלך ?, אתה משחק עם קשישא קליפורד, ועם מייקי מור (מי ???), מי זה היה לפני קיד ?, לקיד אין את התמיכה שעושה נאש, והדבר שהכי מעציב הוא שהריבאונדים שלו הם אנדר רייטד...

ניתן לכם דוגמא ממשחקי הפליאוף של לפני כמה ימים, נאש - 23 אסיסטים, 17 נקודות , מה אמרו על זה ?, משחק מדהים, MVP, פנומינלי.

קיד - 19 אסיסטים, 16 נקודות, 16 ריבאונדים, מה אמרו על זה ?, משחק נהדר, חשוב לקבוצתו...

קיד חילק 4 אסיסטים פחות, קלד נקודה פחות, ולקח ? (אין לי מושג כמה ריבאונדים נאש לקח) אבל לפחות 12-11 ריבאונדים יותר,
    עכשיו אני שואל אותכם מה יותר חשוב, 4 אסיסטים ונקודת, או 12 ריבאונדים ?, החטיפות של קיד ?, קיד גמר פעמיים (פעמיים שראיתי, יכול להיות שיותר) העונה טריפל דאבל עוד לפני סוף הרבע השלישי, פעם אחת היה לו 12 נקודות, 12 אסיסטים, 11 ריבאונדים, 5:30 לרבע הרביעי. ופעם אחת 11 אסיסטים 14 ריבאונדים, 11 נקודות, 7:40 (?) , לרבע הרביעי, ונאש ?, היה לו בכלל טריפל דאבל העונה ??, בלעדי קיד, ניו ג'רזי לא היו מגיעים לפליאוף, בלי נאש, פיניקס היו מגיעים, אומנם לא במקום ה2, אבל לא מתחת למקום ה6.

אני לא אומר שלקיד מגיע MVP, הMVP מגיע לבראיינט לדעתי ללא צל של ספק, בגלל שMVP זה השחקן הכי חיוני , וקובי = לייקרס.
    אבל לקיד מגיע להיות מוזכר שם, לדעתי אפילו לפני נאש.

נאש, הוא אובר רייטד, ויי אובר רייטד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מסכים עם המאמר בהחלט.

שתף ב-Google+

הרשמה